Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Mr.Pink Thu May 14, 2020 4:46 pm

    ja sam mojoj staroj sto napravio od vrata i na njega nalepio plocice

    jako je prakticno, ali ja imam problem sa time, nekako se nisam nikada navikao na to


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Thu May 14, 2020 4:49 pm

    ja ne mogu da naslonim ruke na sto koji ima pločice

    imam neki prastari sto tog tipa i zaobilazim ga u širokom luku

    doduše u tu kuću idem jako retko od kada je otac umro, on je voleo te stvari
    паће

    Posts : 40225
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by паће Thu May 14, 2020 5:45 pm

    Talason wrote:a be, šta je sa vama ljudi, kakve crne pločice

    Ма не, у разним бојама, у ствари лом плочице које ти дају на дрвари, само носи да не морамо ми.

    У тамоу је госпоја тако у плочицама урадила кухињски пулт, а и плочице у купатилу на спрату су исто биле лепљене на шперплочу од цола. Угођај је скроз другачији него кад се плочице лепе на бетонску плочу круто везану за планету. Јесте, мало нежније спушташ чашу, ал' то радиш и иначе.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Thu May 14, 2020 9:24 pm

    Lutovac: Najavljena sednica Glavnog odbora DS 17. maja je u organizaciji SNS

    Predsednik Demokratske stranke Zoran Lutovac izjavio je u emisiji Studio N1 Live da je predstojeća sednica Glavnog odbora koja je zakazana 17. maja u stvari "sednica Srpske napredne stranke" i objasnio da je sednica Glavnog odbora DS-a legalno zakazana za 31. maj. Lutovac je naveo da među onima koji su zahtevali sednicu 17. maja ima i predstavnika Saveza vojvođanskih Mađara.

    "Proverili smo sve navodne potpise koji su neophodni da se zakaže Glavni odbor Demokratske stranke i nema dovoljno validnih potpisa. Bitno je da ima falsifikata i da će zbog toga biti podnete krivične prijave. Među potpisanima su čak i ljudi koji nisu bili u Srbiji, oni koji nisu hteli da potpišu niti ih je bilo ko pitao, među potpisanima ima čak ljudi koji nisu članovi DS-a. Među njima je i predsednik Opštinskog odbora Saveza vojvođanskih Mađara koji je navodno tražio zasedanje hitne sednice", ističe Lutovac.

    Prema njegovim rečima, predstojeća sednica je nelegalna i vršene su kriminalne radnje u njenoj pripremi, i napominje da će se tek utvrditi tačan broj falsifikovanih potpisa.

    "Demokratska stranka je zakazala Glavni odbor 31. maja, ovo je naknadno zakazan Glavni odbor, i nije legalan. Dakle, Glavni odbor će biti 31. maja i na njemu će ogroman broj članova biti za politiku koja je do sada izglasana. Ovo što se zakazuje u nedelju je sednica Srpske napredne stranke. Nisu na toj listi ljudi svi koji su deo zavere, mnogi od njih su potpisali to iz najbolje namere", izjavio je on.

    Lutovac objašnjava da su poslanici Demokratske stranke u službi SNS-a oni koji se pojavljuju često u tabloidima, i koji "dobijaju prostor da pljuju svoju stranku".

    "Na predsedništvu smo izglasali jednoglasno odluku o tome da se ne izlazi na izbore. Niko nije doveo odluku u pitanje Demokratske stranke pred organima stranke. Te odluke se dovode samo u režimskim medijima. Podsetiću vas da je odluka o bojkotu doneta samo sa četiri glasa protiv", napominje Lutovac.

    Procenjuje da su neslaganja u ovoj partiji 95 odsto na prema 5 odsto.

    "U Demokratskoj stranci ne postoje problemi, postoje različita mišljenja, i njih je moguće ispoljiti na svim organima stranke", izričit je Lutovac.

    On je najavio da se neće pojaviti na sednici GO DS koja je zakazana za 17. maj.

    Govoreći o onima koji se ipak pojave, kaže da mogu da biraju da li će slediti interese sopstvene stranke ili Aleksandra Vučića i SNS-a.

    "Na njima samima je da procene. Oni sva pitanja mogu da postavljaju na svim organima stranke, kao i na Glavnom odboru koji je zakazan za 31. maj", rekao je Lutovac i naglasio da svi organi stranke rade sasvim normalno.

