Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    VAKCINA

    Летећи Полип

    Posts : 11137
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Летећи Полип Fri Jun 04, 2021 4:17 pm

    Polako, bilo je ovako. Odjeknula je vest da je u zemlju ušlo milion kineskih vakcina, da će sledećeg meseca stići još barem toliko, plus da će nedeljno stizati desetine hiljada fajzerovih. Vlast je pokrenula priču da se sprema masovna vakcinacija, da će biti otvoreni punktovi u svakoj opštini, i da će prvo ići najugroženiji i profesije koje su najviše na udaru. Ubrzo je krenula ona registracija, i nedugo nakon nje i vakcinacija i pozivi za najstarije. Međutim, ubrzo se ispostavilo da masa staraca i medicinskog osoblja ne želi da se vakciniše. Tada je krenulo da mogu svi da se vakcinišu. Vlada to nigde nije zvanično saopštila, ali nezvanična kampanja je ipak postojala, jer je  u medijima masovno objavljivano da se to može. Al zakurac, par nedelja kasnije je izgleda dobavljanje novih vakcina postalo neizvesno, pa se moralo sa tim prekinuti. U tipično naprednjačkom maniru, a da bi se skrenula pažnja sa obećane a propale masovne vakcinacije. kreću napadi na ove što su ušli preko reda. Polip uživa, i dosoljava vakcinisanim forumašima tako što kači Dobričin tekst, u afirmativnom kontekstu.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by ficfiric Fri Jun 04, 2021 4:19 pm

    Turul madár wrote:i uopšte nisam ciljao bilo koga sa ovog foruma kada sam to inicijalno rekao.

    Kako nisi kad jesi. Nisi mene, ja sam tek prosle nedelje revakcinisan ali ima ljudi koji su iskoristili prvu priliku koja im se ukazala da prime, ne preskacuci nikog. Nisu potezali veze, varali na pozivima ili ne znam sta slicno uradili. Nazvao si ih sebicnim govnima i pozeleo da njima ne rade vakcine.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Fri Jun 04, 2021 4:29 pm

    pa jeste sebičan ko je odmah trčao, a nije posebno ugrožen.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sotir Fri Jun 04, 2021 4:31 pm

    У почетку кад су отворили Сајам,то је радило прилично добро, и имали су капацитета за вакцинацију више него што су давали. Тад је постојала могућност да се сачека ако има слободног места и прими вакцина.
    После тога су почели да зову организованије, и није могло масовно да се прими са чекањем.

    Док нису увидели да истиче рок неким вакцинама, па су звали све живе из иностранства.

    А Гари као и обично једе говна.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by ficfiric Fri Jun 04, 2021 4:32 pm

    Turul madár wrote:pa jeste sebičan ko je odmah trčao, a nije posebno ugrožen.

    Ne razumes da vakcinisan stiti i druge?


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Fri Jun 04, 2021 4:39 pm

    Gari, vracas se na isto, a lupas. Zasto si se ti prijavio, a znas da ima igrozenijih od tebe koji iz raznih razloga (npr jer zive u provinciji) nisu dosli na red? Zato sto ne moze svaki pojedinac da misli o tome, nego radi onako kako mu institucije poruce i racuna da, kakve su da su, one vode racuna o tome sta je najefikasnije. Dobro je da bude sto vise vakcinisanih, i mere sluze tome.

    Molim te prestani sa ovim moralistickim tviter frenzijem. Koga boli kurac ko je "sebican", a ko nije. Koji je to uopste pristup bilo cemu, a kamoli necemu sto je u sustini igra velikih brojeva.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50247
    Join date : 2017-11-16

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jun 04, 2021 5:05 pm

    Neko ko je potrcao da se vakcinise a ima 40 godina i bukvlno kod kuce nekog ko ima npr 80 je u stvari ucinio dobro delo. Jer on/a sa 40 100% ima mnogo vise rizicnih kontakata koje ne moze da izbegne + kinez vrv radi na njemu/njoj. Da su uradili utom istom domacinstvuobrnuto, ovisa 80 vrv ne bi razvili AT, ovi sa 40 bi mozda zakacili i ode mast u propast.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Mr.Pink Fri Jun 04, 2021 5:23 pm

    Lololo

    Gari, ko si ti da pricas o merama kad nemas podatke

    Istina je da su uvezli milijardu kurcevih vakcina koje ne rade i rekli navali narode, ovo majka srbija brine o vama i vasem zdravlju. Fala drugu si i brata kini

    Pa kad su najv3ce prpare je primile onda jbg kampanja i redovi proracunato oformljeni jer je vlast zapravo beba zapravo projekat osmislio sve
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Mr.Pink Fri Jun 04, 2021 5:35 pm

    Koji seratori ovaj ficfiric i pista

    Bukvalno se dave u vucicevim govnina. Niko to nije hteo primi, i sad zonfa prima zbog mora i 3 ljade

    Niko kroz ovo nece prolaziti dva puta


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Janko Suvar Fri Jun 04, 2021 5:36 pm

    ovde nema niko da je normalan VAKCINA - Page 30 1399639816
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Janko Suvar Fri Jun 04, 2021 5:39 pm

    onaj ko je otisao da primi vackinu da zstiti sebe i svoje najblize, otisao onako kako su nadlezne institucije rekle i kad su rekle - taj jede Vuciceva govna?

