Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    avatar

    Posts : 7498
    Join date : 2017-03-14

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by MNE Wed Oct 06, 2021 7:59 am

    When the rate exceeds 80 percent, Zhong said, it will effectively prevent Covid [from spreading]


    oće, pogotovo sinofarmom  Virus - Page 21 3579118792
    Del Cap

    Posts : 6183
    Join date : 2019-11-04

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Del Cap Wed Oct 06, 2021 8:10 am

    Erős Pista wrote:Ma ljudi su zblanuti, ne moze od njih da se trazi odgovornost kad ne znaju nista i ne razumeju nista, a oni koji su duzni da im razjasne ih samo dodatno zbunjuju. Pravih antivaksera je relativno malo i zelim.im sve najgore, narocito onim najvidjenijim, ali vecina nevakcinisanih su prosto sludjeni ljudi koji ne znaju gde da se okrenu. Uradili bi sta treba  ali zaista ne znaju sta je to. Srecem danas komsinicu na stepenistu, 70+, muz umro pre par godina, sin alkos, stalno u nekim problemima. Pricamo o koroni  pitam je dal se vakcinisala, kaze nije, plasi se, imala je neku alergijsku reakciju na vakcinu kad je imala sarlah pre 40 godina i sad ne sme. Zbunjena zena kojoj niko nije objasnio da nema cega da se plasi. Ovo sto vlast radi je zlocin.

    Ja nemam u okruženju tvrdih antivaksera ali imam više blesavih, uvek antiprotivnih ljudi koji su stalno u nekom svom mentalnom fajtu sa "sistemom" pa se to sad prenelo i na vakcine (decu su ranije vakcinisali, nisu antivakseri per se). Oni su potpuno zatvoreni i gluvi za bilo kakvu priču. Nisu "zbunjeni", nisu nepismeni, nisu neinformisani, nisu fejsbuk mamike, ali njima nanny state ne znači ništa, jednostavno su mentalno prelomili da budu debili na ovoj temi i ja mislim da takvima prosto nema pomoći.

    Hoću da kažem da "masa ljudi" mora imati neku odgovornost, poslovna sposobnost se mora podrazumevati, nisu oni prazne ljušture u koje država sipa šta hoće pa se oni tako ponašaju. Dakle, nema free pass za većinu onih koji se nisu do sada vakcinisali, odgovornost je pre svega njihova; o državi ne moram da trošim reči. U tom smislu, obe stvari su tačne - država je kurac a i masa ljudi su debili, jedno ne isključuje drugo a ovo drugo nije tako samo zbog prvog.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 8:38 am

    Talason wrote:Ne aboliram vlast, najodgovorniji su.

    Broj ljudi koji mi se smeje ili me žali što sam se vakcinisao treći put je preveliki. Kada sam rekao komšiiji da su mi ćerke vakcinisane, zgrozio se.

    Razumem da su ljudi zbunjeni i neobrazovani, vlast je morala da zabrani nestoroviće raznih vrsta odavno, ali jebi ga, tvoja je glava, nećeš je sačuvati ako je guraš u pesak. Doduše, možda bi to sprečilo prenos virusa. Ko neće vakcinu, steći će imunitet prirodno, sa svim što to nosi.


    Ma razumem, naravno, ja više ne mogu da se kontrolišem uopšte s takvim ljudima. U početku sam bio nežan, nabacim im par argumenata, kažem da sam se ja vakcinisao, da su se moji vakcinisali, da smo svi dobro. Ali više nemam strpljenja, i sunem im u lice sve što mislim. Čekaš? Šta čeka? Da vidiš? Šta ćeš ti da vidiš što proizvođači nisu videli na kliničkim ispitivanjima? Itd.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 8:45 am

    Del Cap wrote:
    Erős Pista wrote:Ma ljudi su zblanuti, ne moze od njih da se trazi odgovornost kad ne znaju nista i ne razumeju nista, a oni koji su duzni da im razjasne ih samo dodatno zbunjuju. Pravih antivaksera je relativno malo i zelim.im sve najgore, narocito onim najvidjenijim, ali vecina nevakcinisanih su prosto sludjeni ljudi koji ne znaju gde da se okrenu. Uradili bi sta treba  ali zaista ne znaju sta je to. Srecem danas komsinicu na stepenistu, 70+, muz umro pre par godina, sin alkos, stalno u nekim problemima. Pricamo o koroni  pitam je dal se vakcinisala, kaze nije, plasi se, imala je neku alergijsku reakciju na vakcinu kad je imala sarlah pre 40 godina i sad ne sme. Zbunjena zena kojoj niko nije objasnio da nema cega da se plasi. Ovo sto vlast radi je zlocin.

