Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Patriote srpske

    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Tue Jun 09, 2020 5:25 pm

    Otkud pica tu, otkad je ona neprijatelj i zbog čega? Ne bi me npr. hamburger iznenadio ali pica mi je novost.

    Nigdje migranata/muslimana.
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Tue Jun 09, 2020 5:27 pm

    fikret selimbašić wrote:Otkud pica tu, otkad je ona neprijatelj i zbog čega? Ne bi me npr. hamburger iznenadio ali pica mi je novost.

    Nigdje migranata/muslimana.
    Pizzagate
    https://en.wikipedia.org/wiki/Pizzagate_conspiracy_theory
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Sotir Tue Jun 09, 2020 5:30 pm

    disident wrote:‎QAnon QAnon‎ за СВЕТОСАВСКА СРБСКА УНИЈА
    7 ч. · 



    [ltr]Vidite ovu gomilu na tenku?Upravo gledamo lice i naličje Duboke države,protiv koje se bore predsednici Tramp i Putin,kao i svi mi normalni ljudi,pravoslavni hrišćani,i hrišćani u opštem smislu reči.Ovo zlo treba uništiti i pobediti.To su satanisti i globalisti koji prave problem celom čovečanstvu i oni su svi preteče antihrista - satane.[/ltr]





    [ltr]STOP DUBOKOJ DRŽAVI![/ltr]




    [ltr]STOP SATANISTIMA I GLOBALISTIMA![/ltr]


    Patriote srpske - Page 8 103771830_1626347984191442_8120278949212281084_o.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=ca434c&_nc_eui2=AeGStrr3lcBFmZb5tNtpYDof4qv2JHQ87aPiq_YkdDzto0aE1mRRRNGZmUI2xv3SQjSTo1Ij7Wv08QnncyBwNiMK&_nc_ohc=lTMPonxK4_8AX9R0k6s&_nc_ht=scontent.fbeg5-1
    Виђу Миралема Ал је високо котиран.

    Како нема Гејца.
    И зашто су ту Обама, Бил и Хилари.

    Али најјаче му је да се Трамп и Путин боре против њих Patriote srpske - Page 8 1912529702
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Tue Jun 09, 2020 5:35 pm

    Hvala. Nisam uspio da povežem jer mi ni u tragovima nije ostalo u sjećanju.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50243
    Join date : 2017-11-16

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jun 09, 2020 5:37 pm

    Ma ovo je totalno naci, nema tu sta da se prica
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Tue Jun 09, 2020 5:39 pm

    Mór Thököly wrote:Ma ovo je totalno naci, nema tu sta da se prica

    Ali iz doba prije omasovljavanja interneta.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50243
    Join date : 2017-11-16

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Jun 09, 2020 5:39 pm

    Old school nazi, dobro, jeste Patriote srpske - Page 8 1399639816
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Tue Jun 09, 2020 9:45 pm

    AJB wrote:Advokat: Ratko Mladić u kritičnom stanju

    Zdravstveno stanje osuđenog ratnog zločinca Ratka Mladića je kritično zbog unutrašnjeg krvarenja nakon operacije debelog crijeva.

    Zdravstveno stanje osuđenog ratnog zločinca Ratka Mladića je kritično zbog unutrašnjeg krvarenja nakon operacije debelog crijeva prije dva mjeseca, potvrdio je za sarajevski portal Klix njegov advokat Miodrag Stojanović.

    Portal Klix prenosi da je problem postoperativnog perioda produžen.

    "To je ispod kritične granice i ne može da mu zaraste rana zbog čega stalno krvari. Smršao je, izgubio snagu i ne može da jede. Trenutno je smješten na liječenju unutar pritvorske jedinice i nema nikakvih pomaka u vezi sa izmještanjem za liječenje", dodao je Stojanović.

    Statusna konferencija Ratku Mladiću, koja je bila pomjerena za 29. maj, a žalbena za 17. juna, odgođene su na neodređeno vrijeme.

    Predsjednik Mehanizma za međunarodne tribunale (MICT) Carmel Agius, suda nasljednika Haškog tribunala, objavio je da će dva preostala suđenja s područja bivše Jugoslavije bivšem komandantu Vojske Republike Srpske (VRS) Ratku Mladiću, te u predmetu Stanišić i Simatović, biti završena u prvoj polovini 2021. godine.

    Presuda Mladiću
    General Vojske Republike Srpske Mladić je prvostepenom presudom Tribunala u Hagu, čiji je rad naslijedio Mehanizam, u novembru 2017. osuđen na doživotni zatvor zbog genocida i ratnih zločina počinjenih u Bosni i Hercegovini te u pritvoru čeka okončanje žalbenog postupka i drugostepenu presudu.

