Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Crna Gora

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Crna Gora Empty Crna Gora

    Post by Notxor Thu Sep 09, 2021 9:05 pm



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Janko Suvar

    Posts : 7602
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Thu Sep 09, 2021 9:15 pm

    svidja mi se ovaj Galeb pristup intervjuisanju
    boomer crook

    Posts : 36652
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Thu Sep 09, 2021 9:23 pm

    jedna mafijasko-konspiroloska: sta ako su milo i alek ovo odigrali zajedno kako bi izdejstvovali promene u policiji. inace je dritan potpuno u pravu radikalsko-lauferovska alekova pamet kidise na min. policije.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81201
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Thu Sep 09, 2021 9:29 pm

    Mislim da su i jedan i drugi isli na to da do ustolicenja ne dodje. Ovo je mozda utesna nagrada za Aleka :tm:, a za Mila sansa da pokaze da je bio u pravu i da se vladom upravlja iz Bgd. Win-win.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Janko Suvar

    Posts : 7602
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Thu Sep 09, 2021 9:56 pm

    A ja sam lud sto slusam ovu budalu, s cak me se i ne tice
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49681
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Thu Sep 09, 2021 11:00 pm

    Tesko da Krivi bas tako dobija direktive iz Beograda koje onda bespogovorno izvrsava
    rumbeando

    Posts : 13384
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando Thu Sep 09, 2021 11:03 pm

    Ode vlada:

    Erős Pista

    Posts : 81201
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Thu Sep 09, 2021 11:11 pm

    Ne bih ja olako donosio zakljucke. Manda i Meda pisu i govore gore stvari vec mesecima, pa vlada opet nije pala. Aj videcemo  ali meni se cini da zapravo niko u ovom trenutku nema bolju opciju i da zato vlada i opstaje uprkos svemu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Thu Sep 09, 2021 11:14 pm

    moji cg izvori kažu da se pravi spin i da niko neće stvarno obarati vladu, bečić je propustio
    cetinjska dešavanja (uglavnom) i sad nabija relevantnost
    Del Cap

    Posts : 6016
    Join date : 2019-11-04

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Del Cap Thu Sep 09, 2021 11:48 pm

    Mislim da bukvalno nikom ne odgovaraju izbori, uključujući tu i DPS Crna Gora 1399639816
    rumbeando

    Posts : 13384
    Join date : 2016-02-01

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by rumbeando Fri Sep 10, 2021 12:58 am

    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by plachkica Fri Sep 10, 2021 3:38 pm

    https://www.portalnovosti.com/vatreno-ustolicenje?fbclid=IwAR1F8U4hVyVKctQ1RI1gf2S3KIUgLSnqbfxi9G1hWR5i63AFbiBuZ4IA_M8

    piše Jerko Bakotin


    Vatreno ustoličenje
    Uz prisustvo intervencija iz Srbije i elemente poznatih crnogorskih etno-religijskih podjela, u Crnoj Gori traje borba za moć i preživljavanje između Mila Đukanovića i njegovog detroniziranog DPS-a na jednoj strani, i predstavnika stranaka koje su nakon lanjskih izbora formirale novu, heterogenu vladu, unutar koje vode i vlastite rovovske bitke
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49681
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Sep 10, 2021 4:50 pm

    plachkica wrote:https://www.portalnovosti.com/vatreno-ustolicenje?fbclid=IwAR1F8U4hVyVKctQ1RI1gf2S3KIUgLSnqbfxi9G1hWR5i63AFbiBuZ4IA_M8

    piše Jerko Bakotin


    Vatreno ustoličenje
    Uz prisustvo intervencija iz Srbije i elemente poznatih crnogorskih etno-religijskih podjela, u Crnoj Gori traje borba za moć i preživljavanje između Mila Đukanovića i njegovog detroniziranog DPS-a na jednoj strani, i predstavnika stranaka koje su nakon lanjskih izbora formirale novu, heterogenu vladu, unutar koje vode i vlastite rovovske bitke

    E ovo je ozbiljan tekst
    bradilko

    Posts : 1104
    Join date : 2012-02-12

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by bradilko Fri Sep 10, 2021 7:43 pm

    Mór Thököly wrote:
    plachkica wrote:https://www.portalnovosti.com/vatreno-ustolicenje?fbclid=IwAR1F8U4hVyVKctQ1RI1gf2S3KIUgLSnqbfxi9G1hWR5i63AFbiBuZ4IA_M8

    piše Jerko Bakotin


    Vatreno ustoličenje
    Uz prisustvo intervencija iz Srbije i elemente poznatih crnogorskih etno-religijskih podjela, u Crnoj Gori traje borba za moć i preživljavanje između Mila Đukanovića i njegovog detroniziranog DPS-a na jednoj strani, i predstavnika stranaka koje su nakon lanjskih izbora formirale novu, heterogenu vladu, unutar koje vode i vlastite rovovske bitke

