Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Tue Sep 13, 2016 11:03 pm

    zastitnik gotama wrote: bas ti je vazno da svi znaju da jos jebes"



    to te isto ceka i za 10, 20 i 30 godina, tako da je najbolje da odes bos, tako ces biti najkulji


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    ♏

    Posts : 4552
    Join date : 2016-06-09

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by ♏ Wed Sep 14, 2016 3:50 am

    Ne idu starke, kupi vansice, uzmi dimije umesto pantalona i probuši stretch u uvetu, desnom.

    Ako nije eksplicitno naglašeno da treba odelo, ja na takve stvari nosim plitke martinke, khakis & šulju, znam, znam, devedesete su zvale i žele svog Frejžera nazad... Nisam dovoljno bold da iznesem i tregere.
    boomer crook

    Posts : 36939
    Join date : 2014-10-27

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by boomer crook Wed Sep 14, 2016 8:19 am

    starke nikako. to je ono david tennant doctor who ili kustin doktor karajlic. kupi cipele (dress po mogucstvu) ili nemoj oblaciti odelo ako nije obavezno. u nyc vise niko ne nosi starke u tim kombinacijama. i ne pricaj o novoj murovoj knjizi.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Sep 14, 2016 9:01 am

    ja imam odelo cipele, a kad ne mora odelo onda imam crne patike/farmerke i tako dok se ne raspadne, pa onda kupim sledeće

    e da, imam i zaštitne cipele (oil & chemical resistant, sa čeličnom kapom za prste), sa njima nosim stare farmerke

    bar me ne muče dileme kada moram da idem negde (na sreću ne moram da se družim van radnog vremena), mada ni ne idem nigde osim po zadatku

    doduše, nemam pojma i pored objašnjenja kakvo je to arty druženje, šta je to vansice & khakis
    bela maca

    Posts : 11039
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by bela maca Wed Sep 14, 2016 9:34 am

    ja dolazim na posao biciklom pa niko ni ne očekuje suknju ili cipele
    ekologija pre svega Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 1844795956


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Sep 14, 2016 10:08 am

    joooj kad budem isao busted bordom na posoooo Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 1143415371



    cipele it iz.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Thu Sep 29, 2016 9:18 pm

    umalo da odaberem odevni predmet iz zemljanog valerskog spektra u uscu.

    sure, danas sam se izvukao, al sta ce biti iduci put ? the future threads mysteriously.


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    plachkica

    Posts : 16198
    Join date : 2014-11-06

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by plachkica Thu Sep 29, 2016 9:19 pm

    Pojasni, da vidimo da li si, i koliko, zaglibio?
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Thu Sep 29, 2016 9:40 pm

    pa gle, nemam apsolutno nista zemljano u plakaru celog zivota i nameran sam da tako i ostane. kolorna paleta je uglavnom 60-70% monohromna sa tu i tamo izletima u boju koji po pravilu moraju da izgledaju vestacki - pa sad su vestacki zbog izbora materijala (iako su boje 'nominalno' u zemljanom kljucu) ili vestackoosti boje ako je vec natural fiber ili prosto aplikovane tehnike proizvodnje (think prints, etc). e a danas sam se uhvatio za neke braon kozne cipele jer moram nesto da uzmem i zamalo, ali zamalo da ih uzmem.

    meni je taj zemljani spektar - kada nije nikako izmesten - nekako uzasno sredovecan, nesrecan i vizuelno neopipljiv. apsolutno mi nista ne radi u vizuelnom smislu. kao da ima samo jednu funkciju - da se ti osecas lepo u tome i kraj.


    _____
    Spomen-naplatna rampa "Zoran Babić"
    plachkica

    Posts : 16198
    Join date : 2014-11-06

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by plachkica Thu Sep 29, 2016 9:46 pm

    Ne mogu da odgovorim na ovo a da se nekome nekako ne zamerim.
    (ponadala sam se da sam te pogrešno razumela, a istu bitku u kući vodim, ah.
    Moj plakar izgleda otprilike ovako:
    [img]Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Xel92u[/img]
    Sa dodatkom narandžaste i crne.
    (jedina sredovečna boja je ona svetlo bež, a i u nju sam utonula pomalo)
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Thu Sep 29, 2016 9:49 pm

    djizus, kakav plakar iz pakla ! fazon oslepeo bih kada bih ga video uzivo Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 1233199462

    sto vodis istu bitku, jel tvoj covek isto bojkotuje zemljane tonove ?
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by kondo Thu Sep 29, 2016 9:56 pm

    mozda ima nesto u zraku, moze biti sunceve pege? i ja sam sinoc imao providjenje zemljane boje na automobilu ispred sebe kod tc usce. uhvatilo me razmisljanje da li sam ikada video u zivotu automobil te boje i zakljucak je bio da nisam. elem, dosta su velike sanse da moje sledece vozilo bude upravo te boje.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Notorious Thu Sep 29, 2016 10:39 pm

    plachkica wrote:Ne mogu da odgovorim na ovo a da se nekome nekako ne zamerim.
    (ponadala sam se da sam te pogrešno razumela, a istu bitku u kući vodim, ah.
    Moj plakar izgleda otprilike ovako:

