Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    USA - США - SAD

    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed Nov 09, 2022 11:01 pm

    Erős Pista wrote:


    Ti si jedan od najglupljih ljudi koje sam ikada sreo na forumima. Bukvalno ti je ispran mozak najbednijom alt rajt propagandom u koju ne veruju ni oni koji je sire.

    Prosecni penzos koji gleda Pink i glasa za Vucica je u poredjenju s tobom Ajnstajn licno.

    Hvala. Ne odgovaram tebi naravno jer si beznacajan i beznadezan, vec nekolicini ovde koja ima mozga.

    Abortus posle rodjenja je "science based" odavno poznati predlog da se beba moze ubiti Ili abortirati mesec dana posle rodjenja, ustvari legalizovan infanticide. Pod odredjenim okolnostima kada bi beba mogla imati kakav-takav pristojan zivot ali bi porodicno blagostanje trpelo. Uostalom ne treba se cuditi takvom predlogu jer ce uskoro i sam cin radjanja biti fasisticki i nepozeljan zbog uticaja novih beba na globalno lozenje.

    Ovaj predlog se jako propagira u ekstremno levicarskom glasilima sirom USA i ima dosta pristalica medju "progresivnim" kongreszenama iz demokratske partije.

    Svi pismeni se mogu uveriti da je to tacno jer ja ovde ne izvlacim shoder sa interneta bez rigorozne provere.

    Suprotan primer zatvor za seks pre braka sam izmislio kako bih rekao da ima budala i sa druge strane, ali za takav predlog nisam nikada cuo.

    Znaci laz mi je prosla bez problema. Pa naravno, nisam ni sumnjao, ali za cinjenice sam dobio poredjenje sa pink penzosima USA - США - SAD - Page 22 1143415371.

    Volim i ja vas.


    Last edited by Donald DeSantis on Wed Nov 09, 2022 11:05 pm; edited 2 times in total
    Anonymous
    Guest

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Guest Wed Nov 09, 2022 11:03 pm

    jer ja ovde ne izvlacim shoder sa interneta

    USA - США - SAD - Page 22 1090578128
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Erős Pista Wed Nov 09, 2022 11:04 pm

    Donald DeSantis wrote:
    Erős Pista wrote:


    Ti si jedan od najglupljih ljudi koje sam ikada sreo na forumima. Bukvalno ti je ispran mozak najbednijom alt rajt propagandom u koju ne veruju ni oni koji je sire.

    Prosecni penzos koji gleda Pink i glasa za Vucica je u poredjenju s tobom Ajnstajn licno.

    Hvala. Ne odgovaram tebi naravno jer si beznacajan i beznadezan, vec nekolicini ovde koja ima mozga.

    Abortus posle rodjenja je "science based" odavno poznati predlog da se beba moze ubiti Ili abortirati mesec dana posle rodjenja, ustvari legalizovan infanticide. Pod odredjenim okolnostima kada bi beba mogla imati kakav-takav pristojan zivot ali bi porodicno blagostanje trpelo. Uostalom ne treba se cuditi takvom predlogu jer ce uskoro i sam cin radjanja biti fasisticki i nepozeljan zbog uticaja novih beba na globalno lozenje.

    Ovaj predlog se jako propagira u ekstremno levicarskom glasilima sirom USA i ima dosta pristalica medju "progresivnim" kongreszenama iz demokratske partije.

    Svi pismeni se mogu uveriti da je to tacno jer ja ovde ne izvlacim shoder sa interneta bez rigorozne provere.

    Suprotan primer zatvor za seks pre braka sam izmislio kako bih rekao da ima budala i sa druge strane, ali za takav predlog nisam nikada cuo.

    Znaci laz mi je prosla bez problema. Pa naravno, nisam ni sumnjao.

    Lol


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Erős Pista Wed Nov 09, 2022 11:21 pm

    Abortus posle rodjenja je "science based" odavno poznati predlog da se beba moze ubiti Ili abortirati mesec dana posle rodjenja, ustvari legalizovan infanticide. Pod odredjenim okolnostima kada bi beba mogla imati kakav-takav pristojan zivot ali bi porodicno blagostanje trpelo. Uostalom ne treba se cuditi takvom predlogu jer ce uskoro i sam cin radjanja biti fasisticki i nepozeljan zbog uticaja novih beba na globalno lozenje.

