Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Sun Sep 20, 2020 11:45 pm

    ruzna i neumesna fora.

    nije na stetu Vucicevog cenzusa ni Trifunovića samo paraolimpijaca
    avatar

    Posts : 18422
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Mon Sep 21, 2020 8:11 am

    U Danskoj je cenzus 2 posto.
    A ovom tv domaćinu su počeli da izvlače stare emisije gde mu je dolazio Vučić.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Wed Sep 23, 2020 6:43 pm

    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Sep 24, 2020 11:28 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Sep 28, 2020 9:24 am

    Nikola Jovanović, bivši čelnik Narodne stranke, pokušaće da se vrati na javnu scenu posle afere „montirani kafanski razgovori“ sa udruženjem građana koje je osnovao pod nazivom Centar za lokalnu samoupravu.
    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Sep 28, 2020 10:00 am

    opozicija - Page 3 Giphy2


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50111
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Sep 28, 2020 10:51 am

    opozicija - Page 3 3579118792
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Sep 28, 2020 11:00 am

    Lečić: Prvi zadaci konsolidacija DS i predstavljanje programa


    Branislav Lečić, kojeg je deo Demokratske stranke (DS) suprotstavljen zvaničnom rukovodstvu izabrao za predsednika, izjavio je da će njegovi prvi zadaci biti konsolidacija stranke i promovisanje tri tačke programa DS u deset gradova Srbije.
    Lečić je za današnji Srpski telegraf naveo da je jedan od prvih koraka koje će preduzeti nakon izbora za predsednika, sazivanje Skupštine DS koja kako je rekao, treba da verifikuje subotnje glasanje.

    "Drugi korak je formiranje svih ostalih organa stranke i to bi trebalo što pre da se desi, a potom sledi podnošenje prijave za upis kod Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave. Onda nam sledi konsolidacija stranke i prezentacija tri tačke programa Demokratske stranke, to jest ove moje garniture, u deset gradova Srbije", rekao je Lečić.

    Ocenio je da osporavanjem legitimiteta subotnjih stranačkih izbora, aktuelni predsednik DS Zoran Lutovac "osporava demokratiju i samim tim i sebe ukida".

    "DS nije predsednik-partija već stranka koja ima svoje organe i oni su odavno završili posao vezan za izbornu skupštinu. To što se nije Lutovac nije prijavio za izbore, njegov je problem", naveo je Lečić i dodao da "apsolutno nema dileme" da su izbori u toj stranci završeni.

    Upitan kakav će odnos imati prema predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću a kakav prema lideru Stranke slobode i pravde Draganu Đilasu, Lečić je kazao da je njegov glavni politički protivnik "sistem i režim koga predstavlja Srpska napredna stranka".

    "Vučić je moj politički protivnik, on će biti napadan na nivou onoga što pripada režimu i vladajućoj koaliciji kada bude napravljena. Što se Đilasa tiče, on je opozicionar i u tom smislu je, kako kažu, moj brat ali jedna stvar mi se ne dopada a to je što počinje da komentariše stvari u DS na neprimeren način", kazao je Lečić.

    Aktuelno rukovodstvo DS predvođeno Zoranom Lutovcem, kao i veći deo opozicije u Srbiji, odbacio je subotnje izbore u toj stranci kao nelegalne i nelegitimne.

    Ekipa nivoa govno na ulici.
    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Sep 28, 2020 11:36 am

    Meni je tu ubedljivo najgore to sto se oni otimaju za stranku ne da bi radili nesto, negodanebiradili nista. Cela ta ekipa ne moze da skupi ni pola posto glasova i to ih zapravo  i ne zanima, zanima ih samo kako da neutralisu DS kao opoziciju i onda dobiju nagradu od Vucica.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Sep 28, 2020 11:45 am

    Ja zapravo ne mislim da tu čuči neka složena zavera, već da par ljudi u DSu ima neki svoj beef koji se ovako ili onako poklopio sa interesima SNS/AV (ne da se DS inače razbila od opo posla ali ipak postoji kvalitativna razlika), a dobar deo možda misli da je to najbolje, da budu "konstruktivna opozicija", jer su im tako rekli Mićun, Vučković i ko je još "intelekt" tog ostatka ostataka partije.

