Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by паће Wed Oct 06, 2021 6:46 pm

    - doctor, the patient has perspired
    - you mean expired
    - ah yes, that


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kondo Wed Oct 06, 2021 10:10 pm

    pa dobro, kad bi znali koren reči preminuo manje bi se čudili na egzitirao


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Wed Oct 06, 2021 10:31 pm

    To "egzitirala" može da napiše u naučnom radu.

    Kada za medije tj. široku javnost govori o pacijentu, a naročito o preminuloj ženi koja je nosila blizance, te nadmene latinosrpske sterilnosti može da nabije sebi u guzicu.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kondo Thu Oct 07, 2021 8:05 am

    u pravu si, izjava mu vrca latinosrpskom sterilnoscu - bronhopneumonija, intubirana itd


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Oct 07, 2021 8:55 am

    ne znam kako je kod vas ali anegdotski mi se čini da aktuelne brojke označavaju samo maksimum mogućnosti testiranja i da ima dosta više slučajeva nego prošle nedelje. baš za mnogo slučajeva znam u svom širem krugu kontakata.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Oct 07, 2021 9:02 am



    aktuelne brojke označavaju samo maksimum mogućnosti testiranja

    Napisah to isto pre nedelju dana. Ne moze ovo da padne bez daleko ostrijih mera. Pool je preveliki.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Guest Thu Oct 07, 2021 9:03 am

    Yes, 3.6 roentgen, which, by the way, is not the equivalent of one chest X-ray, but rather 400 chest X-rays. That number has been bothering me for a different reason, though. It's also the maximum reading on low-limit dosimeters. They gave us the number they had. 




    Virus - Page 22 9d5b16bb8756e7fa82a2d0f4ea9836bd795d92a4
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kondo Thu Oct 07, 2021 11:07 am

    prilično očigledno da smo prepušteni entropiji. ali nije izvesno da bi rezultati bili bitno drugačiji i uz mere koje niko neće, sem marginalne skupine. neće ih avaks plebs, neće ih burundi pa o čemu pričamo i šta hoćemo onda. groteskno je da je rečenica DKT da je svako svoj krizni štab zapravo esencija. i ja se bolje osećam da se sam brinem o sebi nego da to radi država.

    uterivanje stoke u obor u kome se vrši vakcinacija, ni o tome nemam neko mišljenje niti znam kako se to radi. prosto svako je već informisan koliko je to racionalno ali nije to problem samo u srbiji. grčka ima neznatno bolje brojeve od nas. rusija daleko gore. isto bugarska. biće da pripadamo istom istorijskom modelu. treća kuća od mene hram seoskih antivaksera, vasilis ponavlja svaki dan da sve zavisi od boga, koga hoće on će uzeti, koga neće neće i tu vakcine nemaju mesta. juče sam mu rekao da je neko umro, njegov komentar je bio - nadam se ne od vakcinacije.

    i to je to.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Thu Oct 07, 2021 1:39 pm

    I pored toga što je izgubio ženu i dvoje dece, [22-godišnji Miloš Mitić, verenik preminule trudnice iz Knjaževca koja je nosila blizance] kaže da ne veruje baš u koronu, da je on dobro i da se nije ni testirao.

    - Jovana je najpre bila negativna i zavedeno je bilo da ima bronhitis. Tek drugi test je pokazao da je pozitivna. Ne kažem da virus ne postoji, ali da tek tako i tako brzo ljudi umiru od njega nije mi baš jasno - kaže Miloš, koji nije vakcinisan, kao što nije bila ni Jovana.
    espreso.co.rs/vesti/hronika/887221/oglasio-se-verenik-preminule-trudnice-ne-mogu-da-je-poverujem-planirali-smo-svadbu-i-cekali-bebu-izjavio-je
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by bemty Thu Oct 07, 2021 2:03 pm

    ko bi mogao da pretpostavi tako nesto.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Del Cap

    Posts : 6235
    Join date : 2019-11-04

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Del Cap Thu Oct 07, 2021 2:05 pm

    Njemu nije baš jasno.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by kondo Thu Oct 07, 2021 2:13 pm

    Deluje da se rešio bede u najavi


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Thu Oct 07, 2021 2:24 pm

    Jedna od stvari koja ne prestaje da me fascinira kod antivaksera je sto sopstveno neznanje predstavljaju ne kao svoj, nego kao objektivan problem, problem sa svetom. "Nije mi jasno" tako postaje argument protiv vakcine, ili cak protiv postojanja korone.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Del Cap

