Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    feminizam i prikljucenija

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri Jul 24, 2020 2:09 pm

    Izvini sto ti dira DKT
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Janko Suvar Sat Jul 25, 2020 12:24 am

    Mór Thököly wrote:Izvini sto ti dira DKT
    imanje zenskog potomka me je potpuno pretvorilo u SDZVa u pogledu tih feministickih stvari.

    meni je ovo neprihvatljivo i to ne samo ruzno i seljacki, nego prosto neprihvatljivo jer je mizogino. Imam nula simpatija za naprednjake i njihov krizni stab, nek je napadaju za sve sto je stab uradio, sto je efektivno ubistvo po meni.

    ovo nije to, ovo je ono sto zene trpe kad obnasaju javne funkcije i bivaju u paznji javnosti, a muskarci ne. Samom stabu i naprednjacima nece skoditi nikako, samo zenama koje hoce da te funkcije obnasaju i da budu u paznji javnosti.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jul 25, 2020 12:30 am

    Samo da ti objasnim nesto - ljudi koji rade to sto ti kazes da smatras da rade - nemaju pol kad je kritika, pogotovu putem nekakvih karikatura, u pitanju. To ti je bukvalno isto sto i "vucicu pederu". Naravno da je neprihvatljivo pokusavati nekoga diskreditovati za sto je peder ili "peder", ama "v.-u pederu" nema nikakve veze sa svim tim. Kao ni ovo sa tim o cemu pises.
    bela maca

    Posts : 11032
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bela maca Sat Jul 25, 2020 12:37 am

    povraća mi se kad neko kaže da mu je imanje ženske dece promenilo mišljenje u vezi položaja žena.
    jer do tada je jelte bilo nemoguće poverovati u ono što žene govore.

    a komentarisanje sisa kisić tepavčević je svakako mizoginija. tj svakako će takvu kritiku upućivati samo neko ko je mizogin. to što je ona žena je samo ogledalo.

    btw šta je SDZV?


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    zvezda je zivot

    Posts : 7029
    Join date : 2014-11-07

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by zvezda je zivot Sat Jul 25, 2020 12:40 am

    srpski dzender vojnik


    _____
    ova zemlja to je to
    disident

    Posts : 15062
    Join date : 2016-03-28

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by disident Sat Jul 25, 2020 12:41 am

    Erzsébet Biszak wrote:povraća mi se kad neko kaže da mu je imanje ženske dece promenilo mišljenje u vezi položaja žena.
    jer do tada je jelte bilo nemoguće poverovati u ono što žene govore.

    a komentarisanje sisa kisić tepavčević je svakako mizoginija. tj svakako će takvu kritiku upućivati samo neko ko je mizogin. to što je ona žena je samo ogledalo.

    btw šta je SDZV?
    I meni se isto povraca od rujevica 1+


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    bela maca

    Posts : 11032
    Join date : 2014-10-28

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by bela maca Sat Jul 25, 2020 12:42 am

    feminizam i prikljucenija - Page 6 3579118792

    da znaš da me bilo blam da ono čitam


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Janko Suvar Sat Jul 25, 2020 12:43 am

    Mór Thököly wrote:Samo da ti objasnim nesto - ljudi koji rade to sto ti kazes da smatras da rade - nemaju pol kad je kritika, pogotovu putem nekakvih karikatura, u pitanju. To ti je bukvalno isto sto i "vucicu pederu". Naravno da je neprihvatljivo pokusavati nekoga diskreditovati za sto je peder ili "peder", ama "v.-u pederu" nema nikakve veze sa svim tim. Kao ni ovo sa tim o cemu pises.
    pa ne slazem se ni sa ovim. iz istih razloga. Kad kazes Vucicu pederu nista ne radis lose Vucicu, al radis homoseksualcima. 

    Nacelno ja mislim da je Vucic mnogo onako se nadvio nad svu politiku i da se sve gleda u odnosu na rezim i njega licno, te da se ovim nasim(tm) neprihvaljtivo mnogo popusta jer su protiv Vucica. U krajnoj liniji glasacemo za Djilasa zbog toga u usta ga jebem. 
    Erzsébet Biszak wrote:povraća mi se kad neko kaže da mu je imanje ženske dece promenilo mišljenje u vezi položaja žena.
    jer do tada je jelte bilo nemoguće poverovati u ono što žene govore.

    a komentarisanje sisa kisić tepavčević je svakako mizoginija. tj svakako će takvu kritiku upućivati samo neko ko je mizogin. to što je ona žena je samo ogledalo.

    btw šta je SDZV?
    i to je validna kritika, al tako je bilo za mene. Ne bih rekao bas promenilo misljenje, svako ko zivi na svetu je jebiga svestan tih nejednakosti, samo je radikalizovalo te stavove. 

