Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Air B'rn'B

    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by rumbeando Sun Oct 02, 2022 4:28 pm

    Moderna i inovativna – bolnica budućnosti – BioCell Hospital, svečano je otvorena 30.septembra 2022.godine. Bolnica se nalazi u Beogradu, u ulici Omladinskih brigada 86a (West 65, na Novom Beogradu). (...)
    Doktorka Milica Đurđić, načelnik Odeljenja radiologije, s ponosom je izjavila: ,,BioCell Hospital okuplja vodeći tim medicinskih stručnjaka, priznatih u svetu i kod nas. Naše dugogodišnje kliničko i naučno iskustvo,
    ali i razvoj koji ide u korak sa najnovijim dostignućima u medicini, sada su objedinjeni u jednoj instituciji, u BioCell bolnici. To me mnogo raduje. Za mene i za moju karijeru je ovaj dan veoma važan “.
    https://www.nedeljnik.rs/otvorena-biocell-hospital-bolnica-u-beogradu-moderna-i-inovativna-bolnica-buducnosti/
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Notxor Sun Oct 02, 2022 4:34 pm

    A tu su i Džihan i Tanja Abazović.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Јанош Винету Sun Oct 02, 2022 6:26 pm

    Има више болница него што има компетентних лекара. 

    Могу да те оперишу где хоћеш, Еуромедик, Медигруп, Белмедик. Раде и кардиолошке операције. Раде се и операције приватно, на државним клиникама или уз доплату.

    Па кад нешто пође наопако па девојка умре при рутинској операцији чукљева на приватној клиници од стране чувеног ортопеда, онда буде ником ништа.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    ficfiric

    Posts : 34129
    Join date : 2012-02-10

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by ficfiric Tue Dec 06, 2022 8:28 am



    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Zus Tue Dec 06, 2022 12:22 pm

    Jer tko hoda, taj ne trči
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3143
    Join date : 2021-09-13

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Uncle Baby Billy Tue Dec 13, 2022 6:07 pm



    niz :heart:


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Јанош Винету

    Posts : 5212
    Join date : 2016-01-26

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Јанош Винету Tue Dec 13, 2022 8:43 pm

    1/1 радикалски-СНС говор. Учили је да мора увек поклопити противничку изјаву неком својом изјавом, која је углавном кукумавчење на лицемерје у прозивачком tu-quoque тону. То је можда довољно у домаћем првенству, али на европској сцени оваква игра не пролази, да се послужим фудбалском аналогијом.
      
    Још један доказ у прилог да је спољна политика пројекција домаће политике. Просто у неком моменту тај радикалски дискурс мора провејати. 
    Тако и онај мученик са "long pipes".


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Erős Pista Tue Dec 13, 2022 8:46 pm

    Mislim da su odavno procenili da je Viola naprosto previse slab igrac i da se sa njom moze ovako razgovarati bez problema. Sad samo Amerima titraju.


    Last edited by Erős Pista on Tue Dec 13, 2022 8:50 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Guest Tue Dec 13, 2022 8:48 pm

    Izvrsna procena, kao i sve od 1991. do danas
    Anonymous
    Guest

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Guest Tue Dec 13, 2022 8:49 pm

    Uđeš u čopor vukova, "e ovog mogu da vučem za rep, okrznuto mu je uvo i nekako je sitan u odnosu na ostale ogromne kurjake, i am smart Air B'rn'B - Page 4 1844795956 "
    ficfiric

    Posts : 34129
    Join date : 2012-02-10

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by ficfiric Tue Dec 13, 2022 8:58 pm

    ESKOBAR UPRAVLJA SVETOM UMESTO UJEDINJENIH NACIJA! Brnabić brutalno odgovorila na sramnu izjavu!

    Premijerka Srbije Ana Brnabić odgovorila je izaslaniku Amerike za Zapadni Balkan Gabrijelu Eskobaru koji je ranije danas rekao da su Sjedinjene Američke Države kategorički protiv povratka srpskih snaga bezbednosti na Kosovo i Metohiju, a što je propisano Rezolucijom 12 44.

    - Vidim da je moj prijatelj Gejb Eskobar još jedan nizu političara koji su nedvosmisleno protiv važećih rezolucija Saveta bezbednosti UN.

    Preuzeo je na sebe ulogu Saveta bezbednosti i sebi dao jednoglasno pravo odlučivanja i zajedno sa MIP Nemačke, ministarkom tišine fon Kramon, takođe poznatom kao izvestiocem EP za Kosovo*, poništio je Rezoluciju 1244 SBUN.

