Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jun 23, 2015 6:41 pm

    Ja necu da menjam Marcela. Drugi se prepadnu od moje kose, pa je preterano stanje ili ostave debelu shumu. Marcelo je taman nekako istanji odozdo, da fino legne a da ne bude divlja. A pramenovi Sejlore mu se skidaju. Mnogo on to nezno za moj obrt pranja. Valjda racuna da ne osteti kosu, sto je ok, ali ja to isperem ko Biljana (platno beleshe).
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Jun 23, 2015 8:46 pm

    Hmmm, ako znaš nekog frizera koji izvlači te neobavezne pramenove kao Marčelo, javi. Ja to planiram tek negde za pred kraj leta, avgust recimo.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Jul 22, 2015 6:37 pm

    el vam lipo ovo ?

    http://plantwear.eu/product/sierra-series-ebony/
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Ointagru Unartan Wed Jul 22, 2015 6:45 pm

    Jeste! Odlicna ideja, pitanje je samo koliko je takav sat izdrzljiv i trajan.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Jul 22, 2015 7:06 pm

    vako kažu :

    Our watches are splash resistant. This means you cannot submerge them in water and it is better to try to avoid exposing them to heavy rainfall. Splashes generated by washing your hands etc should not cause any problems.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Aug 22, 2015 5:18 pm

    Je l zna neko od forumskih žena frizera/ku u Beogradu (bilo bi dobro u Starom gradu) koji je u stanju da napravi talase, a ne lokne.

    Da pojednostavim; ovo:
    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 7d089f5375a253e59344a8ea174a316d

    a ne ovo:

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1010496c10a3a6e9cbe11af4dc30421a

    Ili, još jednostavnije, da li iko osim Marčela (i njegovih asistentkinja) ume da isfenira kao na prvoj slici?? Do sad probala troje, sva tri puta dobila lokne kao na drugoj slici (bljak). 

    Ja inače ne idem skoro nikad da se feniram radi feniranja, ali to je obično uključeno u šišanje, a sad treba da idem da se šišam i razmišljam gde ću. U pitanju je samo najprostije skraćivanje krajeva, pa mi je šišačko umeće nebitno. Bitno mi je da nije skupo ko Marčelo, štekam pare za 1 pramenove kod njega, ali šišanje više ne.
    avatar

    Posts : 20
    Join date : 2015-03-09

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Smila Sat Aug 22, 2015 6:42 pm

    Ovakvi talasi se prave peglom za kosu. Kosa se standardno fenira , pa se naknadno tretira peglom . Uzima se pramen po pramen i nešto se uvrće da se dobije talas. Imaš na youtubu.
    Španska sela za mog frizera.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Aug 22, 2015 6:48 pm

    Ma znam, nego kad ja kao objasnim šta hoću svi klimaju glavom i uveravaju me da znaju o čemu pričam pa se posle ispostavi da ne znaju. Inače, ja sam jedno vreme uspevala sebi tako da zatalasam kosu figarom. To je bilo davno, onda sam odsekla šiške, talasi mi se nikako nisu uklapali sa šiškama pa sam prestala. Jednom sam kasnije probala i nikako mi nije uspevalo pa sam digla ruke. Mislim, ko što rekoh, nisam ja nešto luda za talasima, ali kad odem da se šišam imam dve opcije, da kažem da me ne fenira uopšte i da odem kod nekog ko zna da napravi lepo a ne svadbarski.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Sun Aug 23, 2015 12:44 am

    sejlor wrote:Ma znam, nego kad ja kao objasnim šta hoću svi klimaju glavom i uveravaju me da znaju o čemu pričam pa se posle ispostavi da ne znaju.
    a jel im pokazujes slike (npr kao oave dve)? ka kod frizera vise ne idem bez unapred pripremljenih slika. pa nek me posle ubedjuje da je to to sto sam ja htela....
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Tue Aug 25, 2015 4:53 pm

    Sad tek vidim ovo. Uglavnom nisam pokazivala, ali to nije nikakva garancija da će uraditi kako treba. Jednom sam pokazala i dobila nešto sasvim deseto (užasno ružno). Naravno, onda sam mogla da kažem da neću da platim, ali ja to ne mogu.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Sat Sep 05, 2015 3:59 am

    dva blansha i jedno farbanje i i dalje sam zuckasta. ako ikad dodjem i kazem "a da se ja farbam u tamnije?..." - ubite me za primer.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Indy Sat Sep 05, 2015 4:06 am



    lalinea wrote:dva blansha i jedno farbanje i i dalje sam zuckasta. ako ikad dodjem i kazem "a da se ja farbam u tamnije?..." - ubite me za primer.

    lalinea wrote:Sejlor i darling, molim vas objasnite indiju zasto mi je bolja braon kosa od plave  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 298304839

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 7ae1db6067dc1fc8e95a4a927e4c9dfc
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sat Sep 05, 2015 9:25 am

    Па сад има ту и онај стари

    - колики је црногорски рекорд на 100м?

