Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    паће

    Posts : 40195
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by паће Thu Jan 13, 2022 11:52 am

    Има тај вирални мракетинг својих предности, види види. Како се брзо преотме тржиште.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Thu Jan 13, 2022 2:17 pm

    kondo wrote:kako će sad košarku igrati u montenegro? ko će platiti crnce?

    Posiljka je adresirana na RSB  Crna Gora - Page 14 2304934895

    https://www.krik.rs/zaplena-oko-pola-tone-kokaina-u-crnoj-gori/

    Crna Gora - Page 14 Zaplenjena-Droga-foto-Tviter-Dritan-Abazovic


    _____


    Uprava napolje!

    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by beatakeshi Thu Jan 13, 2022 2:23 pm

    Pola vlada, pola ultrakop
    Del Cap

    Posts : 6232
    Join date : 2019-11-04

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Del Cap Thu Jan 13, 2022 2:51 pm

    zero zero zero
    voli voli voli
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Fri Jan 14, 2022 7:16 pm

    Катнић: Дрога 96 одсто чистоће, то је савршенство али не предлажем да пробате

    Crna Gora - Page 14 2348298330


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Fri Jan 14, 2022 10:42 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Fri Jan 14, 2022 10:44 pm

    Albanija, na mapi nenaseljeni deo

    edit: osigurao sam stan u HNovom na sve osim na zemljotres. Samo mi to još fali.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Fri Jan 14, 2022 10:56 pm

    Jbg, za Albaniju pise 4.8, pominje se Prizren - prvo 5.3 pa 4.3

    Nadam se da je to sve jedan zemljotres i da je to sve, da ne bude kao u Petrinji


    _____


    Uprava napolje!

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Fri Jan 14, 2022 11:01 pm

    Ovde je lista svih zemljotresa i tu nema greške

    https://www.emsc-csem.org/Earthquake/


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sat Jan 15, 2022 11:28 pm

    ”Jučer je bio Dan Hrvata u Crnoj Gori. Bilo je sigurno po novinama, na televiziji čestitanja, izjava o položaju Hrvata u Crnoj Gori. Ja kao župnik ne smijem se baviti politikom niti po tom pitanju davati izjave, ali mogu i dužnost mi je dati izjavu o slobodi rimokatolika u glavnom gradu svih Hrvata u Crnoj Gori. To je Donja Lastva. Ja sam svećenik 50 godina i čitavo vrijeme bio sam u Crnoj Gori. Mogu reći da još nikada ovakve slobode za vjernike kao i za župnika nije bilo. Ja bih poželio da ova vlast potraje još 100 godina”, napisao je juče na Fejsbuku don Nikola Majić.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Margit Savović Sat Jan 15, 2022 11:32 pm

    To je moj prvi komšija! 🤣🤣🤣
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sat Jan 15, 2022 11:34 pm

    Da li doxxing kad neko to radi sam sebi? Crna Gora - Page 14 4101625831


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Margit Savović Sat Jan 15, 2022 11:39 pm

    😁😁😁

    Rasejala sam ja dovoljno otiska.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Sun Jan 16, 2022 8:41 pm

    URA predlaže vladu bez DPS-a i DF-a, tražiće podršku svih poslanika
    Konsultacije unutar koalicije Crno na bijelo dolaze nakon što je lider URE i vicepremijer, Dritan Abazovć prethodnih dana razgovarao sa kolegama iz pojedinih partija parlamentarne većine.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Janko Suvar

    Posts : 7709
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Mon Jan 17, 2022 2:29 pm

    Pevali su sexy Dritan, a ja Boze pravde.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 17, 2022 2:34 pm

    DPS i DF je 50 od 81 poslanika
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Mon Jan 17, 2022 3:12 pm

    snila baba sta joj milo bilo.
    ovo dritanovo podrazumeva manjine i povratak na scenu draginjine sdp ( poznati kao 20 godisnji drzaci vrece dpsu) i brajoviceve sd ( samo i jedino interesna grupa).
    od ovog nema nista koliko vod ih podrzava eskobar i ekipa.
    na izbore. sto cesce to bolje
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 17, 2022 3:14 pm

    Kad su predsednicki?
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Mon Jan 17, 2022 3:19 pm

    Klubovi DPS+LP imaju 30 poslanika, a DF 16 što je ukupno 46 a ne 50.
    Ideja da neko ko je protiv DPS digne ruku za SDP ili SD je nemoguća.
    SNP ima 5, URA 4, Manjine 3+1+1, ukupno 14.