    Ja nemam u okruženju tvrdih antivaksera ali imam više blesavih, uvek antiprotivnih ljudi koji su stalno u nekom svom mentalnom fajtu sa "sistemom" pa se to sad prenelo i na vakcine (decu su ranije vakcinisali, nisu antivakseri per se). Oni su potpuno zatvoreni i gluvi za bilo kakvu priču. Nisu "zbunjeni", nisu nepismeni, nisu neinformisani, nisu fejsbuk mamike, ali njima nanny state ne znači ništa, jednostavno su mentalno prelomili da budu debili na ovoj temi i ja mislim da takvima prosto nema pomoći.

    Hoću da kažem da "masa ljudi" mora imati neku odgovornost, poslovna sposobnost se mora podrazumevati, nisu oni prazne ljušture u koje država sipa šta hoće pa se oni tako ponašaju. Dakle, nema free pass za većinu onih koji se nisu do sada vakcinisali, odgovornost je pre svega njihova; o državi ne moram da trošim reči. U tom smislu, obe stvari su tačne - država je kurac a i masa ljudi su debili, jedno ne isključuje drugo a ovo drugo nije tako samo zbog prvog.


    Ma slažem se, nego mi se čini da svi pre pomislimo na te glasne koji su odučili da budu debili, poput tih tvojih ili haaarpa, nego na moju komšinicu koja o tome uopšte ne priča, samo se naprosto nije vakcinisala, a slutim da ovih potonjih zapravo ima mnogo više, gledali levo desno i na kraju zaključili da nije jasno i da je bolje da sede kući da se paze.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Del Cap

    Posts : 6183
    Join date : 2019-11-04

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Del Cap Wed Oct 06, 2021 9:33 am

    Moja komšinica od oko 75 godina se pre par nedelja vakcinisala prvi put. Zašto tek sad? Zato što se ćerka razišla sa mužem antivakserom (ne zbog antivakseraja, doduše) pre par meseci i on je izašao iz njihove kuće i dnevna doza ispiranja mozga je presahla.
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Wed Oct 06, 2021 9:40 am

    ma evo sada ja svratio u kafic gde pijem kafu kada ostavim mladje dete u skolu. gazda radi sam, bustovan fajzerom. stariji lik. vidim osim mene u kaficu jos jedan njegov drugar od koga ovaj gazda bezi ko djavo od krsta iako smo svi u basti (ne pusta gazda da se sedi unutra). ode taj lik posle 15tak minuta i dolazi mi gazda i kaze: vidi ovu budaletinu. prosle nedelje je imao koronu (tri dana, nije mi nista) nevakcinisan (stavise antivakser) i sada mi dosao u kafic.

    eto ako se pitate kako se siri.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Wed Oct 06, 2021 9:50 am

    pa ti takvi ljudi su isti oni sto bacaju smece po ulici, sto parkiraju na tri mesta na parkingu, sto pljuju po liftu, ocekivano ponasanje bahatih bezobzirnih seljacina.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 11:09 am

    Миланко Шеклер: Ја бих одавно изашао из Кризног штаба, не разумем колеге које то до сада нису учиниле


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Wed Oct 06, 2021 12:28 pm

    Dosta je veliko svedočanstvo o....nečemu, ne znam tačno čemu, to što nijedan lekar nije javno istupio iz Kriznog štaba za ovih godinu i po dana glupiranja. Ne znam da li je posredi nadmoćan procenat slavoljubivih poltrona u toj profesiji, ili režim ima nadnaravne sposobnosti ocene karaktera.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 12:41 pm

