Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Patriote srpske

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 2:39 pm

    Uncle Baby Billy wrote:
    Erős Pista wrote:Ima i drugacijih misljenja...

    https://www.pecat.co.rs/2023/12/ili-ili-i-posle-toga-srbija-ne-sme-da-nestane/

    Мој пријатељ, док разговарамо уз чашу црног вина
    bogami, ili se ne bore protiv Amerike više samo ispred dragstora ili se ta supkultura značajno izmenila

    Patriote srpske - Page 35 3579118792

    Elem...

    https://www.politika.rs/scc/clanak/593858/Milica-Durdevic-Stamenkovski-Milos-Jovanovic-doprinosi-razbijanju-pozicije-Srbije-u-pokusaju-da-postane-kandidat-novog-DOS-a


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Fri Jan 12, 2024 2:54 pm

    Шта значи бирање страна данас - на којем ћете медију да гостујете? Да ли се стране бирају тако што постајете миљеник медија на којима је јуче речено да је Бањска доказ да је Алиша Кернс била у праву када је оптужила Српску православну цркву да шверцује оружје.

    Bila je bar 5-6 puta na Nova/N1 u toku kampanje a sad ovako. Zovi u goste kuce da te ujede Patriote srpske - Page 35 3402243210


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 5:17 pm

    Pa da. Ne znam tacne brojke, ali po licnom utisku, on nije bio na ovim medijima nista cesce od nje.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Del Cap

    Posts : 6148
    Join date : 2019-11-04

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Del Cap Fri Jan 12, 2024 5:30 pm

    Ma vučićevska zamlata odrađuje angažman.
    avatar

    Posts : 18350
    Join date : 2014-12-12

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by beatakeshi Fri Jan 12, 2024 5:42 pm

    Uuuu, Zupi, šta ti ovaj rek'o...
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Fri Jan 12, 2024 6:34 pm

    a i ovo nije lose

    Патриотској јавности би било много интересантније да чује, како то да застава Србије може да изостане на протестима СПН, али застава ЕУ никако. Било би боље да своје контакте са амбасадама Милош искористи за отпор великом притиску са Запада на Србију, него што је одлучио да буде рефлексија тог притиска", поручила је Ђурђевић Стаменковски.

    Uzeti jednu laz, sipati u nju solju traca i dodati zavere po ukusu. Peci dok ne dobije pink boju


    _____


    Uprava napolje!

    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 7:49 pm

    Она боље да није ишла на нову и н1, пошто је доживљава жестоке нападе после којих је била само слабија. Онај УН са Бакићем је један од већих разлога зашто је имала слаб резултат а то је била чиста сачекуша.

    Али сама је крива, и не само она, што немају свој медијски оквир у којем могу да се поставе него су вуку по н1 и хепију да би добили свој медијски простор. Ово важи за све националне странке јер Милош Јовановић и Вучић то нису.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 8:17 pm

    Nije tako, UH. Ti si u pravu kad kazes da se ona odlicna snasla u tim duelima i da je bila prilicno ubedljiva. Nju je potopilo nesto drugo - to sto je isla na opozicione medije, a nije zelela da se obaveze na postizbornu opozicionu koaliciju protiv Vucica. To si i sam primetio, samo sto si pre izbora hvalio tu njenu strategiju nealijeniranja SNS biraca. Ja mislim da je ona bila promasena, jer su ljudi kojj gledaju N1 i Novu vec opoziciono orijentisani i otpisali su je, za razliku od MJa koji je uspeo da pridobije dovoljno njih da predje cenzus. Dakle, kladila se i izgubila. Ali za to joj vec nije kriv niko osim nje same i onih koji su je tako savetovali.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 9:00 pm

    Њен наступ у том УН није био добар али је то била сачекуша са све ботовима. Додуше, ту је било сарадње спн и снс, ако не свесно а оно лепо им се поклопило.

