Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vučićeva Srbija

    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Margit Savović Mon May 11, 2020 4:41 pm

    Ali Ana Brnabic 2.95. 

    Vucic je samo nas ruzan odraz u ogledalu.
    zvezda je zivot

    Posts : 7089
    Join date : 2014-11-07

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by zvezda je zivot Mon May 11, 2020 4:44 pm

    ako, ni ovo nije lose. zamislite vucica - koji sve ulaze u kontrolu medija i istrazivanja javnog mnjenja - kad vidi da njegov narod misli da je trojkas? sedi dobar. on najvredniji, najpametniji, najbolji student pravnog u istoriji.

    ovo mora da boli.


    _____
    ova zemlja to je to
    zvezda je zivot

    Posts : 7089
    Join date : 2014-11-07

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by zvezda je zivot Mon May 11, 2020 4:53 pm

    Margit Savović wrote:Ali Ana Brnabic 2.95. 

    Vucic je samo nas ruzan odraz u ogledalu.

    brabicka je precenjena. ja bih vucicu dao dvojku samo kako bih naglasio brnabickinu jedinicu.

    ali da, kako volim da kazem: narod ima vlast kakvu zasluzuje itd.


    _____
    ova zemlja to je to
    Јанош Винету

    Posts : 5236
    Join date : 2016-01-26

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Јанош Винету Mon May 11, 2020 4:53 pm

    Bendegúz Somogyi wrote:Gde će ljudi dobiti komunikaciju* od te nove osobe, da im se direktno obrati a ne da o njemu pričaju analizači sa nacTV?

    Kako će ga upoznati?

    На ово питање је бар лако одговорити: На Тешином асталу, Балканинфу, на Твитеру, Инстаграму, Јутубу.

    Како је потпуно луди Радуле могао у једном моменту да узме 6%?

    Онда иде парламентарност, па приступ РТСу или макар 1 опозиционој телевизији са националном покривеношћу : Н1, НоваС, Ал Џазира, РТ.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon May 11, 2020 5:02 pm

    Pa nisu gledaoci Teše tabula raza koja čeka da neko nešto ispiše po njoj nego ljudi koji hoće baš taj proizvod, dakle sve ono što BI jeste. Da pustiš nešto drugo pala bi gledanost.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon May 11, 2020 5:07 pm

    https://direktno.rs/vesti/drustvo-i-ekonomija/273198/disciplinski-postupak-protiv-zandarma-jer-je-komentarisao-rad-stefanovica.html

    Šta se dešava sa zemljom u kojoj Ilija Čvorović iz "Balkanskog špijuna" nije u paranoji, već ga svuda prate, pa čak šta piše i lajkuje na Facebook-u? Odgovor na ovo pitanje na teži način je saznao žandarm i dugogodišnji predsednik Sindikalne grupe beogradskog odreda žandarmerije Nebojša Dekić, protiv kojeg je pokrenut disciplinski postupak zbog komentara na društvenim mrežama, upućenih na račun ministra policije Nebojše Stefanovića.
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Mon May 11, 2020 5:10 pm

    Lol, super.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11148
    Join date : 2015-05-16

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by No Country Mon May 11, 2020 5:21 pm

    Медији су критично важни. При томе није довољно само имати слободне медије, потребно је да бар неки међу њима буду и паметни.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Margit Savović Mon May 11, 2020 5:37 pm

    zvezda je zivot wrote:ako, ni ovo nije lose. zamislite vucica - koji sve ulaze u kontrolu medija i istrazivanja javnog mnjenja - kad vidi da njegov narod misli da je trojkas? sedi dobar. on najvredniji, najpametniji, najbolji student pravnog u istoriji.

    ovo mora da boli.
    Daj mi potencijal Bjela 2022. 