    Sa dodatkom narandžaste i crne.
    (jedina sredovečna boja je ona svetlo bež, a i u nju sam utonula pomalo)

    I moj, godinama se nepogrešivo lepim za iste boje, više niko i ne pokušava da mi oživi garderobu.
    Erős Pista

    Posts : 81497
    Join date : 2012-06-10

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Erős Pista Thu Sep 29, 2016 10:52 pm

    Xexoxical Endarchy wrote:umalo da odaberem odevni predmet iz zemljanog valerskog spektra u uscu.

    sure, danas sam se izvukao, al sta ce biti iduci put ? the future threads mysteriously.
    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Poredak_stojkov-05


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Sep 30, 2016 9:26 am

    Ponosno izjavljujem da u plakaru nemam niti jednu stvar braon, bež ili narandžaste boje. Nikada se ni ne hvatam za te boje u radnjama, baš nikad. Imam jedan nasleđeni maslinasto zeleni kaput i jednu bluzu neke kao maslinaste boje koju slabo nosim.
    паће

    Posts : 40166
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Fri Sep 30, 2016 10:29 am

    Наранџасто? Хм, имао сам пар комада тако нечег... 1970. Имао сам и касније, ал' то је био комад намештаја.

    Смеђе, имам нешто обуће и један шешир, кад ми се свиди нијанса; има неколико врста те боје које напросто не долазе у обзир. Ако вуче на махагониј или кестен или црни дуван, може. Ако вуче на окер или зелењичаво или сивкасто, не никако.

    Беж, сенф и остале шућмурасте тонове, ни на зиду не волим да видим, а камо ли на себи.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Fri Sep 30, 2016 5:55 pm

    sejlor wrote:Ponosno izjavljujem da u plakaru nemam niti jednu stvar braon, bež ili narandžaste boje. Nikada se ni ne hvatam za te boje u radnjama, baš nikad. Imam jedan nasleđeni maslinasto zeleni kaput i jednu bluzu neke kao maslinaste boje koju slabo nosim.
    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 3826186726

    e da imam i ja jednu tamno zelenu military kosulju, but i give it a pass somehow i ne racunam je u zemljani spektar, iako realno jeste.
    Xexoxical Endarchy

    Posts : 2513
    Join date : 2015-07-20

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Xexoxical Endarchy Fri Sep 30, 2016 5:57 pm

    inace drugar je imao genijalnu provalu pre neku nedelju opisao 1 valer braon kosulje kao "revizionisticka braon".
    bemty

    Posts : 3794
    Join date : 2014-11-12

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by bemty Fri Sep 30, 2016 9:08 pm

    ja kad sam videla xexa na slikama mislila sam da je sladak, ali ovo mi je malo too much.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Erős Pista

    Posts : 81497
    Join date : 2012-06-10

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Erős Pista Fri Sep 30, 2016 10:07 pm

    De ima da se vide ta slike? Baš me zanimu. Može i na pm.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40166
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Fri Sep 30, 2016 10:28 pm

    Билијеме, заборавио си најважнији део: "питам за друга.". Неки ред мора да се позна.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    ♏

    Posts : 4552
    Join date : 2016-06-09

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by ♏ Fri Sep 30, 2016 10:32 pm

    Ja stalno brkam Xexa i onog drugog što gleda The Last Man on Earth, nešto kao ljudi tamo™ Arbeitmanna i Deliju, liče mi sa fotke.
    bemty

    Posts : 3794
    Join date : 2014-11-12

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by bemty Fri Sep 30, 2016 11:57 pm

    e pa mozda i ja brkam xexa i doloa, bolje da ne saljem nista Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 286371741


    _____
    Warning: may contain irony.
    Agdw Hmlkh

    Posts : 1031
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Agdw Hmlkh Sat Oct 01, 2016 12:01 am

    dajte meni da vidim, ja cu da vam kazem ko je ksekso a ko je dolo Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 1844795956


    _____
    The thing that so pleases me about DMT is that, you know, a lot of people will not take a psychedelic like LSD and Psilocybin or something because it lasts hours and hours and inevitably when dealing with things that last that long you're gonna end up dealing with 'your stuff'. Your anxieties, your fears, your this & that..  A lot of people dont care for that sort of thing, whether that's good or bad is another issue. With DMT -it lasts four minutes- and how *lost* can you get in an examination of childhood trauma in four minutes, especially when you've got hundreds of elves tugging at your coatsleaves?
    bemty

    Posts : 3794
    Join date : 2014-11-12

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by bemty Sat Oct 01, 2016 1:21 am

    evo ga i treci put!


    _____
    Warning: may contain irony.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 23 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 12, 2024 10:54 pm