    Građanski demokratski klub je saopštio da pruža podršku i "staje u odbranu" predsednika Demokratske stranke (DS) Zorana Lutovca i naveo da je to "pitanje građanske i demokratske svesti i čestitosti".

    "Smatramo da je on ostao veran izvornim vrednostima oko kojih je, pre tri decenije, ponovo izgradjena ta politička snaga (DS)", navodi se u saopštenju Građanskog demokratskog kluba.

    Potpisnici podrške su Gordana Matković, Dragor Hiber, Biljana Stojković, Đorđe Pavićević, Vesna Rakić Vodinelić, Čedomir Čupić, Vida Petrović-Škero, Dušan Petričić, Snježana Milivojević, Žarko Trebješanin, Dragoljub Bakić, Zoran Radovanović, Tanasije Marinković, Danilo Šuković, Božidar Andrejić, Savo Manojlović, Vojin Rakić, Ljubomir Jacić, Gojko Božović, Suzana Ignjatović, Igor Ginzberg i Galjina Ognjanov.

    Oni su podsetili da je Lutovac preuzeo vođenje Demokratske stranke pošto je ona doživela niz političkih poraza i "platila cenu izneverenih očekivanja gradjana".

    "Preuzimanje odgovornosti za razvoj stranke u ovakvom trenutku svedoči o dubokoj svesti o tome šta je zadatak Demokratske stranke – povezivanje sa građanima i borba za njihove interese u srpskom društvu", kažu oni.

    Ocenili su da je Lutovac svojim integritetom vratio DS "na mesto stožera okupljanja svih političkih snaga u borbi protiv autokratije, napravio korake ka ujedinjenju i osnaživanju stranke i obnovio nade gradjanske javnosti u snagu pristojne Srbije".

    "Smatramo da napadi na Zorana Lutovca predstavljaju pokušaje da se poništi nova nada gradjana u politiku Demokratske stranke", saopštio je Građanski demokratski klub.

    Naveli su i da je "jaka Demokratska stranka, kao glas slobodarske i gradjanske Srbije, uvek je bila opasnost za svakog autokratu", te da se ;"zbog toga i danas Demokratska stranka nalazi pod intenzivnim napadima režima Aleksandra Vučića".              
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu May 14, 2020 11:33 pm

    opozicija - Page 19 EX__1-sX0AIJeD4?format=jpg&name=medium
    bela maca

    Posts : 11052
    Join date : 2014-10-28

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by bela maca Thu May 14, 2020 11:44 pm

    opozicija - Page 19 EYAiYiVWsAQhQo1?format=jpg&name=900x900


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Erős Pista

    Posts : 81538
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Thu May 14, 2020 11:46 pm

    opozicija - Page 19 3579118792 opozicija - Page 19 3579118792 opozicija - Page 19 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Thu May 14, 2020 11:46 pm

    Jbga ja sam debil ali sam se nosio mišlju juče i danas da odem do Boška i probam da mu objasnim ovo oko migranata ili bar da mi kaže da li to stvarno misli ili se glupira u nameri da navuče glasačko krdo.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    bela maca

    Posts : 11052
    Join date : 2014-10-28

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by bela maca Thu May 14, 2020 11:49 pm

    kad si već tamo, probaj da mu kažeš i to da su i gejevi ljudi i da neke žene žele karijeru a ne decu i da je to ok.


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu May 14, 2020 11:50 pm

    nestao post, skoro identican opozicija - Page 19 1949538119
    bela maca

    Posts : 11052
    Join date : 2014-10-28

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by bela maca Thu May 14, 2020 11:51 pm

    bio je identičan, postavljen greškom opozicija - Page 19 1949538119


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Thu May 14, 2020 11:55 pm

    ma moj post, napisao sam isto sto i ti, al nema ga sad opozicija - Page 19 1949538119 nema veze.

    nije bitno da l on to stvarno veruje, delovalo je da veruje i za gejeve, pa se sad paznja prebacila na nekog ko je jos slabiji i manje zasticen, tako ide po prirodi stvari, sirijske izbeglice se samo nasle tu kao neko koga niko nedce braniti.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Fri May 15, 2020 12:32 am

    idite pa ga pitajte sami


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    паће

    Posts : 40225
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by паће Fri May 15, 2020 7:12 am

    Janko Suvar wrote:ma moj post, napisao sam isto sto i ti, al nema ga sad opozicija - Page 19 1949538119 nema veze.