    U ove iksere se više ne uzdam.
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Mon May 11, 2020 5:39 pm

    Ma rezim je u kurcu, sto se vidi i po porastu represije.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11148
    Join date : 2015-05-16

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by No Country Mon May 11, 2020 5:48 pm

    Режим, т.ј. Вучић пати од једне хроничне (а нелечене) болести од које је трајно, или у најмању руку циклично, у курцу. Не бих дакле рекао да акутни курац има везе са неким новим и квалитативним дешавањима (ака вирус), него више са самом природом режима?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50267
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 11, 2020 5:55 pm

    Margit Savović wrote:
    zvezda je zivot wrote:ako, ni ovo nije lose. zamislite vucica - koji sve ulaze u kontrolu medija i istrazivanja javnog mnjenja - kad vidi da njegov narod misli da je trojkas? sedi dobar. on najvredniji, najpametniji, najbolji student pravnog u istoriji.

    ovo mora da boli.
    Daj mi potencijal Bjela 2022. 

    U ove iksere se više ne uzdam.

    Vučićeva Srbija - Page 4 3402243210
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon May 11, 2020 5:57 pm

    Sad se setih nečega - da smo relativno skoro, ali pre korone - znači pre više milenijuma, ili bar tako osećam - razgovarali da bi za ovaj režim bilo katastrofalno da ljudi izgube mogućnost da slobodno putuju u inostranstvo i da tamo rade. 

    Ovaj režim je sada trulo drvo koje može da padne nakon nekoliko udaraca sekirom. Problem je u tome što niko ne sme da mu priđe jer se boji da mu grana ne padne na glavu.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 11, 2020 6:02 pm

    Halászlé wrote:Sad se setih nečega - da smo relativno skoro, ali pre korone - znači pre više milenijuma, ili bar tako osećam - razgovarali da bi za ovaj režim bilo katastrofalno da ljudi izgube mogućnost da slobodno putuju u inostranstvo i da tamo rade. 


    Aha. To je ekipa koja ne moze da nadje legalno posao u Nemackoj, putuje tamo amo svaka 3 meseca, i misli se "hvala Vucicu sto i dalje imamo beli Sengen". Oni ce postati nervozni za jedno mesec dana, jer tada istice 3 meseca od kad sede kuci i ne rade u Nemackoj.
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon May 11, 2020 6:05 pm

    Plus njihove porodice. Plus zavisni mali biznisi.
    Plus oni koji su planirali da odu a sad nemaju pojma kada će moći i upućeni su stopostotno na Srbiju.
    Govorimo o milion i više ljudi bez perspektive.
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Erős Pista Mon May 11, 2020 6:08 pm

    Naravno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50267
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 11, 2020 6:09 pm

    Halászlé wrote:Sad se setih nečega - da smo relativno skoro, ali pre korone - znači pre više milenijuma, ili bar tako osećam - razgovarali da bi za ovaj režim bilo katastrofalno da ljudi izgube mogućnost da slobodno putuju u inostranstvo i da tamo rade. 

    Ovaj režim je sada trulo drvo koje može da padne nakon nekoliko udaraca sekirom. Problem je u tome što niko ne sme da mu priđe jer se boji da mu grana ne padne na glavu.

    Prilicno tacan opis.

    Recimo citao sam neke "poslenike" ko zna kog krila kremaljske dlboke države koji, ono, totalno pizde na Vucica, ali ganz total. I - nista, nikakav predlog, podrska za nekog. Kao da su potpuno svesni da sledeca vlast je ogromno pitanje da ne bude prozapadnija od ove. Mislim, ko to zna kakva bi bila, ali nije nezamislivo
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 11, 2020 6:14 pm

    Mór Thököly wrote:
    Halászlé wrote:Sad se setih nečega - da smo relativno skoro, ali pre korone - znači pre više milenijuma, ili bar tako osećam - razgovarali da bi za ovaj režim bilo katastrofalno da ljudi izgube mogućnost da slobodno putuju u inostranstvo i da tamo rade. 