    Mensečini da su realniji novi izbori.
    Problem je što ovi mlađi i ljepši nisu uradili ništa da srede biračke spiskove.
    Inače, veoma sam radoznao kako će Dritan da prođe u svom Ulcinju, nadam se u martu.

    Mislim da su predsednički 2023.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50229
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jan 17, 2022 3:20 pm

    Pa i 46 je dovoljno. Osim ako ne pravi manjinsku vladu uz podrsku dps. Ali onda moze da zaboravi na Demokrate. Ili ne?
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Mon Jan 17, 2022 3:23 pm

    Vidiš da niko ne pominje Demokrate iako oni imaju najveći rast poslednjih godinu dana.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Mon Jan 17, 2022 5:39 pm

    Sad tek vidim da Abazović nije ovo radio sa SNP-om (nekadašnje Momirovo krilo DPS) već sa doktorom iz CIVIS. (URA, SNP i manjine su potpisali neki opštemestaški memorandum pa sam mislio da će na tim temeljima da gradi neku buduću koaliciju)

    Po meni ovo nema veze sa mozgom, a ako se ispostavi da nije unapred dogovorio podršku u parlamentu za buduću vladu, onda me kao političar debelo razočarao.

    Demokrate su ga naravno već odjebale, tako da su mu ostali DPS i DF kao podrška za vladu bez DPS i DF. Hit!


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Del Cap

    Posts : 6232
    Join date : 2019-11-04

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Del Cap Mon Jan 17, 2022 7:10 pm

    Niko više od Demokratske Crne Gore neće dobiti podršku za manjinsku Vladu. Taj eksperiment je propao i srušen je od strane autora eksperimenta. Niti će Demokrate vršiti vlast sa onima koje smo pobijedili na izborima i koji su ključno odgovorni za trodecenijsku devastaciju Crne Gore i međuvjersku i međunacionalnu netoleranciju i histeriju. Vlast ćemo vršiti sa građanima Crne Gore koji su glasali za promjene, saopštio je potpredsjednik Demokrata i poslanik u Skupštini Crne Gore Momo Koprivica.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Notxor Mon Jan 17, 2022 7:45 pm

    Realno Demokrate jedini imaju konstantan rast. Pozdrav za Dritana iz Berana.

    Обрадовић: Неће дозволити да "партије које се гасе" управљају вољом народа
    Овдје смо почели бранити светиње, а овдје ћемо бранити и вољу народа, не смијемо дозволити да партије које се гасе управљају Црном Гором, бранићемо августовске изборе и вољу народа, поручили су са протеста
    Грађани и представници појединих партија из власти окупили се испред зграде општине Беранe у знак протеста због одлуке о формирању мањинске Владе.
    Предсједник ОО одбора Демократа Новица Обрадовић је казао да да је у Беранама почела борба за Црну Гору и да су спремни да је бране као 30. августа 2020. године и да неће дозволити да се ико игра са вољом напаћеног народа.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Del Cap

    Posts : 6232
    Join date : 2019-11-04

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Del Cap Tue Jan 18, 2022 5:43 pm


    OBRAĆANJE PREMIJERA JAVNOSTI

    Krivokapić: Ili unapređenje Vlade ili izbori u maju, manjinska vlada je prevara


    "Turbulencija je rezultat odnosa pojedinih političkih lidera koji misle da čitav svijet zavisi od njih"

    Politička situacija u Crnoj Gori je turbulentna. Ta turbulencija je rezultat odnosa pojedinih političkih lidera koji misle da čitav svijet zavisi od njih, kazao je u obraćanju javnosti premijer Zdravko Krivokapić.

    On je kazao i da je manjinska vlada "prevara".

    "Manjinska vlada iskazana sa stavovima koje su precizno iskazali Stevan Džakovic, Drago Đurović i Darko Pajović, najedno", rekao je Krivokapić.


    "Kakva je priča to da neko kaže da može u toj vladi da može da bude neko tipa Petra Ivanovića i Branimira Gvozdenovića. Zašto se to dešava sada kada je najintenzivjiji rad zajednički rad Vlade i Skupštine desio se krajem decembra kada je usvojen budžet i brojni projekti. Javljaju se sada određene grupacije koje su uvijek promovisale sebe, a najmanje ovu vladu", rekao je Krivokapić.

    Dodao je da "maske moraju da padnu".

    "Pašće sve do 1. marta i vidjećete kakav je ko", kazao je premijer.

