Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Mon Nov 20, 2017 12:50 pm

    "Алтернативни шопинг" ми звучи као еуфемизам за "супер јефтино, само пази да те не увате".


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Nov 20, 2017 1:26 pm

    Haha, daa! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 3579118792 Ali nisam na to mislila. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 12:23 pm

    Lepo odevene ženske, Thai bar, Phuket. Burberry je "fake" ofcors

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 2017dollhouse01

    Ispod tih suknjica nema ništa, u stvari ima, "if you know what I mean".

    Pa ja stvarno ne znam kako im to roditelji dozvoljavaju.
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sat Nov 25, 2017 12:46 pm

    yoyogi wrote:
    Ispod tih suknjica nema ništa, u stvari ima, "if you know what I mean".

    Звало друштво за заштиту наводника, да питају ко је аутор ако већ цитираш.


    Pa ja stvarno ne znam kako im to roditelji dozvoljavaju.

    Ако су приче Сомтова Сучариткула (или како се уопште чита) неки показатељ, породични бизнис је на првом месту, а углед потиче од њега а не од гаћа.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 12:56 pm

    Autor čega? Nema veša ispod suknjica.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Mr.Pink Sat Nov 25, 2017 1:00 pm

    yoyogi wrote:
    Ispod tih suknjica nema ništa, u stvari ima, "if you know what I mean".



    ja ovo skapirao kao "chicks with dicks".


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sat Nov 25, 2017 1:05 pm

    yoyogi wrote:Autor čega? Nema veša ispod suknjica.

    Па оног "if you know what I mean" - ако је навод, чији је?


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 1:10 pm

    паће wrote:
    yoyogi wrote:Autor čega? Nema veša ispod suknjica.

    Па оног "if you know what I mean" - ако је навод, чији је?

    Moj je navod, nije teško shvatiti da je ispod suknjice 3.14-čka, gola i bosa.
    Ko god da je išao u školu u Srbiji, zna šta skraćenica Pi, iz matematike znači.

    Samo sam hteo da kažem očiglednu stvar i da održim dostojanstvo Foruma.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 1:19 pm

    Mr.Pink wrote:
    yoyogi wrote:
    Ispod tih suknjica nema ništa, u stvari ima, "if you know what I mean".



    ja ovo skapirao kao "chicks with dicks".

    Ako te to zanima, ima , ko hoće.
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sat Nov 25, 2017 1:36 pm

    yoyogi wrote:
    паће wrote:

    Па оног "if you know what I mean" - ако је навод, чији је?

    Moj je navod, nije teško shvatiti da je ispod suknjice 3.14-čka, gola i bosa.
    Ko god da je išao u školu u Srbiji, zna šta skraćenica Pi, iz matematike znači.

    Samo sam hteo da kažem očiglednu stvar i da održim dostojanstvo Foruma.

    Достојанство форума се брани пичком, хтео си рећи? Ваља тако, биће нешто од тебе!

    А оне из друштва за заштиту наводника ћу већ некако да смирим, не брини ништа.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 1:39 pm

    Tu reč si ti izrekao, ne ja. Ako ti je trebalo, ti znaš zašto.
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sat Nov 25, 2017 1:41 pm

    yoyogi wrote:Tu reč si ti izrekao, ne ja. Ako ti je trebalo, ti znaš zašto.

    Шта, навод? А, пичку. Да се тој речи врати достојанство, ето. Интимно се кунемо у њу, а не смемо наглас да је изговоримо? Коме то смета, ко нам брани?


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 1:56 pm

    паће wrote:
    yoyogi wrote:Tu reč si ti izrekao, ne ja. Ako ti je trebalo, ti znaš zašto.

    Шта, навод? А, пичку. Да се тој речи врати достојанство, ето. Интимно се кунемо у њу, а не смемо наглас да је изговоримо? Коме то смета, ко нам брани?

    Pa eto, ja nisam izgovorio tu reč, ti jesi. Od moje slike i komentara do ovog tvog je veliki ponor. U smislu koliko možemo ovde da to naglašavamo, ne da ne postoji.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 2:01 pm

    паће wrote:
    yoyogi wrote:

    Moj je navod, nije teško shvatiti da je ispod suknjice 3.14-čka, gola i bosa.
    Ko god da je išao u školu u Srbiji, zna šta skraćenica Pi, iz matematike znači.

    Samo sam hteo da kažem očiglednu stvar i da održim dostojanstvo Foruma.

    Достојанство форума се брани пичком, хтео си рећи? Ваља тако, биће нешто од тебе!

    А оне из друштва за заштиту наводника ћу већ некако да смирим, не брини ништа.

