Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Svetski Rat K(orona)

    Anonymous
    Guest

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Guest 06.04.20 1:05

    Ferenc Puskás wrote:
    Halászlé wrote:ma ide malo na cevku, pa kako ispadne
    Za cevku znaš ili špekuliraš? Uglavnom mnogo  će zavisiti od ishoda, utjecat će na mnoge odluke.

    9-10 dana je period kada se ulazi u tešku kliničku sliku. ako mu kiseonik u krvi padne na ispod 90%, moraće da se dodaje, a onda idu balon i maska sa kiseonikom. to je prva faza. druga (do koje dolazi dosta ređe) je puna intubacija a onda ima tipa 50% šanse da preživi.

    politička antipatija na stranu, BoJo je pripadnik ljudske vrste i ja mu želim da se izvuče jer je svaki pozitivan ishod ujedno i veća šansa za mene.

    ja sam želeo da vidim da je ova bolest kurac od ovce ali to nažalost nije slučaj.
    Anonymous
    Guest

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Guest 06.04.20 1:07

    kad se setim da mi je pre par meseci ključni problem u 2020. bio - koliko kišnih dana ima na Kefaloniji u septembru  Svetski Rat K(orona) - Page 5 3579118792
    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Ferenc Puskás 06.04.20 1:07

    Ma ne, nego generalno. Kod mene planiraju švedski put, ali ako BoJo padne, mnogi će se prepasti. Naš premijer i budući cezar se zatvorio u apartman i nikog ne pušta, valjda sam sebi i čisti.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nino Quincampoix 06.04.20 1:08

    Nisam te demantovao Lakatuše, već sam samo napisao da je dan ranije bio na skajpu i da je delovao ok.

    Inače je juče bio Lakatušu (pravom) rođendan.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nino Quincampoix 06.04.20 1:09

    A glede govora kraljice babe, on je snimljen pre par dana, ne verujem da ima veze sa Johnsonovom hospitalizacijom.
    Anonymous
    Guest

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Guest 06.04.20 1:10

    Naravno da nema veze, njemu se stanje očigledno naglo pogoršalo, to kod korone ide u periodu od nekoliko sati.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by kondo 06.04.20 1:12

    meni je to da je bojo lose javila moja grcka komsinica od jedno 73 godine koja zivi u londonu, ocigledno da su glasine jace od bilo cega danas


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Ferenc Puskás 06.04.20 1:12

    Halászlé wrote:
    Ferenc Puskás wrote:
    Za cevku znaš ili špekuliraš? Uglavnom mnogo  će zavisiti od ishoda, utjecat će na mnoge odluke.

    9-10 dana je period kada se ulazi u tešku kliničku sliku. ako mu kiseonik u krvi padne na ispod 90%, moraće da se dodaje, a onda idu balon i maska sa kiseonikom. to je prva faza. druga (do koje dolazi dosta ređe) je puna intubacija a onda ima tipa 50% šanse da preživi.

    politička antipatija na stranu, BoJo je pripadnik ljudske vrste i ja mu želim da se izvuče jer je svaki pozitivan ishod ujedno i veća šansa za mene.

    ja sam želeo da vidim da je ova bolest kurac od ovce ali to nažalost nije slučaj.
    Da, ali većina i tad ne mora na ventilaciju. Mislim da su ovi razmišljali kao ti i preventivno ga odvezli, ako se ipak dogodi. Nije njemu ništa.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nino Quincampoix 06.04.20 1:14

    Generalno bi bilo loše da majka, ne smem ni da zamislim kakvo bi rasulo bilo u lancu komande.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nektivni Ugnelj 06.04.20 1:17

    Gove. Na njega ni virus nece.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nino Quincampoix 06.04.20 1:22

    Uh boli me što ovo pišem, ali je Johnson ipak imao muda i da preseče uprkos onome što mu je gurao biznis i dobar deo partije, pa i deo struke.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nektivni Ugnelj 06.04.20 1:32

    pa dobro, on nije ludak, samo je beskrajni oportunista. ali je sabrao 2 i 2. i ovako UK ne izgleda bas najbolje u ovoj bici, da nije to uradio sve bi se raspalo.
    паће

    Posts : 41157
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by паће 06.04.20 8:32

    Halászlé wrote:ma ide malo na cevku, pa kako ispadne

    Скроз си ме одгурао у кукуруз са овим. У интерном жаргону нам "цевка" значи само и искључиво јућуб.

    Могли бисмо да сложимо, иначе, списак ствари које су се исподешавале, а које су биле незамисливе те и те године. Нпр "да ми је неко 2015. рекао Prince Charles is coronated...".


