Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Rusija i sve vezano za nju

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51987
    Join date : 2017-11-16

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 22, 2023 7:04 pm

    Postoji samo jedna bitna zemlja.koja nekako pokusava da nas ugura na taj zapad i to je trenutno nas najveci prijatelj/najmanji neprijatelj (ukljucujuci u tu racunicu i nas same)
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51987
    Join date : 2017-11-16

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 22, 2023 7:06 pm

    A reqlno isto vazi i za mart 41
    Летећи Полип

    Posts : 11396
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Летећи Полип Wed Feb 22, 2023 7:50 pm

    kondo wrote:@notxor

    to i jeste problem, što ih pustiš da te prikazuju kao severnu koreju ili nekakav nacistički gulag. ljudi dođu sa spremnim scenarijom koji su dobili na 85 albert embankment a ti si u fazonu izvolte, kako da ne, samo se vi raskomotite. isto ko i ovaj BBC ortak što je napravio 30 minuta o srbiji zemlji putina a isto tako je mogao na napravi dokumentarac sa deksi malom vranjankom, andrejem nosovim, ruskim aktivistima u krokodilu, maločas ovde pomenutim šormazom i ankl bilijem dok vrti stopicu vinske čaše sa malvazijom sa fruške.

    mi živimo u većoj diktaturi od rusije čim ovde niko ali ama baš niko nije polomio pičku tom liku, koji je uz sve gadosti preko naših leđa inkasirao barem 50k funti za taj uradak. ne pičku nego ka oplavio kao vola u kupusu, gepekovao i izbacio na beton na ulazu na međunarodne polaske na surčinu, uz SMS ambasadorki da je došlo do nesporazuma. 

    od 27.3.1941 do danas, sa englezima se sve zna, ali mi i dalje ne znamo kako.

    kondo wrote:verovatno je pride i jebo nešto, besplatno, ako je ostao duže od 24h u srbiji


    Tako je. Full surplus enjoyment na račun srpskog naroda.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by kondo Wed Feb 22, 2023 7:58 pm

    Летећи Полип wrote:
    kondo wrote:@notxor

    to i jeste problem, što ih pustiš da te prikazuju kao severnu koreju ili nekakav nacistički gulag. ljudi dođu sa spremnim scenarijom koji su dobili na 85 albert embankment a ti si u fazonu izvolte, kako da ne, samo se vi raskomotite. isto ko i ovaj BBC ortak što je napravio 30 minuta o srbiji zemlji putina a isto tako je mogao na napravi dokumentarac sa deksi malom vranjankom, andrejem nosovim, ruskim aktivistima u krokodilu, maločas ovde pomenutim šormazom i ankl bilijem dok vrti stopicu vinske čaše sa malvazijom sa fruške.

    mi živimo u većoj diktaturi od rusije čim ovde niko ali ama baš niko nije polomio pičku tom liku, koji je uz sve gadosti preko naših leđa inkasirao barem 50k funti za taj uradak. ne pičku nego ka oplavio kao vola u kupusu, gepekovao i izbacio na beton na ulazu na međunarodne polaske na surčinu, uz SMS ambasadorki da je došlo do nesporazuma. 

    od 27.3.1941 do danas, sa englezima se sve zna, ali mi i dalje ne znamo kako.

    kondo wrote:verovatno je pride i jebo nešto, besplatno, ako je ostao duže od 24h u srbiji


    Tako je. Full surplus enjoyment na račun srpskog naroda.

    da bre još smo mu sanirali depresiju na tri dana tako što se proveo kao bubreg u loju i još nam pride surduknuo i dobio bonus od šefa

    prvi englezi koji su u leto '99 dolazili u beograd su pisali o tome da u engleskoj to ne bi bilo moguće da su zamenjene uloge a oni došli tamo 2 nedelje posle rata, da niko ne obraća pažnju na njih, ne dao bog da ih oštemuje
     

    ma mi smo budale ukratko


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51987
    Join date : 2017-11-16

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 22, 2023 8:41 pm

    Po toj logici kako bi trebalo da se provede neko iz Beograda u Sarajevu ili Pristini?

