Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sotir Mon Oct 19, 2020 11:31 pm

    Је ли то неко увалио меланж па си почео да трипујеш да и од мале дозе може да се предвиђа?
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Mon Oct 19, 2020 11:55 pm

    bio nam je dosao u firmu prevodilac iz provincije, iz Prokuplja konkretno, pa smo ga pitali kao sto se pita na razgovoru za posao, koliku platu ocekuje, i on kaze "ja ne bih radio ispod 30.000"
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Mon Oct 19, 2020 11:59 pm

    To je pekinezer.
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Tue Oct 20, 2020 12:05 am

    a porodicni prijatejl Slovak, je otisao da vozi kamion za slovacku firmu u svojoj 58oj godini, za 670 evra mesecno. Onda dodje kuci na dve nedelje donese tih 1000 i kurur evra sto mu ostao i tako redom.

    kaze jako je zadovoljan, konacno resio neke probleme, sredio izolaciju na kuci, dobar posao.

    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Tue Oct 20, 2020 12:16 am

    Cerka porodicnih prijatelja, sto zavrsila neki graficki dizajn, sad bas nedavno presla iz marketa, gde imala 35 hiljada u kladionicu gde ima 40 hiljada.

    bila je debata kod njih u familiji da li da prelazi posto u marketu je imala ugovor za stalno, a ovde bi imala na po tri meseca, ali jebiga ta razlika je skoro dve plate vise godisnje.



    Brat mog drugara je dobio kako se to zove cir, jer je padao neke ispite, a brat mu placa godisnje 60.000 faks, koji ce ovaj pasti, i onda ga strasno pogadja sto je takav teret familiji. Dvadeset dve godine i cir.


    Caletov drugar se onesvestio na poslu, sad nedavno, prosle nedelje, jer ima neku reakciju na lek za srce, i poceli su neki podlivi da mu stvaraju po nogama, samo nije mogao sad da ide na bolovanje, jer treba deci se uzmu stvari za skolu (koje nema) u ovom periodu.

    Mom drugu su rekli da mora da se uclani u SNS da bi radio neplacenu praksu, koju mora da zavrsi da bi bio fizioterapeut.

    Moj najbolji drug je varilac, ima dobru platu oko sto iljada, al nije nigde i nikako prijavljen i tokom karantina i tih stvari su mu jednostavno rekli da ne dodje, tako da nije radio 4 meseca, potrosio sve sto ima ustedjeno, nijie imao kevi na selu da kupi ogrev za zimi, posto je to jedna od stvari koju on radi svake godine, sad to resava, pre nego sto nas metu u karantin opet.

    Nasa rodjaka radi u jednoj od onih fabrika sto prave kablove, sto dobija subvencije, plata je 40.000 al cistih, plate ti put do posla i plate ti hranu na poslu. Ima notes gde se ubelezavas kad ides u WC.
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Tue Oct 20, 2020 12:20 am

    izrentovao sam se, idem da napravim sendvic i igram igricu, dodjite bilo gde van beograda u picku materinu gde je 500 evra prosecna plata, ono najbolji moguci zivot koji mozes zamisliti.

    "grabi ekonomski" jebem ti zivot ovakav, sto sam se rodio, bre.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Mr.Pink Tue Oct 20, 2020 12:23 am

    dobro, mene bude malo blam od ovakvih ukljucenja iz provincije

    ne sto primam na racun neto brutale nego sto uopste to i dalje postoji

    da se komunisti pitaju, mi bismo to dekretom ukinuli. neka se vama bavi vucic


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Tue Oct 20, 2020 12:31 am

    joooj tolko sam prevrnuo ocima da mi jedno ispalo
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Tue Oct 20, 2020 12:37 am

    Janko Suvar wrote:

    Moj najbolji drug je varilac, ima dobru platu oko sto iljada, al nije nigde i nikako prijavljen i tokom karantina i tih stvari su mu jednostavno rekli da ne dodje, tako da nije radio 4 meseca, potrosio sve sto ima ustedjeno, nijie imao kevi na selu da kupi ogrev za zimi, posto je to jedna od stvari koju on radi svake godine, sad to resava, pre nego sto nas metu u karantin opet.


    Moja priča isto, jebi ga. Taman sam bio uštedeo neke parice za kola, i solidno ih spičkao ne radeći tokom dobrog dela godine.



    Samo da izgrajndam još dve godine iskustva, i odo ja u kanadske konjanike. Zajebi ti ovo. Što sam više ovde sve se više osećam ko debil.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    disident

    Posts : 15084
    Join date : 2016-03-28

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by disident Tue Oct 20, 2020 1:11 am

    Koliki su zdravstveni rizici u poslu varioca?


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Oct 20, 2020 1:55 am

    toliki da nikad neces u tom slucaju upisati master iz desnog ekstremizma na internetu
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Tue Oct 20, 2020 2:07 am

    Zavisi od posla koji se radi. Ako heftaš police i sandučad, praktično nikakvih rizika nema, osim da se slučajno ne opečeš. Ali su tu i plate male. 