    Sigurno nisu angažovali nikog za koga unapred nisu znali da ga imaju na kratkoj uzici. To je istovremeno i tajna njihovog neverovatnog političkog uspeha i fantastičnog neuspeha vakcinacije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Wed Oct 06, 2021 12:46 pm

    nije to tako jednostavno. imate tu ljude kao darija koji su jednostavno bahati karijeristi koji gaze preko leseva a onda i likove poput posluska koji imaju neki putercic na glavi ali ih tu drzi poslusnost drzavi pa ko god tu drzavu vodio.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Wed Oct 06, 2021 1:03 pm

    Posluško danas ponovo moli da ga razreše.

    Zamišljam šta bi bilo da ga zaista razreše. Spušta aktovku na lakovani stočić kraj ulaznih vrata, presvlači se u kućnu trenerku, tiho odlazi u svoju sobu u 11 ujutru...napolju je kišni dan, a on ne zna šta bi sa sobom sada, neće ga pozvati ni Alo ni Blic, i samo će Danas o njegovoj smeni objaviti reč polovičnu, nedovoljno informativnu, neduhovitu ali završnu. Razmišlja o regresu, o danima godišnjeg odmora, saldo nije dobar, prihodna strana škripi bez dnevnica, dodataka, putnih troškova.

    Kada žena sa kojom živi (formulacija Novosti) u četiri sata dođe kući, ponovo je u sakou, sveže obrijan, čkiljave poltronske očice imaju u sebi malo borbenog sjaja...vreme je da se sa ženom kojom živi porazgovara o parama, dugovima, o džeparcu za sina menadžera u Air Serbiji.

    I dok sluša jadikovke i uvrede, kičme koja se ponovo pretvorila u želatin, fokusira se na sedefnu intarziju na sekreteru..."Otpalo je ovo parče, valjalo bi to nekako zameniti", misli se Posluško, pravi onaj smrda papučar iz bumerskih karikatura.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 1:04 pm

    Slažem se, ali su svi prošli vetting pre nego što su ušli. Kon nije isto što i Darija, naravno, i često se i batrga i pokušava da izgura nešto što se protivi naredbama vlasti, dok je Darija naprosto deo vlasti. Ali na kraju izađe na isto.

    et boomer


    Last edited by Erős Pista on Wed Oct 06, 2021 1:06 pm; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 1:05 pm

    Cousin Billy wrote:Posluško danas ponovo moli da ga razreše.

    Zamišljam šta bi bilo da ga zaista razreše. Spušta aktovku na lakovani stočić kraj ulaznih vrata, presvlači se u kućnu trenerku, tiho odlazi u svoju sobu u 11 ujutru...napolju je kišni dan, a on ne zna šta bi sa sobom sada, neće ga pozvati ni Alo ni Blic, i samo će Danas o njegovoj smeni objaviti reč polovičnu, nedovoljno informativnu, neduhovitu ali završnu. Razmišlja o regresu, o danima godišnjeg odmora, saldo nije dobar, prihodna strana škripi bez dnevnica, dodataka, putnih troškova.

    Kada žena sa kojom živi (formulacija Novosti) u četiri sata dođe kući, ponovo je u sakou, sveže obrijan, čkiljave poltronske očice imaju u sebi malo borbenog sjaja...vreme je da se sa ženom kojom živi porazgovara o parama, dugovima, o džeparcu za sina menadžera u Air Serbiji.

    I dok sluša jadikovke i uvrede, kičme koja se ponovo pretvorila u želatin, fokusira se na sedefnu intarziju na sekreteru..."Otpalo je ovo parče, valjalo bi to nekako zameniti", misli se Posluško, pravi onaj smrda papučar iz bumerskih karikatura.