    Vrv bi momentalno trebalo da spale
    Del Cap

    Posts : 6920
    Join date : 2019-11-04

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Del Cap Wed Feb 22, 2023 8:44 pm

    Президент России на концерте в Лужниках: «Сейчас идет бой на наших исторических рубежах»
    Сегодня, 16:45

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 1677073433_snimok


    В Москве на стадионе «Лужники» проходит праздничный митинг-концерт в честь Дня защитника Отечества. Мероприятие открыл актер Владимир Машков. Перед собравшимися выступил президент Российской Федерации Владимир Путин.

    Глава государства поздравил россиян с наступающим праздником – Днем защитника Отечества. Он отметил, что защитниками Отечества с полным правом можно назвать не только военнослужащих, но и тех, кто помогает им в тылу, кто поддерживает их – это и медики, и сотрудники предприятий военной промышленности, и работники транспорта, и даже российские дети, которые пишут письма находящимся в зоне спецоперации военнослужащим. Президент отметил, что весь народ является защитником Отечества.

    Прямо сейчас идет бой на наших исторических рубежах за наших людей, его ведут такие же мужественные бойцы, которые здесь сейчас стоят рядом с нами

    - заявил глава государства.

    Путин опять напомнил, что сейчас Россия защищает не только свои интересы, но и своих людей, культуру, язык, территории.

    Когда мы вместе, нам нет равных. За единство российского народа! Ура!

    - сказал Путин.

    Глава государства пожал руки присутствующим на митинге российским военнослужащим – участникам специальной военной операции. На митинге присутствовало большое количество участников спецоперации, в том числе и бойцы недавно вошедших в состав ВС РФ Народных милиций Донецкой и Луганской Народных Республик.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51987
    Join date : 2017-11-16

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 22, 2023 8:46 pm

    Ne znam samo sta neko iz Tatarstana ima sa tim. Sa drzavnim interesima mozda i ima, alisa ovim - tesko.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51987
    Join date : 2017-11-16

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 22, 2023 9:09 pm

    Del Cap

    Posts : 6920
    Join date : 2019-11-04

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Del Cap Wed Feb 22, 2023 9:09 pm

    Mene malo podseti na jednu Livenovu (D) lekciju, o Rusiji u 1917. i demoralizaciji obične vojske odnosno nemogućnosti vlasti (carske i građanske) da u nacionalnim tonovima efektivno oboji rat, da linija fronta  (tamo negde Riga, Viljnus, Ternopolj, Karpati, Bug, šta več) nema veze sa ruskim nacionalnim imaginarijumom (rascep imperijalnog i nacionalnog) tj da se ne brane Smolensk, Moskva, Petrograd i neka "sveta" mesta.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51987
    Join date : 2017-11-16

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 22, 2023 9:37 pm

    Pa da
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Filipenko Thu Feb 23, 2023 12:07 am

    Mór Thököly wrote:Po toj logici kako bi trebalo da se provede neko iz Beograda u Sarajevu ili Pristini?

    Vrv bi momentalno trebalo da spale

    Ne, nego bi trebalo da vaspostave ustavni poredak ("Niko nema pravo da prizna ili potpise kapitulaciju, predaju ili okupaciju Jugoslavije, niti bilo kog pojedinog njenog dela") privremeno razoren unutrasnjim pobunama, disciplinuju lokalno stanovnistvo, kazne odgovorne za razaranje zemlje koji im budu dostupni na tim teritorijama i upregnu lokalce u tockove napretka ka boljoj buducnosti. Sta mi imamo da se pravdamo pobunjenicima, ustanicima i nacionalistickim banditima?


    To je stav koji bi zapadnjak imao u takvoj hipotetickoj situaciji.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51987
    Join date : 2017-11-16

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Feb 23, 2023 12:18 am

    A koja je to okupacija bila?
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Notxor Thu Feb 23, 2023 12:11 pm

    kondo wrote:to i jeste problem, što ih pustiš da te prikazuju kao severnu koreju ili nekakav nacistički gulag. ljudi dođu sa spremnim scenarijom koji su dobili na 85 albert embankment a ti si u fazonu izvolte, kako da ne, samo se vi raskomotite. isto ko i ovaj BBC ortak što je napravio 30 minuta o srbiji zemlji putina a isto tako je mogao na napravi dokumentarac sa deksi malom vranjankom, andrejem nosovim, ruskim aktivistima u krokodilu, maločas ovde pomenutim šormazom i ankl bilijem dok vrti stopicu vinske čaše sa malvazijom sa fruške.