    Mislim akutnije sam svestan koliko rano se te razlike pojavljuju, odnosno namecu.

    SJW feminizam i prikljucenija - Page 6 1143415371


    edit: ne znam sta je pisao Rujevic.
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Sat Jul 25, 2020 12:43 am

    Erzsébet Biszak wrote:povraća mi se kad neko kaže da mu je imanje ženske dece promenilo mišljenje u vezi položaja žena.
    jer do tada je jelte bilo nemoguće poverovati u ono što žene govore.

    a komentarisanje sisa kisić tepavčević je svakako mizoginija. tj svakako će takvu kritiku upućivati samo neko ko je mizogin. to što je ona žena je samo ogledalo.

    btw šta je SDZV?

    meni nije ništa promenilo, i ranije bih se složio sa Jankom, a slažem se i sada.
    zvezda je zivot

    Posts : 7029
    Join date : 2014-11-07

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by zvezda je zivot Sat Jul 25, 2020 12:46 am

    i ja bih da odbranim Suvara. on je oduvek bio najveci sjw kad treba da se postavi najhistericniji zahtev pred liberale i dokaze da su licimuri te opravda podrska ekstremnoj desnici.


    _____
    ova zemlja to je to
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jul 25, 2020 12:47 am

    Janko Suvar wrote:
    Mór Thököly wrote:Samo da ti objasnim nesto - ljudi koji rade to sto ti kazes da smatras da rade - nemaju pol kad je kritika, pogotovu putem nekakvih karikatura, u pitanju. To ti je bukvalno isto sto i "vucicu pederu". Naravno da je neprihvatljivo pokusavati nekoga diskreditovati za sto je peder ili "peder", ama "v.-u pederu" nema nikakve veze sa svim tim. Kao ni ovo sa tim o cemu pises.
    pa ne slazem se ni sa ovim. iz istih razloga. Kad kazes Vucicu pederu nista ne radis lose Vucicu, al radis homoseksualcima. 

    Nacelno ja mislim da je Vucic mnogo onako se nadvio nad svu politiku i da se sve gleda u odnosu na rezim i njega licno, te da se ovim nasim(tm) neprihvaljtivo mnogo popusta jer su protiv Vucica. U krajnoj liniji glasacemo za Djilasa zbog toga u usta ga jebem. 
    Erzsébet Biszak wrote:povraća mi se kad neko kaže da mu je imanje ženske dece promenilo mišljenje u vezi položaja žena.
    jer do tada je jelte bilo nemoguće poverovati u ono što žene govore.

    a komentarisanje sisa kisić tepavčević je svakako mizoginija. tj svakako će takvu kritiku upućivati samo neko ko je mizogin. to što je ona žena je samo ogledalo.

    btw šta je SDZV?
    i to je validna kritika, al tako je bilo za mene. Ne bih rekao bas promenilo misljenje, svako ko zivi na svetu je jebiga svestan tih nejednakosti, samo je radikalizovalo te stavove. 

    Mislim akutnije sam svestan koliko rano se te razlike pojavljuju, odnosno namecu.

    SJW feminizam i prikljucenija - Page 6 1143415371


    edit: ne znam sta je pisao Rujevic.

    Onaj deo koji je odgovor meni:

    Ne ne, ali to je nesto drugo - da li su takva kritika, ili pokusaj vredjanja, nesto pametna i korisna, to je skroz drugo pitanje. Imho, ne, nije. Ali to nije ono o cemu mi se cini da smo pricali.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jul 25, 2020 12:48 am

    zvezda je zivot wrote:i ja bih da odbranim Suvara. on je oduvek bio najveci sjw kad treba da se postavi najhistericniji zahtev pred liberale i dokaze da su licimuri te opravda podrska ekstremnoj desnici.