    Nema potrebe da UN organizuju sednice Saveta bezbednosti, kao mera uštede, ova trojka će od sada odlučivati o svim globalnim pitanjima.

    Jedno pitanje ako mogu (uz dužno izvinjenje ovim velikim vođama) - Da li Rezolucija SB UN 1244 više ne važi (jer vam se ne sviđa, a samim tim i koga briga za to) i ako Briselski sporazum ne postoji (kako kaže Kurti, a vi, velike vođe, nikada niste demantovali njegove reči) i ako Vašingtonski sporazum nije ništa drugo nego prošlost (jednostavno više nije u modi), a Povelja UN ne važi za Srbiju (jer, opet vi, veliki vođe, mislite da ne treba) – onda u skladu sa kojim dogovorom/rezolucijom/principom treba da postupamo?

    Ili samo treba da pratimo vaš horoskop da bismo pogodili vaše želje i pomogli da se sačuva mir u svetu?
    Zahvaljujem vam na izdvojenom vremenu - mogu samo da zamislim koliko ste zauzeti ako upravljate svetom umesto UN - napisala je Brnabić.


    btw, svidja mi se kako pisu u informeru 12 44


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Erős Pista Tue Dec 13, 2022 9:09 pm

    Cousin Billy wrote:Uđeš u čopor vukova, "e ovog mogu da vučem za rep, okrznuto mu je uvo i nekako je sitan u odnosu na ostale ogromne kurjake, i am smart Air B'rn'B - Page 4 1844795956 "

    Air B'rn'B - Page 4 3579118792

    ficfiric wrote:
    ESKOBAR UPRAVLJA SVETOM UMESTO UJEDINJENIH NACIJA! Brnabić brutalno odgovorila na sramnu izjavu!

    Premijerka Srbije Ana Brnabić odgovorila je izaslaniku Amerike za Zapadni Balkan Gabrijelu Eskobaru koji je ranije danas rekao da su Sjedinjene Američke Države kategorički protiv povratka srpskih snaga bezbednosti na Kosovo i Metohiju, a što je propisano Rezolucijom 12 44.

    - Vidim da je moj prijatelj Gejb Eskobar još jedan nizu političara koji su nedvosmisleno protiv važećih rezolucija Saveta bezbednosti UN.

    Preuzeo je na sebe ulogu Saveta bezbednosti i sebi dao jednoglasno pravo odlučivanja i zajedno sa MIP Nemačke, ministarkom tišine fon Kramon, takođe poznatom kao izvestiocem EP za Kosovo*, poništio je Rezoluciju 1244 SBUN.

    Nema potrebe da UN organizuju sednice Saveta bezbednosti, kao mera uštede, ova trojka će od sada odlučivati o svim globalnim pitanjima.

    Jedno pitanje ako mogu (uz dužno izvinjenje ovim velikim vođama) - Da li Rezolucija SB UN 1244 više ne važi (jer vam se ne sviđa, a samim tim i koga briga za to) i ako Briselski sporazum ne postoji (kako kaže Kurti, a vi, velike vođe, nikada niste demantovali njegove reči) i ako Vašingtonski sporazum nije ništa drugo nego prošlost (jednostavno više nije u modi), a Povelja UN ne važi za Srbiju (jer, opet vi, veliki vođe, mislite da ne treba) – onda u skladu sa kojim dogovorom/rezolucijom/principom treba da postupamo?

    Ili samo treba da pratimo vaš horoskop da bismo pogodili vaše želje i pomogli da se sačuva mir u svetu?
    Zahvaljujem vam na izdvojenom vremenu - mogu samo da zamislim koliko ste zauzeti ako upravljate svetom umesto UN - napisala je Brnabić.


    btw, svidja mi se kako pisu u informeru 12 44

    Znači, prešli i na Amere. Good luck with that Air B'rn'B - Page 4 2304934895



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Del Cap

    Posts : 6149
    Join date : 2019-11-04

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Del Cap Tue Dec 13, 2022 10:18 pm

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Erős Pista Tue Dec 13, 2022 10:19 pm

    Čemu ovo služi? Jel ti kapiraš?

    Jel neko glumljenje otpora i kurčenja pred domaćom publikom, ili šta?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 13, 2022 10:21 pm

    Samo nek se zajebavaju. Inace ovo 100% pise Vucic a.ona objavljuje po zadatku.

    Ja ne znam sta oni zamisljaju ko su?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 13, 2022 10:21 pm

    Erős Pista wrote:Čemu ovo služi? Jel ti kapiraš?