    _____
       What is it before it is called a day? Why do people try to call my name and not me?
       чланак садржи негативну количину информације, прочиташ па знаш мање него пре.
    Anduril

    Posts : 713
    Join date : 2015-08-30

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Anduril 06.04.20 9:19

    UK vec sada izgleda najgore u Evropi - vec dva dana uzastopno najveci deo umrlih a NHS, koji su Toriji ocerupali, se raspada.
    I umesto da su to glavne vesti gotovo svi mediji se bave klaunom koji je mozda najbolji primer sta je sve pogresno u Engleskoj.
    Primitivna polu-feudalna demokratija sa teskim kompleksima.
    Ustvari, obe “najstarije” demokratije upravo demonstriraju koliko su iskompleksirane, primitivne i nedorasle kao institucije.

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by kondo 06.04.20 10:20

    Ne znam kako ce spreciti da u ovom ratu Nemci ne pobede. To se bas i ne radi otimanjem tereta po azijskim aerodromima.

    Prilicno sam siguran da je OK staviti pare u evre.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Јанош Винету

    Posts : 5428
    Join date : 2016-01-26

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Јанош Винету 06.04.20 13:17

    Било би добро да Немци добију битку с вирусом, али да изгубе рат око коронаобвезница.

    Ако неће да дају паре да се санирају Италија и Шпанија, онда чему служи ЕУ?


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nektivni Ugnelj 06.04.20 13:31

    Pa nicemu, ovo vrlo lako moze da bude biti ili ne biti EU. Ako ovo prezive i pokazu se nezaobilazni faktor u prevazilazenju nastupajuce teske ekonomske krize, to je to, polozili su test istorije. Ali vrlo lako mogu i da se posvadjaju oko para i ne prezive. Ne zna se, proces koji je u toku.
    Anduril

    Posts : 713
    Join date : 2015-08-30

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Anduril 06.04.20 14:47

    Јанош Винету wrote:Било би добро да Немци добију битку с вирусом, али да изгубе рат око коронаобвезница.

    Ако неће да дају паре да се санирају Италија и Шпанија, онда чему служи ЕУ?

    Za sada je trziste i mnogo para za infrastrukturu, bejlaute kad treba i pre svega ekstra niske kamate vec 20 godina. 

    Evropske Sjedinjene Drzave su nesto drugo.

    A sama Spanija i Italija sa po 20% kamate na obveznice su nesto trece - kao Argentina otprilike.

    Dakle, i ovo sada im je mnogo bolje od onog sto bi imali sami.

    UK ce mozda biti pokazna vezba ako i kad pocne bezanija iz obveznica manjih drzava prema vecim blokovima.
    plachkica

    Posts : 16402
    Join date : 2014-11-06

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by plachkica 07.04.20 18:48


    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nektivni Ugnelj 07.04.20 19:10

    Najbolje da bi Slovenci tu bili
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nino Quincampoix 07.04.20 19:13

    Ovo je neki nezvanični nalog.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by kondo 07.04.20 19:19

    ucinilo mi se da pise

    nezvanicni talog


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Ferenc Puskás 07.04.20 22:10

    Najebala romanska Evropa + UK + Benelux. Do zuba opremljeni Nijemci hladnokrvno tuku coronu u glavu, jednako hladnokrvni Švedi primaju udarce, ali i stoički normalno sociajlno-ekonomski funkcioniraju. Slaveni i generalno Istok obstojno. Od izvrsne Hrvatske do Lukašenka u raznim nijansama. Srbija je malo u panici, ali brojevi i dalje nisu biblijski. 
    Buduća historija pandemije će analizirati tok događaja u pojedinim zemljama poput bitaka 2. s.r. Neki će biti ovjenčani, drugi ropotarnica. A onda 2070 revizionizam, Vučić najbolji vladar Srba od Nemanje, Trump herojski odbranio civilizaciju svojim sjajnim vođstvom.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 51886
    Join date : 2017-11-16

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Nektivni Ugnelj 07.04.20 22:22

    Ferenc Puskás wrote:Najebala romanska Evropa + UK + Benelux. Do zuba opremljeni Nijemci hladnokrvno tuku coronu u glavu, jednako hladnokrvni Švedi primaju udarce, ali i stoički normalno sociajlno-ekonomski funkcioniraju. Slaveni i generalno Istok obstojno. Od izvrsne Hrvatske do Lukašenka u raznim nijansama. Srbija je malo u panici, ali brojevi i dalje nisu biblijski. 
    Buduća historija pandemije će analizirati tok događaja u pojedinim zemljama poput bitaka 2. s.r. Neki će biti ovjenčani, drugi ropotarnica. A onda 2070 revizionizam, Vučić najbolji vladar Srba od Nemanje, Trump herojski odbranio civilizaciju svojim sjajnim vođstvom.

    ovo je pobeda ordoliberalizma, kako god da se zove. nema tu sta. Kelti najebali, od cispadanske galije, preko keltoibera, asteriksa i obeliksa do brita.
    Ferenc Puskás

    Posts : 11728
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Ferenc Puskás 07.04.20 22:28

    Još se držimo mi Česi, isto Kelti.


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.

    Svetski Rat K(orona) - Page 5 Empty Re: Svetski Rat K(orona)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 19.09.24 23:17