    Vakcina koja stiti 70 posto ljudi - nasuprot nikakve koja stiti nula posto ljudi, je go kurac.

    Vi svi niste normalni, ja cu se uclaniit u SNS jebes mi mater.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Mr.Pink Fri Jun 04, 2021 5:40 pm

    Ne da nije postojala nekakva lista prioritwtnih nego su bili u fazonu daj samo da bockamo sto vise cime god pa sta bude


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Fri Jun 04, 2021 5:41 pm

    mene su takvi kao fićfirić učlanili u sns
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Fri Jun 04, 2021 5:46 pm

    dobro i svi ovi što gledaju utisak nedelje i ostavljaju danas u kafićima
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Fri Jun 04, 2021 5:55 pm

    E, a sad nesto o onome sto je zaista predmet ove rasprave, a to je moralisticki resantiman i sejanje krivice.

    Gari, nisi se ti uclanio u SNS, ali naravno, za njih radis, onako kako zanjih rade i Cira, Biki,Ceda, Pera Lukovic (ako da se iko jos seca) i kako (svesno ili nevesno) za njih rade hilljade radilica na tviteru, FBu i drugde. Umesto za ujedinjavanje, sve je prilika za moralisanje. Umesto za solidarnost - za usadjivanje krivice, blacenje, denuncijaciju i isceprkavanje najsitnijih grehova, a ako treba i njihovo izmisljanje (kao sada).

    Pa jos seres nekome o levici. Ne da je meni nesto previse stalo do tih vrsta dokazivanja, ali najnelavicarskija stvar na svetu je ovo sto ti radis. Hvalis se koga si blokirao. Koga boli kurac. Problem je sto ti se sve svodi na to,koga jos blokirati i sa kojim izgovorom. Hvali si koga si mobilisao, a ovog me mani.

    Ali na kraju krajeva,to je tvoja stvar, samo se nemoj zavaravati oko toga sta radis i za koga.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Fri Jun 04, 2021 6:01 pm

    svi ste vi isti
    Летећи Полип

    Posts : 11137
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Летећи Полип Fri Jun 04, 2021 6:08 pm

    Ja se sećam Pere.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Fri Jun 04, 2021 6:09 pm

    VAKCINA - Page 30 1233199462


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Guest Fri Jun 04, 2021 6:17 pm

    al ste prsli neki, čuj ja radim za sns i protiv sabornog ujedinjenja vaskolikog zdravog tkiva. saberite se molim vas gospodine papišta

    ja se samo zalažem da se primenjuje choice of comrades u bilo kojoj borbi oko koje se želimo ujedinjavati
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Fri Jun 04, 2021 6:21 pm

    Ne, ne ti kao ti, nego Vampire Castle.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40215
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by паће Fri Jun 04, 2021 6:53 pm

    Летећи Полип wrote:Ja se sećam Pere.

    Како да не, још ми је дужан двеста марона из 1999.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    паће

    Posts : 40215
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by паће Fri Jun 04, 2021 6:59 pm

    Иначе, још ми зуји у глави од покушаја да пратим око чега сте се то попичкали последње четири стране, ко ту кога с које стране и зашто.

    Једном да се деси да се у целој расправи слажем једино са Шуваром, јер сам једино његово разумео недвосмислено ("овде нема нико нормалан")... јеботе, какав дан.

    Ин адр нуз, чворци се заситли, набрали смо три ипо киле раних трешања. Бринемо се да млађој близнакињи не позли, колико је навалила.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Janko Suvar Fri Jun 04, 2021 7:10 pm

    паће wrote:
    Летећи Полип wrote:Ja se sećam Pere.

    Како да не, још ми је дужан двеста марона из 1999.
    Zasto imam osecaj da su bar desetine ljudi u istoj situaciji VAKCINA - Page 30 1399639816
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by ficfiric Fri Jun 04, 2021 7:20 pm

    Летећи Полип wrote:Ja se sećam Pere.

    Secamo se svi mada ne znam kakve veze ima urban x sa ovim


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Erős Pista Fri Jun 04, 2021 7:32 pm

    паће wrote:Иначе, још ми зуји у глави од покушаја да пратим око чега сте се то попичкали последње четири стране, ко ту кога с које стране и зашто.

    Једном да се деси да се у целој расправи слажем једино са Шуваром, јер сам једино његово разумео недвосмислено ("овде нема нико нормалан")... јеботе, какав дан.

    Ин адр нуз, чворци се заситли, набрали смо три ипо киле раних трешања. Бринемо се да млађој близнакињи не позли, колико је навалила.


    Pa sad vidis cemu sluze botovi, ne da ubede,nego da zamute vodu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    VAKCINA - Page 30 Empty Re: VAKCINA

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Sun May 19, 2024 12:28 pm