Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Aug 11, 2020 9:09 pm

    To su valjda one pare sto smo nasli(tm) (u starim farmerkama?)


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18449
    Join date : 2014-12-12

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by beatakeshi Tue Aug 11, 2020 9:11 pm

    Ma glavno da je bilo na naslovnoj strani.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed Aug 12, 2020 8:11 pm

    Može ovde

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50251
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 12, 2020 8:27 pm

    Koga briga sta hoce "mladi" Vučićeva Srbija - Page 31 1399639816

    Njih u Srbiji ima 15% i 70% njih hoce da ode na Zapad
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50251
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Aug 12, 2020 8:29 pm

    Seriously though, sudbina zemlje ce se odluciti u narednih 10 godina i odlucice je, kao sto rekoh, ljudi rodjeni 70tih i, pogotovu, 80tih. I to je to. Kao sto dugorocno nije bitno ni sta hoce penzosi. I oni i mladi su on their way out, one way or another. Serbia is stuck with "us". Vučićeva Srbija - Page 31 1399639816
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Wed Aug 12, 2020 8:48 pm

    Znam ja nas, jebo ti nas.

    ---

    Samo 24 sata nakon jučerašnje konferencije za medije na kojoj je potpredsednik Stranke slobode i pravde Dejan Bulatović govorio opredsedniku Aleksandru Vučiću, sakou od 700.000 dinara koji nosi i patikama koje koštaju kao 3.000 vekni hleba, na adresu potpredsednika SSP-a Dejana Bulatovića došla je policija i oduzela mu oružje.

    - Oduzeli su mi lovačko naoružanje i oružani list govoreći da sam napravio prekršaj 2019. godine jer nisam policajcu dao ličnu kartu, a ja sam oružani list dobio 2020. godine - objašnjava Bulatović.

    https://direktno.rs/vesti/drustvo-i-ekonomija/294597/posle-govora-o-vucicevoj-skupoj-odeci-bulatovicu-policija-dosla-u-kucu-i-oduzela-oruzje-za-lov-video.html
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Thu Aug 13, 2020 5:13 pm

    Pokvarili smo ambasadora

    Kurir wrote:UHAPŠEN AMBASADOR AZERBEJDŽANA U SRBIJI: Sumnja se da je proneverio veliku količinu novca

    Ambasador Azerbejdžana u Srbiji, Crnoj Gori i ;BiH, Eldar Hasanov, uhapšen je zbog sumnje da je prisvojio veliku količinu novca i nenamenski trošio sredstva iz budžeta, saopštila je pres-služba Državne bezbednosti Azerbejdžana, prenosi RIA.

    "Priveden je ambasador Azerbejdžana u Srbiji, Crnoj Gori i BiH Eldar Gasanov. Optužen je za nenamensko trošenje velike količine novca iz budžeta, prisvajanje novca i druga krivična dela. Priveden je tokom istrage, a krivični postupak je u fazi istrage", navodi se u saopštenju iz Bakua.

    Dodaje se da će javnost biti obaveštena o daljem toku istrage.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Thu Aug 13, 2020 5:49 pm

    Aleksić: Investiranje Telekoma verovatno najveća pljačka u istoriji Srbije

    Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je u emisiji Studio N1 Live da je investiranje kompanije Telekom Srbija u nekoliko kablovskih operatera u Srbiji "verovatno najveća pljačka u novijoj istoriji, a možda i ikada u Srbiji".

    "Da imamo nadležne organe, i da funkcionišu institucije u Srbiji, krivične prijave (zbog poslovanja Telekoma) bi davno trebalo da budu podnesene. Ja sam pre više od sedam meseci govorio o tome i naveo jasne podatke i činjenice. S obzirom da nije bilo reakcije, ja sam juče podneo krivičnu prijavu protiv Nadzornog odbora Telekoma, koji je doneo odluku o tome da Telekom potroši pola milijarde evra na kupovinu manjih kablovskih operatera", ističe Aleksić i dodaje da je podneta krivična prijava i protiv direktora Državne revizorske institucije.

