Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Medijsko smetlište

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Erős Pista Mon Jan 30, 2023 10:15 pm

    Najgluplji covek u Srbiji, Vladusic, upravo ustvrdio u Cirilici da je ovaj danasnji ultimatum ipak znatno slabiji od onog pred kojim smo se nasli 99. A to je zato sro se promenio odnos snaga u svetu i sto sad zivimo u multiporalnom svetu, u kojem uvek postoji druga strana koja moze da vam pomogne.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Filipenko Mon Jan 30, 2023 10:32 pm

    Naravno. Nije ni slucajno slabiji zbog toga sto druga strana ionako vec ima 95% svega sto joj treba.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Erős Pista Mon Jan 30, 2023 10:36 pm

    Upravo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 30, 2023 10:48 pm

    Ma pusti Cirilicu, N1 kao da bukvalno vodi kampanju protiv sporazuma. To citam tako da ce uraditi sve da se Vucicu useru u život, ali ko zna da li je samo zbog toga... Bukvalno dovode ljude koji nisu nikakvi idioti (mada ima i takvih) da pričaju kako je sve to šala komika, i više-manje nikakvih posledica neće biti ako Srbija odbije sporazum. Jel moguće da bukvalno svako učestvuje u sjebavanju ove zemlje.
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by ficfiric Mon Jan 30, 2023 10:56 pm

    Vucic ce potpisati ovaj sporazum a u tome mu treba sto vise otezati. Red je da taj posao odrade radikali i sps i red je da zbog toga budu obelezeni kao izdajnici. SRN publika ce sutra manje uzimati Kosovo u usta ako se to odradi na taj nacin.


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by plachkica Mon Jan 30, 2023 10:57 pm

    a ambasador hil je na pinku imao intervju večeras  https://pink.rs/politika/473663/formiranje-zso-je-pravna-obaveza-pristine-kristofer-hil-ekskluzivno-za-pink-srpska-zajednica-na-kim-ima-pravo-da-zna-kako-ce-im-izgledati-buducnost


    politika n1 je biti uvek protiv vučića ma o čemu se radilo. šteta je što je inače dobru redakciju toliko pojeo vučićupederizam.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Erős Pista Mon Jan 30, 2023 10:58 pm

    ficfiric wrote:Vucic ce potpisati ovaj sporazum a u tome mu treba sto vise otezati. Red je da taj posao odrade radikali i sps i red je da zbog toga budu obelezeni kao izdajnici. SRN publika ce sutra manje uzimati Kosovo u usta ako se to odradi na taj nacin.

    Tako i ja razumem.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by ficfiric Mon Jan 30, 2023 11:03 pm

    Kao sto se bivsi Radulovi jurisnici nerado secaju borbe protiv parazita i konkursa za sastavljanje izbornih lista, tako ce i deo kosovojesrbijasa traziti neke druge teme za razgovor. U svakom slucaju lekovito za drustvo

    Vodjena je 30+ godina njihova politika, eto im rezultata, nek se sad jebu i nek potpisu sta treba


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 30, 2023 11:05 pm

    ficfiric wrote:Vucic ce potpisati ovaj sporazum a u tome mu treba sto vise otezati. Red je da taj posao odrade radikali i sps i red je da zbog toga budu obelezeni kao izdajnici. SRN publika ce sutra manje uzimati Kosovo u usta ako se to odradi na taj nacin.


    Za sad je bolje praviti se mutav. 

    Ne treba voditi politiku emocijama. Za sve postoji vreme.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 30, 2023 11:06 pm

    Nisam ja uopšte siguran da će on to potpisati ako je tipa 85% stanovnistva protiv. Uopste.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Erős Pista Mon Jan 30, 2023 11:09 pm

    Mislim da je na dobrom putu da to predstavi kao pobedu 5-0 i de facto odbranu Kosova, i to sa vise nego solidnim uspehom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by ficfiric Mon Jan 30, 2023 11:14 pm

    Mór Thököly wrote:Nisam ja uopšte siguran da će on to potpisati ako je tipa 85% stanovnistva protiv. Uopste.

    Ja jesam, onaj papir ce potpisati.