    To i nisu novinari, nego političari ili najmanje aktivisti.
    Osnovno pravilo tj. saslušati i drugu stranu je potpuno nestalo, a ako nema dijaloga u novinama zašto bi ga bilo u društvu.
    Čak i tzv. slobodnim medijima vest iz HNovog je: Danica Crnogorčević, Beogradski sindikat, Litije, a nije vest da su svi direktori škola žene, najčešće sa po 2 prezimena (manje više sve žene u CG sa nekakvom karijerom ne menjaju prezime posle udaje, već dodaju još jedno), da radionice drže Marija Ratković i šmeker devojka Radmila Petrović.

    Inače, ok je ovaj tekst Mašinog brata, ali nije ništa više od toga.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Bleeding Blitva

    Posts : 3795
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Bleeding Blitva Thu Feb 23, 2023 2:04 pm

    Notxor wrote:
    kondo wrote:to i jeste problem, što ih pustiš da te prikazuju kao severnu koreju ili nekakav nacistički gulag. ljudi dođu sa spremnim scenarijom koji su dobili na 85 albert embankment a ti si u fazonu izvolte, kako da ne, samo se vi raskomotite. isto ko i ovaj BBC ortak što je napravio 30 minuta o srbiji zemlji putina a isto tako je mogao na napravi dokumentarac sa deksi malom vranjankom, andrejem nosovim, ruskim aktivistima u krokodilu, maločas ovde pomenutim šormazom i ankl bilijem dok vrti stopicu vinske čaše sa malvazijom sa fruške.

    To i nisu novinari, nego političari ili najmanje aktivisti.
    Osnovno pravilo tj. saslušati i drugu stranu je potpuno nestalo, a ako nema dijaloga u novinama zašto bi ga bilo u društvu.
    Čak i tzv. slobodnim medijima vest iz HNovog je: Danica Crnogorčević, Beogradski sindikat, Litije, a nije vest da su svi direktori škola žene, najčešće sa po 2 prezimena (manje više sve žene u CG sa nekakvom karijerom ne menjaju prezime posle udaje, već dodaju još jedno), da radionice drže Marija Ratković i šmeker devojka Radmila Petrović.

    Inače, ok je ovaj tekst Mašinog brata, ali nije ništa više od toga.
    Da, ne znam zašto nije vijest da je Srbija jedna progresivna država jer ima lezbijku za premijerku, ili da je HDZ jedna progresivna stranka jer je jedina dala dvije žene na vodeća mjesta: premijerku 'kud Ivo (Sanader) tud i ja' i predsjednicu 'nije bilo jogurta'.


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    avatar

    Posts : 19017
    Join date : 2014-12-12

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by beatakeshi Thu Feb 23, 2023 2:21 pm

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 3579118792
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Notxor Thu Feb 23, 2023 2:26 pm

    Lezbejka premijerka je itekako bila vest kad je stupila na položaj, kao što je tema ozbiljnog teksta koliko ona ništa nije uradila na tom mestu tj. ako tako baš voliš - nema progresije, upravo suprotno od primera iz najzabačenije primorske provincije koje sam ja nabrojao.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    паће

    Posts : 41204
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by паће Thu Feb 23, 2023 4:25 pm

    Notxor wrote:Lezbejka premijerka je itekako bila vest kad je stupila na položaj, kao što je tema ozbiljnog teksta koliko ona ništa nije uradila na tom mestu tj. ako tako baš voliš - nema progresije, upravo suprotno od primera iz najzabačenije primorske provincije koje sam ja nabrojao.

    Можда јој се повећала лисна маса... колико се ја разумем у собно биље, тим се мери напредак.


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Filipenko Thu Feb 23, 2023 7:09 pm

    Bleeding Blitva wrote:
    Notxor wrote:

    To i nisu novinari, nego političari ili najmanje aktivisti.
    Osnovno pravilo tj. saslušati i drugu stranu je potpuno nestalo, a ako nema dijaloga u novinama zašto bi ga bilo u društvu.
    Čak i tzv. slobodnim medijima vest iz HNovog je: Danica Crnogorčević, Beogradski sindikat, Litije, a nije vest da su svi direktori škola žene, najčešće sa po 2 prezimena (manje više sve žene u CG sa nekakvom karijerom ne menjaju prezime posle udaje, već dodaju još jedno), da radionice drže Marija Ratković i šmeker devojka Radmila Petrović.