    Ovaj predlog se jako propagira u ekstremno levicarskom glasilima sirom USA i ima dosta pristalica medju "progresivnim" kongreszenama iz demokratske partije.

    Name one.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Wed Nov 09, 2022 11:26 pm

    Muljanje je opet u toku, videli ste koliko je Floridi trebalo da prebroji glasove - 2 sata. Retko koja evropska zemlja prelazi u sutra, ponoc zna se pobedbik.

    Gledaj sad Arizona Maricopa county, ista kradja, Isto mesto kao 2020, masine ne rade, nema papira, gasi svetlo .....
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Filipenko Wed Nov 09, 2022 11:33 pm

    Jaooo, pa moram gledati Takera Karlsona veceras, on je pizdeo na lose prognoze jos pre 2 meseca, kako li ce sada da poklopi GOPere USA - США - SAD - Page 22 1727922752 USA - США - SAD - Page 22 286371741
    Јанош Винету

    Posts : 5236
    Join date : 2016-01-26

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Јанош Винету Wed Nov 09, 2022 11:59 pm

    Нема тај интегритета да поклопи своје.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Летећи Полип

    Posts : 11139
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Летећи Полип Thu Nov 10, 2022 12:12 am

    Izgleda da republikanci nisu svesni da više nemaju prednost koju im je Tramp obezbedio pre šest godina. U smislu da su načelno partija protekcionizma i reindustrijalizacije, pa da pokriveni time mogu da provlače svinjske politike koje nemaju veze sa onim što obećavaju. Ekonomski nacionalizam je sada opšte mesto tamo. Štaviše, šitlib centar trenutno deluje najozbiljniji po tom pitanju. Kada se republikancima oduzme ovo, a više nemaju onaj gospocki gravitas konzervi, ono što ostaje je partija lumpen sitnosopstvenika bez ikakve vizije.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Filipenko Thu Nov 10, 2022 1:05 am

    Nije samo to u pitanju, smorili su culture war-om do te mere da su galvanizovali drugu stranu, ne bave se nicim konkretnim, politika im je potpuno sterilna, nemaju nista da ponude sem "uf sto je kapitalizam dobar" a onda ljudi pogledaju berzu i broje koliko su izgubili. Ljudi realno nisu do te mere zivotno zainteresovani za ilegalnu imigraciju da im to bude pitanje zivota i smrti, ali kada im zabranis abortus, gle cuda, opet galvanizujes one s druge strane. Neka se roknu kad nisu uspeli da u ovakvim makro okolnostima uzmu oba predstavnicka doma i to relativno lagano.

    Stiven Brauder podseca da americka tradicija nije mirna tranzicija vlasti i da je zemlja nastala nasilnim transferom vlasti USA - США - SAD - Page 22 286371741 Steta sto ga sada ne uhapse kao kanadskog teroristu, i celu mu ekipu redneka iz studija.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 10, 2022 2:10 am

    Filipenko wrote: Ljudi realno nisu do te mere zivotno zainteresovani za ilegalnu imigraciju da im to bude pitanje zivota i smrti, ali kada im zabranis abortus, gle cuda, opet galvanizujes one s druge strane. 
    Kako gde. U Teksasu je poruka birača “znamo da je u Teksasu zabranjen abortus i bole nas paja, šalji emigrante busem na istočnu obalu da ga uteramo demokratama  buši sine bušiiii hahahaha”. Usput su i silni ljudi se smrzli kad je bilo -10C i nastala havarija energetskog sistema pa cele noći i sutra do uveče nije bilo struje, za šta bi u normalnoj federalnoj jedinici zvaničnici u najmanju ruku izgubili na izborima, ali ne i u Teksasu.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 10, 2022 2:18 am

    Летећи Полип wrote:Izgleda da republikanci nisu svesni da više nemaju prednost koju im je Tramp obezbedio pre šest godina. U smislu da su načelno partija protekcionizma i reindustrijalizacije, pa da pokriveni time mogu da provlače svinjske politike koje nemaju veze sa onim što obećavaju. Ekonomski nacionalizam je sada opšte mesto tamo. Štaviše, šitlib centar trenutno deluje najozbiljniji po tom pitanju. Kada se republikancima oduzme ovo, a više nemaju onaj gospocki gravitas konzervi, ono što ostaje je partija lumpen sitnosopstvenika bez ikakve vizije.
    Pa ne, nisi pratio. RNC & Tramp nisu doneli platformu za izbore 2020. Bukvy nije bilo odgovora na pitanje zašto idete na reizbor i šta ćete da uradite u drugom mandatu.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Thu Nov 10, 2022 2:33 am