    Za ovo treba da dobiješ ćušku.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 2:46 pm

    Ako Uprava misli da je moj post #753 out of the line, obrišite ga. I ostale posle toga.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 4:23 pm

    darling wrote:kad si vec tamo, obrati paznju, pliz, da l ima ove haljine i ako da, kako ti deluje uzivo.

    https://www.cosstores.com/gb/Women/Dresses/Gathered_linen_dress_with_V-back/46881-75852753.1#c-22755

    Darling, nisam videla haljinu. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 1949538119 A trazila sam je, samo sto ja subotom u prodavnicama brzo postanem anksiozna i ne mogu dugo da se zadrzavam.. Kaput kupljen. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 1143415371

    O cemu pricaju ovi ljudi iznad i sta ce to ovde?
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sat Nov 25, 2017 5:08 pm

    kongrats Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 1143415371

    jel bilo crnopetkovskog popusta?  fala sto si gledala aljinu, meni je cudno da je uopste u zimskoj kolekciji lanena haljina s kratkim rukavima na sajtu, a logicno mi je da je nema u radnji. 

    ja sam osacovala jedan koristan kaput al mi je 300 eura puno. postavicu mu zasedu i cekacu ga na 50 posto. ako mi je sudjen, odlicno.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 5:16 pm

    Ma kakvi, nista popust.. 

    Gde si videla taj koristan?
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sat Nov 25, 2017 5:30 pm

    max@co. 

    probala sam ga, divno mi stoji, divan je kaput. al 300 eura u italiji, odnosno 40000 kod nas je van moje spremnosti da platim. tako da cu da ga cekicam uz pomoc drugarica u inostranstvu Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 1143415371

    https://it.maxandco.com/p-6014967003004-denotato-nero


    kod nas je prvi put u istoriji trgovine h&m dao vikend popust od 20 posto na sve zbog nesrecnog crnog petka.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 5:58 pm

    Super je.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 6:09 pm

    Inace, ja svratila danas i do H&M i Zare, ne znam da l je to zato sto sam samo protrcala, ali meni ovde H&M i Zara deluju kao da su veci trash nego u Srbiji. U H&M nista od onih stvari iz posebnih kolekcija, mada imam jednu curu na poslu sa odlicnim komadima odece, vec sam je tri put do sad pitala gde je kupila nesto i svaki put dobila odgovor u H&M. Ne znam, mozda sam bila u pogresnoj radnji.. U Zari sam kupila neki crni kimono za 20 EUR, ako se ne izoblici pre 10 nosenja - dosta je, isplatio se.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Nov 25, 2017 6:18 pm

    Sad se jedva suzdrzavam da ne kupim ovu haljinu. 

    https://www.stories.com/fr/Ready-to-wear/Dresses/Wrap_Maxi_Dress/582938-0564658001.2

    Ne treba mi. Obuci cu je 1-2 puta. Gomilam haljine koje ne nosim skoro nikad.

    Ali mnogo mi dobro stoji, ova manekenka nije za tu haljinu, bezpigmentna je.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Daï Djakman Faré Sat Nov 25, 2017 10:56 pm

    sejlor wrote:Inace, ja svratila danas i do H&M i Zare, ne znam da l je to zato sto sam samo protrcala, ali meni ovde H&M i Zara deluju kao da su veci trash nego u Srbiji.
    ovo je i moj utisak iz obilaska istih store-ova po zemljama beneluksa


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Margit Savović Sat Nov 25, 2017 11:10 pm

    Moj omiljeni brend u FRA je Comptoir de Cotonnier. Samo je malo skuplji, ali nema greske sa dizajnom. Cheap trick za klot dzempere od kasmira (koji su zapravo bolji od Uniqlo) je supermarket Monoprix koji ima i odecu. Kad dodje bozic i poslenovogodisnje rasprodaje, lagano se nadje dzemper za 35-40e, sto je bilo gde drugo nemoguce. Za ovde manjepoznate brendove ne treba zaobilaziti BHV u doba rasprodaja i biti uporan i pregledati sve racks. Ja sam tamo otkrila brend Bimba y Lola koji koristi super materijale, barem za ono sto sam sebi kupovala. Imam jednu belu kosulju koja je od besprekornog pamuka i kroja, pa tacno kao da sam italijanski tajkun.

    Cipele i cizme su govno u Francuskoj, realno. Italija, UK, US i Skandinavci (svako za razlicite stvari) ih ostavljaju u prasini.


    Sto se tice kaputa, prosle godine u ovo doba sam u Milanu kupila Armani Collezioni kaput sa 95% vunom i 5% kasmira koji je bio preko soma, a ja uz popustcinu i tax povracaj izasla na nesto podnosljivo. To mi je bio potez godine jer mogu da ga uporedim sa recimo Massimo Dutti kaputom slicnog sastava i da mi ovaj drugi bukvalno deluje kao da je od kartona. Kroz prvi ne prolaze ni vetar niti hladnoca. I jos je masivan sav iako nije tezak. Onda sam ja smislila da realno treba ici u Milano da se oblaci covek dok nisam otkrila najraspadnutiji Azel Frans u Sarajevu. Tamo sam proslog meseca kupila jahaci dzemper 100% od kasmira za 25 km i jedan comptoir cottonier dzemper full pamucni za 17 maraka. Nije sekond hend, samo stara kolekcija. Sledeci korak mi je da idem u Kiseljak da se tamo oblacim.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Margit Savović Sat Nov 25, 2017 11:12 pm

    E da, HM u Rue Rivoli mi je bio smrdljivi pakao, nekako mi je lakse bilo da nadjem nesto u onom velikom kod Lafayette. 

    Ima finih radnjica u Le Marais po ulicicama isto. Lokalni brendovi.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 31 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 19, 2024 4:54 pm