    Mada ima onog ološa iz "omladine" koji se po gradskim žurkama grli sa SNS poručnicima po gradu, pa na brzaka pred izbore prelazi u SPS (kud ne u neku opo stranku), tako da neki, makar i sitni dilovi postoje.
    avatar

    Posts : 18422
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Mon Sep 28, 2020 12:47 pm

    Sve sve, ali koji je klinac Vidi Ognjenović? U 80oj da podržavaš nekog polumrtvog policijskog žbira kakav je Leka?
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Mon Sep 28, 2020 12:52 pm

    Erős Pista

    Posts : 81474
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Wed Sep 30, 2020 11:45 am

    U rubrici, ne da je bitno, ali...



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    disident

    Posts : 15063
    Join date : 2016-03-28

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by disident Wed Sep 30, 2020 11:46 am

    Kakav spisak <3


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Sep 30, 2020 11:53 am

    Jel to sad novi LDP?
    plachkica

    Posts : 16193
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Wed Sep 30, 2020 1:09 pm

    olenik i drugari
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Sep 30, 2020 4:23 pm

    Ima finih komentara ispod:

    Vesna Pesic @vestoma_Tomy
    Replying to @GDF_Info
    Gde god da su Filip David i Nenad Prokic, to mora da propadne.Prebrojte im u kojim su sve organizacijama bili.I sve unistavali.

    Nebojša Milenković @NoviNMilenkovic
    Replying to @vestoma_Tomy and @GDF_Info
    A i Veljanovski!

    Sergej Trifunović @WhistlerDick
    Replying to @vestoma_Tomy and @GDF_Info
    Za Filipa Davida barem mogu da kažem da mi se čini da je dobra osoba. Za Prokića mogu da kažem da sam ga 96-e čekao u njegovoj kancelariji upravnika Bitef Teatra sa bejzbol palicom, da popričamo o nekim gadostima. Na obostranu sreću, nije dolazio u nju taj dan.

    Alec Zekic @JustAllek
    Zar nije Vuletic bio kod nas, a pre toga u LDP?

    Sergej Trifunović @WhistlerDick
    Jeste. To je prvi lik s kojim sam popričao kad sam se kandidovao za predsednika i odmah sam mu, videvši profil rumunskog trgovaca trenerkama, rekao da nemamo o čemu da pričamo.


    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by boomer crook Wed Sep 30, 2020 4:31 pm

    borba za zapad u vucicu


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Sep 30, 2020 4:33 pm

    Čekao ga je sa bejzbol palicom, ali onda mu je došao ortak sa kojim je zajedno ratovao na frontu (obojica su dobili odlikovanja u tajnosti) i karao s njim po četiri sestre istovremeno, mnogo ozbiljan lik, i rekao, "Nemoj, Sergeje, spremamo te da budeš predsednik Srbije, evo izađi napolje i popuši pljugu, poslao sam helikopter da te odveze gde hoćeš". I on šta će, zapali helikopterom na Bahame, a tamo ga je čekala Sindi Kraford. E a znaš štae fora, uopšte nije bila toliko dobra riba, to su je šminkeri nameštali da izgleda kao prepička. Aj plati turu.
    Solus_Rex

    Posts : 3511
    Join date : 2018-07-03

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Solus_Rex Wed Sep 30, 2020 7:27 pm

    opozicija - Page 3 3579118792 opozicija - Page 3 3579118792 opozicija - Page 3 3579118792
    Al si pokvaren & zao!


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Wed Sep 30, 2020 10:47 pm

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50111
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Sep 30, 2020 11:00 pm

    Šta bi nam danas poručio Karađorđe da može

    "Kojekude"
    ficfiric

    Posts : 34211
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Thu Oct 01, 2020 12:04 pm



    _____


    Uprava napolje!

    Esterházy Márton

    Posts : 1037
    Join date : 2017-10-28

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Esterházy Márton Thu Oct 01, 2020 12:20 pm

    Oblio me neopisiv transfer blama.

    Zastrasujuce je nepismena, nekreativna, bezidejna i neharizmaticna tzv srpska opozicija. Jad.
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Margit Savović Thu Oct 01, 2020 12:27 pm

    Meni je super sto se desio ovaj bojkot i sto Djilas nije usao u parlament jer bi ga to drzalo jos 4 godine kao politicki faktor. Nadam se da ce pre toga da ode u zaborav.

    opozicija - Page 3 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed May 08, 2024 11:38 pm