    Virus - Page 21 3579118792 Virus - Page 21 3579118792 Virus - Page 21 3579118792 Virus - Page 21 3137070404


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Летећи Полип Wed Oct 06, 2021 1:20 pm

    Virus - Page 21 1233199462


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Wed Oct 06, 2021 1:21 pm

    da ostane zabeleženo

    neću da mi bili govori na sahrani
    disident

    Posts : 15062
    Join date : 2016-03-28

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by disident Wed Oct 06, 2021 1:22 pm

    Virus - Page 21 1931448533
    Inace izasao je jedino Nestorovic iz kriznog staba, sto samoh pojacava taj utisak koji opisujes


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 1:25 pm

    Erős Pista wrote:Миланко Шеклер: Ја бих одавно изашао из Кризног штаба, не разумем колеге које то до сада нису учиниле

    Pogledajte i Šeklerov ceo nastup. Samo što ih nije napičkarao. Malom govnetu Čukljeviću na 8:20 kaže da ne laže.

    https://www.prva.rs/zivot/zdravlje/339613/dr-sekler-ekonomski-deo-kriznog-staba-treba-da-obezbedi-novac-da-se-sprovode-strucne-odluke-medicinskog-dela-kriznog-staba


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Wed Oct 06, 2021 1:52 pm

    kakve crne odluke kakav krizni štab, pa postoje odluke i da se smeće baca u kantu, al opet gro nacije to ne ume. nakazna vukojebina funkcioniše kako jedino i može, čobanski.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8079
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Daï Djakman Faré Wed Oct 06, 2021 2:02 pm

    Cousin Billy wrote:Posluško danas ponovo moli da ga razreše.

    Zamišljam šta bi bilo da ga zaista razreše. Spušta aktovku na lakovani stočić kraj ulaznih vrata, presvlači se u kućnu trenerku, tiho odlazi u svoju sobu u 11 ujutru...napolju je kišni dan, a on ne zna šta bi sa sobom sada, neće ga pozvati ni Alo ni Blic, i samo će Danas o njegovoj smeni objaviti reč polovičnu, nedovoljno informativnu, neduhovitu ali završnu. Razmišlja o regresu, o danima godišnjeg odmora, saldo nije dobar, prihodna strana škripi bez dnevnica, dodataka, putnih troškova.

    Kada žena sa kojom živi (formulacija Novosti) u četiri sata dođe kući, ponovo je u sakou, sveže obrijan, čkiljave poltronske očice imaju u sebi malo borbenog sjaja...vreme je da se sa ženom kojom živi porazgovara o parama, dugovima, o džeparcu za sina menadžera u Air Serbiji.

    I dok sluša jadikovke i uvrede, kičme koja se ponovo pretvorila u želatin, fokusira se na sedefnu intarziju na sekreteru..."Otpalo je ovo parče, valjalo bi to nekako zameniti", misli se Posluško, pravi onaj smrda papučar iz bumerskih karikatura.
    Virus - Page 21 286371741 Virus - Page 21 3137070404


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 2:04 pm

    A sad uporedite Posluškovo batrganje sa pravim zlom režimske namesnice.

    Министарка за рад и чланица Кризног штаба, епидемиолошкиња Дарија Кисић Тепавчевић каже да у Кризном штабу нема сукоба и да су сви једногласни да вакцинација нема алтернативу.
    Она каже да је једна њена порука – „вакцинација, вакцинација и вакцинација“.

    „Ниједна друга мера нема никакву алтернативу и немојмо сада да скрећемо пажњу на нешто друго. Нити постоје икакви сукоби унутар Кризног штаба. Такав је састав Кризног штаба да су ту људи који сагледавају различите аспекте, ту је размена мишљења са различитих аспеката сагледавања утицаја болести на друштво, али напомињем – сви су једногласни у чињеници да вакцинација нема алтернативу, и то је порука свима“, рекла је министарка.

    Она је још једном апеловала на све суграђане који то до сада нису то урадили, да се вакцинишу. „Очигледно да ћемо са овим вирусом живети годинама и једино што можемо и треба да урадимо је да се вакцинишемо и да направимо средину која не одговара вирусу“, навела је Кисић Тепавчевић.

    Епидемиолог и члан Кризног штаба за борбу против вируса корона Предраг Кон изјавио је да је медицински део Кризног штаба на седници одржаној у уторак инсистирао на увођењу рестриктивнијих мера, али да су се сви сагласили једино о неопходности вакцинације. Кон је рекао да не зна објашњење зашто нису уведене ковид пропуснице.

