Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Virus

    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Mon Dec 21, 2020 10:13 am

    Kirko Skaddeng wrote:pošto Toma Mona uveliko reklamira najluđu noć na Zlatiboru, jasno je kuda stvari vode.


    wat?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 10:17 am

    https://www.monazlatibor.com/rs/promo/80-novogodisnji-paket?utm_source=blic.rs&utm_medium=pr&utm_campaign=novogodisnji-paket&utm_content=21-12-20

    podrazumeva se da Blic reklamira ovo.


    Last edited by Kirko Skaddeng on Mon Dec 21, 2020 10:24 am; edited 2 times in total
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Mon Dec 21, 2020 10:20 am

    Ah, da, savesni provakserski Blic, uvek na braniku javnog zdravlja i zdravog razuma.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 7511
    Join date : 2017-03-14

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by MNE Mon Dec 21, 2020 10:23 am

    Sve je u redu.

    U hotelu Zlatibor Mona, radi opšte bezbednosti i zaštite gostiju i zaposlenih, preduzete su sve neophodne mere propisane od strane nadležnih institucija Republike Srbije.
     
    Kompletno osoblje radi sa maskama i rukavicama, na ulaz u objekat postavljena je dezo barijera, obezbeđeni su dezinfekcioni pultovi u javnim prostorima, vrši se redovna dezinfekcija svih soba i javnih površina hotela.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 10:24 am



    Nego apropo novog ili "novog" soja u UK, moj omiljeni novinar Kai Kupferschmidt kao i uvek ima trezven i dobar pregled.

    https://www.sciencemag.org/news/2020/12/mutant-coronavirus-united-kingdom-sets-alarms-its-importance-remains-unclear

    Za mene je glavna pouka ove anegdote sa Britancima to da nema nikakve normalnosti sa ovim virusom. Kako može da bude normalnosti kada je birokratija instruirana da bude na "mrtvoj straži" i da puca na sve što se mrda.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 10:49 am

    zoonoza

    Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik primljen je u Univerzitetski klinički centar RS

    Za sada nema informacija o njegovom zdravstvenom stanju, prenosi Srpska info,
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Sotir Mon Dec 21, 2020 10:56 am

    Сећа ли се неко клонова Мека, које је Епл одобрио крајем 90их? А онда им коју годину касније повукао лиценцу. Разлог - иако су били успешни, нису проширили тржиште, само узели део који је Епл већ имао.

    Тако ми се чини да је и са овим новим сојем - није повећао број заражених више него што је очекивано. Само је заменио друге сојеве. Врло је могуће да се уопште не шири брже од осталих сојева.
    Уосталом видећемо ускоро да ли ће доћи до већег броја заражених у УК.
    bemty

    Posts : 3797
    Join date : 2014-11-12

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by bemty Mon Dec 21, 2020 11:34 am

    soj se pojavio u septembru, a broke su rasle kao i svuda u evropi - naglo skocile sa pocetkom akademske godine i rasle tokom hlanijih meseci. ja i dalje mislim da je onaj ko je prodao politicarima pricu o novom soju suvi genije. a i njima je lakse da kazu nismo mi gresili do sada nego novi soj, ej.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 11:35 am

    to mi je odmah upalo u oči. hitno zatvaraj sve zbog soja koji je tri meseca u opticaju.
    ficfiric

    Posts : 34303
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Mon Dec 21, 2020 11:47 am

    Nova godina ce se slaviti sve u 16, to je bar jasno, bice i reprize. Ne znam kakva je situacija sa srpskom novom godinom


    _____


    Uprava napolje!

    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Mon Dec 21, 2020 12:19 pm

    Kirko Skaddeng wrote:zoonoza

    Srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik primljen je u Univerzitetski klinički centar RS

    Za sada nema informacija o njegovom zdravstvenom stanju, prenosi Srpska info,

    mislim da se sklonio tamo od interpola.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    ficfiric

    Posts : 34303
    Join date : 2012-02-10

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by ficfiric Mon Dec 21, 2020 12:23 pm

    +1


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 12:26 pm

    šta bi tačno dobio time da se skloni na 15 dana?

    mislim on se sreće sa velikim brojem ljudi a ne verujem da 30% njih nosi maske. šansa da dobije koronu je verovatno 50 puta veća nego za bilo koga od nas ovde.
    fikret selimbašić

    Posts : 9608
    Join date : 2020-06-19

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by fikret selimbašić Mon Dec 21, 2020 12:33 pm

    Kirko Skaddeng wrote:šta bi tačno dobio time da se skloni na 15 dana?

    mislim on se sreće sa velikim brojem ljudi a ne verujem da 30% njih nosi maske.  šansa da dobije koronu je verovatno 50 puta veća nego za bilo koga od nas ovde.

    Izaći će u javnost par dana pred 9. januar i probati da zamaže brljotine standardnim cirkusom koji tih dana priređuje. Božić je takođe tu pa će valjda biti dovoljno da se zatrpa priča o ukrajinskoj ikoni.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Mon Dec 21, 2020 12:42 pm

    Kirko Skaddeng wrote:šta bi tačno dobio time da se skloni na 15 dana?

    mislim on se sreće sa velikim brojem ljudi a ne verujem da 30% njih nosi maske.  šansa da dobije koronu je verovatno 50 puta veća nego za bilo koga od nas ovde.

    u doba globalne pandemije 15 dana ko 15 godina.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 1:01 pm

    OK zvuči logično, ali čekaćemo izveštaje konzilijuma u bolnici u kojoj sin međeda i bukve bije najtežu bitku...
    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by boomer crook Mon Dec 21, 2020 1:04 pm

    ma mozda je i zakacio ali ja bih tipovao na tzv. palma scenario u tom slucaju.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Ferenc Puskás Mon Dec 21, 2020 1:09 pm

    Kirko Skaddeng wrote:OK zvuči logično, ali čekaćemo izveštaje konzilijuma u bolnici u kojoj sin međeda i bukve bije najtežu bitku...
    Najveći sin naših međeda i bukvi.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 1:21 pm

    Српски члан и предсједавајући Предсједништва БиХ Милорад Додик хоспитализован је у Универзитетском клиничком центру Републике Српске због мучнине и болова у желуцу, а здравствено стање за сада је стабилно и није животно угрожен, саопштено је данас из УКЦ-а.

    https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=414680
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 1:29 pm

    Pojo celo prase, kao onaj Sampras
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Erős Pista Mon Dec 21, 2020 1:31 pm

    Virus - Page 37 3579118792 Virus - Page 37 3579118792 Virus - Page 37 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Guest Mon Dec 21, 2020 1:35 pm

    Možda mu je poslat novičok kao zahvalnost* za ikonu?
    disident

    Posts : 15078
    Join date : 2016-03-28

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by disident Mon Dec 21, 2020 1:40 pm

    Video bih ja vas da vam podredjeni naprave takav peh, odma proradi cir


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Margit Savović Mon Dec 21, 2020 1:44 pm

    Od trivia iz mog zivota se izdvaja i to kako me je Dodik izljubio tri puta u Laktasima. Ono, da se pitamo(tm).
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Ferenc Puskás Mon Dec 21, 2020 1:46 pm

    Margit Savović wrote:Od trivia iz mog zivota se izdvaja i to kako me je Dodik izljubio tri puta u Laktasima. Ono, da se pitamo(tm).
    Tako mi pričao Crnogorac kako se rukovao s Kirkom Douglasom. Kaže, pi-to sam se ko sad s tobom.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Virus - Page 37 Empty Re: Virus

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus
      » Virus

      Current date/time is Fri May 17, 2024 9:24 am