    "Duško Pejović je, prema mojim informacijama, prikrivao proces revizije te akvizicije. Prijava je podneta protiv zastupnika državnog kapitala u tom preduzeća, kao i protiv nadležnih u ministarstvima privrede i telekomunikacije", rekao je Aleksić.

    On je pojasnio da Nadzorni odbor imenovala Vlada Srbije, i napominje da je veoma zanimljivo da ne postoji nikakav "trag" da je ona dala saglasnost za ovakvu transakciju.

    "Ti ljudi su doneli odluku da preduzeću "Kopernikus technology" plate 195 miliona evra, a da je vrednost kapitala u tom trenutku bila 10 miliona evra", ističe Aleksić i dodaje da je u slučaju firme "Radijus vektor" ona plaćena 110 miliona evra, a da joj je vrednost kapitala bila 4,5 miliona evra.

    Prema njegovim rečima, od oktobra 2018. godine do jula 2019. godine Nadzorni odbor je doneo odluku da se sa pola milijarde evra investira u preduzeća koja prema svim finansijskim izveštajima imaju problema u poslovanju.

    Aleksić navodi da se Telekom, da bi ostvario ove investicije, zadužio, kao i da je najsumnjivije investiranje izvršeno u kompaniju Kopernikus.

    "Ja sam doneo sve dokaze, podneo krivičnu prijavu, i verovao sam da će već danas neko da se oglasi, ali se to nije desilo. Mislim da je ovo verovatno najveća pljačka koja se dogodila u novijoj istoriji, a možda i ikada u Srbiji, i nadležni će morati da odgovaraju", kaže on.

    Aleksić je ocenio da bi državni revizori morali da znaju šta se sve dešavalo u kompaniji Telekom prilikom ovih investicija, kao i da bi tužilaštvo moralo da se obrati Državnoj revizorskoj instituciji i da traži podatke, "jer se tamo jasno vidi kolika je korupcija u pitanju".

    "Državna revizorska institucija već duže vreme je partijska firma Aleksandra Vučića koja ima zadatak da utvrdi da li je bilo nepravilnosti, da onda to prikrije, a da njemu da prave podatke, kako bi se on razračunavao sa svojim partijskim kolegama i kolicionim partnerima", smatra Aleksić.

    Govoreći o incidentu na konfernciji za štampu Marinike Tepić, on je naglasio da je to rezultat straha odgovornih, zbog svega što se o Telekomu u javnosti govori.

    http://rs.n1info.com/Vesti/a629298/Aleksic-Investiranje-Telekoma-verovatno-najveca-pljacka-u-istoriji-Srbije.html

    Da podsetimo da su viškom para bivši vlasnici Kopernikusa kupili B92 i Prvu od Grka, u suštini je vođa javnim novcem kupio sebi dve poslušne televizije (da ih neko drugi ne bi kupio).
    fikret selimbašić

    Posts : 9615
    Join date : 2020-06-19

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by fikret selimbašić Thu Aug 13, 2020 5:52 pm

    ficfiric wrote:Pokvarili smo ambasadora

    Kurir wrote:UHAPŠEN AMBASADOR AZERBEJDŽANA U SRBIJI: Sumnja se da je proneverio veliku količinu novca

    Ambasador Azerbejdžana u Srbiji, Crnoj Gori i ;BiH, Eldar Hasanov, uhapšen je zbog sumnje da je prisvojio veliku količinu novca i nenamenski trošio sredstva iz budžeta, saopštila je pres-služba Državne bezbednosti Azerbejdžana, prenosi RIA.

    "Priveden je ambasador Azerbejdžana u Srbiji, Crnoj Gori i BiH Eldar Gasanov. Optužen je za nenamensko trošenje velike količine novca iz budžeta, prisvajanje novca i druga krivična dela. Priveden je tokom istrage, a krivični postupak je u fazi istrage", navodi se u saopštenju iz Bakua.

    Dodaje se da će javnost biti obaveštena o daljem toku istrage.