    Најгоре чак није ни било то што је Бакић изводио свој перформанс већ Ољино инсиситарање на скупљању потписа.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 9:17 pm

    Pa to sto opisujes nije "sacekusa", nego debatna emisija. Bakic je bio uzasan i ona je s njim sa lakocom izasla na kraj. Kljucno je sto nije zelela da se obaveze na antivucicevsku koaliciju, a MJ jeste. Ona je valjda igrala na ono sto kazes, nezameranje  rezimskim biracima j pokusaj da preuzme neke od njih. Ali bez prisustva na Hepiju i Pinku, "dobra" strana te taktike nije ni ppstojala, ona do njih nije uopste mogla da dopre. Oni do kojih je dopirala su antivucicevci, cak iako su desnicari, i njih je odbila ekvidistanciranjem, a Milos im je bio prihvatljiv.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 9:40 pm

    Није изашла као победник са Бакићем, он је њу извртео тако да је на крају изгледало да не зна шта значи завет. А шта год да је одговорила он би рекао да не зна. Али је ушла у то намедно а онда превише пасивно. То је вртено по мрежама највише и то од стране ботова спн али и снс. Но, по мени није то најгоре било већ приче о потписима.

    Она није, нити верујем да хоће, кренути путем Милоша Јовановића. Она зна да на тој страни нема шта да тражи. После избора је рекла да јој је највише однела похвала Маринике Тепић. Она је тада остала пасивна, није ништа коментарисала док је снс ударао по њој жестоко због тога, јер није хтела да се замера Бошку и Ристићу(по мени), казала да је то велика грешка, мислећи на пасивност.

    Такође је Ковић могао да се укључи на крају када је видео да иду доле. Али он је ту био само из далека, као седи на конвенцији. Са друге стране, Бећковић је отворенос стао уз ДСС и ПОКС на њиховој завршној конвенцији.

    Мада ја око Ковића и Ломпара имам неке сумње. Није ми јасно како може човек да буде највећи борац за Косово и Метохију а гурати по сваку цену Јеремића. Нарочито што знам шта је био Јеремић у последњих годину дана. На крају Ломпар каже да је био увређен и повређен што НС није јаче нападала СНС у кампањи. Смејурија.

    Да се разумемо, највећи је проблем снс који је њу максимално медијски изопштио и то је највећи проблем. Ово нису били регуларни избори.
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Fri Jan 12, 2024 9:45 pm

    Улични ходач wrote:Ово нису били регуларни избори.

    Patriote srpske - Page 35 1090578128

    Prica li Milica nesto na tu temu?


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 9:58 pm

    Pa slusaj, ne mozes sa ocekujes da tvoje favorite svi miluju. Milicicica je dobila prostor na Novoj i N1, niko joj nije upadao u rec niti joj je oduzimao pravo da govori, a naravno da su je napadali, kritikovali itd. Ja mislim da se ona sasvim solidno snasla, a da je Bakic ispao glup, ali cak i da nije tako, niko ne moze da joj bude kriv - tako izgledaju debatne emisije.

    Tacno je da je ona bila izlozena pritiscima i od SNS i od opozicije, ali i to je bilo ocekivano, jer se sama tako pozicionirala. Sto rece negde pokojna Tacerka, ako stojis nasred puta, rizikujes da te zgaze automobili iz oba smera. Nije Tepic htela da joj naudi svojom izjavom, nego da je prevuce na stranu opozicije. Ova to nije htela, procenila je da joj se vise isplati da drzi ekvidistancu. Rezultate gledamo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 10:04 pm

    ficfiric wrote:
    Улични ходач wrote:Ово нису били регуларни избори.

    Patriote srpske - Page 35 1090578128

    Prica li Milica nesto na tu temu?

    Зашто би то радила када зна да ће СПН продати причу, што већ увелико раде.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 10:07 pm

    Pa malo se i ofirala kao rezimski igrac, zar ne?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 10:09 pm

    Erős Pista wrote:Pa slusaj, ne mozes sa ocekujes da tvoje favorite svi miluju. Milicicica je dobila prostor na Novoj i N1, niko joj nije upadao u rec niti joj je oduzimao pravo da govori, a naravno da su je napadali, kritikovali itd. Ja mislim da se ona sasvim solidno snasla, a da je Bakic ispao glup, ali cak i da nije tako, niko ne moze da joj bude kriv - tako izgledaju debatne emisije.

    Tacno je da je ona bila izlozena pritiscima i od SNS i od opozicije, ali i to je bilo ocekivano, jer se sama tako pozicionirala. Sto rece negde pokojna Tacerka, ako stojis nasred puta, rizikujes da te zgaze automobili iz oba smera. Nije Tepic htela da joj naudi svojom izjavom, nego da je prevuce na stranu opozicije. Ova to nije htela, procenila je da joj se vise isplati da drzi ekvidistancu. Rezultate gledamo.