    „Наш предлог био је скраћење радног времена до 17 часова за све делатности које нису есенцијалне. Тиме бисмо добили мали предах, смањио би се број новооболелих, а то време уз ковид пропуснице требало би искористити за вакцинацију“, изјавио је Кон. Тражили смо обавезну вакцинацију за здравствене раднике и запослене у јавним службама, молио сам да ме опозову ако им сметам, рекао је Кон, уз оцену да је одлагање мера погрешно размишљање.

    (Н1)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Wed Oct 06, 2021 2:19 pm

    @billy: Virus - Page 21 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34198
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Wed Oct 06, 2021 3:02 pm

    Erős Pista wrote:A sad uporedite Posluškovo batrganje sa pravim zlom režimske namesnice.

    Министарка за рад и чланица Кризног штаба, епидемиолошкиња Дарија Кисић Тепавчевић каже да у Кризном штабу нема сукоба и да су сви једногласни да вакцинација нема алтернативу.
    Она каже да је једна њена порука – „вакцинација, вакцинација и вакцинација“.

    „Ниједна друга мера нема никакву алтернативу и немојмо сада да скрећемо пажњу на нешто друго. Нити постоје икакви сукоби унутар Кризног штаба. Такав је састав Кризног штаба да су ту људи који сагледавају различите аспекте, ту је размена мишљења са различитих аспеката сагледавања утицаја болести на друштво, али напомињем – сви су једногласни у чињеници да вакцинација нема алтернативу, и то је порука свима“, рекла је министарка.

    Она је још једном апеловала на све суграђане који то до сада нису то урадили, да се вакцинишу. „Очигледно да ћемо са овим вирусом живети годинама и једино што можемо и треба да урадимо је да се вакцинишемо и да направимо средину која не одговара вирусу“, навела је Кисић Тепавчевић.

    Епидемиолог и члан Кризног штаба за борбу против вируса корона Предраг Кон изјавио је да је медицински део Кризног штаба на седници одржаној у уторак инсистирао на увођењу рестриктивнијих мера, али да су се сви сагласили једино о неопходности вакцинације. Кон је рекао да не зна објашњење зашто нису уведене ковид пропуснице.

    „Наш предлог био је скраћење радног времена до 17 часова за све делатности које нису есенцијалне. Тиме бисмо добили мали предах, смањио би се број новооболелих, а то време уз ковид пропуснице требало би искористити за вакцинацију“, изјавио је Кон. Тражили смо обавезну вакцинацију за здравствене раднике и запослене у јавним службама, молио сам да ме опозову ако им сметам, рекао је Кон, уз оцену да је одлагање мера погрешно размишљање.

    (Н1)


    Cenim da ce uskoro pojacati - ko je za mere, taj je protiv vakcinacije, antivakser


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Oct 06, 2021 3:02 pm

    Potpuni ludaci.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13734
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Wed Oct 06, 2021 5:57 pm


    Trudnica (20) iz Knjaževca preminula je sinoć 23.30 časova u Univerzitetskom kliničkom centru u Nišu od komplikacija izazvanih koronavirusom.
    Direktor te zdravstvene ustanove Zoran Perišić izjavio je za medije da je dan pre fatalnog ishoda trudnica, u četvrtom mesecu blizanačke trudnoće, priključena na respirator zbog pogoršanja zdravstvenog stanja.
    „Pacijentkinja je 3. oktobra primljena sa teškom obostranom bronhopneumonijom i saturacijom 80. Konzilijum lekara bio je uključen u njeno lečenje od prvog dana. Na žalost njeno stanje se pogoršano i intubirana je. Egzitirala je sinoć u 23 sata. Nije bila vakcinisana“, rekao je Perišić.
    U niškom Univerzitetskom kliničkom centru koronavirus potvrđen je kod pet trudnica i četiri porodilje.
    https://nova.rs/vesti/drustvo/preminula-trudnica-20-godina-od-korona-virusa/
     
    Virus - Page 21 3363120308
     
    P.S. "Egzitirala" Virus - Page 21 3405963423

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Wed May 08, 2024 3:02 am