Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Jan 06, 2021 2:19 pm

    Virus - Page 21 903208043


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Wed Jan 06, 2021 2:20 pm

    sad Virus - Page 21 903208043 , a po drugim temama pišeš da nema vakcina
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Jan 06, 2021 2:33 pm

    Pa za zdravstvene radnike ce svakako biti, bar u neko dogledno vreme. Valjda je jasno da sam mislio na masovnu vakcinaciju. Ali evi sad stize Sputnjik, primice i cika Andjelko...


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Wed Jan 06, 2021 2:55 pm

    ono sam se zezao aka šalio

    a šalu na stranu, mislim da ćemo imati više vakcina nego što smo u stanju da ušprcamo

    i to je tragedija
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by kondo Wed Jan 06, 2021 3:01 pm

    Talason wrote:ono sam se zezao aka šalio

    a šalu na stranu, mislim da ćemo imati više vakcina nego što smo u stanju da ušprcamo

    i to je tragedija

    pa, pitanje je da li je samo stanje ili je isto zainteresovanost

    mislim da će se iz ovog prvog dosta brzo ući u ovo drugo a onda treba da se naguzimo pre nego što počnu redovi stoke za grčku

    izgleda da na moje ostrvo stiže vakcina u februaru, gledaćemo da se privalimo nekako, znamo doktora koji vodi testiranje za ostrvo koji nas obožava


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Erős Pista

    Posts : 81524
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Wed Jan 06, 2021 3:05 pm

    Talason wrote:ono sam se zezao aka šalio

    a šalu na stranu, mislim da ćemo imati više vakcina nego što smo u stanju da ušprcamo

    i to je tragedija


    Izgleda da si u pravu. I to ne zato sto cemo ih dobiti narocito mnogo.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Guest Wed Jan 06, 2021 3:10 pm

    puno razgovaram sa ljudima (ne zato što želim, neho jbg posao)

    apsolutno uvek izbegavam politiku, koronu itd, pitam za zdravlje, poželim sve najbolje i to je to

    međutim, imam utisak da je 97% ljudi sa kojima razgovaram mne i to još imaju želju da se ZNA

    mislim da među sagovornicima nema niže od VII\1
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by kondo Wed Jan 06, 2021 3:17 pm

    to je generacijska stvar ovde, ovo društvo je ispalo iz vinkla i sada se slobodno kreće u pravcu koji vidimo. i tu smo mi aberacija a ne oni. nas je ostalo 10-15% ovakvih, namerno ne pišem normalnih. sem par nas metuzalema (+ talason) većina vas je mlada, palite odavde. nije neka mudrost ali tako je kako je.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Mr.Pink Wed Jan 06, 2021 3:21 pm

    ja znam lika iz bg koji napravio milijarde slikanjem vencanja

    kune se u apple i hondu

    kae danas mnogo vazan dan za planetu, i da se USA pretvara u socijalizam

    nije ni mlad, ima tu oko 40+


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by kondo Wed Jan 06, 2021 3:30 pm

    broj hospitalizovanih pao na 6,400


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by bemty Wed Jan 06, 2021 4:39 pm

    kod nas (u engleskoj) nakon dosta medicinsko-naucnog lobiranja politicari su odlucili da ipak ne zatvore obdanista (zatvorena su u skotskoj i jos negde), ali ce ipak pokriti troskove za decu koju roditelji samostalno povuku. a mi smo taman bili odlucili da povucemo malu, uz argument da je rizik trenutno apsolutno najveci, i da ce vec biti manje rizicno kroz npr. dve nedelje, pa ako cemo da je izvlacimo sad je najbolje.


    _____
    Warning: may contain irony.
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by bemty Wed Jan 06, 2021 4:42 pm

    ps sa houmskulingom su nam apsolutno najgrdji zadaci gde nesto treba da se crta  Virus - Page 21 3274312807  druga deca sednu i veselo nesto nazvrljaju na brzaka. moj malac sedi i snoji se, grize nokte, razmislja, proucava bojice, i do kraja dana nacrta otprilike petinu onoga sto je zadano. a jednako kvalitetno kao da je nazvrljao na brzinu. trenutno smo u zaostatku sa oba crtalacka zadatka, a kapiram da im je funkcija da se deca malo odmore izmedju akademskih jedinica koje moje dete radi sa uzivanjem.


    _____
    Warning: may contain irony.
    lalinea

    Posts : 3436
    Join date : 2014-10-29

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by lalinea Wed Jan 06, 2021 4:49 pm

    bemty wrote:ps sa houmskulingom su nam apsolutno najgrdji zadaci gde nesto treba da se crta  Virus - Page 21 3274312807  druga deca sednu i veselo nesto nazvrljaju na brzaka. moj malac sedi i snoji se, grize nokte, razmislja, proucava bojice, i do kraja dana nacrta otprilike petinu onoga sto je zadano. a jednako kvalitetno kao da je nazvrljao na brzinu. trenutno smo u zaostatku sa oba crtalacka zadatka, a kapiram da im je funkcija da se deca malo odmore izmedju akademskih jedinica koje moje dete radi sa uzivanjem.
    meni su domace iz likovnog radile mama i jedna rodjaka. jedini predmet gde mi je neko drugi radio bilo sta. ja crtanje ne kapiram i mrzela sam ga iz dna duse (bas to sto pises, stresiralo me je jako kad god je trebalo nesto da se crta a da nije geometrija).


