Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Antivakseri i ostale stetocine

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Thu Nov 25, 2021 12:07 pm

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenc Puskás

    Posts : 11583
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Ferenc Puskás Thu Nov 25, 2021 12:28 pm

    boomer crook wrote:moj brat, naprimer, razmislja da proda firmu kinezima i zivi u srbiji od rente ali to nema veze sa vakcinama vec s cinjenicom da ovde s tom kintom ne bi morao da radi i mogao bi da zivi ko bubreg u prvoklasnom loju
    Jes ti siguran da ti je to rođeni brat? Da ga nisi pobrkao s rođenim bratom bratovog školskog druga, ?


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Thu Nov 25, 2021 12:32 pm

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Guest Thu Nov 25, 2021 12:50 pm

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 1233199462
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by disident Thu Nov 25, 2021 1:28 pm

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Fb_im225
    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Fb_im224


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by rumbeando Fri Nov 26, 2021 4:30 am

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Nov 27, 2021 1:20 am



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Летећи Полип Sat Nov 27, 2021 1:52 am

    Pametnom dosta.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sat Nov 27, 2021 9:42 am

    Vise nema lazi koju ovi ljudi nece uzasnuto preneti (iako bi mogli da je provere za 2 minuta guglanja). Plakati su zapravo pokazatelj inkluzivnosti, ali sociopate su ih proglasile dokazom nACiZmA





    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    fikret selimbašić

    Posts : 9615
    Join date : 2020-06-19

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by fikret selimbašić Sun Nov 28, 2021 4:51 pm

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 260973239_2835188040114831_8024193640940996285_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=V0QpALyB7_cAX9kps4G&_nc_ht=scontent.fsjj2-1


    Vuk mi malo vuče na:
    Spoiler:


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Tue Nov 30, 2021 5:16 pm

    http://www.nspm.rs/hronika/misa-djurkovic-obican-srpski-vo-i-korona.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by beatakeshi Tue Nov 30, 2021 6:43 pm

    Mnogo je glup.
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by disident Tue Nov 30, 2021 9:57 pm

    Erős Pista wrote:http://www.nspm.rs/hronika/misa-djurkovic-obican-srpski-vo-i-korona.html
    Preneli Nspm,politika, vaseljenska,stanjestvari, bar sam kod njih video. Pitam se ko jos


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Tue Nov 30, 2021 10:08 pm

    Politika je originalno objavila.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by rumbeando Wed Dec 01, 2021 12:49 am

    Antivakserska profesorka i administratorka ivermektin grupe na Viberu dobila od države skoro pola miliona evra para Svetske banke za svoj projekat.

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 FFdSCjqWYAwAPk-?format=jpg&name=large








    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Sun Dec 05, 2021 11:10 am

    Erős Pista wrote:http://www.nspm.rs/hronika/misa-djurkovic-obican-srpski-vo-i-korona.html

    Razvalio ga.


    https://www.politika.rs/scc/clanak/493350/Pogledi/Umisljenost-obicnog-srpskog-vola


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Sotir Mon Dec 06, 2021 4:00 pm

    Ако сте се питали скоро шта вели ово говно
    https://www.intermagazin.rs/dr-nestorovic-poceli-su-da-gase-pandemiju-evo-zbog-cega/
    fikret selimbašić

    Posts : 9615
    Join date : 2020-06-19

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by fikret selimbašić Tue Dec 07, 2021 6:57 pm

    Policija je pronašla dvije odrasle osobe, 40-ih godina, i troje djece u dobi od četiri, osam i deset godina koji su podlegli ranama od vatrenog oružja u porodičnom domu u Koenigs Wusterhausenu južno od Berlina u subotu

    Muškarac je ubio suprugu i troje djece nakon čega je izvršio samoubistvo zbog lažnog certifikata o vakcinaciji i straha da će mu djeca biti oduzeta nakon što je otkrivena njegova krivotvorina, saopćio je njemački tužilac u utorak.
    Policija je pronašla dvije odrasle osobe, 40-ih godina, i troje djece u dobi od četiri, osam i deset godina koji su podlegli ranama od vatrenog oružja u porodičnom domu u Koenigs Wusterhausenu južno od Berlina u subotu.

