Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    nova zvezda

    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Thu Nov 27, 2014 6:01 pm

    da. prisustvovali smo jednom malom senilnom delirijumu juce gde su pomenuti partizani, nemci, boljsevici, carls dikens, saga o forsajtima, klakeri, beogradjani pete i trece generacije i na kraju sve to zapakovano u oblandu cistog ludila. muceni velisavljevic nije mogao da je prekine a dragojevic nije zeleo (bilo mu neprijatno). pomenula i seksualno vaspitanje. zapravo ko forum.

    no ludilo nije bilo ograniceno na odeljenje gerijatrije posto je srdjan dragojevic ispricao kako je njegova majka dobila trudove u bioskopu zvezda i dobila njega. ko isus u jaslama! zatim je dodao da je radio kao umetnicki direktor bg filma te da je te 1994. godine najveci problem bilo to sto su operateri poslednjih projekcija film kratili pet minuta posto su zurili na poslednji autobus. ergo, ili privatnk ili drzava da pomogne da se obuzda obest super-operatera.

    pozicije su bile oprilike ovakve: dragojevic - nacionalizacija i drzavna mreza bionja gde bi slobodan ufur imao svako ko pljune effigy s likom gorice mojovic; jelke - makar u skladu sa svojom radnom biografijom konzistentno za zastitu privatne svojine i ekspertsko upravljanje kulturom (predlagao je model direkcije bioskopa poput one festa); branimir stojanovic - je imao kao svoju ciljnu grupu akcionare i bivse radnike beograd filma a kao metu je postavio privatizaciju uopste. mislim meni je to super ali mi je vec sada draza ova zvezda nego ona sa klakerima i teen komedijama. nekako verujem da se prave onakvi filmovi kakvi se gledaju a da je to prava politika slike.

    sto se mene tice meni je ovo palo na pamet ali imam los scenski nastup:

    Djeca i ljevičari
    Tko djeci govori
    Morate misliti poput desničara
    desničar je
    Tko djeci govori
    Morate misliti poput ljevičara
    desničar je
    Tko djeci govori
    Nije vaše da mislite
    desničar je
    Tko djeci govori
    Svejedno je što mislite
    desničar je
    Tko djeci govori
    što i sam misli
    a kaže im to
    da bi u tom mišljenju moglo biti
    ponešto krivog
    taj je može bit
    ljevičar

    erich fried
    Sergen Yalçın

    Posts : 2412
    Join date : 2014-10-31

    nova zvezda - Page 3 Empty nova zvezda

    Post by Sergen Yalçın Thu Nov 27, 2014 6:16 pm

    ovo cu da zapamtim, hvala.


    _____
    I don't have pet peeves, I have major psychotic fucking hatreds
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Fri Nov 28, 2014 11:18 am

    juce je bio razgovor u kom su ucestvovali i boba mijuskovic i jelena stojanovic. da li je neko bio tamo da zabelezi sudar mizantropske avangarde, retro-nyc-situacionizma i nepatvorene studentske dezorijentisanosti?
    zvezda je zivot

    Posts : 7087
    Join date : 2014-11-07

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by zvezda je zivot Sat Nov 29, 2014 1:13 pm

    potpuno sam apolitican ali sam sinoc bio u novoj zvezdi jer me zvao drug. i mogu da kazem da nam treba vise ovakvih bioskopa koji estetizuju bioskopsko iskustvo. izuzimajuci dejtove, ovo sinoc je bilo prvi put da malo-malo gledam sebe kako gledam film. jos je bilo strava sto smo gledali the tenant a on je kao sto znate sav o ogledalima. prvih sat vremena, mozda i sat i po se gleda bez problema a onda pocinje zima da se uvlaci u kosti i cipele. poneli smo rakiju da se ugrejemo, iako sam procitao na internetu, misim na tviteru, da je zabluda da alkohol zagreva, al smo se samo napili i smrzli.

    hahah bilo bi strava da je faf one mamutske filmove ustupio zvezdi, to bi tek bio radikalan film.
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Sat Nov 29, 2014 2:12 pm

    To. Levijatan u Zvezdi bi dobio smisao.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Somlói Galuska Sat Nov 29, 2014 3:27 pm

    Ne bi.
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Sat Nov 29, 2014 5:53 pm

    :D


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Mr.Pink Fri Dec 05, 2014 12:21 pm

    zvezda je zivot wrote:. jos je bilo strava sto smo gledali the tenant

    strasan film!



    nego, sta je sa tim levijatanom, pomama je tolika bila na fafu da su odmah otkupili i prava. imao sam pass za faf, ali nisam bio u fazonu da gledam projekcije koje su prepune.

    btw, projekcija novog godara je bila skandalozno losa, film je prekidao na svakih 10 mkinuta, tako da sam na kraju odustao od gledanja.
    Anonymous
    Guest