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8094
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jan 06, 2021 5:03 pm

    ahahha, i meni je mama crtala  Virus - Page 21 1233199462

    fazon radite mi sta hocete samo me nemojte terati da budem kreativan


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    bela maca

    Posts : 11048
    Join date : 2014-10-28

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by bela maca Wed Jan 06, 2021 5:05 pm

    isto, jedini nervni slomovi u školi su mi bili zbog crtanja, i to ne na likovnom nego na tehničkom.
    treba da precrtamo neku ruku koja pali svetlo, ja na pola ruke odustanem i odem u wc da plačem


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    паће

    Posts : 40195
    Join date : 2012-02-12
    Location : квантни физикалац

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by паће Wed Jan 06, 2021 5:06 pm

    Можда су те учили како треба, а ниси умела тако па...

    Контрапример је наша унука.3(6), која је напросто жврљала и трошила папир, док је једном нисам питао шта је то нацртала. Види види, дотле јој није пало на ум да би те линије (извини на пану, пањи) могле нешто и да буду, значе... И онда почела да црта, и црта, и црта. За неколико месеци је измислила и перспективу, и да се нешто делимично види, и групе фигура, једно иза другог, једно носи друго итд итд. А извлачи покрет са десет скретања из једног потеза, ма плотер. Ћутим и не мешам се колико год могу, кришом куцам у дрво...


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Летећи Полип

    Posts : 11132
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Летећи Полип Wed Jan 06, 2021 5:29 pm

    Pih, ja jedino nisam voleo da učim pesmice napamet. A što se crtanja tiče, uvek sam voleo da obradujem vaspitačicu/nastavnicu nekim kvalitetnim rejonizmom.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Mr.Pink Wed Jan 06, 2021 5:39 pm

    ja nisam stigao do pesmica svetom savi, srecom, to su ovi novokomponovani

    ali se secam da smo pevali tu pesmu dok smo pokusavali da namotamo neku raspalu kasetu sa nekom igrom u dek za c64


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Wed Jan 06, 2021 5:48 pm

    Moje prvo bezanje iz skole je bilo zbog recitacije. Bila je radna subotu, ja sam isao u drugi razred i trebao sam nauciti pesmicu o Antuntunu. Kad sam poceo da je citam, pomislio sam - sta je ovo koji kurac, ko bre ovo da uci napamet. Posle sam baku ubedio da nije radna subota pa sam izleteo napolje da se igram. Igrao sam se ceo dan u parku. U jednom trenutku sam cuo gomilu dece kako vice moje ime, kad sam se okrenuo video sam uciteljicu i svoje odeljenje koje je doslo u park na cas fizickog.


    _____


    Uprava napolje!

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Sotir Wed Jan 06, 2021 5:49 pm

    Јбт падне број заражених недељу дана и сви крену да офтопичаре.
    ficfiric

    Posts : 34304
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Wed Jan 06, 2021 5:53 pm

    Inace, u cetvrtom razredu sam razvaljivao na takmicenjima iz matematike. I sad znam jedini zadatak koga na sekciji nisam resio i to samo zato sto je bio u formi pesmice:

    Letele su vrane, spazile su grane.
    Po tri vrane, grana vise,
    po dve vrane, vrana vise.
    Koliko vrana, koliko grana?


    _____


    Uprava napolje!

    bela maca

    Posts : 11048
    Join date : 2014-10-28

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by bela maca Wed Jan 06, 2021 5:53 pm

    meni je to isto bio smor

    ali ne i posle, posle mi se i svidelo da ih učim napamet, ako nečemu valjaju


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by rumbeando Wed Jan 06, 2021 5:56 pm

    avatar

    Posts : 7511
    Join date : 2017-03-14

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by MNE Wed Jan 06, 2021 6:04 pm

    Erzsébet Biszak wrote:isto, jedini nervni slomovi u školi su mi bili zbog crtanja, i to ne na likovnom nego na tehničkom.
    treba da precrtamo neku ruku koja pali svetlo, ja na pola ruke odustanem i odem u wc da plačem
    još ako je nastavnik OTO neki neotesani kakvi su obično bili, meni su pucala ona gomna od testerica stalno
    bela maca

    Posts : 11048
    Join date : 2014-10-28

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by bela maca Wed Jan 06, 2021 6:30 pm

    žena je bila.. trivunka, alergična, pazi sad, na prašinu Virus - Page 21 3274312807


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together

    Virus - Page 21 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Fri May 17, 2024 11:13 am