    E ovo je ozbiljan tekst
    meni je jedino interesantan bio ovaj veljkovic koji potvrdjuje ono sto i sam mislim( izvinte na pretencioznosti).
    ova tomovic je korektna a daliborka i jos tu neko naravno ograniceni svojim znanjem iz kreativnih radionica i strahom od davalaca klijentelistickih sredstava i njihovom "mudroscu"
    ovaj prvi mi je interesantan jer on govori o vitalnosti, oportunizmu jednog drustva. nisam siguran koliko je u ovoj brdjanskoj izvedbi to moguce.
    voleo bih da je u pravu. cini mi se da je crne gora na velikim krizanjima i da je gangsterajski dps tek pocetak.
    mnogo je nezadovoljstva jos od davnina ovde pazljivo gajeno. moze li dolce vita to da suzbije? 
    moze li crkva da bude taj amortizer? sta znaci normalizovanje odnosa sa srbijom i to ovakvom srbijom koju sad imamo? cini se nedobra buducnost crne gore. puna nestabilnosti i nasilj koji svakom treba. svi tu idu na stvaranje fronta. svi se raduju homogenizaciji. premali je procenat iskrenih zaljubljenika u civilno drustvo. 
    sujmam u sve to.
    u svakom slucaju treba finisirati kraj dps neprijatelja drzave pa onda krenuti negde ali
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49681
    Join date : 2017-11-16

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Sep 10, 2021 8:51 pm

    Ne, naravno da postoji nivo na kome je (ovakva) Srbija solidan deo problema, a ne resenja.
    ficfiric

    Posts : 33880
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Fri Sep 10, 2021 10:57 pm

    PRETRES ZBOG NAVODNE DOJAVE DA SU "NAORUŽANI"

    https://www.vijesti.me/amp/565832/krivokapiceva-porodica-napusta-srbiju-policija-navodno-repetirala-pistolj-na-premijerovog-sina?__twitter_impression=true

    Krivokapićeva porodica napušta Srbiju: Policija navodno repetirala pištolj na premijerovog sina?

    Po zakonu, Krivokapićeva djeca su štićene ličnosti i to se odnosi i na boravak van državnih granica Crne Gore.

    Porodica predsjednika Vlade Zdravka Krivokapića odlučila je da napusti Srbiju zbog incidenta koji se večeras dogodio u Beogradu.

    Kako je "Vijestima" kazao izvor blizak porodici, srbijanska policija je navodno repetirala pištolj na Krivokapićevog sina i člana njegovog obezbjeđenja.

    Po zakonu, Krivokapićeva djeca su štićene ličnosti i to se odnosi i na boravak van državnih granica Crne Gore.

    Izvor objašnjava da su Krivokapićev sin i član obezbjeđena pretresani zbog navodne dojave da su naoružani.

    Iz porodice tvrde da je oružje koje posjeduje obezbjeđenje uredno prijavljeno zvaničnim organima Srbije.

    Izvor "Vijesti" dostavio je je snimak dijela incidentne situacije gdje se vidi kako Krivokapićeva kćerka Jelena protestuje zbog ponašanja policije.

    Ćerke Krivokapića, Jelena i Milena Krivokapić su krajem juna nakon hajke koja je pokrenuta u beogradskim tabloidima kazale da se ne osjećaju bezbjedno u Srbiji, te da je njihova porodica izložena nezapamćenom medijskom linču.

    Nakon što su napustile Beograd, predsjednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je Krivokapićeve ćerke da dođu u Srbiju i poručio im da su dobrodošle da žive ovdje.

    "Garantovaćemo im bezbjednost, Srbija je zemlja dobrih domaćina i dobrih ljudi i kod nas suprotno ne smije da se dešava", kazao je Vučić.

    One su tada saopštile da su odlučile da se vrate u Beograd.


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7602
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Fri Sep 10, 2021 11:07 pm

    Sta rade jebem ti život
    boomer crook

    Posts : 36652
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Fri Sep 10, 2021 11:12 pm

    Janko Suvar wrote:Sta rade jebem ti život

    sta te briga kad krivi nema vecinu. samo front i medo.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81201
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Fri Sep 10, 2021 11:12 pm

    Stoka.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36652
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Fri Sep 10, 2021 11:14 pm

    ne stoka nego mafija.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81201
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Fri Sep 10, 2021 11:15 pm

    Istina.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 33880
    Join date : 2012-02-10

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by ficfiric Fri Sep 10, 2021 11:15 pm

    +1 klasicna mafija


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36652
    Join date : 2014-10-27

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by boomer crook Fri Sep 10, 2021 11:16 pm

    ovo sve rade zbog koksiranih banana. tu je cela prica.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Janko Suvar

    Posts : 7602
    Join date : 2019-06-06

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Janko Suvar Fri Sep 10, 2021 11:28 pm

    .


    Last edited by Janko Suvar on Fri Sep 10, 2021 11:29 pm; edited 1 time in total
    Erős Pista

    Posts : 81201
    Join date : 2012-06-10

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Erős Pista Fri Sep 10, 2021 11:29 pm

    Vrv, a malo je i do toga da niko ne protivreči preCedniku srpskog sveta.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Crna Gora Empty Re: Crna Gora

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 10:17 am