    Niste sami, pola Jugoslavije je učestvovalo u tome Vučićeva Srbija - Page 31 298304839


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sat Aug 15, 2020 10:09 am

    Policija je uhapsila V. S. (48), odgovorno lice Zavoda za smeštaj odraslih lica "Male pčelice" iz Kragujevca, zbog sumnje da je zaposlenima naredio da za lečenje bolesti šuge korisnicima tog smeštaja daju lekove namenjenim životinjama, čime je doveo u opasnost njihove živote i zdravlje, saopštio je MUP Srbije.


    A krajem prošle godine:


    http://www.glassumadije.rs/vladica-stanojevic-najmuskarac-21-veka/

    Direktor Zavoda za smeštaj odraslih lica “Male Pčelice” dr Vladica Stanojević dobitnik je regionalnih priznanja „Najuspešniji privrednik XXI veka“ i „Naj muškarac XXI veka“ u oblasti Socijalne zaštite u Jugoistočnom delu Evrope, koji obuhvata Srbiju, Hrvatsku, Sloveniju, Bosnu i Hercegovinu, Severnu Makedoniju i Crnu Goru.
    Vučićeva Srbija - Page 31 Vladica1-1024x484

    • Ovo je velika čast i obaveza, biti najbolji u 23 miliona ljudi u svojoj oblasti, rekao jeStanojević.

    Zvanje “Naj muškarac”  XXI veka nose osobe koje su izabrane anketom, a kriterijumi uspešnost u poslovanju, ali i društvena odgovornost prema zajednici. Nagradu za najuspešnije dobijaju osobe u oblasti biznisa, mode, elektronskih i štampanih medija, medicine, umetnosti, industrije, politike, turizma, ugostiteljstva, prosvete, socijalne zastite i humanitarnog rada. A ciljevi su, navode organizatori, „povezivanje dobitnika priznanja koji svojom pozitivnom energijom, uspešnim projektima uvećavaju doprinos društvu, svako na svom  polju delovanja“. Ideja je da se povežu odgovorni ljudo iz regiona i dijaspore u zajedničkim poslovima i saradnji.
    Vučićeva Srbija - Page 31 Vladica2-484x1024
    Manifestacija je održana 18. put, a nagrade su dodeljene hotelu “Crowne Plaza” u Beogradu.
    Događaj ima za cilj da promoviše i predstavi poslovne žene i muškarce iz privrede, javnog sektora, civilnog sektora i preduzetnike, da ih umreži, a za njihov trud nagradi. Predstavljanje se vrši u više poslovnih kategorija. Manifestacija NAJŽENA i NAJMUŠKARAC 21.VEKA ima, kako navode organizatori, agencija AIRLI NIVO PLUS, internacionalni značaj i po mnogo čemu opravdava epitet izuzetnog marketinškog događaja u ovom delu Jugoistočne Evrope.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Sat Aug 15, 2020 10:15 am

    Privrednik u oblasti socijalne zaštite.
    паће

    Posts : 40219
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by паће Sat Aug 15, 2020 11:38 am

    Vasa wrote:Privrednik u oblasti socijalne zaštite.

    Добро, бар су превели, замисли да је остало индустрија.

    Мени није ишло у главу да нешто може да се зове индустрија а да нема магацин готове робе. Ал' јок, све је индустрија, и гостопримљивост (ака угоститељство), и порњава, и превоз, све.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Solus_Rex Sat Aug 15, 2020 5:36 pm

    nova.rs wrote:U toku radova na novoj zgradi na Paliluli, koja se nalazi odmah pored zgrade u kojoj živi rektorka Beogradskog univerziteta Ivanka Popović, danas se dogodio incident u kom je srušen zid rektorkine dnevne sobe, kaže Popović za Nova.rs.

    Kako objašnjava Popović, radnici firme “Samex Group”, nalivali su beton za zid nove susedne zgrade.
    Nalili su toliko betona da se srušio zid moje dnevne sobe i uništio prostoriju”, objašnjava rektorka Beogradskog univerziteta za Nova.rs.

    Ovaj nesvakidašnji incident, dogodio se danas oko 17 časova.
    Na sreću, u tom trenutku nije bilo nikog u stanu, pa niko nije ni povređen”, kaže Popović i dodaje da su je komšije pozvale i javile joj šta se dodogodilo.