    Bivšeg komandanta Vojske RS-a sud je tada proglasio krivim za genocid počinjen u Srebrenici, progon Muslimana i Hrvata širom Bosne i Hercegovine, teroriziranje stanovništva Sarajeva dugotrajnim granatiranjem i snajperskom paljbom i uzimanje pripadnika UNPROFOR-a za taoce od 1992. do 1995. godine.

    Na tu je presudu žalbu uložila odbrana, a tužilaštvo se žalilo na dio presude kojom je Tribunal oslobodio Mladića optužbe za genocid u još šest općina u Bosni i Hercegovini.

    Mladić je u pritvoru u Scheveningenu od 31. maja 2011.

    Prvu optužnicu protiv njega Haški tribunal podigao je u novembru 1995.

    Odgođena konferencija
    Mehanizam za krivične sudove u Hagu odgodio je statusnu konferenciju u postupku protiv Mladića, koja je bila zakazana za 29. maj, a trebala je biti održana videovezom.

    Pretpretresni sudija odlučio je odgoditi konferenciju, na kojoj se razmatraju pitanja u vezi s pritvorom, zdravljem, posjetama i drugim statusnim pitanjima haških pritvorenika, dok ne bude uvjeta da se konferencija održi u sudnici u prisustvu Mladića i njegovog branioca.

    Konferencija je prvobitno trebala biti održana 29. maja videovezom uspostavljenom između pritvorske jedinice u kojoj je smješten Mladić i sudske zgrade Mehanizma za krivične sudove u Hagu, a imajući u vidu zaštitne mjere od korona virusa i bolesti COVID-19.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Wed Jun 10, 2020 10:26 am

    Patriote srpske - Page 8 1949538119

    Patriote srpske - Page 8 EaHFtdfXQAEa-_p?format=jpg&name=large
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Wed Jun 10, 2020 10:57 am

    Pa neće se baviti dnevnom politikom, nego realnim problemima građana  Patriote srpske - Page 8 2304934895
    disident

    Posts : 15081
    Join date : 2016-03-28

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by disident Wed Jun 10, 2020 1:19 pm

    Vasa Čokrljan wrote:Meni je nekako umirujuće kada vidim starinski antisemitizam koji mrzi i Jevreje i Izrael. Ova nova varijanta, u kojoj se gadiš (((reptila))) a poštuješ Izrael jer tlači Palestince, ima dodatnu dimenziju odvratnosti.
    Podsetio si me na starog antivax antisemitu milutina sandokana


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Wed Jun 10, 2020 1:24 pm

    Ali kako na dve trećine teksta odzuji u ludilo  Patriote srpske - Page 8 3579118792
    disident

    Posts : 15081
    Join date : 2016-03-28

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by disident Wed Jun 10, 2020 1:37 pm

    On je zanimljiv slucaj, kada smo pre neki dan pricali kako su desnicari i nacosi spali na misu vacica i slicne kariakture, setio sam se njega. Zestoki antisemita,antivaxer i teoreticar zavera, covek koji je na fb imao albume sa javnim licnostima srbije na kojima im je obelezavao noseve, bacio bombu pijan vracajuci se sa slave, izbacen iz bolnice u boru zbog afera sa pacijentkinjama i snimanjem istih. 
    Ali, po recima jedne provakcinacija aktivistkinje koja je njegov sugradjanin, Milutin u svom mestu ima status poluboga, mesavina dr martina i dr hausa na srpski nacin. Iako mu je oduzeta licenca, nemaju nijednog doktora tj hirurga njegovog kalibra u domu zdravlja, pa postoji precutni dogovor uprave i milutina, po kom milutin po ceo dan sedi po okolnim kaficima, i doleti u dom zdravlja kad se desi teska nesreca, obradi pacijenta za slanje dalje, i vrati se muvanju konobarica. Svaka familija ima nekoga kome je licno milutin kao hirurg spasio zivot, ruku, nogu.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Wed Jun 10, 2020 1:42 pm

    Mislio sam da sam jedini koji gleda Doc Martin.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by kondo Wed Jun 10, 2020 1:43 pm

    brate zvuci kao nestor lisen ambicija u karijeri


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    disident

    Posts : 15081
    Join date : 2016-03-28

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by disident Wed Jun 10, 2020 1:43 pm

    Gleda moja mama pasionirano, i jedva ceka nove epizode  Patriote srpske - Page 8 286371741


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Wed Jun 10, 2020 1:44 pm

    Marius Lăcătuș wrote:brate zvuci kao nestor lisen ambicija u karijeri
    Bukvalno.
    disident

    Posts : 15081
    Join date : 2016-03-28

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by disident Wed Jun 10, 2020 1:49 pm

