Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Wed Jan 27, 2016 6:13 am

    Ја мислио да је Бурунди слободоумна република која од забрана на ту тему има само забрану формирања модне полиције. Може само као саветодавно тело, можда тело & глава.

    А пропао те комбинације... то сам виђао, у овом или оном облику више пута, у размацима од по 6-9 година, једном чак и на себи, јебига није се имало за боље. Мени то све изађе на некакво тренирање Павлова. Оно што је једном било мора сад је одједном не сме, пре но што навучеш гаће погледај обавезно у календар.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Jan 27, 2016 6:28 am

    sejlor wrote:Kod mene u preduzeću smo modna policija bile ja i još jedna koleginica koja je nedavno otišla, i modna policija je de facto prestala da postoji, na moju žalost. Tako da se sa radošću prijavljujam za burunđansku modnu policiju, ali moram priznati da mi nije baš najjasnije šta su sheux&jeans - je l to posebna vrsta cipela (kao sa ognicine slike) uz farmerke?

    Inače, ognice, mislim da si sa onom političarkom iznad promašio temu - to je za Selebriti drul ili Štreberski selebriti drul, osim ako ti se sviđa baš zbog stila.

    pa razmisljao sam selebriti, onda kontam verovatno ona sama ne vidi sebe tako.

    aj grubo da kazemo da su to cipele za pantale i kravatu obuvene na farke.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Jan 27, 2016 6:43 am

    Ne može, greh je. Mooožda, ali samo možda ako te farmerke samo imaju kroj farmerki (onih što lepo prate nogu), a nisu od teksasa nego od nekog drugog materijala.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Jan 27, 2016 11:40 am

    Nisam ja modna policija, ispisite me. Ja nosim krokse i uggs.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Jan 27, 2016 11:41 am

    Ah, pa ja nosim neoprostive stvari, ali volim da savetujem druge! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1233199462
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Jan 27, 2016 11:48 am

    Ti bar znas da je i sta je nedopustivo. Ja smatram da Ugg Kensington crne nisu nedopustive i da su duboko u krivu svi koji misle suprotno. Sto bi Suvar rekao, u deluziji su.
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Wed Jan 27, 2016 12:07 pm

    sejlor wrote:Ah, pa ja nosim neoprostive stvari, ali volim da savetujem druge! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1233199462

    Саветодавна улога, то. Без овлашћења. Не волим ни жардињерију да видим, а реакција коју имам кад год неко има нешто да каже, заповедним начином, на рачун туђег облачења (бар удвостручена ако је тај рачун мој) је врло... нешто оно са адреналином и децибелима.

    gagorder wrote:Sto bi Suvar rekao, u deluziji su.

    Мен' та реч делује онако некако делузаво.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Feb 03, 2016 5:08 am

    Bojana zakazana za petak. Predočila sam joj svoje dve opcije, od te dve ona je više za Anu Kraš, ali ima i neku treću koja je radikalnija u pogledu skraćivanja. Rekla mi je da razmislim do petka, ali sve mi se čini da ću joj prepustiti da ona odluči, pa kud puklo. Uliva mi žena poverenje, šta ću.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Wed Feb 03, 2016 11:16 am

    jesi ti to sve s njim pregovarala preko telefona? Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Feb 03, 2016 11:23 am

    Haha, ne, isla sam tamo, to mi je na 3 min od kanca.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Thu Feb 04, 2016 2:14 am

    isti nam je utisak ulila. drago mi da nisam fulala.
    aj jos da budes zadovoljna frizurom, pa da sve bude u redu Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 6:59 am

    Nisam baš najzadovoljnija. Prepustila sam joj se skroz i ona je sve vreme pričala o nekoj mega giga posebnoj frizuri, a ošišala mi je na običan paž. Kosa mi je jaaako kratka, na jedvite jade mogu da vežem neki patrljak od repa, ali OK sam sa tim. Ostaje još da vidim kako će izgledati posle pranja.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Fri Feb 05, 2016 8:22 am

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1949538119 izvini
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 11:17 am

    Uh, sto vise vremena prolazi sve sam manje zadovoljna frizurom. Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1949538119 Mislim da cu nositi neki turban jedno 2-3 meseca.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 11:25 am

    darling's mission accomplished 

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 142-12

    salim se lomprc, ako ce ti to biti najveca briga u tih 2-3 meseca ti si srecna zena  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 4101625831
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 11:33 am

    Ne znam gde si to procitao da ce mi to biti najveca briga.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 11:35 am

    Jbt, svi su nasli frizere svojih zivota, samo mene svaki zajebe - sad da l prvo ili drugo sisanje. Bas sam tuzna Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1949538119
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 11:55 am

    sejlor wrote:mene svaki zajebe - sad da l prvo ili drugo sisanje. Bas sam tuzna Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1949538119

    :pejsdža:
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 12:24 pm

    sejlor wrote:Ne znam gde si to procitao da ce mi to biti najveca briga.

    pa ono, ako ide do turbana
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by plachkica Fri Feb 05, 2016 12:43 pm

    Sejlor, drži se.
    Kosa mnogo brže raste posle šišanja, čak i da je toliko loše koliko kažeš brzo će izrasti.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Fri Feb 05, 2016 1:07 pm

    taj osecaj posle loseg sisanja je jedna od onih stvari u zivotu koje te uce da prihvatis inevitable Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1949538119 . bas mi zao, znam osecaj. porasce.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Erős Pista Fri Feb 05, 2016 1:47 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 10:03 pm

    ognica efimera wrote:
    sejlor wrote:Ne znam gde si to procitao da ce mi to biti najveca briga.

    pa ono, ako ide do turbana

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 2729202060
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 05, 2016 10:06 pm

    Plachkice i laninea, hvala na lepim recima Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 1949538119 Sad sam vec u stanju potpunog ocajanja, u ponedeljak sigurno zakazujem novo sisanje, najverovatnije cu zavrsiti sa skroz kratkom kosom, al ko mi kriv.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sat Feb 06, 2016 2:50 am

    ognica efimera wrote:darling's mission accomplished 

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 142-12



    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 3579118792


    stvarno mi je zao. tek sad citam koliko si zapravo nezadovoljna. jesi ti lose osisana ili ti ne stoji frizura?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 17 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 6:56 am