    Ako radiš nešto krupno, sa jačim amperažama, tu akaš zdravlje samo tako. Troše se oči, kolena, pluća. Postoji rizik da padneš, da na tebe nešto padne, da te zgazi viljuškar, da te uhvati plamen. Na stranu te neke svakodnevne povrede tipa udarci, opekotine, UV opekotine, posekotine... I naravno welders flash, koji je naročito iritantna stvar jer neupućeni misle da si alkoholičar.




    Zajebano je, ali opet, zavisi od toga šta radiš. Laka bravarija mu zapravo dođe kao neka psihoterapija i zdrava rekreacija. Krljanje u brodogradilištu te za dvadesetak godina ostavlja invalidom.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Летећи Полип

    Posts : 11138
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Летећи Полип Tue Oct 20, 2020 2:10 am

    Iz ove perspektive bih svakom ko želi da nauči neki zanat pre preporučio da bude stolar nego metalac. Čistije je, udobnije je, plate su malo manje, a posla daleko više.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    No Country

    Posts : 11141
    Join date : 2015-05-16

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by No Country Tue Oct 20, 2020 3:46 am

    Шта, Полипе, намераваш да радиш у Канади?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Oct 20, 2020 8:31 am

    Grabimo u smislu da onaj što je radio za 25 sad radi za 35 a onaj što nije radio sad radi za 30.

    Pekinezer u uverenju da grabi tigrovim koracima.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Tue Oct 20, 2020 8:57 am

    Koliko benzina je mogao da kupi za 25K pre 8 godina a koliko sad za 35? Koji deo plate je trosio na struju? itd


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Oct 20, 2020 9:59 am

    Onda je morao da zajmi za ceo mesec, sad samo za zadnju nedelju.


    Mislim da sam više puta pisao to svoje smatranje, da naše vlade samo parcijalno utiču na ekonomsku zbilju. Nije DS napravio nikakav kolosalni zajeb od 2008. nego je došla SEKA, AV ima sreće da mu se vreme vlasti preklapa sa uglavnom širim ekonomskim rastom (videćemo za koronu), plus npr. pale su cene energenata od 2014. što je bila ogromna stavka koja nam je u celini izvlačila pare iz zemlje. Ko nema sreće sa tim velikim stvarima može da se gica do sutra, ne pomaže.
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Tue Oct 20, 2020 9:52 pm

    Оснива се представништво Министарства одбране Русије у Србији

    https://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/politika/4119928/predstavnistvo-ministarstva-odbrane-rusije-srbija-.html

    Министарство одбране Србије саопштило је да је покренута процедура за оснивање представништва Министарства одбране Русије у Србији.

    Поводом написа у појединим медијима о томе, Министарство одбране прецизира да је у претходном периоду покренута законом прописана процедура која претходи закључивању Споразума две владе о оснивању представништва Министарства одбране Русији у Србији.

    Како наводе, циљ оснивања представништва Министарства одбране Русије је пружање подршке и брже решавање питања везаних за војнотехничку помоћ као и војну и војнотехничку сарадњу у складу са споразумом између Владе Србије и Владе Руске Федерације о војнотехничкој сарадњи, који је потписан на основу договора председника и врховних команданата, Александра Вучића и Владимира Путина.


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Oct 20, 2020 9:52 pm

    WTF


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Oct 20, 2020 10:33 pm

    Treba podrzati ono zapadno u Vucicu, nemojmo sitnicariti
    avatar

    Posts : 18448
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Tue Oct 20, 2020 10:37 pm

    Gde je Klačko kad je najpotrebniji? Kakva je ovo platforma?
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Solus_Rex Tue Oct 20, 2020 10:38 pm

    Rekla Brnaba u nedelju da od drugog sv. rata nije bila teza situacija sa samostalnu politiku.


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sotir Tue Oct 20, 2020 10:45 pm

    Ово са руским представништвом је стварно ШКК. Изгледа су почели и на два месеца да мењају спољну политику, није више ни квартално.

    Да, Брнаба је баш објаснила. Који ретард.


    Last edited by Sotir on Tue Oct 20, 2020 10:47 pm; edited 1 time in total
    Janko Suvar

    Posts : 7710
    Join date : 2019-06-06

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Janko Suvar Tue Oct 20, 2020 10:45 pm

    IBovci tucaju kamen ne veruju


    edit: uleteo Sotir, inace bi imalo smisla Vučićeva Srbija - Page 38 1143415371
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Tue Oct 20, 2020 10:56 pm

    Solus_Rex wrote:Rekla Brnaba u nedelju da od drugog sv. rata nije bila teza situacija sa samostalnu politiku.

    Kud bas nju da snadje...pa njoj je srednje ime Samostalna politika

    Vučićeva Srbija - Page 38 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 2:24 pm