Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Knjiga srama

    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 1:33 pm

    naprednjacki zikovci vratili notorius na forum.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Erős Pista Fri Feb 17, 2017 1:37 pm

    Svaka cast Nikolicu!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 1:38 pm

    nista bolje nismo ocekivali od najsmrdljivijeg taloga sa dna kontejnera koji ova zemlja ima.
    Notorious

    Posts : 1180
    Join date : 2014-10-29
    Location : Beograd

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Notorious Fri Feb 17, 2017 1:47 pm

    plachkica wrote:treba da odradi zadatak, a zadatak je napraviti od marije mali psihički labilnu osobu.
    dalje od toga ne razmišlja.

    Potežući pritom interes dece kao oružje. Bljuzga podla. 

    et Bili
    Eve me, povremeno se umorim od socijalizacije, što realne što virtuelne,  pa se sklonim dok se ne konsolidujem.
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 1:52 pm

    mene samo zanima za koliko milijardi evra mesecno radi ta zena, jer mi je jedino dokucivo da ogromne pare mogu od osobe napraviti takvo govno.
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 1:57 pm

    136.810 RSD
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 1:59 pm

    znaci ipak je samo izvorno i pogano govno.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Veletin Fri Feb 17, 2017 3:02 pm

    Она је прошле године наредила обезбеђењу да у зграду не пушта странке које одлазе код њеног заменика Драгољуба Ацковића. Нешто јој се није допадало код тих људи. Knjiga srama - Page 19 1317743302
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Fri Feb 17, 2017 8:07 pm

    setimo se i ovog djubreta



    Nije ovo nista novo,i "vojvodjanski Seselj" Nenad Canak je isto tako preko suda i Centra za socijalni rad (njegov kadar je bio direktor Centra -iz LSV-a)oteo tada njegovoj bivsoj i pritom trudnoj zeni iz prvog braka,zajednickog sina! 

    ne znam po kom osnovu, ali jeste to uradio. ta zena je bila a i danas je zdrava, potpuno funkcionalna, egzistencijalno neugrozena, prosvetna radnica.
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8086
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Daï Djakman Faré Wed Mar 29, 2017 4:39 pm

    Sex Pistols’ Johnny Rotten to Americans: Support Trump “Or You Will Destroy the Country”


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 29, 2017 4:44 pm

    ah, Johnny Rotten, Novica Zdravković britanske muzičke scene.

    nedavno je imao neki rasistički rant o tome kako u Islingtonu danas žive sve čamuge i pakiji
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Kinder Lad Wed Mar 29, 2017 4:45 pm

    Gingeri moraju da se drze zajedno  Knjiga srama - Page 19 1861198401


    _____
    alt-lib
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8086
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Daï Djakman Faré Wed Mar 29, 2017 4:53 pm

    Hubert de Montmirail wrote:ah, Johnny Rotten, Novica Zdravković britanske muzičke scene.

    nedavno je imao neki rasistički rant o tome kako u Islingtonu danas žive sve čamuge i pakiji
    voleo bih da nadjes tacan citat ako mozes. ja otprilike pratim njegove aktivnosti i on dosada, bas i nije imao takvih eksplicitno rasistickih izleta. to sto je rekao bi moglo da bude receno na nivou drkanja pc ideologije i re-afirmacije njegovog street cred-a (da on kao neko ko je odrastao u community housing-u sa crncima i pakistancima moze camuge da zove camugama a pakije pakijima).