    Rektorka navodi da će se sutra veštačenjem utvrditi obim štete koja je, kako kaže, velika.
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Mon Aug 17, 2020 9:41 pm

    Vasa wrote:Sećam se Ristića iz vremena potpune dekadencije DS režima. Imao je zapaženu ulogu u linču Sretena Ugričića.


    Još bitnije od toga šta završi u jednom ovakvom tekstu jeste ono što ne završi - pretrage, dokumenta, arhive, sajtovi na kojima nisam našla ono što sam tražila, kao i svi sagovonici i institucije koji nisu mogli da mi pomognu.

    I sve bi se to rešilo na obostrano zadovoljstvo običnom fusnotom, negde na dnu strane ili na kraju knjige. Da nije tih fusnota ne bi ovakvih tekstova nikada ni bilo. One su važne, jer istraživača vode dalje, ka izvoru. Na moje iskreno zaprepašćenje fusnota u celoj knjizi ima 0.

    Takođe, kad sam već tu, na osnovu istih dokaza u knjizi se tvrdi da ‚‚u sedištu Međunarodnog Crvenog krsta u Ženevi nikada nije postavljena spomen-ploča sa ispisanim tekstom ‚‚Budi human kao što je to bila Srbija 1885".

    Svaki fektčeker zna da je mnogo teže izneti dokaze da se nešto nije desilo, nego da se desilo, posebno nešto pre 135 godina. Uz veliki oprez u našem tekstu je ostavljeno da ‚‚nismo uspeli da nađemo dokaz da je ova tabla ikada postojala". Velika mala razlika.

    Da li će sledeći istraživač u svoju fusnotu da stavi uglednog istoričara koji piše knjige bez fusnota ili bedno piskaralo koji ulinkuje ili ukaže na svaki izvor koji je korišćen u tekstu?

    Odgovor se sam nameće i to je najbolnije u ovoj stvari, a i u celoj profesiji.

    Možda ne izgleda kao 'big deal', ali prilično je jeziv osećaj kad čitaš tuđi tekst, a prepoznaš svoje rečenice. Prepoznaš ih momentalno, jer si na tom tekstu radila više od mesec dana, jer si brisala i prepravljala, sažimala i dodatno pojašnjavala.
    https://threadreaderapp.com/thread/1295381811485450242.html?refreshed=yes
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sotir Tue Aug 18, 2020 6:25 am

    А зашто Ристић није ставио фусноте, ендноте, или макар листу извора у своју књигу? Историчар је, требало би да зна да треба да потпише колеге.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Aug 18, 2020 4:13 pm

    Poverenik GO SNS u Nišu i bivši vlasnik televizije "Kopernikus" Zvezdan Milovanović budući je ministar u novoj Vladi Republike Srbije, prenela je Kopernikus televizija.

    Kako prenosi portal KCN online, Dragana Sotirovski biće gradonačelnica Niša, a Boban Džunić budući je predsednik Skupštine grada Niša, navodi se.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Aug 18, 2020 4:45 pm

    Je
    Bo
    Te


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Aug 18, 2020 4:47 pm

    Dznunara

    https://www.juznevesti.com/Hronika/Dzunicu-odredjen-pritvor-do-30-dana.sr.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Aug 18, 2020 4:50 pm

    Zvezdan

    https://insajder.net/sr/sajt/vazno/9262/Zbog-paljenja-automobila-u-Ni%C5%A1u-saslu%C5%A1ani-funkcioneri-SNS-a.htm


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    rumbeando

    Posts : 13817
    Join date : 2016-02-01

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by rumbeando Tue Aug 18, 2020 5:25 pm

    buffalo bill wrote:
    Poverenik GO SNS u Nišu i bivši vlasnik televizije "Kopernikus" Zvezdan Milovanović budući je ministar u novoj Vladi Republike Srbije, prenela je Kopernikus televizija.

    Kako prenosi portal KCN online, Dragana Sotirovski biće gradonačelnica Niša, a Boban Džunić budući je predsednik Skupštine grada Niša, navodi se.

    Otkud bivši, to su valjda dodali ovi sa direktno.rs.

    U Kopernikusovoj vesti, u međuvremenu izbrisanoj, toga nije bilo.