    Па видиш, није баш тако. МИгН, се тако позиционорао и био хит. Били би још јачи да су избори били 1-2 недеље касније, веорватно би дошли до резултата Белог од 10ак%.
    Она је платила зато што је била нападана. А била је нападана чак и када је добила прилику да говори на новој и н1.
    Није миловање већ добовање 3 на 1.
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 10:12 pm

    Erős Pista wrote:Pa malo se i ofirala kao rezimski igrac, zar ne?

    То је већ питање тактике.

    Са друге стране СПН ће изиграти све, већ раде да што мање људи дође на померени митинг. А онда ће рећи да нема воље народа и да се мора прихватити стање такво какво јесте.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 10:15 pm

    Pa da, ali MI nisu izgubili svoju poziciju na rezimskkm medijima, a ona jeste. To ti kazem - ta prica moze da se fura kad si na rezimskim medijima, i Milica je uspesno furala na proslim izborima, kada se ni sama nije skidala s Hepija, Prve i Pinka - ali cena toga je da budes poslusan, sto MI naravno jesu, a i ona je bila prosli put. Cim se malo izmakla, izgubila je prostora na rezimskim medijima, ali onda vise ne moze da se fura ta prica, jer se vise ne dobacuje do tih biraca koji na nju padaju. Ostalo joj je da se, kao i MJ, pozicionira desno, ali jasno opoziciono. Ona to nije htela i tu je gde je. S obzirom da joj se smesi kooptacija, slutim da joj nije ni pretesko palo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34128
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Fri Jan 12, 2024 10:24 pm

    Erős Pista wrote:S obzirom da joj se smesi kooptacija, slutim da joj nije ni pretesko palo.

    Nema sta drugo, odsvirala je svoje. gledaoci hepija imaju drugu igracku a kad im i ona dosadi, nece se vracati Milici. Na drugoj strani nema sta da trazi. To je to - ili u sns ili da se povlaci po kojekakvim koalicijama kao Radule


    _____


    Uprava napolje!

    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 10:38 pm

    Нетачно, Милица је у камапњи 2022 била напада и то од стране истих, Ђиласа и Вучића. Прича и Миленјуму је лаж, пласирао Ђилас, и ти то фићфирићу знаш пошто је у игри трговина а не грађевина и то знаш. И тада је србин инфо водио кампању против ње, после се ДеПе чудио што га Милица није подржала у казамату. Исто и славија инфо...
    Милица је скинута са хепија око 6 месеци пре избора 2022 када се видело да скаче, на пинку никада и није имала неки велики простор.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jan 12, 2024 10:44 pm

    Nacionalna frekvencija > Nacionalnog okupljanja
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 10:46 pm

    Nektivni Ugnelj wrote:Nacionalna frekvencija > Nacionalnog okupljanja

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 11:05 pm

    Улични ходач wrote:Нетачно, Милица је у камапњи 2022 била напада и то од стране истих, Ђиласа и Вучића. Прича и Миленјуму је лаж, пласирао Ђилас, и ти то фићфирићу знаш пошто је у игри трговина а не грађевина и то знаш. И тада је србин инфо водио кампању против ње, после се ДеПе чудио што га Милица није подржала у казамату. Исто и славија инфо...
    Милица је скинута са хепија око 6 месеци пре избора 2022 када се видело да скаче, на пинку никада и није имала неки велики простор.

    Daj, jbt, nije se skidala s nacionalnih frekvencija.

    Patriote srpske - Page 35 Scree424


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Улични ходач

    Posts : 1755
    Join date : 2023-07-16

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Улични ходач Fri Jan 12, 2024 11:18 pm

    Види, па Милош дупло више и тада од Милице. У овој кампањи је имао више простора на ртс од Бошка и Милице заједно. Али славија инфа, србин инфа га нису пипнули.
    Нешто је ту чудно.
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Jan 12, 2024 11:25 pm

    Samo da konstatujemo da nije tacno da je Milica skinuta sa Hepija 6 meseci pre izbora 2022, niti da ju je napadao Vucic. MJ jeste bio nesto zastupljeniji, ali zato Milicica nije imala nikakav negativan coverage.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Patriote srpske - Page 35 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 6:52 pm