Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Sun Nov 26, 2017 3:15 am

    uniqlo zenski dz od kasmira kosta regulare 7990 jena ili tacno 60e, za te pare se ne ocekuje loro piana. nisam siguran da taj kvalitet ima jeftinije bilo gde na svetu a da nije sale.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sun Nov 26, 2017 8:38 am

    sejlor wrote:Sad se jedva suzdrzavam da ne kupim ovu haljinu. 

    https://www.stories.com/fr/Ready-to-wear/Dresses/Wrap_Maxi_Dress/582938-0564658001.2

    Ne treba mi. Obuci cu je 1-2 puta. Gomilam haljine koje ne nosim skoro nikad.

    Ali mnogo mi dobro stoji, ova manekenka nije za tu haljinu, bezpigmentna je.

    obavezno kupi hajlinu na crvene makove! mozes da je nosis i za 10 godina, nece joj proci rok trajanja.
    malo sam ljubomorna sto mi crveno ni na cvece nikako ne stoji, jer bih u toj haljini jela strudlu i rezance s makom i glumila bih marinu abramovic za siromasne. 

    inace, ne mogu da podnesem tu duzinu aljine, to ispod kolena, na pola clanka. kakva je to duzina?!?!! daj do kolena il do zemlje. 

    moja najomiljenija marka na svetu je www.malloni.com. maloni se kupuje u autletima duz autoputa u italiji u sezoni autletskih rasprodaja.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Nino Quincampoix Sun Nov 26, 2017 10:46 am

    Kondo wrote:uniqlo zenski dz od kasmira kosta regulare 7990 jena ili tacno 60e, za te pare se ne ocekuje loro piana. nisam siguran da taj kvalitet ima jeftinije bilo gde na svetu a da nije sale.

    Uniqlo odličan, baš sam se ponovio nedavno u Londonu.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Margit Savović Sun Nov 26, 2017 10:48 am

    Kondo wrote:uniqlo zenski dz od kasmira kosta regulare 7990 jena ili tacno 60e, za te pare se ne ocekuje loro piana. nisam siguran da taj kvalitet ima jeftinije bilo gde na svetu a da nije sale.
    U monoprix samiškama puste rasprodaju i popust od 70% i na kašmir džempere, pa onda tu bude takva cena. Inače su 100-110-120e, što je standardna cena. U Uniqlo su od starta jeftiniji, ali su i lošijeg kvaliteta.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sun Nov 26, 2017 12:38 pm

    Hvala za preporuke za shopping u Rizpa! Monoprix mi ne bi palo na pamet da gledam odecu, na prvi pogled mi sve delovalo bezveze. Ali obraticu paznju.

    Darling, to za duzinu haljine si u pravu, ja imam dve suknje malo ispod kolena, to samo na stikle izgleda lepo. Ali ova haljina mi je vise maxi nego ispod kolena, mislim da moze da se nosi na raznu obucu. Ne znam, odlepila sam na makove (btw, to se u Vojvodinu zove bulke, je l samo u Vojvodini??). U poslednje vreme sam toletantna na cvetne dezene koji su mi ranije bili big NO. Pocela sam da nosim jednu maminu suknju na lale, ali nju mogu da nosim samo kad sam u mrsavoj fazi. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 1949538119


    Spoiler:
    паће

    Posts : 40158
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sun Nov 26, 2017 2:18 pm

    yoyogi wrote:
    паће wrote:
    Достојанство форума се брани пичком, хтео си рећи? Ваља тако, биће нешто од тебе!

    А оне из друштва за заштиту наводника ћу већ некако да смирим, не брини ништа.

    Za ovo treba da dobiješ ćušku.

    Ако се још ниси самоубио с форума за ову годину, јако би ме занимало да чујем
    1) како се одређује ко треба да добије ћушку
    2) ко је овлашћен да је додели, а ко да је удели
    3) где су мерила по којима се то равна
    Па да наставимо ову расправу - ако може да пређемо на језик, може нпр. топић о језичарењу, да не разводњавамо овде.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sun Nov 26, 2017 2:28 pm

    sejlor wrote:Hvala za preporuke za shopping u Rizpa! Monoprix mi ne bi palo na pamet da gledam odecu, na prvi pogled mi sve delovalo bezveze. Ali obraticu paznju.