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Guest Sat Dec 06, 2014 4:07 pm

    beskonacno me zabavljaju ideoloske konvulzije koje izaziva poseta Ciprasa Zvezdi, a pogotovo vrlo cudna analogija sa posetom Zlatne Zore na koju sam naleteo na par mesta. trebalo mi je dosta vremena da shvatim da ne treba polemisati bas o svemu.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Bluberi Sat Dec 06, 2014 4:20 pm

    Valjda su svesni da će se bioskop kad tad vratiti vlasniku i da razmišljaju o sledećem koraku.
    Anonymous
    Guest

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Guest Sat Dec 06, 2014 4:28 pm

    Djivanovicu? Apsolutno ne verujem u tu mogucnost.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Bluberi Sat Dec 06, 2014 4:33 pm

    Ne znam, ali on je pravno pokriven.
    Anonymous
    Guest

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Guest Sat Dec 06, 2014 4:39 pm

    Jeste, s tim sto on ne zeli bioskop nazad i s njim ionako ne moze nista da uradi jer je svoje dilove vec zavrsio, a gradska vlast je ulozila poprilican politicki kapital u podrsku okupaciji Zvezde. Moze da se desi bilo sta drugo, ne iskljucujem ni neki odvratan razvoj na tragu zloupotrebe energije ovog desavanja u korist tajkunskog lopovluka, ali povratak tog prostora na "upotrebu" Djivanovicu (tj. na dalje pretvaranje u leglo gamadi i sve veci bezbednosni hazard u centru grada) mi je SF.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Bluberi Sat Dec 06, 2014 4:43 pm

    Sama informacija da se Vulin i Dačić sastaju sa Ciprasom upućuje da je država otela protest.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Bluberi Sat Dec 06, 2014 4:50 pm

    Cipras se u dvodnevnoj poseti Srbiji nalazi na poziv predsednika Pokreta socijalista Vulina.
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Sat Dec 06, 2014 5:04 pm

    ciprasova poseta je bila pokusaj da se on otme iz ruku vulina i dacica. zapravo tamo je, u zvezdi, bio sou program sa sve galamom, optuzbama za NATO spijunazu i borkom.

    naravno, oportunizam sirize u ovoj situaciji je uzasan.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Bluberi Sat Dec 06, 2014 5:06 pm

    Ostaje pitanje kada je ugovorena poseta i zašto doazi na vulinov poziv.
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Sat Dec 06, 2014 5:09 pm

    oni saradjuju vec neko vreme. pogledaj govor izaslanika sirize na drugom kongresu pokreta socijalista. 



    mislim da je za odlazak ciprasa u novu zvezdu odgovoran srecko horvat koji ga zna jos kada je ovaj dolazio u zagreb.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Bluberi Sat Dec 06, 2014 5:13 pm

    Ne volim Horvata.
    Erős Pista

    Posts : 81534
    Join date : 2012-06-10

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Erős Pista Sat Dec 06, 2014 5:15 pm

    Tek sad sam shvatio da ovo nije topik o novom Star Wars-u.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Sat Dec 06, 2014 5:16 pm

    ovo je topik za nas...


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Sat Dec 06, 2014 5:16 pm

    Bluberi wrote:Ne volim Horvata.

    pa dobro, ali svakako nije vulinov covek.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Bluberi Sat Dec 06, 2014 5:19 pm

    Ma naravno da nije vulinov čovek. Dobar je on organizator sa dobrim vezama i to mi jedino priznajem.
    boomer crook

    Posts : 36997
    Join date : 2014-10-27

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by boomer crook Sat Dec 06, 2014 5:33 pm

    Greshni Vasilije wrote:beskonacno me zabavljaju ideoloske konvulzije koje izaziva poseta Ciprasa Zvezdi, a pogotovo vrlo cudna analogija sa posetom Zlatne Zore na koju sam naleteo na par mesta. trebalo mi je dosta vremena da shvatim da ne treba polemisati bas o svemu.

    e ali siriza je pri tome neka radikalna socijal-demokratija. nista vise od toga. mada cuj to pizde oni kojima je zao sto ih britanci nisu ovde napalmom pomogli malo da etnicki ciste i kolju komunjare nakon wwii.
    Somlói Galuska

    Posts : 2424
    Join date : 2014-11-12

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Somlói Galuska Sat Dec 06, 2014 5:40 pm

    timur chevket wrote:ciprasova poseta je bila pokusaj da se on otme iz ruku vulina i dacica. zapravo tamo je, u zvezdi, bio sou program sa sve galamom, optuzbama za NATO spijunazu i borkom.

    naravno, oportunizam sirize u ovoj situaciji je uzasan.

    Daj, ispričaj malo šta je bilo.

    nova zvezda - Page 3 Empty Re: nova zvezda

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 3:49 am