Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Bosna i Hercegovina

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50100
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 09, 2023 10:09 pm

    Sigurno ne misle na HR.
    fikret selimbašić

    Posts : 9564
    Join date : 2020-06-19

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by fikret selimbašić Wed Jan 11, 2023 7:46 pm

     


    Od 37:25:



    Pogledati bar pet minuta koje slijede.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50100
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jan 11, 2023 11:46 pm

    Otopljavanje propo
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Erős Pista Wed Jan 11, 2023 11:57 pm

    Otopljavamo s Hrvatima Bosna i Hercegovina - Page 34 2304934895

    Inače, mislim da mu ovaj cirkus ide na ruku, da ga je zato i izveo i da sad uživa u prilici da izigrava velikog patriotu čiji siiin prveeenac više voli 'Pubku Srp'ku nego vino da pije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50100
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jan 12, 2023 12:06 am

    Pa o otopljavanju sa Hrvatima i pricam. Poslusaj malo dalje Bosna i Hercegovina - Page 34 1143415371
    Erős Pista

    Posts : 81466
    Join date : 2012-06-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Erős Pista Thu Jan 12, 2023 12:07 am

    Au, sori, zabušavam Bosna i Hercegovina - Page 34 1233199462


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50100
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jan 12, 2023 12:08 am

    Bosna i Hercegovina - Page 34 1399639816
    ficfiric

    Posts : 34187
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Thu Jan 12, 2023 9:05 am

    Mór Thököly wrote:Otopljavanje propo


    Otopljavao je Dacek a on je ionako Hrvat

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Ivicad10


    Bosna i Hercegovina - Page 34 FmQck8AX0AAJiUN?format=png&name=small


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50100
    Join date : 2017-11-16

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Jan 12, 2023 10:16 am

    Nadčobanovina Hrvatska
    plachkica

    Posts : 16190
    Join date : 2014-11-06

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by plachkica Sat Jan 14, 2023 7:40 pm

    Na Ilidži napadnuta grupa iz Beograda, jedna osoba izbodena nožem

    Na Ilidži je danas napadnuta grupa građana iz Beograda a jedan od njih je povrijeđen nožem.

    Kako je za Klix.ba ispričao jedan od učesnika događaja, sve se odigralo na jednom međunarodnom nogomentom turniru za djecu koji se ovih dana održava u jednom hotelu na Ilidži.
    Prema njegovim riječima, u holu hotela je najprije napadnuta grupa roditelja mladih nogometaša FK Zvezdara iz Beograda.
    "U jednom trenutku roditelji FK Zvezdara su imali zastavu. Nismo imali nikakvu namjeru bilo koga da provociramo. Iznenada, jedna grupa je ušla i napala nas suzavcem i htjela je da otme zastavu", ispričao nam je jedan od roditelja mladih nogometaša FK Zvezdara.
    Kako je rekao, oni su krenuli za njima ali napolju ih je dočekala još veća grupa koja je bila maskirana, a imali su baklje i noževe.
    Tada su ih ponovo napali a jednog roditelja su povrijedili nožem. Kako ističe naš sagovornik, više se ne osjećaju sigurno i razmišljaju da se povuku s turnira.
    Iz MUP-a KS nam je potvrđeno da je došlo do incidenta ali bez detalja.


    "Policija je obaviještena da je došlo do narušavanja javnog reda i mira na području Ilidže, te da je tom prilikom jedna osoba povrijeđena, prema prvim informacijama, oštrim predmetom, i prevezeno je na ukazivanje ljekarske pomoći. Nije životno ugrožena”, kazao nam portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo Mirza Hadžiabdić.
    Prema njegovim riječima, policijski službenici Uprave policije MUP-a KS poduzimaju mjere i radnje na rasvjetljavanju svih okolnosti vezanih za ovaj događaj. Za sada ne mogu dati više informacija.
    https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/na-ilidzi-napadnuta-grupa-iz-beograda-jedna-osoba-izbodena-nozem/230114078
    konjski nil

    Posts : 2534
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by konjski nil Sat Jan 14, 2023 8:08 pm

    roditelji iz beograda sa zastavom hm garant neka lgbt sfrj fhp ili sličan fazon  Bosna i Hercegovina - Page 34 2304934895


    _____
    Bosna i Hercegovina - Page 34 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Bosna i Hercegovina - Page 34 2692
    ficfiric