    feminizam i prikljucenija - Page 6 1399639816
    Anonymous
    Guest

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Guest Sat Jul 25, 2020 12:53 am

    imaju snsovci tu estetiku koja dovodi u razne zablude
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jul 25, 2020 12:56 am

    Nije to estetika, to je - zamka. I, da, ne valja kad upadnes u nju, ali mora se znati da su kod njih te stvari zamka.
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Janko Suvar Sat Jul 25, 2020 1:07 am

    zvezda je zivot wrote:i ja bih da odbranim Suvara. on je oduvek bio najveci sjw kad treba da se postavi najhistericniji zahtev pred liberale i dokaze da su licimuri te opravda podrska ekstremnoj desnici.
    video sam stvar i nije mi se dopala, sad vi uzmite da je U DOBROJ VERI ako ocete, ako necete ne morate.

    Ako je najhistericniji zahtev da se meti jedno "ok bumer" (jer to je to, ispao covek iz drugog vremena) i da se ide dalje, onda dobro :tm:.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7171
    Join date : 2020-03-05

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Jul 25, 2020 1:14 am

    Ja sam ovu karikaturu shvatio kao da Koraks brani DKT, kao eto ti anonimni lekari je mrze što je u žiži javnosti i što je nakindjurena dok su oni po bolnicama. Što je potpuni promašaj, DKT nije popularna medj tim segmentom zbog tona, a ne zbog slike. Ali ja sam čovek iz drugog vremena, možda je do mene.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Janko Suvar

    Posts : 7704
    Join date : 2019-06-06

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Janko Suvar Sat Jul 25, 2020 1:18 am

    mislim da je Petricic, rekao bih po stilu i nemanju talenta.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7171
    Join date : 2020-03-05

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Jul 25, 2020 1:20 am

    Aj kad ti kažeš, nek bude Petričić.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by ćaća Sat Jul 25, 2020 1:21 am

    Petričić i Koraks su matore prdonje, dušo sipaj der još po jedan vinjak, šljap po guzici.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7171
    Join date : 2020-03-05

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Sat Jul 25, 2020 1:38 am

    ejdžizam kao kritika karikature. hevi.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    ćaća

    Posts : 3386
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by ćaća Sat Jul 25, 2020 1:45 am

    da, oni su ljudi iz vremena kada je to bilo ok. isto kao i Žarković što voditeljki kaže dušo
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8080
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Daï Djakman Faré Sat Jul 25, 2020 1:58 am

    Erzsébet Biszak wrote:povraća mi se kad neko kaže da mu je imanje ženske dece promenilo mišljenje u vezi položaja žena.
    jer do tada je jelte bilo nemoguće poverovati u ono što žene govore.

    a komentarisanje sisa kisić tepavčević je svakako mizoginija. tj svakako će takvu kritiku upućivati samo neko ko je mizogin. to što je ona žena je samo ogledalo.

    btw šta je SDZV?
    fwiw, suvar nikad nije bio problematican po tom pitanju nego on samo ima nevidjeni poriv da bude all proper i izvodi sebi (i nama) to transformativno iskustvo izgovarajuci recenice poput "imanje zenskog deteta mi je promenilo misljenje o xy". kada on to kaze - njemu treba da se na trenutak zaodene u to osobu koja to izgovara. ja ne znam zasto to voli radi, ali to je definitvno bio slucaj i ovde mu je ta potreba malo nezgodno backfireovala sa ovim tvojim napenaljivanjem.

    suvar bi apsolutno uvek naduvao petricica za ovaj rad kako sad tako i pre 5 godina.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    No Country

    Posts : 11113
    Join date : 2015-05-16

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by No Country Sat Jul 25, 2020 2:01 am

    Одлична карикатура.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Erős Pista

    Posts : 81472
    Join date : 2012-06-10

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Erős Pista Sat Jul 25, 2020 2:09 am

    +1

    Jasna, mobilisuca, ubojita. Bukvalno svakom ko je vidi otvara situaciju i plasticno mu predstavlja ko je ko i sta je sta. Tome treba da sluze politicke karikature.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50110
    Join date : 2017-11-16

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Jul 25, 2020 2:16 am

    Ama jasno, ona je prosto predstavljena kao nista drugo do maneken vlasti (sto i jeste, a tome i "pista")

    feminizam i prikljucenija - Page 6 Empty Re: feminizam i prikljucenija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 2:18 pm