Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Garijeva septička jama

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kondo Mon Jan 23, 2023 3:22 pm

    ficfiric wrote:Sta histerises? Mator covek, svadja se po netu. Idi, izvedi Zozefinu napolje


    lepo napiši da podržavaš otkrivanje RL ideniteta na forumu na kome si nekakav kurčevi mod


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Mon Jan 23, 2023 3:24 pm

    Ja nisam mod a ni on ti nije otkrio RL


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kondo Mon Jan 23, 2023 3:25 pm

    ficfiric wrote:Ja nisam mod a ni on ti nije otkrio RL


    nije šija nego vrat citirao moje RL mišljenje sa tvitera


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by rumbeando Mon Jan 23, 2023 3:29 pm

    kondo wrote:zabole me za identifikaciju nego što me stalkuješ a luđi si od joce ubice

    Fino što si uspostavio novi etalon za ludilo.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kondo Mon Jan 23, 2023 3:31 pm

    ficfiric wrote:Ja nisam mod a ni on ti nije otkrio RL

    a i ti brišeš svoje postove sa jakim RL aluzijama

    odlično, sve gore od goreg


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Mon Jan 23, 2023 3:32 pm

    A?


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kondo Mon Jan 23, 2023 3:33 pm

    A? Apiš mecu za perecu.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 7511
    Join date : 2017-03-14

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by MNE Mon Jan 23, 2023 3:34 pm

    inspektor rumbi
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by ficfiric Mon Jan 23, 2023 3:35 pm

    kondo wrote:A? Apiš mecu za perecu.

    Moj te baci preko Sar planine


    _____


    Uprava napolje!

    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by rumbeando Mon Jan 23, 2023 3:43 pm







    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jan 23, 2023 3:49 pm

    Ja na osnovu ovog zadatka koji je fiqfirique okačio ne znam šta je pokojni profesor hteo. Vidim da je mogao da razdvoji ko ume da dobije dvojku a ko keca, ali ništa više osim toga. E sad, na osnovu njegovog predavanja može da se diskutuje da li je realno da niko ne ume da reši ni taj jedan za dvojku.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by rumbeando Mon Jan 23, 2023 3:51 pm



    Uncle Baby Billy

    Posts : 3189
    Join date : 2021-09-13

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Uncle Baby Billy Mon Jan 23, 2023 3:55 pm

    MNE wrote:ne može zadatak da bude 80% ispravan, mislim ne može djevojka da bude 80% trudna

    ako uradiš nešto pogrešno nećeš dobiti tačan rezultat, ako ne dobiješ tačan rezultat onda zadatak nije urađen kako treba

    tvoj profan nije bio "vrlo zajeban i notoran" nego vrlo lagan i napravio je problem njegovom kolegi koji vas je ocjenjivao onako kako je i trebalo da se ocjenjuje pa je on ispao babaroga
    lol naravno da može.
    možeš dobro da postaviš zadatak, da prođeš kroz 3 od 4 koraka recimo kako treba i onda da ispustiš neki minus ili tako nešto, dobiješ netačan rezultat iako je iz priloženog vidljivo da kapiraš matematiku koja se testira.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7174
    Join date : 2020-03-05

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jan 23, 2023 3:57 pm

    a možeš i da napraviš zadatak koji ima a, b i c.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Јанош Винету Mon Jan 23, 2023 4:00 pm

    Па нема то везе, ако је резултат -а*б*ц а ти добијеш +а*б*ц опет је нетачно. Негде си протупио минус, да ли због непажње да ли због незнања и неразумевања. 

    Али наравно да постоје оцене између 1 и 5, ако не постоје онда ту нешто није у реду.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3189
    Join date : 2021-09-13

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Uncle Baby Billy Mon Jan 23, 2023 4:15 pm

    pa ne kažem da je tačno ali postoji razlika između brljotine koja se napravi u dugačkom deduktivnom nizu i nesposobnosti da se dedukcija određene vrste uopšte izvrši. ta razlika se gubi ako imaš 0/1 pristup koji samo registruje da je krajnji rezultat netačan i na osnovu toga ocenjuje.


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by beatakeshi Mon Jan 23, 2023 4:16 pm

    Ako je tačan i jedan od onih citata on je za biblioteku i arhivu.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kondo Mon Jan 23, 2023 4:20 pm

    jbte to je elementarna matematika, sve je egzaktno

    nije to šestodimenzionalna geometrija (i to sam imao u poslednjem polugođu 4. razreda) gde ti se puši svaka moždana ćelija dok pokušavaš da ukapiraš jer je bliže nekoj filozofskoj apstrakciji nego brojevima

    imaš 5 zadataka na ocenjivanju
    uradiš 0 dobiješ keca
    uradiš 1 dobiješ dvojku
    uradiš 5 dobiješ peticu
    sve između ovako plus minus umetnički dojam (uradio 80%) pa onda ocene i na pola, 4 na 5, 5 na 4 itd.

    ovako bilo u moje vreme ali ko zna šta su već izmislili da zadovolje mamike i tatike da im se nežne pahuljičice ne stresiraju i slučajno ne otope u nastavi


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3754
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Bleeding Blitva Mon Jan 23, 2023 4:43 pm

    beatakeshi wrote:Ako je tačan i jedan od onih citata on je za biblioteku i arhivu.
    Dream job Garijeva septička jama - Page 12 3826186726  Dobro i onaj 'amber hunter' sa susjednog topica je opaka konkurencija Garijeva septička jama - Page 12 1233199462


    Koliko god danas imali roditelje koji misle da doma imaju genijalne anđeliće, toliko mi je drago da je završila era strahopoštovanja, i da je afirmativni stav prema ovakvim didaktičkim mastodontima sve više stvar prošlosti.