    Ovaj režim je sada trulo drvo koje može da padne nakon nekoliko udaraca sekirom. Problem je u tome što niko ne sme da mu priđe jer se boji da mu grana ne padne na glavu.

    Prilicno tacan opis.

    Recimo citao sam neke "poslenike" ko zna kog krila kremaljske dlboke države koji, ono, totalno pizde na Vucica, ali ganz total. I - nista, nikakav predlog, podrska za nekog. Kao da su potpuno svesni da sledeca vlast je ogromno pitanje da ne bude prozapadnija od ove. Mislim, ko to zna kakva bi bila, ali nije nezamislivo

    Ma sledeca vlast je antivakserska, anti 5G mreza, anti emigranti ekipa. Nece hteti Zapad stapom da je pipne, a i Kremlju ce biti neprijatno da se vidi sa njom u drustvu. Mozda Kina, oni nisu gadljivi.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sotir Mon May 11, 2020 6:15 pm

    Halászlé wrote:Plus njihove porodice. Plus zavisni mali biznisi.
    Plus oni koji su planirali da odu a sad nemaju pojma kada će moći i upućeni su stopostotno na Srbiju.
    Govorimo o milion i više ljudi bez perspektive.
    Плус што сви они, плус несрећници по уговору који су остали без посла за време кризе, нису обухваћени пакетима помоћи које даје влада. Парадоксално, дају помоћ пензионерима, чија примања нису угрожена, затим запосленима код приватника, који делимично јесу, док највећа маса која је радила у иностранству, на црно и на сиво, је добила курац од овце, кад им је био најпотребнији новац.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50267
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 11, 2020 6:20 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Mór Thököly wrote:

    Prilicno tacan opis.

    Recimo citao sam neke "poslenike" ko zna kog krila kremaljske dlboke države koji, ono, totalno pizde na Vucica, ali ganz total. I - nista, nikakav predlog, podrska za nekog. Kao da su potpuno svesni da sledeca vlast je ogromno pitanje da ne bude prozapadnija od ove. Mislim, ko to zna kakva bi bila, ali nije nezamislivo

    Ma sledeca vlast je antivakserska, anti 5G mreza, anti emigranti ekipa

    To sve zajedno i dalje nista ne znaci. A anti 5G vlast ce tesko biti u ljubavi sa Kinom
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon May 11, 2020 6:35 pm

    Pa ne, nismo jos ugradili LTE-A, to cemo da kupujemo od Kine. LTE-A je 4G na steroidima, korak ka 5G.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Margit Savović Mon May 11, 2020 6:37 pm

    Mór Thököly wrote:
    Margit Savović wrote:
    Daj mi potencijal Bjela 2022. 

    U ove iksere se više ne uzdam.

    Vučićeva Srbija - Page 4 3402243210
    Hoćeš u politički savet? Vučićeva Srbija - Page 4 1399639816 Ti budi Milorad Ekmečić, a ja Biljana Plavšić.  Vučićeva Srbija - Page 4 3579118792
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50267
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 11, 2020 6:39 pm

    Margit Savović wrote:
    Mór Thököly wrote:

    Vučićeva Srbija - Page 4 3402243210
    Hoćeš u politički savet? Vučićeva Srbija - Page 4 1399639816 Ti budi Milorad Ekmečić, a ja Biljana Plavšić.  Vučićeva Srbija - Page 4 3579118792

    Mmmm, "politički savet". Prva asocijacija mi je kiśela i kafa Vučićeva Srbija - Page 4 1861198401
    Anonymous
    Guest

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Guest Mon May 11, 2020 6:40 pm

    U Mornaru.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50267
    Join date : 2017-11-16

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon May 11, 2020 6:45 pm

    Vučićeva Srbija - Page 4 1399639816

    Vučićeva Srbija - Page 4 Empty Re: Vučićeva Srbija

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon May 20, 2024 2:05 pm