    Marius Lăcătuș wrote:brate zvuci kao nestor lisen ambicija u karijeri
    hahahhahahah da znas
    evo nasao sam i taj cet



    [ltr]E to. Ponekad celu smenu provede kod mene na poslu. Kad imam zivaca da ga slusam ja ga slusam. I prvo skoro sam mislila da je prenaduvao pricu. Ispostavilo se da nije.[/ltr]




    [ltr]






    Tip presece list misic. Prime ga u hitnu, doktor umalo ne padne u nesvest. Mlad je, opsta praksa...[/ltr]





    [ltr]






    Zovu milutina. On je dosao obradio povredu pripremio za transport dalje


    ili


    Jednom mom prijatelju padne trupac u šumu preko stopala. Odvedu ga kod njega. Reko jebo te milutin sta ces kod njega(inace ja ovde zivim dve godine iako sam rodom odavde a o milutinu znam sve od ranije iz šr plus jos po nesto) neces ti meni milutinu. Nateram ga da idemo u majdanpek da se to snimi. Ali tek sutradan. U medjuvremenu milutin je njemu pipanjem bez snimanja rekao da ima naprslinu ali da nije strasna. Ma reko zna on djoku i to jos pipanjem kosti stopala cuj molim te



    Jel verujes da je pogodio? Tu gde je rekao tu jesu naprsle kosti na snimku se vidi. Zna! Al je teska budala.[/ltr]


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    disident

    Posts : 15081
    Join date : 2016-03-28

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by disident Wed Jun 10, 2020 1:51 pm

    [ltr]Slusaj. On da ume, ume. Zna on svoj posao. Mog oca je vise puta "krpio"[/ltr]






    [ltr]
    Ljudi ovde jako zavose od njega. Prva ozbiljna hitna je majdanpek a nisu neki (bila sam gost) negotin kladovo ili bor[/ltr]





    Puno poljoprivrede, puno rada s drvima,povrede su česte


    [ltr]Mnogima jeste on prvi pruzio pomoc[/ltr]




    [ltr]






    Ne on nema licencu vise ali radi i dalje pod pokrovom lokalne vlasti (koju pljuje)[/ltr]





    [ltr]






    Zaista on svoj posao zna. Ali je budala. Teska budala zato nije doktor kakav bi mogao biti[/ltr]



    Patriote srpske - Page 8 1f44d1



    [ltr]






    On je mom ocu spasao šaku posto mu je otisla na testere strugare za trupce[/ltr]





    [ltr]






    Obradio pripremio za transport do beograda[/ltr]


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8095
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Daï Djakman Faré Wed Jun 10, 2020 2:13 pm

    Vasa Čokrljan wrote:Mislio sam da sam jedini koji gleda Doc Martin.
    disident wrote:Gleda moja mama pasionirano, i jedva ceka nove epizode  Patriote srpske - Page 8 286371741
    nisam znao na sta mislite dok nisam izguglao i setio se da sam pogledao jedno 10 epizoda Patriote srpske - Page 8 3579118792

    ja sam iz fazona da ljudi to gledaju jer taj pejsaz & small town ambijent smiruju. dr martin je tu maltene nebitan.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Wed Jun 10, 2020 2:15 pm

    Vasa Čokrljan wrote:Mislio sam da sam jedini koji gleda Doc Martin.

    nisi
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Wed Jun 10, 2020 3:14 pm



    Pokušavao sam prvo da provalim šta je problematično u slici i nisam uspeo. Onda sam pomislio da je u pitanju kontekst koji mi nije poznat (npr, da je u pitanju nekakva netradicionalna porodica. Međutim, ne, u pitanju je ovo:

    https://kidsactivitiesblog.com/137721/family-handprint/

    https://www.pinterest.com/pin/10414642876209297/

    Na crtežu je jasno napisano o čemu je reč -family keepsake, mama, tata i troje dece, kojima je porodični dom najomiljenije mesto za vreme karantina jer su zajedno. Drugim rečima, čiste porodične vrednosti.

    Da li je moguće da su u pitanju samo "dugine boje"? Ili su naši omiljeni nacisti ispred dragsotra naprosto pali na glavu?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Wed Jun 10, 2020 3:19 pm

    Kakav poziv na linč jbt. Kako ovaj šljam ljudski nije u zatvoru?



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81530
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Wed Jun 10, 2020 4:33 pm

    Hehe, i ovo je dobro, od 26. februar, uvek na liniji odbran režima i režimskih laži.



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50243
    Join date : 2017-11-16

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jun 10, 2020 4:40 pm

    oni samo sluze za poklapanje dveri, ali nije bitno cemu sluze, jer posledice ostaju.

    Patriote srpske - Page 8 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 5:44 am