    Posts : 6235
    Join date : 2019-11-04

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Del Cap Thu Oct 07, 2021 2:26 pm

    Ako njemu nije jasno onda mora da je baš teško objašnjivo, jer kad on, ej - ON, ne može da pojmi, onda šta će ovi svi drugi glupavi i naivni koji slušaju sistem i globalističke medije i Soroša i koga sve ne.
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Zus Thu Oct 07, 2021 4:31 pm

    Del Cap wrote:Ako njemu nije jasno onda mora da je baš teško objašnjivo, jer kad on, ej - ON, ne može da pojmi, onda šta će ovi svi drugi glupavi i naivni koji slušaju sistem i globalističke medije i Soroša i koga sve ne.
    E bas to. Delusional bastardi
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Thu Oct 07, 2021 4:40 pm

    Petrušić: Ovo je svesno žrtvovanje naroda, neko mora da odgovara

    Novinarka nedeljnika NIN Sandra Petrušić izjavila je u Novom danu da "mi više nemamo zdravstveni sistem", kao i da je on "pao pre godinu dana". Kako je rekla, "ovo više nije bezobrazluk". "Ovo je svesno žrtvovanje naroda, za šta neko mora da odgovara, ne samo premijerka, imamo lanac odgovornosti", kaže ona.

    Sandra Petrušić u svom tekstu u novom izdanju nedeljnika NIN piše o tome da u trenutnoj situaciji kakva je u Srbiji, „ministar zdravlja ne samo da ne traži međunarodnu pomoć, nego nesebično nudi lekare Ministarstvu odbrane za humanitarnu misiju u Centralnoafričkoj Republici, gde dnevno ima 100 novozaraženih“.

    Prema njenim rečima, „mi nemamo zdravstveni sistem više“.

    „Naš zdravstveni sistem je pao pre godinu dana. To što stalno antivakseri pitaju ‘zašto mi njima smetamo’, nismo mi vakcinisani ugroženi da dobijemo teži oblik jer oni nisu vakcinisani, ali mi ćemo ostati bez zdravstvene zaštite. Nema nijednog specijalističkog pregleda“, kaže ona.

    Kako je rekla, „ovo više nije bezobrazluk“.

    „Ovo je svesno žrtvovanje naroda, za šta neko mora da odgovara, ne samo premijerka, imamo lanac odgovornosti“, kaže ona.

    Istakla je da se apsolutno slaže sa „epidemiologom Radmilom Petrovićem da su političari ponizili Krizni štab, ali da je to i zaslužio“.

    „Pre nego što se dogodila ta sednica, bio je Utisak nedelje, Olja Bećković je tom prilikom iznela primer članice Kriznog štaba Tanje Jovanović, koja je tražila da se uvedu mere do 17h, nakon toga se pojavila Brnabić i rekla da ne veruje u mere, postavilo se pitanje da li je jedna profesorka to zaslužila. Ja stvarno ne znam šta njih drži u Kriznom štabu, meni kao građaninu je potpuno svejedno da li su oni tamo ili ne, oni ni na koji način ne utiču na naš život“, kaže Petrušić.

    Istakla je da su „u pitanju ljudski životi“, te da se time „ne može igrati“.

    „Ceo svet ima antivaksere i ceo svet je sproveo ono što mi nismo sproveli, imamo demonstracije i u Parizu, demonstriraju, ali niko od njih ne može da uđe u autobus bez kovid propusnice. I kod njih vakcinisani idu autobusom, nevakcinisani pešice, a kod nas je obrnuto“
    , kaže ona.

    Prema njenim rečima, „mi do izbora imamo još tri smrtonosna talasa“.

    „To će biti ogroman broj ljudi, svaka porodica će to osetiti, to će na duge staze sigurno biti cena koju će oni jednom morati na plate, međutim, njima mnogo u celoj toj situaciji ide i opozicija na ruku, jer ni ona na radi ništa“, kaže ona.

    Komentarišući izjavu Brnabić da „nema dovoljno inspektora za kontrolu kovid propusnica“, Petrušić kaže da može da se ponudi da ne dobijaju platu, nego da naplaćuju kazne.

