Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Patriote srpske

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 10:05 am

    Ali sto kaze Songbird, kakva lumpen politika. 

    Ja ne mogu da vam opisem kakvom jezom me ispunjavaju likovi poput onog Baltazar, Marija Bojica itsl. (Mada je ovo sa GS zaista i koju steoenicu nize). Kakva smesa najnizih neartikulisanih poriva. Imam osecaj da su u pitanju ljudi spremni na bilo sta. Onaj Cuviz k'o negativac iz stripa, kao Iznogud.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 10:07 am

    San Saba Songbird wrote:
    Erős Pista wrote:


    Sta su to Dostojni? Kako smenjena vlast?

    Patriote srpske - Page 40 1090578128
    Dostojni su fringe desničarki pokret totalnih dileja koje vodi nekakav Dušan Dunđer.
    Vlast je prošle godine smenjena formiranjem prave narodne skupštine, pošto je zemlja bila u ustavnom vakuumu (istekao je mandat parlamentu itd) što je omogućilo Narodu da proglasi narodnu vlast (skupilo se 300 mentola ispred skupštine). Nakon toga, takve skupštine  (Privremene skupštine naroda Srbije)  formiraju se i širom zemlje . u osnovi, skupi se 20-30 oriđinala i proglasi da su oni sada vlast.

    Ovde je snimak jedne takve skupštine.

    https://www.facebook.com/DostojniSrbije/posts/1617249125126241


    Bokte. Pa ovim ljudima moz da radis sta hoces.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Fri Apr 23, 2021 10:11 am

    Ja tako zamišljam onu ubilačku rulju koja prati ustanke i pobune: nemaju nesvesno, nemaju odmak, autorefleksivnost, analitičnost, kažeš im "idi tamo", oni zaurlaju i idu tamo, kolju, pale, trgaju udove i tako to. Sreća pa imaju fejsbuk. Što kažeš, najniži neartikulisani porivi.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 10:12 am

    Mislim, mi se smejemo, ali poruke ovuh "pokreta" su najnizi zajednicki sadrzalac za veliki broj ljudi koji ustvari ne prati i ne razume politiku. Skupina ne ni opstih mesta, nego krhotina od opstih mesta. Ne kazem da je to glavna namera, ali ovi likovi popu Dunjera, Baltazara itd, sluze kao eksperimenti, i u jednom trenutki ce se pojaviti neko sa agendom koja ce pokupiti ogroman broj takvih ljudi s neta  i pretvoriti ih u svoje glasace. Samo da nadje dobitnu kombinaciju prica o 5G, migrantima i vakcinama. Mozda je i ovo sto sam sad napisao previse specificno, treba vrv jos nertikulisanije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Fri Apr 23, 2021 10:16 am

    Ma gde se smejem, mogu da se smejem pojedincima ali to sve ima nekakve osobine masovnosti. Fakat ti ljudi neće zapravo izaći na proteste, oni su indoktrinirani da nikada ne treba ići na proteste (video sam čak i takve komentare "a zašto da odem na protest, kad su svi protesti dirigovani"), ali mogu da izađu na glasanje.
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Fri Apr 23, 2021 10:18 am

    preterujete, na ovo se ozbiljno lože mentalno retardirani ljudi koji imaju radijus kretanja 300m od svoje kuće do prve radnje i kladionice u nekoj vukojebini, eventualno dalje do posla i nazad, ako ga imaju. ovi što bi došli do centra bg, ne znaju kako.
    ficfiric

    Posts : 34124
    Join date : 2012-02-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by ficfiric Fri Apr 23, 2021 10:20 am

    Srecom, nema ih puno

    Turul madár wrote:nema ih za tri stola u kladionici, i dvojica da sede za aparatima


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 10:23 am

    Patriote srpske - Page 40 3579118792 Patriote srpske - Page 40 3579118792 Patriote srpske - Page 40 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Fri Apr 23, 2021 10:24 am

    Sećam se da mi je pre 10 godina bilo strašno čudno da postoje ljudi koji ne veruju u vakcine.
    Brzo prođe 10 godina.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 10:26 am

    Da, pa to je to. Mislim ovi su stvarno frindz frindza, ali zapravo ima puno ljudi koji dele tu bizarnu sliku sveta, napravljenu od krhotina propalih politika.


    Last edited by Erős Pista on Fri Apr 23, 2021 10:32 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Fri Apr 23, 2021 10:27 am

    imamo mi u zgradi tipičnog fana ovako nečeg, mentalno bolesna žena koja kada vidi nekog na ulici baca smeće sa prozora i ciči.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 10:31 am

    Ono, ja se sablaznim svaki put kad shvatim koliko ljudi uopste i ne kapira kako izgleda politicka scena, ko se tu sa kim i protiv koga i zasto. Mnogi vide neku sasvim drugu stvarnost, delom i jer ovu vise ne mogu da isprate. Ogroman broj ljudi zivi u svetu sastavljenom od komadica rezimske ptopagande, ostataka narativa iz devedesetih i tih budalastina sa fejsa, konspirologije neke.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    паће

    Posts : 40078
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by паће Fri Apr 23, 2021 10:32 am

    Што рекао комшија кад су играли таблића, "све је твоје, ко лудога поље".


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 10:33 am

    Patriote srpske - Page 40 3579118792

    Ali bas to.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Guest Fri Apr 23, 2021 10:35 am

    Erős Pista wrote:Ono, ja se sablaznim svaki put kad shvatim koliko ljudi uopste i ne kapira kako izgleda politicka scena, ko se tu sa kim i protiv koga i zasto. Mnogi vide neku sasvim drugu stvarnost, delom i jer ovu vise ne mogu da isprate. Ogroman broj ljudi zivi u svetu sastavljenom od komadica rezimske ptopagande, ostataka narativa iz devedesetih i tih budalastina sa fejsa, konspirologije neke.


    jedan od najboljih primera sastavljanja sopstvenog sveta od takvih komadića o koje se očešao u životu, je ljuba njusa sa bisera, samo što je njega to odvelo u dobrom pravcu, na druge planete i među vanzemaljce, pritom je potpuno miroljubiv čovek.
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Erős Pista Fri Apr 23, 2021 10:38 am

    E, na znam ko je to, jel ima neki link?

    -------

    https://vasudeva.forumburundi.com/viewtopic.php?t=1884


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Patriote srpske - Page 40 Empty Re: Patriote srpske

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sat Apr 27, 2024 10:47 pm