    Pa sto ne bi malo Washington, NY, Portland, Martha's Vineyard itd primili malo nesrecnika iz Hondurasa i Gvatemale, nije valjda da im malo smrduckaju i remete idilu. Ozbiljno pitanje, ne podjebavam.

    Oni bi sami trebali da posalju autobuse po ilegalne nevoljnike, a ne da im i Teksas to placa,

    Mozda nije legalna procedura, moraju da ostanu tamo gde su usli? Znaci u New York mogu samo preko okeana USA - США - SAD - Page 22 1143415371


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Erős Pista Thu Nov 10, 2022 2:50 am

    Ovaj predlog se jako propagira u ekstremno levicarskom glasilima sirom USA i ima dosta pristalica medju "progresivnim" kongreszenama iz demokratske partije.

    Alo, Jojogi, kam gi linci?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 10, 2022 2:52 am

    https://www.washingtonpost.com/nation/2022/09/19/desantis-migrant-flights-texas-sheriff/

    https://www.texastribune.org/2022/09/20/texas-migrants-massachusetts-lawsuit-ron-desantis/


    SAN ANTONIO — In June, Gov. Ron DeSantis signed a budget that set aside $12 million to create a program for transporting unauthorized migrants out of Florida. He touted it as the highlight of the state’s new spending when it came to immigration.
    But just three months later, the money was being used in a place far from Florida, in a very different way: rounding up Venezuelan asylum seekers on the streets of San Antonio and shipping them on private planes to Massachusetts.


    https://www.nytimes.com/2022/10/02/us/migrants-marthas-vineyard-desantis-texas.html


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by plachkica Thu Nov 10, 2022 3:03 am

    @pista

    meni je to rekao neki naš altrajtovac, tu priču nestorović ponavlja ovde. ne znam odakle ju je on pokupio, nigde nikakav link se nije pojavio
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Filipenko Thu Nov 10, 2022 3:04 am

    Ma to je OK sa slanjem imigranata u drzave koje smatraju da su daleko od tih stvari. Cak mi je simpaticno, i na nivou meme i na nivou politicke poruke. Medjutim, GOP mora da shvati da to nije stvar koja zivotno interesuje prosecnog biraca sem mozda ponekoga u nekoj neposredno pogodjenoj drzavi. Oni su postali skup sitnosopstvenickih interesa, koje ne interesuje celina, pa se bave kolekcijom tih gluposti koje samo dok ispominjes potrosis vreme i paznju svakog normalnog biraca. To gubljenje u moru sitnih, navodno bitnih tema koje im ne donose birace i izbore me podseca na situaciju gde gomila individualaca ne mogu da pobede uigran kolektiv.

    Isto kao sto prosecnog biraca ne zanima preterano pitanje transrodnih WC klauzula, ili da li se neka knjiga prodaje na Amazonu bolje od druge knjige zato sto je onu drugi Amazon povukao iz politickih razloga. Politicarima su to jako bitne teme, njemu je to kap u moru onoga sto ga muci, a gde mu se niko ne obraca. Takodje, imao je priliku da provede godine pod raznim republikanskim administracijama, bilo sveobuhvatnim (saveznim, drzavnim), bilo lokalnim, i video je da ni jedni ni drugi ne misle previse na njega, obicnog biraca, ali i da ga ne zaskacu odnekuda transrodne osobe ne bi li ga preobratile poput vampira iz bajki o Drakuli.