    Jel neko glumljenje otpora i kurčenja pred domaćom publikom, ili šta?

    Sluzi tome jer ne znaju sta da rade. Bukvalno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 13, 2022 10:24 pm

    Imali su, svi zajedno, 20+ godina da narod pripreme da proguta neminovno, sve sto su radili je dalje lozenje. E sad se doslo do zida, a za Putinoljubitelje u ovom nasem delu sveta i ono pravila sto je nesto malo vazilo vise ne vazi.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 13, 2022 10:34 pm

    Eskobar danas u Pristini

    [size=36]„Mi smatramo da su Kosovo i Zapadni Balkan deo transatlantske zajednice, samo niste deo formalne strukture. Ali, u svakom slučaju vas ubrajamo u važne partnere i njegove produktivne članove zajednice. Svaki put kad dođem ovde, sretnem se sa poslovnim liderima, civilnim sektorom, uticajanim osobama, i ovog puta takođe. I oni su zaista ojačali moje mišljenje i mišljenje naše Vlade da Zapadni Balkan za Evropu i SAD predstavlja više šansu nego rizik. I mi samo trebamo da tu težnju pretvorimo u realnost“, kaže Eskobar[/size]


    N1
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 13, 2022 10:36 pm

    Rekao je i da ZSO mora, da povratak srp snaga na Kos ne dolazi u obzir i da mora napredak na liniji F-D predloga. 

    Kome se ne svidja moze da se zali Putinu. To nije rekao, ali to je to.
    Anonymous
    Guest

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Guest Tue Dec 13, 2022 10:37 pm

    Erős Pista wrote:Čemu ovo služi? Jel ti kapiraš?

    Jel neko glumljenje otpora i kurčenja pred domaćom publikom, ili šta?

    To je što je, budalašenje bezidejnih blesana. Nikakvog plana za priznanje Kosova nikada nije bilo, niko nije instalirao Vučića da to uradi, sve ovo ide po inerciji u nadi da će u nekom trenutku otići sa vlasti mirno i obogaćeno, i da će neko drugi morati da šutira tu konzervu.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 13, 2022 10:42 pm

    Nada je, bez zajebavanja, bila da ce doci do promene odnosa snaga u svetu koja je vec pocela.

    I - doslo je.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 13, 2022 10:55 pm

    Zapravo, moguce je i da naznake nekakvog dogovora (koji bi ukljucivao stvaranje ZSO) vec postoje. To mozda nije nesto sto je bas ludacki lose po Srbiju i tamosnje Srbe, ali je vrv nesto sto se njima ne svidja. I sad, u ovim uslovima, nema nikakvog iole odrzivog Plana B. Prosto nemoguc je.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Erős Pista Tue Dec 13, 2022 10:58 pm

    Cousin Billy wrote:
    Erős Pista wrote:Čemu ovo služi? Jel ti kapiraš?

    Jel neko glumljenje otpora i kurčenja pred domaćom publikom, ili šta?

    To je što je, budalašenje bezidejnih blesana. Nikakvog plana za priznanje Kosova nikada nije bilo, niko nije instalirao Vučića da to uradi, sve ovo ide po inerciji u nadi da će u nekom trenutku otići sa vlasti mirno i obogaćeno, i da će neko drugi morati da šutira tu konzervu.

    Ne, ma naravno, s tim se slažem, ali ono - čemu sad konkretno služe ovi tvitovi. Naravno da nisu pisani sponstano u naletu pravedničkog gneva zbog nepoštovanja rezolucije 1244, nego imaju neki cilj. Koji? Bukvalno nikakvu smislenu priču ne uspevam da sklopim.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 13, 2022 11:02 pm

    Pa mozda oni tako zamisljaju podizanje cene pred pregovore... Ko zna, to su politicari skolovani kod Seselja. Takodje, oni ce.morati onima dole na Kosovu da objasnjavaju zasto ne moze ovo ili ne.moze ono ili u stvari ne moze nista osim nekakve ZSO za koju cemo videti kakva ce biti.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Erős Pista Tue Dec 13, 2022 11:03 pm

    Mislim, moguće je da se spremaju sve da prihvate pa su zamolili Gejbatm da ih pusti da se malo otimaju pred domaćom publikom, da ne ispadne da su poniženi.

    Nemam pojma, ništa drugo mi ne pada na pamet.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Air B'rn'B - Page 4 Empty Re: Air B'rn'B

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 8:13 pm