    I mislim da treba dati prostora lakrdijasima poput Molodje i slicnih koji bi citirali stare naslovnice Informera - "sto ne zovemo Putina, rekao je da ce ratovati za nas", "dobili smo dronce od Kineza, sto ga ne pustimo dole", itd. SRN-u se treba usrati u zivot na ovoj temi i ogaditi im rec Kosovo

    Naravno, to se nece desiti, ali eto, voleo bih


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18349
    Join date : 2014-12-12

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by beatakeshi Mon Jan 30, 2023 11:17 pm

    Mór Thököly wrote:Nisam ja uopšte siguran da će on to potpisati ako je tipa 85% stanovnistva protiv. Uopste.
    Koliki postotak stanovništva su kako Disident to lepo kaže "teletabisi"? To su oni koji su svakog meseca  bili na ivici rata sa Kosovom. Sve možeš da im prodaš, što bi rekli Burunđani "jadni, sluđeni narod".
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 30, 2023 11:17 pm

    Ne slažem se po dva osnova, ali ok. Prvo i osnovno uopšte ne slažem da je srpsko potpisivanje toga (čega god) 1 gotova stvar. Možda i bude, ali mislim da u ovom trenutku se to ne može sa sigurnošću tvrditi
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by ficfiric Mon Jan 30, 2023 11:21 pm

    Uostalom, sta bi Zoran radio u trenutku poraza SRN politike?

    Spoiler:


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 30, 2023 11:24 pm

    "u trenutku poraza"
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by kondo Mon Jan 30, 2023 11:24 pm

    naravno da je potpisivanje gotova stvar, ne samo srpsko nego i kosovskoalbansko. ovo je samo medijska predstava. kurti zna da treba da se šuta u bulju za ovo otimanje teritorije kojom vlada od države koja je po svim osnovama suverena na sada njegovoj zemlji. on je vrhunski igrač za razliku od ovog našeg jadnika za koga je i jedan milanović političar sa velikim P. vučić nikada nije rekao stvari koje je ovaj rekao danas ili juče, kad već, u ovom intervjuu o svetu i rusiji. obojica igraju kako 4. podsekretar u stejt diparmentu svira u bendžo, beše eskobar?


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 30, 2023 11:26 pm

    Btw, moje (drugo) pitanje je (a znamo ko najvise gleda N1 ili cita Danas): cemu služi nacionalno rajcanje te konkretne publike? Ničemu smislenom, to sigurno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 30, 2023 11:27 pm

    kondo wrote:naravno da je potpisivanje gotova stvar, ne samo srpsko nego i kosovskoalbansko. ovo je samo medijska predstava. kurti zna da treba da se šuta u bulju za ovo otimanje teritorije kojom vlada od države koja je po svim osnovama suverena na sada njegovoj zemlji. on je vrhunski igrač za razliku od ovog našeg jadnika za koga je i jedan milanović političar sa velikim P. vučić nikada nije rekao stvari koje je ovaj rekao danas ili juče, kad već, u ovom intervjuu o svetu i rusiji. obojica igraju kako 4. podsekretar u stejt diparmentu svira u bendžo, beše eskobar?

    Možeš svašta jednom kad si - u klubu. Pogotovu možeš svašta kad realno ne vodiš državu, u kojoj se zna šta radi vlada, a šta predsednik.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 30, 2023 11:51 pm

    Treća stvar je - kojim se političkim snagama tako daje vetar u leđa posle tog potpisa. Moramo? SSP-u? Ne bih rekao.
    plachkica

    Posts : 16170
    Join date : 2014-11-06

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by plachkica Tue Jan 31, 2023 12:04 am

    a čedomir ima tekst u politici

    https://www.politika.rs/scc/clanak/534840/cedomir-jovanovic-plan-kosmet
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 31, 2023 12:12 am

    Оцењује да је кључни недостатак немачко-француског документа исти као у сваком другом - што не нуди перспективу ни Србији ни региону.
    istina
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by ficfiric Tue Jan 31, 2023 7:54 am

    Mór Thököly wrote:Btw, moje (drugo) pitanje je (a znamo ko najvise gleda N1 ili cita Danas): cemu služi nacionalno rajcanje te konkretne publike? Ničemu smislenom, to sigurno.

    znaci, nikakva steta se ne pravi a sa druge strane, Vucic mora da na kzn-ovima svojoj publici govori kako je ludost ocekivati da ce "Putin ratovati za Srbiju", kako nam dronce i migovi ne znace nista, itd.


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50034
    Join date : 2017-11-16

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jan 31, 2023 8:46 am

    To cemo videti dal ce da govori on za Putina
    ficfiric

    Posts : 34121
    Join date : 2012-02-10

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by ficfiric Tue Jan 31, 2023 8:57 am

    Secam se jednog penzosa koji je penio kad bi se na ekranu pojavio Pavle Petrovic u vreme smanjivanja penzija - on mu je bio kriv a ne onaj ko mu je uzimao penziju.

    Tako i sad ne bi trebao da bude kriv nekakav Olenik ili Grbovic. Oni koji ih trideset i vise godina loze na rat protiv Albanaca, ti ljudi treba da im objasne da je ta prica suluda. Nece se desiti ali bi tako trebalo da bude


    _____


    Uprava napolje!

    Medijsko smetlište - Page 38 Empty Re: Medijsko smetlište

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 5:00 pm