    Posts : 34187
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Jan 14, 2023 8:15 pm

    plachkica wrote:nogomentom turniru za djecu

    Nije neubicajeno da na ovakvim dogadjajima sevne pistolj ili noz


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18405
    Join date : 2014-12-12

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by beatakeshi Sat Jan 14, 2023 8:26 pm

    Zastava FK Zvezdara je svetinja.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Notxor Sat Jan 14, 2023 8:36 pm

    Kurir javlja:
    "Deca sa Zvezdare su na utakmicu sa sobom nosila zastavu na kojoj piše upravo 'Zvezdara'. Kao da je neko to dojavio navijačima koji su kasnije došli u hotel i odmah se zaleteli na čoveka kod koga je u tom trenutku bila zastava", počinje priču izvor Kurira.

    Meni izgleda kao klasično retardirano navijačko otimanje zastave ili šibanje posle koga, na primer u Beogradu ostane mrtav Bris Taton, a ovde čovek dobije čakiju.
    Žao mi dece što su prošla kroz ovo sranje.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34187
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Jan 14, 2023 8:37 pm

    "UBIJ SRBINA"! Huligani u Sarajevu skandirali jezive parole, a onda su potegli oštrice! Novi detalji napada na Srbe (VIDEO)

    skandiranje:



    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Notxor Sat Jan 14, 2023 8:38 pm

    the horror, the horror.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34187
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Jan 14, 2023 8:40 pm

    Notxor wrote:Meni izgleda kao klasično retardirano navijačko otimanje zastave ili šibanje posle koga, na primer u Beogradu ostane mrtav Bris Taton, a ovde čovek dobije čakiju.
    Žao mi dece što su prošla kroz ovo sranje.

    Ne cusmo ciji su to navijaci. Btw, deca precesto prolaze kroz sranja na tim turnirima. Bilo je i tuca i svacega. Roditeljima treba zabraniti da gledaju utakmice klinaca.


    _____


    Uprava napolje!

    konjski nil

    Posts : 2534
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by konjski nil Sat Jan 14, 2023 8:40 pm

    eto ti sad prvo bg roditelji nosili ne zna se kakvu zastavu onda ne ne ipak bg deca nosila zastavu zvezdare onda ne ne ne ipak grbavički podmladak isisa iskao tranžiranje kaura  

    pomolimo se da moćni kovid izdura i izubija sve što dohvati Bosna i Hercegovina - Page 34 2304934895


    _____
    Bosna i Hercegovina - Page 34 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Bosna i Hercegovina - Page 34 2692
    ficfiric

    Posts : 34187
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Jan 14, 2023 8:53 pm

    Izgleda da nema veze sa utakmicama. Znaci, nije uobicajeno sibanje roditelja

    https://nova.rs/sport/fudbal/roditelj-iz-sarajeva-otkrio-sve-detalje-surov-napad-na-srbe-i-decu/

    Nova.rs došla je u kontakt sa jednim od roditelja koji je bio na licu mesta u vreme napada, ali je na su sreću prošao bez povreda.

    „Nije loše sada, u hotelu sam“, započeo je Vlada priču za naš portal.

    Zatim je bliže objasnio šta se dogodilo.

    „U pitanju je Tradiciolni junior kup Sarajevo i u pitanju su deca od 2008. do 2015. godišta. Nakon utakmice Zvezdara i dugo Selo iz Zagreba, deca su krenula u sobe, a roditelji u drugi hotel u kom su smešteni. Na parkingu je grupa navijača, najverovatnije nekih lokalnih klubova, nemaju veze sa protivnikom s kojim smo igrali. Huligani su u holu hotela bacili suzavce, a grupa roditelja je izašla napolje na parking za njima. Tamo je bila grupa od 15-20 maskiranih huligana koji su nas gađali bakljama i jednog roditelja uboli nožem“.

    Jedan roditelj je uboden u butinu, ali je na vreme dobio pomoć.

    „Na suvu sreću, roditelja su uboli u butinu, plitke su rane, primio je tetanus u KC Sarajevo. Ja sam bio sa njim u sobi kada je došla pomoć i mi ostali smo sada u hotelu obezbeđeni od starne policije“.

    Pitanje je da li će se dečji fudbalski turnir uopšte nastaviti nakon ovog iznenadnog napada.

    „Pitanje je da li će se turnir nastaviti i da li će bilo koja ekipa iz Srbije da nastavi učešće. Sutra je ostalo da se odigra polufinale i finale. Obišao nas je konzul u Sarajevu, došao je i vlasnik hotela i organizatori turnira“.