    Zvezdan Milovanović ministar u novoj Vladi Srbije
    18.08.2020 | Info
    Prema nezvaničnim saznanjima Kopernikus televizije, poverenik Gradskog odbora SNS Niš Zvezdan Milovanović budući je ministar u novoj Vladi Republike Srbije.

    Aktuelna načelnica Nišavskog upravnog okruga Dragana Sotirovski biće gradonačelnica Niša, a novi predsednik Skupštine Grada Niša najverovatnije je Boban Džunić, odbornik i bivši predsednik Gradske opštine Palilula u Nišu.

    Konstitutivna sednica Skupštine Grada Niša zakazana je za 20. avgust, kada će biti verifikovani mandati novim odborinicima. Prvo bi trebalo da se formira verifikaciona komisija, a onda da se potvrde mandati 61 odborniku. Nakon toga planiran je izbor predsednika parlamenta, a zatim i gradonačelnika.

    Podsetimo, lokalni izbori održani su 21. juna 2020. godine, kada je Srpska napredna stranka ubedljivo pobedila sa 58,23% osvojenih glasova, a u gradskom parlamentu obezbedili su mesta i SPS, "Niš moj grad" i SPAS.
    https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Z62JO0M70DIJ:https://kcnonline.rs/zvezdan-milovanovic-ministar-u-novoj-vladi-srbije/+&cd=1&hl=sr&ct=clnk&gl=rs

    The news record is not available anymore.
    https://kcnonline.rs/zvezdan-milovanovic-ministar-u-novoj-vladi-srbije/

    avatar

    Posts : 7513
    Join date : 2017-03-14

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by MNE Tue Aug 18, 2020 5:29 pm

    imaju sve potrebne kvalifikacije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Aug 18, 2020 5:30 pm

    Kopernikus je prodat 2018. Telekomu za silnu lovu, u sklopu projekta pranja novca.
    Erős Pista

    Posts : 81531
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Tue Aug 18, 2020 5:32 pm

    Ali ne tv, nego kablovska mreza.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Tue Aug 18, 2020 5:33 pm

    Aaa OK
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by ficfiric Wed Aug 19, 2020 10:09 am

    INDIJCI ŠTRAJKUJU SEDEĆI ISPRED OPŠTINE

    https://kraljevo.online/2020/08/naslovi/indijci-trajkuju-sedeci-ispred-optine/

    GRUPA RADNIKA IZ INDIJE, MIRNO SEDEĆI, TRAŽE PLATE I POVRATAK KUĆI
    Građevinski radnici iz Indije njih 42, protestuje, sedeći sa maskama na licima, ispred zgrade Gradske uprave, na Trgu Jovana Sarića.

    Oni kažu da više meseci nisu primili platu, da su gladni i da žele da se vrate u Indiju. U rukama drže poruke: “NEMA HRANA NEMA VODA”, “COMPANY NOT GIVEN PROPER FOOD FROM LAST 15 DAYS”, (Preuzeće nam nije dalo hranu 15 dana).

    Građevinski radnici već nekoliko godina u grupama dolaze iz Indije u Kraljevo, gde po ugovoru između Građevinskog preduzeća “Nikolić” i jedne kompanije iz Amerike, rade u Kraljevu i gradilištima u Srbiji.
    Oni traže da im se dugovanja isplate, da bi mogli da se vrate u Indiju.

    KRALJEVO ONLINE, stupio je u kontakt sa Ambasadom Indije u Beogradu. U trgovinskom odeljenju kažu, da su upoznati sa problemom i da već nedeljama traže rešenje da svoje građane iz Srbije vrate kući. Zbog pandemije virusa korona mnoge avionske linije su otkazne, pa se traži najpovoljnije rešenje da radnici iz Indije sa više konekcija iz Srbije otputuju kući.

    Vučićeva Srbija - Page 31 Indijci-%C5%A1trajk-19-avgust-2020-1

    Vučićeva Srbija - Page 31 Indijci-%C5%A1trajk-19-avgust-2020-2


    _____


    Uprava napolje!

    Vučićeva Srbija - Page 31 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 19, 2024 3:44 pm