    СопстверРЖ препознао дупљак и није га ни уписао.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri May 15, 2020 8:42 am

    Ma nemojte molim vas. Softver može jednom slučajno da pogreši, ali dva puta nikako :Bata Stojković


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50271
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 15, 2020 8:49 am

    D'oh! :Homer Simpson
    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Fri May 15, 2020 3:07 pm

    [size=13]Marinika Tepić liked[/size]



    opozicija - Page 19 CJvsXJZu_bigger





    [size=15]Irena Živković

    @IrenaBor1



    [/size]
    [size=23]Upoznala sam ga na tribini lidera Saveza za Srbiju u Boru pre više od godine, nakon toga srela još par puta i na stranu sve, ali iz njega izbija neko neverovatno veličanstveno dostojanstvo.
    To ne može da se ne primeti.
    [/size]
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50271
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Fri May 15, 2020 5:24 pm

    Pretpoliticko drustvo
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri May 15, 2020 6:02 pm

    "Nekolicina ljudi, uz podršku Radoslava Milojičića 'Kene', Srpske napredne stranke (SNS) i celokupne državne aparature sprema se da u jednom bezakonitom činu izbriše Zorana Lutovca kao ovlašćeno lice Demokratske stranke. Po našim saznanjima, već je dogovoreno upisivanje nekog novog ovlašćenog lica u ministarstvu Branka Ružića" ministra javne uprave Srbije, rekla je Rakić, prenosi DS.
    ...
    "Ono šte se desilo u Savamali u izbornoj noći, sada pokušavaju da urade Demokratskoj stranci, jer znaju da je jedini način da preuzmu DS uz suzpenziju celokupne pravne države, a ako uspeju u tome, to znači da se to sutra može desiti ne samo političkoj stranci, već i nečijoj firmi i u nečijoj kući", navela je Rakić.

    DS u saopštenju dodaje da se povodom ovih saznanja već obratili Evropskom parlamentu, kao i Ministarstvu javne uprave, i da će nastaviti da na sve moguće načine traži pravnu zaštitu.
    avatar

    Posts : 7520
    Join date : 2017-03-14

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by MNE Fri May 15, 2020 7:18 pm

    neverovatno veličanstveno dostojanstvo
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Fri May 15, 2020 8:12 pm

    opozicija - Page 19 1399639816

    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Fri May 15, 2020 11:37 pm

    opozicija - Page 19 EYFf6aCWAAASeTh?format=jpg&name=medium
    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Fri May 15, 2020 11:39 pm

    je l se on 5 dana nije ni presvlačio ni kupao? fino je navatao boju
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sat May 16, 2020 10:47 pm

    ova kretenka je regresirala do nivoa "uZo VuČiĆ paRe dA prImI MigrAnTe"

    Janko Suvar

    Posts : 7713
    Join date : 2019-06-06

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Janko Suvar Sat May 16, 2020 10:54 pm

    to je stvarno neobicno od nekog ko je 20 godina bio u "mi necemo ovde Bosance, mi se ovde vozimo fijakerima" stranci. 



    on a more serious note, mada naravno ne ocekujem nista slicno nego samo kazem. Manje bi sveopste ludosti bilo, kad bi administracija izasla sa jasnim i tacnim informacijama o broju izbeglica u Srbiji, broju trazilaca azila i broju prihvacenih. Takodje kad bi jasno rekla koja prava ostvaraju izbeglice dok u Srbiji i na koji nacin je finasirano ostvarivanje tih prava.

    I naravno kad bi nacelno pricala o situaciji u normalnim humanitarnim okvirima. Sto se mene tice moze i sa dozom nacionalisticke patetike (npr nasi Kosovci i Krajisnici znaju sta je biti izbeglica, zato, blah blah). 

    Tako da, autonomasica debil ocekivano, al odgovornost za atmosferu u drustvu je na rezimu pre svega.

    opozicija - Page 19 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Mon May 20, 2024 3:30 pm