    Istakao je da je Crna Gora u neprilici zbog političkih lidera koji neće da preuzmu odgovornost.

    "Intenzivno me zovu članovi SNP i tvrde da najmanje dva njihova poslanika neće podržati ovu prevaru. I to je potpuno prirodno. Ta partija čijeg se osnivača sjećam koji je jasno proifilisao odnos prema DPS-u danas neko njegovu muku i borbu prevodi u neke političke poene. Mislim da to članstvo SNP-a neće dozvoliti. Predlog za izlazak iz situacije sam davno dao ali nije realizovan zbog opstrukcije istih koji sada žele nekom manjinskom vladom da preobraze Crnu Goru", naveo je Krivokapić.

    Rekao je i da su dva prirodna rješenja - unapređenje rada Vlade, a najpoštenije vanredni parlamentarni izbori u maju sa lokalnim izborima.

    "Ali ne da se neko krije iza neke liste već na otvorenim listama", rekao je Krivokapić.

    "Ne razmišljam o formiranju partije"

    Na pitanje da li će ubrzati proces formiranja partije odgovorio da uopšte ne razmišlja o tome.

    "Ne mogu da shvatim da neko kaže ja ću da imam probu sa manjinskom vladom a ako ne uspijem ostaću do 2024. To isto kao kad bih rekao ženi sačekaj malo da vidim kako će mi biti sa ljubavnicom".

    Na pitanje šta će preduzeti, rekao je da je podnio inicijativu i model za rješenje krize i da je za njega obavezujuće ono što kaže 41 poslanik.

    "Sada je situacija da oni koji su me najviše kritikovali nijesu podnijeli inicijativu već oni koji su me najviše hvalili", naveo je Krivokapić.

    "Ključni ministri ne žele sa budu dio manjinske vlade"

    Krivokapić je rekao i da ključni ministri ne žele sa budu dio manjinske vlade.

    Objasnio je da će se sve razriješiti do marta "jer 1. marta je redovno zasjedanje Skupštine, a ovo mora na vanrednom zasjedanju da se riješi".

    On je ponovio da zna najmanje dva poslanika iz SNP koji neće podržati manjinsku vladu.

    "Ali očekujem da će SNP pokazati da dijeli vrijednosti svog osnivanja", kazao je premijer.

    Naveo je i da je atmosfera oko Temeljnog ugovora sa SPC "začuđujuća zbog uticaja analitičara, naručenih, istrošenih istoričara i političara".

    "Ovih dana očekujem rješenje tog problema".

    "Promjene u tužilaštvu prijeko potrebne"

    Kazao je i da zapljenu kokaina dovodi i u "korelaciju sa formiranjem manjinske vlade".

    "Crnogorki manir vin-vin, špediter je kriv. Neko želi da zaštiti nekoga. To govori da su promjene u tužilaštvu prijeko potrebne. U ovih 15 dana su bile tri zapljene. Na taj način je pokazano da možemo samostalno bez međunarodne podrške da odradimo taj posao".

    Naveo je i da je pres konferencija prije nekoliko dana "najbolji dokaz kako SDT radi".

    "Pogledajte te zamjene teza. Ko koga štiti, zašto štiti...neka organi utvrde, sve je na SDT-u..."

    "Znao sam da se sprema nešto"

    On je kazao i da je znao "da se sprema nešto".

    "Bio bih naivan kad bih rekao da su potpredsjednik Vlade i ministar vanjskih poslova otišli u SAD, a dan prije puta su javili premijeru. Zašto poslije toga na isto mjesto idu dva ministra? Onda poslije toga ide stav Eskobara koji je izrazio podršku ovoj Vladi. Kazao je da ova Vlada nije nikakva već najbolja u istoriji - koja brine o građanima, kulturnom blagu, autoputu, ekologiji...". naveo je Krivokapić.

    Naveo je i da neko pravio opstrukciju izgradnje autoputa "jer ne treba ovaj premijer da otvori autoput".

    "Jedino se ovoj Vladi ne pruža prilika da se razmahne", naveo je Krivokapić.

    On je kazao da je ministar finansija i socijalnog staranja Milojko Spajić trenutno u SAD i da će sjutra razgovarati sa Eskobarom.

    "I to je jedino tačno, sve ostalo su spekulacije".

    Kazao je i da će podnijeti ostavku "samo ako ova Vlada bude bezuspješna".

    Crna Gora - Page 14 Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 17, 2024 5:18 am