    - 26м.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Sat Sep 05, 2015 12:09 pm

    Samo da kazem da mi se reklo da sam problem sa zutilom sama izmislila, da izgleda strava i da ne moram vise da maltretiram kosu pokusavajuci da izvucem ultra pearl platinum blond, ili sta sam vec zamislila. Platinum blond je dovoljno.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Sep 19, 2015 12:43 pm

    Napravila sam teško sranje na kosi. Izvlačila sam pramenove (nisam ipak kod Marčela, jer nemam para) i dozvolila sam da me frizer ubedi da mi stavi blanš i ispalo je presvetlo i žuto. Onda sam rekla da mi stavi preliv da bi malo potamneli i sad imam sivkasto-zelene pramenove. Nema više spasa tom delu kose, idem danas da odsečem krajeve skroz, imaću kratku kosu, ali ne skroz, cilj mi je da bude nešto ovako

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Bf57f117f3bddde87fab8c56e53742c2

    Držite mi fige da ne završim osakaćena.
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sat Sep 19, 2015 6:19 pm

    Тако сам ја хтео да скратим браду на 8 мм, нисам имао наочаре кад сам подешавао шишалицу, испало 3 мм.

    Све то порасте.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sun Sep 27, 2015 6:45 am

    Dala mi je K da nosim (pošto sam debela i nemam dovoljno lepe odeće u koju mogu da uđem) najlepšu haljinu na svetu, od debele crne svile. Sad razmišljam kako da je nagovorim da mi je pokloni, ali mislim da nema šanse Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1949538119
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sun Sep 27, 2015 8:23 am

    ako ti je dala da nosis, sigurno joj nije najmilija haljina, verovatnije je da joj je dosadila. odatle do poklanjanja kratak je put. al ako je tvrda na poklonu, najbolje da je nosis ko da je tvoja dok tebi ne dosadi, pa ces biti ravnodusna kad je vratis nazad.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sun Sep 27, 2015 8:34 am

    Ma jeste joj mila ova haljina, htela je prvo da mi da jednu drugu (isto divnu, ali njoj manje dragu) koja mi je jako loše stajala, pa sam je izmolila da mi da ovu Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1949538119
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sun Sep 27, 2015 9:28 am

    cim ti je dala, nije joj toliko draga. ko sto rekoh, jednom kad ti je dala da je nosis, ima sanse i da ti je pokloni. veruj mi, znam sta govorim, ja sam od tih sto poklanjaju odecu. btw, kakva ti treba, sigurno imam nesto u fundusu i za tebe   Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1233199462
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sun Sep 27, 2015 9:42 am

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1233199462 Baš si divna.

    Ova je jednostavna - do malo iznad kolena, ne preterano široka u donjem delu ali ne ni preuska, ima pojas srednje širine koji se vezuje oko struka. Rukavi su dugi, stegnuti oko zgloba i ima neko diskretno fejk kopčanje od struka pa skroz do vrata. Vrlo je classy Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1143415371
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sun Sep 27, 2015 10:54 am

    darling wrote:cim ti je dala, nije joj toliko draga. ko sto rekoh, jednom kad ti je dala da je nosis, ima sanse i da ti je pokloni. veruj mi, znam sta govorim, ja sam od tih sto poklanjaju odecu. btw, kakva ti treba, sigurno imam nesto u fundusu i za tebe   Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1233199462

    Ову са аватара?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    darling

    Posts : 2269
    Join date : 2014-11-23

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by darling Sun Sep 27, 2015 11:41 am

    tu ne dam. ta je moja  Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1233199462
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sun Sep 27, 2015 1:09 pm

    Razmisljam da otfikarim kosu ovako

    [img]Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Beauty10[/img]
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sun Sep 27, 2015 1:11 pm

    Ne znam da l znaš ali Biljana Srbljanović ima identičnu frizuru. Ne kažem to zato što mislim da treba da utiče na tvoju odluku, nego čisto da znaš da Marčelo ima iskustva sa ovom frizurom Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 1143415371

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 10 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 3:21 pm