    „Svakome kome nađe da je lažna propusnica. Da se kaže dobićeš 30 odsto od svake naplaćene kazne i situacija bi bila vrlo brzo rešena, ako nemaju ljudi, onda se daju zaposliti“, rekla je ona, dodajući da „mi ne poštujemo ni ono što već postoji“.
    https://rs.n1info.com/vesti/petrusic-ovo-je-svesno-zrtvovanje-naroda-neko-mora-da-odgovara/


    Last edited by rumbeando on Thu Oct 07, 2021 4:42 pm; edited 1 time in total
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Oct 07, 2021 4:41 pm



    te da se time „ne može igrati

    Ona rodjena 2000. godine?
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Thu Oct 07, 2021 4:43 pm

    Ali fora je da on nije ni pokusao da pojmi. Kada je shvatio da mu nije jasno  nije pitao nekog strucnijeg da mu objasni, pa kada nije uspeo, zakljucio da nesto nije u redu. Ne, njemu naprosto nije jasno i nema nikakvu nameru da sebi ista razjasnjava. Stvarnost je duzna da se prilagodi njegovom trenutnom stadijumu (ne)znanja, a ako ne moze, tim gore po stvarnost.

    Et Del&Zus


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Thu Oct 07, 2021 4:45 pm

    Brnabić nastavlja da piša po beskičmenjacima iz medicinskog dela kriznog štaba kojima naravno ne pada na pamet da podnesu ostavke.

    Prema njenim rečima, „nerazumno je da imate iste mere sa vakcinama kao što ste imali pre vakcina“.
    https://rs.n1info.com/vesti/brnabic-o-tome-zasto-nema-novih-mera-protiv-korone/

    A razumno je verovatno da u obilju vakcina budeš najgori po broju slučajeva i hospitalizovanih u Evropi. To je onda dokaz da je vlast radila sve kako treba.


    Last edited by rumbeando on Thu Oct 07, 2021 4:47 pm; edited 1 time in total
    disident

    Posts : 15085
    Join date : 2016-03-28

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by disident Thu Oct 07, 2021 4:46 pm

    Virus - Page 22 Fb_im221


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Oct 07, 2021 4:53 pm

    Nije to njihov izbor, jer nije izbor ni onoga ko zbog idiota ne moze da se leci od drugih stvari, jer nemamo 7 miliona kreveta i 2 miliona lekara. Plus, onaj procenat sto vakcina sprecava i zarazavanje, pa time i prenosenje.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Vilmos Tehenészfiú Thu Oct 07, 2021 4:56 pm

    Erős Pista wrote:Jedna od stvari koja ne prestaje da me fascinira kod antivaksera je sto sopstveno neznanje predstavljaju ne kao svoj, nego kao objektivan problem, problem sa svetom. "Nije mi jasno" tako postaje argument protiv vakcine, ili cak protiv postojanja korone.

    E bre. Pa zar nije tako nastao skepticizam? Virus - Page 22 2348298330


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    avatar

    Posts : 7515
    Join date : 2017-03-14

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by MNE Thu Oct 07, 2021 6:08 pm

    MNE wrote:
    MNE wrote:
    15.51
    14.42
    12.81
    13.38
    18.43
    15.5
    14.88

    14.99% porast za 5%, nije strašno, izgleda tek sad škola dolazi do izražaja
    12.5
    10.54
    11.7
    10.38
    15.53
    14.83
    13.49

    12.71% down 20%.. ako smo pali, padu smo bili skloni
    14.41
    13.87
    12.03
    12.34
    14.67
    14.02
    12.58

    13.41%, sad rast za 5%...nije strašno, možda je do ustolicheniya i ostalih masovnih okupljanja
    avatar

    Posts : 18450
    Join date : 2014-12-12

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by beatakeshi Thu Oct 07, 2021 6:51 pm

    70 sahrana danas u Beogradu. Mi smo, verovatno, u decembru 2020.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50253
    Join date : 2017-11-16

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Oct 07, 2021 7:24 pm

    Znaci 150-200. At best. Kosilica radi na 11

    Ali samo nam jos malo vremena treba da u potpunosti pobesimo koronu.

    Rano sam ispucao onu foru s Kumanovom...

    Virus - Page 22 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Sun May 19, 2024 7:09 pm