    Darling, to za duzinu haljine si u pravu, ja imam dve suknje malo ispod kolena, to samo na stikle izgleda lepo. Ali ova haljina mi je vise maxi nego ispod kolena, mislim da moze da se nosi na raznu obucu. Ne znam, odlepila sam na makove (btw, to se u Vojvodinu zove bulke, je l samo u Vojvodini??). U poslednje vreme sam toletantna na cvetne dezene koji su mi ranije bili big NO. Pocela sam da nosim jednu maminu suknju na lale, ali nju mogu da nosim samo kad sam u mrsavoj fazi. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 1949538119


    Spoiler:


    bulka je, kolko se razumem, rodjaka maka koji lici, al se ne jede. bulki je bilo i kod mene na livadi na novom begradu. a crveni mak s haljine je iz pesme opet su jutros procvali u zitu crveni makovi, jaao, vidis da ima i saundtrak tog performansa gde se jedu strudla i rezanci s makom.

    ja ako bas odlepim na neku aljinu il suknju i nije skupa i bas moram da je imam, a te je duzine do pola listova koja mi uopste ne stoji, kupim i nosim je na skracivanje. par puta sam se posle skracivanja iznenadila kako ispadne sasvim drugi odevni predmet koja mi se ne svidja  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 1233199462

    treba za srpkinje da se siju aljine na natalijine ramonde  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 286371741
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Sun Nov 26, 2017 6:12 pm

    ma jasno je da za 60e nema vrhunski kašmirac, mada se uniqlo već duže vreme opire zakonima potrošače logike sa cenama za razne stvari koje su subjektivno boljeg kvaliteta unutar svog domena nego što je taj džemper, koji mi se doima dosta debeo za taj žanr. ali pošto ne nosim vunu onda da ne kenjam previše, slažem se da to nije top of the tops.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Nov 27, 2017 10:38 am

    Osecam se kao zilion dolara u novom kaputu. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 3826186726
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Mon Nov 27, 2017 12:18 pm

    da, to je ta razlika izmedju skupog i jeftinog Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 1949538119
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Fri Dec 15, 2017 3:07 pm

    jao, sto mi se svidja!!
    Spoiler:

    odavno mi se nesto u domenu outwear nije ovako svidelo.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Fri Dec 15, 2017 3:23 pm

    u ludilu ne bi reko da je ovo helmut lang


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Fri Dec 15, 2017 3:31 pm

    ima jedna ulicica 5min od posla, gde su HL i Zadig&Voltair jedan do drugog. Ja tuda ne prolazim...


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Fri Dec 15, 2017 3:34 pm

    pazi 2016/17 kampanju Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 1233199462

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Helmut-Lang-AW16-01


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Dec 15, 2017 4:06 pm

    600 usd za vindjaku od onog zec kragna materijala, kvalitetno izuvanje  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 3137070404
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Fri Dec 15, 2017 4:42 pm

    Pricas o ovoj koja se meni svidja?
    Nadji mi takvu za manje i kupujem Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 1399639816


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Dec 15, 2017 5:24 pm

    ne znam, za takav model s obzirom na vrstu odece kroj i materijal to mi je bas velika cena, no verovatno se placa ta marka jbg
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Fri Dec 15, 2017 6:25 pm

    Pa kazem, nadji takav bez marke i ja bih ga rado platila manje. Ali ne potcenjuj dizajn ovde (btw, probala sam ovaj sinoc) - ovo je vestacko krzno gde se vodilo racuna o svakom detalju, ukljucujuci i tamnije straftice na ledjima i rukavima... Nije ovo zec kragna... 
    Daleko od toga da se u fashion industriji ne placa marka, ali isto toliko daleko od toga da ne postoji razlika, prvenstveno u dizajnu i materijalima, izmedju jeftine i skuplje odece.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Dec 15, 2017 6:37 pm

    a znam, al opet je skuuuupo
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Sat Dec 16, 2017 5:56 am

    nasla ga za $460 Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 1403342043


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Sat Dec 16, 2017 8:58 am

    helmut lang zar to jos postoji? u MAK-u u becu ima njegova soba, donirao je dosta dobar deo arhive i svega tamo i izmedju ostalog pise da se pre X godina odjavio, nisam skapirao da je brend preuzeo neko drugi.

    http://www.mak.at/en/special_archive_design_pioneers_helmut_lang


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Sat Dec 16, 2017 12:30 pm

    hm, vidim ja mi ne lici uopste ne HL-a ono lalineino.


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    Ferenc Puskás

    Posts : 11575
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Ferenc Puskás Sat Dec 16, 2017 3:11 pm

    Ignoriram ovaj buržoaski topik. Do pobjede revolucije se moramo odijevati nemarno.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Cowboy

    Posts : 1040
    Join date : 2012-02-11

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Cowboy Sun Dec 24, 2017 2:42 pm

    otto katz wrote:Ignoriram ovaj buržoaski topik. Do pobjede revolucije se moramo odijevati nemarno.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 IgI0HTf
    паће

    Posts : 40158
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sun Dec 24, 2017 3:24 pm

    otto katz wrote:Ignoriram ovaj buržoaski topik. Do pobjede revolucije se moramo odijevati nаmеrno.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 32 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 12, 2024 3:31 am