Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    vakcine - institucije i poverenje

    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 2:30 pm

    jedna od liderki antivakcinalnog pokreta (sa slika iz prethodnih postova ona ekipica sto skupljena tri prsta dize) pita ministarstvo zdravlja "ako lekari dobro rade svoj posao, zasto dizete nove bolnice, sta ce vam?" 

    sledi vrlo zajebano doba jer ta govna bujaju i organizuju se. izglasavace da nam lekari i bolnice ne trebaju, a novce ce slati prevarantima i popovima da pozlacuju krovove crkvi.




    Хвалите се новом Тиршовом!
    Да није трагично било би смешно.
    Шта ће вам нове болнице ако добро радите свој посао?!



    ПРАВДА је закон природе.


    ostatak je bog vam pomogao, dace bog, hvala bogu itd itd.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 4:08 pm

    decija bolnica u novom sadu ne dozvoljava pristup roditeljima koji nemaju dokaz da su vakcinisani, zbog epidemije. a ti bolidi svi u fazonu "stanamrade, pomozi boze". nije mi jasno sta uopste traze onda u bolnici, zasto nisu kod duhovnika ili kod svog homeopate.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 4:13 pm

    to je preterivanje. odakle mi dokaz da sam vakcinisan i sta da radim ako mi se dete razboli? ja ni ne znam da li sam primio vakcinu, gotovo sigurno jesam ali cu ipak raditi antitela i ici na vakcinaciju ako ih nemam (a verovatno ih nemam).

    obavezna maska je sasvim dovoljna.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 4:26 pm

    traze antivakcinalni karton koji bi svaki gradjanin trebao da ima. oh wait, zivimo u carstvu sredjene i digitalizovane evidencije, sto bi rekao obozavalac onog govneta brnabic vakcine - institucije i poverenje - Page 22 1399639816 

    ako se dete razboli, u bolnici je osoblje, jbg nije preko potrebno da roditelj bude tu 24/7, a posebno u vanrednim okolnostima na kojima mozemo zahvaliti brojanicarima sa belim lukom. 

    samo je jedan uzrok svemu ovome, skrnava neodgovorna drzava + bede ljudske od prevaranata i njihovih sledbenika.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 4:28 pm

    naravno to se trazi samo onima koji izvesne bolesti nisu imali te time stekli trajni imunitet.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 4:34 pm

    ne moze vaso sad biti preterivanja, jer je odgovarajuca ostra reakcija tzv sistema vec zakasnila. sad se spasava sta se spasiti moze, u uslovima kako kod nas sve i inace funkcionise.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 4:51 pm

    Arkady Ivanovich wrote:ne moze vaso sad biti preterivanja, jer je odgovarajuca ostra reakcija tzv sistema vec zakasnila. sad se spasava sta se spasiti moze, u uslovima kako kod nas sve i inace funkcionise.

    ponovicu da je dovoljno dati im maske.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 5:00 pm

    vazi, samo raspojasano i lezerno.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 5:01 pm

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 3274312807
    aj nema veze
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Летећи Полип Thu Mar 08, 2018 6:33 pm




    Arkadije, simpatija ti je na 46:15  vakcine - institucije i poverenje - Page 22 2304934895


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Erős Pista Thu Mar 08, 2018 6:39 pm

    Ovu friketu već znam, ali ko su ovi ostali frikovi?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Erős Pista Thu Mar 08, 2018 6:42 pm

    https://youtu.be/cSdfO6eaNl4?t=2926

    Wow. Just wow.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11104
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Летећи Полип Thu Mar 08, 2018 6:42 pm

    Bradonja je Milan Brdar, profesor sa Megatrenda i bivši savetnik Koštunice. Proćelavi s naočarima je Goran Jevtović. Pukovnik kontraobeaveštajne službe, u penziji.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by ficfiric Thu Mar 08, 2018 6:45 pm

    Ova voditeljka je bila na radiju Snaga naroda i ako sam dobro ispratio, sutnuta je zbog ove narodne rezolucije na radio Serbonu. Ovaj pukovnik do nje je napisao tu rezoluciju. Ima i sajt https://narodnarezolucija.rs/

    Brdar i antivakserka podrzavaju.




    7526. secko dan dvadeset prvi vakcine - institucije i poverenje - Page 22 3579118792


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81420
    Join date : 2012-06-10

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Erős Pista Thu Mar 08, 2018 6:50 pm

    A, pa znam Brdara, nego ga nisam dobro zagledao. Lud k' struja.