    Moja profa hrvatskog je nama u matematičkoj gimnaziji govorila da mi ne bi trebali imat problema s gramatikom jer tu ima sličnosti s matematičkim razmišljanjem Garijeva septička jama - Page 12 4101625831


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Јанош Винету

    Posts : 5232
    Join date : 2016-01-26

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Јанош Винету Mon Jan 23, 2023 4:44 pm

    rumbeando wrote:


    Ако је иједна од ових изјава тачна, то је за отказ или за дисциплинску комисију. Овакав нечовек нема право да васпитава омладину. Шта има да се научи од таквог понашања и таквог става?


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    kapetanm

    Posts : 5803
    Join date : 2012-02-10

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by kapetanm Mon Jan 23, 2023 5:25 pm

    rumbeando wrote:
    kapetanm wrote:A kao 15 godisnjak zna koji mu je prioritet u zivotu.
    Ovde je covek ubiven jer je plivao uzvodno

    Kakvo nakazno stanovište, tolerisaćemo kojekakvim psihopatama da terorišu klince i ostavljaju im traume zato što su oni možda neodlučni u pogledu svojih interesovanja.

    A što se tiče teze da je plivao uzvodno, pre bi se reklo da je decenijama pišao uz vetar patološki odbijajući da se dovede u red jer je verovao da sve zna najbolje iako mu je pružena gomila šansi za to pa je na kraju to došlo na naplatu.

    Garijeva septička jama - Page 12 U7prgBy

    Garijeva septička jama - Page 12 JqYHbjk
    Daj bre ne lupaj  rekoh vec da je generacija mog deteta ucila kod njega i naucila i zavrsila jake fakultete. Svi smo imali ponekog takvog i u gimnaziji i na faksu i zacudo urezalo mi se to znanje do danas. Vrati se tviteru i serviraj tudja kmecanja.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Mon Jan 23, 2023 5:38 pm

    U mom iskustvu, takvi profesori su bili ili beskorisni ili aktivno stetni po gradivo koje predaju. Imao sam izuzetno strogu profesorku hemije, sa sve ovakvim sadistickim izlivima. Casovi propitivanja su bili nocna mora za sve. Nikad nisi znao da li ce da te prozove. Cak iako ti zalepi keca na jednom casu, ne znaci da to nece uciniti i na narednom. Ubedljivo najvise vremena sam trosio na ucenje hemije (svi smo). Ubrzo po zavrsetku gimnazije, bio sam u prilici da proverim svoje znanje hemije i zakljucio da mi apsolutno nista nije ostalo u glavi. Beskoristan trud.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7511
    Join date : 2017-03-14

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by MNE Mon Jan 23, 2023 5:48 pm

    Erős Pista wrote:Casovi propitivanja su bili nocna mora za sve. Nikad nisi znao da li ce da te prozove.   

    ijao pa to je strašno  Garijeva septička jama - Page 12 4135669698
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Notxor Mon Jan 23, 2023 5:52 pm

    Hajde, hajde... da li je neko od vas zvao asistenta na razgovor na travnjak ispred fakulteta?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Erős Pista Mon Jan 23, 2023 6:01 pm

    Ne da mi je do rasprave sa antivakserom koji se plasi igle i veruje u picagejt, dakle tipicnim proizvodom ovakvog obrazovanja, ali mislim da je jasno sta sam hteo da kazem - na svim predmetima je moglo da se desi da te profeaor prozove i da dobijes losu ocenu, ali to je bilo to, bar za taj period. Ako hoces da popravis, javis se, ako neces, to ti sroji. Alk ovde si mogao da budes prozivan svakog casa. To nije postojalo nigde drugde. Zena je bukvalno jurila sa nas ulovi u neznanju.

    Jednog drugara je narocito maltretirala. Nekom prilikom se on u pokusaju da izbegne neminovnog keca, pravio da nije tu, a redara zamolio da ga prijavi kao odsutnog (bili smo tek prva godina i racunao je da nas ona jos ne raspoznaje). Ali kurac, ona ga provali i nakon toga nastavi da ga terorise mesecima. Inace je bio dobar djak i pametan momak, a ovde je morao da se bori za dvojku.

    A onda jednog dana ona dodje na mali odmor kod nas u odeljenje i zamoli ga da izadje napolje. Ispostavi se da joj jr suprug ozbiljnog bolestan, a otac ovog mog frenda je bio sef klinike, trebala joj veza. Ukratko, moj frend vise nije imao nikakvuh problema s hemijom.

    To je bila cvrstina tih principa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Garijeva septička jama - Page 12 Empty Re: Garijeva septička jama

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 12:10 pm