Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Obučene žene i obučeni muškarci

    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Sat Feb 06, 2016 1:03 pm

    Меншчини да је тужна јер мисли да је ружна. Што... откуд знам, нема слике, није било. А можда би нам се и свидело.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Feb 06, 2016 1:11 pm

    Haha, imala sam neizdrz i isla sam da popravljam sta se popraviti moze kod faking lokalne frizerke. Smetnula sam sa uma jednu stvar - da ipak moze biti i gore nego posle Bojane Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 286371741 Sad sam vec u fazonu, jbg, dobra sam u dusi..

    Darling, ne treba uopste da ti bude zao jer ti nista nisi kriva. Problem nije u Bojaninom frizerskom umecu, nego u tome sto sam joj ja dala odresene ruke da radi sta hoce. A to nisam uradila zbog tvoje preporuke, nego zato sto je prvi utisak koji je Bojana ostavila na mene bio vrlo snazan - istripovala sam se da ona sigurno zna sta ja hocu bolje od mene same. Uglavnom, ona me uopste nije lose osisala, ali je bila neiskrena - rekla mi je da cu komotno moci da vezem rep (to je bio moj jedini uslov), da necu imati nikakve stepene i da ce mi kosa biti ravna (to za mene znaci da je linija koja spaja krajeve kose vodoravna). A osisala me je na Viktoriju Bekam 2008. Sa sve ogromnom kosinom od nazad do napred i nekim gadnim stepenima nazad. Za mene ce ostati vecna misterija kako je ona tu estetiku povezala sa mnom.

    Sad vise nemam V. Bekam, sad imam klasicnu pecurku sa nekim patrljcima od siski.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Feb 08, 2016 3:15 pm

    Hej Sejlore i ja kad sam skinula lokne bila sam bas nezadovoljna. Sama sam ostrigala neke repove. Sad mi hvale ljudi frizuru ali ne znam bas da li sam iskljucila receptore za sazaljenje ili je to stvarno Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Mon Feb 08, 2016 3:35 pm

    Ma mojoj frizuri nema spasa bar još 3 meseca. Dobra stvar je to što mogu da vežem rep uz pomoć 3 ukosnice i pomirila sam se s tim da će to biti jedina "frizura" za naredni period. Da ne mogu, bukvalno bih nosila turban.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 19, 2016 10:15 am

    Odgovorite me, molim vas, znam da ću se pokajati. Ali sinoć sam gledala Nobody Walks i odlepila. 

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Olivia+Thirlby+Nobody+Walks+Portraits+2012+xB2EbG9jLqUl
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by bela maca Fri Feb 19, 2016 10:33 am

    super je frizura, ako imaš živaca da se njome baviš


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by plachkica Fri Feb 19, 2016 11:48 am

    Živaca i vremena.
    Svaki dan, pre svakog izčaska iz kuće.

    A frizura jeste super.

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 19, 2016 11:51 am

    A šta treba da se radi pre svakog izlaska iz kuće? Moja drugarica ima sličnu, kaže da je namesti prstima kad opere..
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by plachkica Fri Feb 19, 2016 12:00 pm

    Hm, razmišljam o svačijoj kosi iz iskustva sa mojom kosom, koja je neuhvatljiva. Leti na sve strane,
    nemoguće ju je obuzdati.
    Frizura je super, po fotografijama mi se čini da bi i tebi lepo stajala Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371
    Ako ti se sviđa a imaš i frizera koji bi te mogao dobro ošišati samo napred.
    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Fri Feb 19, 2016 12:15 pm

    Мени ту смета само онај жврк са крајем близу ока. Тј мени је сметао кад год сам га имао (некад давно док се догађало да терам косу испочетка), јер крајеви иритирају капке, нарочито око спољног угла ока.

    Негде сам прочитао (СФ, дакако) о фризури на око, тј сеченој тако да свака длака стиже тачно до ока. Не знам да ли је то ико извео, баш ме занима како би то изгледало.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Fri Feb 19, 2016 1:13 pm

    sejlor wrote:namesti prstima kad opere..

    msm da je to 95% potrebnih aktivnosti. mozda na vr' prsta gela ili ulja nekad.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Sat Feb 20, 2016 1:27 am

    Prva asocijacija - bubnjarka iz Žen.
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Wed Mar 02, 2016 8:17 am

    jel da radim ovo: 

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Very-s10

    ili ovo: 

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Best-p10

    imam manje od 24h da odlucim. ovo drugo je lakse za odrzavanje i znam da mi stoji. ali ovo je prvo je tako fenomenalno.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 02, 2016 9:29 am

    Ja imam sad drugu Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371 (Mislim da mi malo manje ide kosa na desno, malo više na napred, i duže su mi šiške, ali to je to.)

    Glasam za prvu iako mi je manje lepa, ali poenta kratke kose je da eksperimentišeš i ne žališ mnogo, zar ne? Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 02, 2016 9:46 am

    Sejlore daj sliku Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371
    Jesi se stvarno osisala na kratko? Carice! I ja se razmisljam.
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 02, 2016 9:48 am

    Od ove dve kratke gore: Zelela bih prvu, pa bih se obuzdala i osisala na drugu. Uz punu svest da to tako ne treba ali da sam eto kukavica Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1399639816
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by паће Wed Mar 02, 2016 9:54 am

    Наша најстарија ћерка тера отприлике ону прву, осим што јој је на темену дуже, а и то сад већ порасло па јој пребацује на десну страну дуж скоро целог лица. И то урадила сама, шишалицом пред огледалом. Иста и боја.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 02, 2016 10:13 am

    Evo gag, ovo je samo za tebe Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371 (Nisam se uopšte slikala od kako sam se ošišala, rekla mi frizerka da će frizuri trebati nedelju dana da dođe na svoje, pa kao čekam..)


    Spoiler:
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 02, 2016 10:16 am

    Super je! Odlicno ti stoji. 
    Znam to za dolazenje na mesto - to zvuci nekako prevarantski ali zapravo je tacno.
    Dakle, nemas sta da zalis. Ko kaze drugacije - nema pojma Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1399639816
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by bela maca Wed Mar 02, 2016 10:27 am

    super je, sejlorka!


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Erős Pista Wed Mar 02, 2016 11:55 am

    sejlor wrote:Odgovorite me, molim vas, znam da ću se pokajati. Ali sinoć sam gledala Nobody Walks i odlepila. 

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Olivia+Thirlby+Nobody+Walks+Portraits+2012+xB2EbG9jLqUl


    Tek sad vidim ovaj post, pa samo da izjavim za televizor da se ja nenormalno lozhim na ovu devojku.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 02, 2016 11:56 am

    Si gledao Nobody Walks?
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Erős Pista Wed Mar 02, 2016 11:57 am

    Nisam, evo sad guglam Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371

    I tebi je lepa frizura.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Guest Wed Mar 02, 2016 11:59 am

    Hvala! Javi kad odgledaš, baš me zanima da li će ti se svideti Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-29

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by lalinea Wed Mar 02, 2016 12:46 pm

    sejlor, dosla ti je frizura na svoje - tebi kratka kosa fenomenalno stoji! Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 1143415371

    ja sam odlucila, shisham se na prvu, osim ako me frizer iz nekog levog razloga ne odgovori sutra.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels

    Obučene žene i obučeni muškarci - Page 18 Empty Re: Obučene žene i obučeni muškarci

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 2:56 am