    Za ovog Jevtovića nisam znao da je takav ludak, beše napisao dobar tekst o padu helikoptera. Šta reći, military intelligence.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 6:57 pm

    kao sto vec rekoh masa raspada iz dveri, dss i slicnih mracnih tamjan politickih opcija je u potpunosti infiltrirana medju antivaksere, sto je i prirodna veza, bog pravoslavlje ostrog, svetska zavera protiv srba, sve se poklapa pupak na pupak sto se kaze. u ns se aktivno ukljucio npr onaj zvalavi ristivojevic iz dss, inace profesor na pravnom faksu. raspad dveri (valjda i konacni) je izmedju ostalog dobar i zbog njihove velike agitacije na ovim temama.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 6:59 pm

    ta stojkovic je nesto skoro doktorirala psihijatriju, pa je pored npr matore mire sovilj, budale klasicne a istovremeno i logopeda, veliki ekspert za imunizaciju,  ali vec je i politicki "lider" tog novog zavetnici govneta od pokreta.

    skoro smo kacili onu budaletinu sto drzi govor u uniformi, to je antivaks pokret otprilike plus oni likovi "ne interesuje me politika" ali pomoz bog dace bog i sl, i ipak nije valjana informacija da ga cine mahom vise obrazovani ljudi. da ih vise ima u urbanijim vecim sredinama to je vec tacno.
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by ficfiric Thu Mar 08, 2018 7:03 pm

    William Murderface wrote:A, pa znam Brdara, nego ga nisam dobro zagledao. Lud k' struja.

    Za ovog Jevtovića nisam znao da je takav ludak, beše napisao dobar tekst o padu helikoptera. Šta reći, military intelligence.

    Imao je duel sa Jugoslavom Petrusicem kod Tese. 3 i po sata kvalitetnog materijala. Tesa kao pokusavao da postavlja pitanja, niko ga nije jebavao dva posto.

    Voditeljka je sa Marko Jankovicem imala emisiju i cim je MJ skoknuo do SAD, ona napravila dramu, proglasila ga za sektasa i na kraju ga sutnuli sa radija.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 7:06 pm

    mislim pricamo o ljudima koji se ne pozdravljaju sa rasirena, vec sa skupljena tri prsta, to je taj nivo debilizma
    ficfiric

    Posts : 34126
    Join date : 2012-02-10

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by ficfiric Thu Mar 08, 2018 7:10 pm

    Novo je da se pozdravljaju sa Zivela Srbija.


    Zivela Srbija, Gari!


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 7:11 pm

    to cete morate regulisati vi kojima je stalo do srbije vakcine - institucije i poverenje - Page 22 1399639816
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Thu Mar 08, 2018 8:02 pm

    ima doduse i medju patriotama srbskim drugacijeg misljenja, ali zato komenti na ove objave vakcine - institucije i poverenje - Page 22 3579118792  vakcine - institucije i poverenje - Page 22 3274312807
    svima im naravno zelim najteze oblike variole vere ili rabies npr.

    https://www.facebook.com/StudentiZaIstinu/photos/a.1604178239864604.1073741828.1604015629880865/2046854632263627/?type=3&theater




    https://www.facebook.com/StudentiZaIstinu/posts/2046905575591866



    jasno je potpuno da je vakcinacija postala zavera za istrebljenje srba.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Mon Mar 12, 2018 1:05 am

    obrtanje igrice 





    Vakcinacija je sredjevekovna dogma koju nauka tek sad pocinje da preispituje.
    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 1460778570_i-v-stalin-sssr-vozhd-22
    bemty

    Posts : 3791
    Join date : 2014-11-12

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by bemty Mon Mar 12, 2018 4:52 pm

    s obzirom na klinicki tok, ovo ce nam verovatno biti jedna od buducih zrtava. kakav tezak tekst, jbt.


    _____
    Warning: may contain irony.
    Anonymous
    Guest

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Guest Mon Mar 12, 2018 5:45 pm

    traze neke lekare po inostranstvu za transplantaciju pluca, ali je izgleda veoma mala sansa

    smrdljiva antivakserska djubrad ce morati zauzeti poseban krug pakla kada se sve ovo bude dovodilo u red

    vakcine - institucije i poverenje - Page 22 Empty Re: vakcine - institucije i poverenje

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 11:32 am