    Hocu reci, te fore koje GOP koristi su u principu kratkotrajne. Mogle su da funkcionisu neko vreme, ne mogu da funkcionisu sve vreme, neko ko je bio nezadovoljan time sto se npr. menjaju crtaci ili previse ubacuju crnci u serije do sada je ili oguglao, ili se navikao, jednostavno mu to nije pitanje na kome ce povlaciti politicku crtu. GOP je postao previse ekstreman u tim sitnim stvarima, dok su demokrate postale ekstremisti u velikim drzavnim pitanjima i bas zato je GOP glup sto u tim sitnicama tera mak na konac i odbija gomilu biraca nekim idiotskim pricama i forsiranjem pogresnih tema i ljudi.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 10, 2022 3:18 am

    Filipenko wrote:Ma to je OK sa slanjem imigranata u drzave koje smatraju da su daleko od tih stvari. Cak mi je simpaticno, i na nivou meme i na nivou politicke poruke. 
    Jel bi ti se svidelo da Vučić pare koje je recimo dobio od EU da pošalje sirijske emigrante nazad odakle su došli on da medjedu iz Laktaša da ih on hvata u Bosni i prebacuje ih u Hrvatsku? Ono, na nivou meme i na nivou političke poruke?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Thu Nov 10, 2022 3:59 am

    plachkica wrote:@pista

    meni je to rekao neki naš altrajtovac, tu priču nestorović ponavlja ovde. ne znam odakle ju je on pokupio, nigde nikakav link se nije pojavio


    Ko je Nestorovic? Otkud ja znam te vase partizane i cetnike bre, cuo sam za Vucica i onu Brnbaru, verovatno jos par likova kad bih cuo imena, bio tamo 3 puta za 25 godina ukupno 20 dana, uglavnom smrtni slucajevi.

    Zajebite bre sa linkovima, sa'cu ja da vam trazim linkove i prevodim da razumete, da podastirem dokaze. Jel placate, onda hocu.

    Evo gospodjica "progresivni idiot" obrazlaze predlog progresivnog zakona da moze ubistvo za vreme porodjaja, nema problema, ona je iz Vijetnama dosla nema pojma, sta od nje traze ona radi. Moze i u obdanistu, ko da ce ona da kaze "jooooj ja to ne mogu da kazem", ma jok bre, samo progresivno. Pola kongresa je maloumno, pa bolji su u skupstini Srbije, realno.

    Ali dzabe, vi i kad vidite svojim ocima opet cete da serete kako to nije to ili cete se sloziti kako je to u redu ako partija tako kaze, vi ste ozbiljan slucaj, nije to zajebancija.  Ajde. ne budite vulve, recite slobodno je li normalno ubiti dete na samom porodjaju, otvorila se zena dete ispada? Ili je bolesno, to je samo bolesni Mengele radio? Sta je od ta dva?

    Izvol'te, poslednji put:





    Last edited by Donald DeSantis on Thu Nov 10, 2022 4:32 am; edited 2 times in total


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Thu Nov 10, 2022 4:27 am

    Filipenko wrote:Ma to je OK sa slanjem imigranata u drzave koje smatraju da su daleko od tih stvari. Cak mi je simpaticno, i na nivou meme i na nivou politicke poruke. Medjutim, GOP mora da shvati da to nije stvar koja zivotno interesuje prosecnog biraca sem mozda ponekoga u nekoj neposredno pogodjenoj drzavi. Oni su postali skup sitnosopstvenickih interesa, koje ne interesuje celina, pa se bave kolekcijom tih gluposti koje samo dok ispominjes potrosis vreme i paznju svakog normalnog biraca. To gubljenje u moru sitnih, navodno bitnih tema koje im ne donose birace i izbore me podseca na situaciju gde gomila individualaca ne mogu da pobede uigran kolektiv.

    Isto kao sto prosecnog biraca ne zanima preterano pitanje transrodnih WC klauzula, ili da li se neka knjiga prodaje na Amazonu bolje od druge knjige zato sto je onu drugi Amazon povukao iz politickih razloga. Politicarima su to jako bitne teme, njemu je to kap u moru onoga sto ga muci, a gde mu se niko ne obraca. Takodje, imao je priliku da provede godine pod raznim republikanskim administracijama, bilo sveobuhvatnim (saveznim, drzavnim), bilo lokalnim, i video je da ni jedni ni drugi ne misle previse na njega, obicnog biraca, ali i da ga ne zaskacu odnekuda transrodne osobe ne bi li ga preobratile poput vampira iz bajki o Drakuli.