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8086
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Daï Djakman Faré Wed Mar 29, 2017 4:55 pm

    a ovo sad za trampa govori jer upravo promovise knjigu pa mora da generise publicitet iako je u izbornoj kampanji imao jasnu distancu od njega. mislim, svejedno je nevidjeno jadno i glupo to sto radi.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 29, 2017 5:05 pm

    uh probaću, slušao sam na preskok, bilo je nešto vezano za Arsenal, kako to više nije tim za koji je navijao kao mali, da se promenio kao i kraj u kojem se klub nalazio i u kojem je on odrastao... moguće je i da sam pogrešno protumačio njegove reči, ionako je sve bilo izgovoreno vrlo mumlavo
    Јанош Винету

    Posts : 5223
    Join date : 2016-01-26

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Јанош Винету Wed Mar 29, 2017 6:32 pm

    Hubert de Montmirail wrote:uh probaću, slušao sam na preskok, bilo je nešto vezano za Arsenal, kako to više nije tim za koji je navijao kao mali, da se promenio kao i kraj u kojem se klub nalazio i u kojem je on odrastao... moguće je i da sam pogrešno protumačio njegove reči, ionako je sve bilo izgovoreno vrlo mumlavo

    Knjiga srama - Page 19 286371741
    Gledao sam taj klip na jutubu, nema tu traga od rasizma IMHO.
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Nino Quincampoix Wed Mar 29, 2017 7:09 pm

    onda sam ga pogrešno razumeo, daj link da pogledam ponovo
    ♏

    Posts : 4551
    Join date : 2016-06-09

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by ♏ Wed Mar 29, 2017 7:53 pm

    Uvek pročitam ovaj thread kao knjiga sarma.
    Erős Pista

    Posts : 81495
    Join date : 2012-06-10

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Erős Pista Fri Apr 07, 2017 5:24 pm

    Dusan Teodorovic
    @duteodor1
    23 h
    Kandidat za lustraciju Vladimir Vuletić, predsednik Upravnog odbora RTS, jedan od glavnih slugu Aleksandra Vučića pic.twitter.com/sPsR7Alc9S
    Prikaz fotografije ·    
     
    Vladimir
    @VladaVuletic
    Odgovor korisniku/ci @duteodor1
     
    Uvazeni g. Teodorovicu ocekujem da na sudu dokazete uveredljivu tvrdnju da sam koa predesenik UO RTS, ili na drugi nacin, sluga A. Vucica.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Kinder Lad Fri Apr 07, 2017 5:41 pm

    na koji nacin je to uvreda, mislim da je predsednik UO RTS? A ovo drugo, well... Dobro, ima sudova i sudova.


    _____
    alt-lib
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Nino Quincampoix Fri Apr 07, 2017 5:51 pm

    pa da je u svojstvu predsednika UO RTS Vučićev sluga
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Fri Apr 07, 2017 5:53 pm

    čujem da je bio pijan na RTSu pre par nedelja i moljakao Vučića da se ne zajebe i ne izgubi izvore.

    neka dt zove neke iz rts-a za svedoke Knjiga srama - Page 19 1143415371
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Kinder Lad Fri Apr 07, 2017 5:57 pm

    Meni je najcrnje kod tih gnjida ne to sto ucestvuju u jednom autoritarnom rezimu, nego sto se pri tom ponasaju i druge uveravaju da je apsolutno sve u savrsenom redu. A jednako savrseno im je jasno da nije. U tom smislu vise mi na jetra ide Vuletic od Vulina recimo. Sta ja imam s Vulinom ili on sa mnom?


    _____
    alt-lib
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Fri Apr 07, 2017 6:24 pm

    pretvaranje da je sve ok je nužni element cele priče.

    svrha celog tog zahvata sa javnim ličnostima je da pruži kredibilitet vlasti, toga nema bez "normalizacije", bez stava "sve je ok".
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Kinder Lad Fri Apr 07, 2017 6:39 pm

    Gargantua wrote:pretvaranje da je sve ok je nužni element cele priče.

    svrha celog tog zahvata sa javnim ličnostima je da pruži kredibilitet vlasti, toga nema bez "normalizacije", bez stava "sve je ok".

    Pa znam. Zato njih i najvise ne podnosim. Mislim, radi se o klasicnoj stvari da su gadnije izdajice od protivnika.


    _____
    alt-lib

    Knjiga srama - Page 19 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun May 12, 2024 4:27 pm