    U oproštajnoj poruci koju je pronašla policija, muškarac je naveo da je krivotvorio certifikat o vakcinaciji za suprugu. Njen poslodavac je to saznao, što je izazvalo strah bračnog para da će biti uhapšen i da će im biti oduzeta djeca, izjavio je tužilac Gernot Bantleon za Reuters.
    Policajci su pozvani u kuću nakon dojave svjedoka koji su primjetili beživotna tijela u kući, saopćili su policija i tužioci u subotu,   navodi Fena.


    U Moskvi je danas neki bivši oficir ubio dvoje ljudi i ranio troje, navodno je odbio da stavi masku i nakon prepirke sa obezbjeđenjem izvadio pištolj i pucao.


    Last edited by fikret selimbašić on Tue Dec 07, 2021 7:39 pm; edited 2 times in total


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50252
    Join date : 2017-11-16

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Dec 07, 2021 7:30 pm

    Svtjbm...
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by rumbeando Thu Dec 09, 2021 3:36 pm

    ​Antivakserski nastrojen fudbaler Bajerna Kimih, koji je odbijao da se vakciniše, preležao je virus, ali će preskočiti sve utakmice do Nove godine jer mu lekari ne dozvoljavaju da igra zbog problema s plućima.
     
    I'm doing well and yesterday I got over the really long quarantine period. I'm eager to get going again and be with the team. However, I still have to be patient for a while, as I'm not yet allowed to put full weight on my body due to a slight infiltration in my lungs. I'll be watching the remaining three games this year from the couch and then we'll be attacking together again in January.
    https://www.instagram.com/p/CXQpelKKqrR/ (prevod: Deepl)
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Erős Pista Fri Dec 10, 2021 3:27 am

    Mi smo samo za slobody izbory!

    HAHAHA, VIDI CARA, NE DA IM DA SE VAKCINIŠU!

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Firesh22


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by rumbeando Sat Dec 11, 2021 12:11 am

    False vaccination certificates can have dramatic consequences, as shown by the story of a woman in her fifties at the Raymond Poincaré Hospital in Garches, near Paris.

    On October 30, a 57-year-old woman was admitted to the hospital's intensive care unit in respiratory distress. She had a vaccination certificate and no medical history or comorbidities. However, she needed to be intubated and on a machine to breathe.

    Her condition prompted resuscitators to perform a series of tests to understand what exactly was going on. They discovered that the patient had no antibodies, despite her vaccination. The patient died the next day. When questioned, her husband finally confessed that a doctor had given him a false certificate for the sum of 200 euros in cash.

    The medical staff of the hospital now regrets not having had the right information to be able to administer the best possible therapeutic treatment, which could have perhaps saved her life. The patient's family is now considering filing a complaint against the doctor.
    https://www.rtl.fr/actu/politique/les-infos-de-18h-coronavirus-admise-avec-un-faux-certificat-de-vaccination-elle-decede-en-reanimation-7900105037 (prevod: Deepl)
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by rumbeando Sat Dec 11, 2021 7:42 pm

    ​ 
    The fiscal investigative service FIOD has arrested a man Friday morning who is associated with the website 'jaikwilcorona.nl', where the virus could be ordered in a tube in order to perform self-infection. He is accused of fraud.
    On the website in question, one could order a so-called 'corona kit' for €33.50, with which the buyer could infect himself with the Covid-19 virus. According to the website, everything needed for a deliberate infection would be easily delivered by mail. After you had infected yourself, a test at the GGD would first be positive and later, when cured, negative. With a healed certificate from the GGD, one could then regain access to the nightlife, without vaccination.
    Last month the Healthcare Inspectorate (IGJ) announced that it would be taking action against the people behind the website, who advertised their services with the slogan: "Do you want to determine when you become infected with the corona virus? With the corona kit you can make that choice yourself! According to the website, the virus that was sent was no older than three months, 'this way you can be sure that the latest mutations and variants are included'.
    The kit included a tube containing a liquid with the coronavirus and a self-test to subsequently determine the infection.
    https://www.telegraaf.nl/financieel/1446454410/fiod-arresteert-man-achter-website-waar-coronavirus-besteld-kon-worden (prevod: Deepl)
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by ficfiric Sat Dec 11, 2021 10:15 pm

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 FGWyI8_WYAA_SrU?format=jpg&name=large


    _____


    Uprava napolje!

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Sotir Sat Dec 11, 2021 10:18 pm

    Дај не зезај човече.

    Antivakseri i ostale stetocine - Page 37 Empty Re: Antivakseri i ostale stetocine

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 5:32 pm