    Hocu reci, te fore koje GOP koristi su u principu kratkotrajne. Mogle su da funkcionisu neko vreme, ne mogu da funkcionisu sve vreme, neko ko je bio nezadovoljan time sto se npr. menjaju crtaci ili previse ubacuju crnci u serije do sada je ili oguglao, ili se navikao, jednostavno mu to nije pitanje na kome ce povlaciti politicku crtu. GOP je postao previse ekstreman u tim sitnim stvarima, dok su demokrate postale ekstremisti u velikim drzavnim pitanjima i bas zato je GOP glup sto u tim sitnicama tera mak na konac i odbija gomilu biraca nekim idiotskim pricama i forsiranjem pogresnih tema i ljudi.

    Promasio si ceo fudbal. Mislim u pravu si da ih ilegalci ne pogadjaju u Pensilvaniji, ali si prevideo da su republikanci isli pre svega sa najvisom inflacijom u 40 godina, cenama hrane i benzina najvecom ikada i kriminalom najvecim od Al Kaponea. A ispalo je da narod to savrseno ne interesuje, mos misliti interesuje ih samo jebeni ABORTUS!!! Koga boli milokliz sto ce kuca da mu ide na dobos sledece godine, vazno je da on hoce da abortira u devetom mesecu i da mu se to podhitno omoguci u lokalnom domu zdravlja  USA - США - SAD - Page 22 1f602

    I to samo sto su goveda primitivna pa nece da koristi kontracepciju nego hoce da se hefta na suvo pa posle da kolje bebu u stomaku. Sve za njena "prava" i "slobode". Mislis da to oseca neku grizu savest, ma jok bre, abortira svaka 3 neseca, ko na ciscenje zuba da ide.

    I u cemu je jebeni problem sto na Floridi ne moze abortus posle 15 nedelja od izostanka menstruacije??? Alo bre, to je puna 4 meseca trudnoce. Pa u Evropskoj jebenoj uniji je osim u Svedskoj i Holandiji u svim drugim zemljama limit 10 do 14 nedelja?

    U cemu je problem sto je supreme court 100 puta ponovio nema nikakve zabrane abortusa, mi samo vracamo pravo svakoj pojedinacnoj drzavi neka odluci za sebe limite kako njena populacija hoce. Jeste li vi ikada proctali tu odluku vrhovnog suda, jeste qrac.


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 10, 2022 5:23 am

    Ukratko, narod je kurac. Imamo topik za to:

    Kurac od naroda - kauboji i srbi


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Donald DeSantis

    Posts : 182
    Join date : 2022-10-16

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Donald DeSantis Thu Nov 10, 2022 5:47 am

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Ukratko, narod je kurac. Imamo topik za to:

    Kurac od naroda - kauboji i srbi

    Tako je, iako nisi na to mislio, Nista drugacije nego kad dele litar ulja, kilo secera i brasno pred izbore u Srbiji. Bajden im je povecao mesecno za 36 dolara, istorijsko povecanje, to mu nikad nece zaboraviti, a ima ih 42 miliona na markicama, neka cetvrtina dodje do biralista, pa ti vidi.


    _____
    Ronald Reagan: 'If Fascism Ever Comes to America, It Will Come in the Name of Liberalism'
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by boomer crook Thu Nov 10, 2022 7:23 am

    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Repeal_Act_(Virginia)

    bukvalno 30 sekundi pretrage


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 10, 2022 9:21 am

    Donald DeSantis wrote:
    Vilmos Tehenészfiú wrote:Ukratko, narod je kurac. Imamo topik za to:

    Kurac od naroda - kauboji i srbi

    Tako je, iako nisi na to mislio, Nista drugacije nego kad dele litar ulja, kilo secera i brasno pred izbore u Srbiji. Bajden im je povecao mesecno za 36 dolara, istorijsko povecanje, to mu nikad nece zaboraviti, a ima ih 42 miliona na markicama, neka cetvrtina dodje do biralista, pa ti vidi.
    Vidi ti Bajdena, brine se o siromašnima. Kako se to republikanci ne sete?


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    boomer crook

    Posts : 36998
    Join date : 2014-10-27

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by boomer crook Thu Nov 10, 2022 9:22 am

    pa ne stizu od brige o ugrozenom masku


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Nov 10, 2022 9:24 am

    Mukice ne postizavaju.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”

    USA - США - SAD - Page 22 Empty Re: USA - США - SAD

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 8:25 am