    Inače, ok je ovaj tekst Mašinog brata, ali nije ništa više od toga.
    Da, ne znam zašto nije vijest da je Srbija jedna progresivna država jer ima lezbijku za premijerku, ili da je HDZ jedna progresivna stranka jer je jedina dala dvije žene na vodeća mjesta: premijerku 'kud Ivo (Sanader) tud i ja' i predsjednicu 'nije bilo jogurta'.


    Zapravo, to su upravo bili aduti kada su dolazili na funkcije. Tada su prozapadni mediji i mediji u vlasnistvu zapadnih korporacija pisali hvalospeve o njima. Recimo, nije se moglo ziveti od price koliko je sposobno Ono Brnabic, ministarko za drzavnu upravu i lokalnu samoupravu koje je uvelo red u drzavu uvezujuci organe uprave i americki kontrolisani NALED, te da, citiram, mora biti premijer. Posle smo videli da je Ono Brnabic nepismena prostakusa, da ne ume da prica, da ne zna nista ni o cemu, ali tada je bilo kasno.


    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Zbfk9lmahr0cdovl29jzg4uzxuvaw1hz2vzl3b1bhnjbxmvtkrjn01eqv8vmtbjodu0otc5zdvhodk5ywuwzjllowzkmgvkndkyyjmuanblz5gtas0c5acbotab
    Anonymous
    Guest

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Guest Thu Feb 23, 2023 7:13 pm

    Osim Blica, na koji još prozapadni medij misliš?
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Notxor Thu Feb 23, 2023 7:19 pm

    Svaki jebeni zapadni medij je 2017. objavio da je Srbija dobila gej premijerku.
    Hajde da se ne igramo interneta. Upravo sam na US VPN adresi i zadao sam Googlu da mi da rezultate od 2017. do 2018.
    Sad svi znamo da je to bio pinkwashing, ali to je tema za tekst. Prošlo je 5, 6 godina - šta se promenilo?
    U CG su gej brakovi legalni, a u Srbiji?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Anonymous
    Guest

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Guest Thu Feb 23, 2023 7:22 pm

    Pitao sam lepo Filipa koji je prozapadni medij u Srbiji pisao hvalospeve Brbani, zato što se ne sećam, pamćenje je krhko. Što si podivljao tako  Rusija i sve vezano za nju - Page 30 3579118792 Slažem se s tobom.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Notxor Thu Feb 23, 2023 7:24 pm

    U pravu si. Idem po pivo. Rusija i sve vezano za nju - Page 30 1143415371


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    plachkica

    Posts : 16416
    Join date : 2014-11-06

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by plachkica Thu Feb 23, 2023 7:34 pm

    Cousin Billy wrote:Pitao sam lepo Filipa koji je prozapadni medij u Srbiji pisao hvalospeve Brbani, zato što se ne sećam, pamćenje je krhko. Što si podivljao tako  Rusija i sve vezano za nju - Page 30 3579118792 Slažem se s tobom.


    ngo i n1 su bili prvih dana njenog premijerovanja egzaltirani, pljuštale čestitke, puštale se suze uroševe zbog demokratije i progresa koji su i nama zasijali. bilo je mučno gledati. nije ni čudo što se bro zaboravilo


    (malo je splasnulo posle formiranja vlade, ali dali su joj dobrobit sumnje ™ (morala je zbog vučića i prokletih desničara koje mora zadovoljiti!))
    avatar

    Posts : 7717
    Join date : 2017-03-14

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by MNE Thu Feb 23, 2023 7:44 pm

    da bi kasnije krenula da crta freske po kosovskom vozu
    Anonymous
    Guest

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Guest Thu Feb 23, 2023 7:46 pm

    Zaboravio sam za N1.

    Rusija i sve vezano za nju - Page 30 Empty Re: Rusija i sve vezano za nju

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Sep 29, 2024 11:37 pm