    Napadnuti roditelji nisu bili u sukobu ni sa kim, a na turniru je sve vreme vladala prijatna atmosfera.

    „Niko od roditelja nije u sukobu sa bilo kim, ovde su ekipe z Bosne, Crne Gore, Slovenije, Srbije… Razmenjivali smo zastavice jedni sa drugima, potpuno normalna atmosfera je bila. Evidentno je u pitanju napad navijača, pošto su maskirani sa bakljama, noževima i suzavcem“.

    Objasnio je i detalje sa mesta nesreće.

    „Bio sam sa grupom od desetak roditelja koji smo krenuli za trojicom koji su naprskali suzavac. Izašli smo na parking i tamo ih je bilo oko dvadesetak. Gađali su nas i mi smo krenuli nazad. U tom trenutku smo ušli u hotel i rekao sam jednom od roditelja da mu je pocepana jakna i on kaže gde i ja mu pokažem. On na to kaže da ga zateže i butina i kad smo pogledali utvrdili smo da je uboden nožem“.

    Deca su izbegla napad, ali za dlaku.

    „Drago nam je bilo da su deca u hotelskim sobama i da nisu prisustvovala tom činu. Deca su završila utakmicu 10 minuta pre toga i krenula ka hotelskim sobama, koje su razdvojene od izlaska iz hotela. Roditelji su krenuli na desnu, a deca na levu. Deca verovatno sada i znaju šta se desilo, pošto je hotel pod opsadom“.

    Policija je na listu mesta i sada je sve u njihovim rukama.

    „Ispred hotela je marica, na svakom spratu su po dva specijalca, svuda je policija. Utvrđuje se da li će ostale ekipe iz Beograda i Srbije učestvovati dalje na turniru“.

    Roditelji se trude da deca što manje budu uzrujana ovim događajem.

    „Deca su sva dobro. Čudan je miris u hotelu, ali ih ne opterećujemo time. To je u hodniku kroz koji oni samo protrče, jer su im gore sobe. Ja svom sinu nisam ništa rekao, to je stvarno opterećujuće za njih. Ni ostali roditelji nisu mnogo prenosili svojoj deci. Vidim da svi pitaju šta se desilo, ko god da prođe. Hotel je pre dva sata bio miran, a sada je tu policija. Hotel ima svoje obezbeđenje, ali sada sve vrvi od policije“.

    Napadnuti roditelji su sada dobro, druže se u hotelu i čekaju rasplet situacije.

    „Ovde se roditelji lepo druže i provode vreme, bar mi iz FK Zvezdara. Ne mogu da vam kažem za ostale, jer ne znam“.


    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Notxor Sat Jan 14, 2023 9:05 pm

    Još da skinu onaj video sa twitera i biće sve u redu.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34187
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Jan 14, 2023 9:10 pm

    Jak video. Par klinaca pocelo da skandira ono sto su culi od starijih pa ih jedan lik ucutkao. 1 horor


    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Notxor Sat Jan 14, 2023 9:20 pm

    Ućutkao ih lik iz Beograda pa dobio čakiju u guzicu. Prirodno.

    edit: ne taj lik i ne u guzicu. samo se šalimo. deca.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34187
    Join date : 2012-02-10

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by ficfiric Sat Jan 14, 2023 9:27 pm

    Skandirali su klinci iz nekog od klubova a napali su ih domaci navijaci. Ta dva dogadjaja nisu u vezi.

    Ovaj lik kaze da je nekoliko roditelja povijalo navijace koji su bacili suzavac (cim su ih povijali, rekao bih da to nisu bili belivuci, vec neke budale) i da ih je izvan hotela bilo dvadesetak. Culi smo i da su im oteli zastavu. Meni sve to lici na akciju neke balavanderske podgrupe navijaca nekog od lokalnih klubova gde je cilj i bio da se otme neki takav "trofej".


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16190
    Join date : 2014-11-06

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by plachkica Sat Jan 14, 2023 10:20 pm

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Notxor Sat Jan 14, 2023 10:25 pm

    Iz Splita? Onda je ok - deca iz Splita, huligani iz Sarajeva.... li pomije, li pomije!

    edit, ma gde li su to deca čula...



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  

    Bosna i Hercegovina - Page 34 Empty Re: Bosna i Hercegovina

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Tue May 07, 2024 1:33 pm