Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Solus_Rex 2019-12-17, 22:22

    KinderLad wrote:Ma to nije ni bitno, prosto opozicija koja kritikuje major infrastruktuni projekat kao takav se bavi promašenom stvari. To je sumanuto, to se prosto ne radi. Može eventualno da kaže - treba, ali je preskupo, treba, ali bi bilo bolje to ovako ili onako i to je to.

    Ta i takva opozicija ima najaču podršku u urbanim centrima i rukovodi se logikom da aktuelnu koaliciju treba razbijati u prestonici pa na lokalu, tako da su ovo izjave taktičkog resentimana. Isto će proći aerodrom u Lađevcima: to je promašena investicija koju finasiraju obveznici cele republike i šta imamo mi od toga ako će biti potrebne decenije da se refinansira uloženo, to je trebalo dati u zakup evropskom poslodavcu i slične Brkić/ Radulović mudrosti.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 22:25

    to govno je trebalo minirati, kakav jebeni fikus aerodrom ladjevci. cemu zalivanje para u vukojebine, kada svi hrle u bg. a nije ni zalivanje, nego simulacija da bi se pare isisale.
    Solus_Rex

    Posts : 3516
    Join date : 2018-07-03

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Solus_Rex 2019-12-17, 22:32

    Zaliva se zato što je imovinska struktura po banjama Stradije (Mataruškoj, Vrnjačkoj, Aranđlovačkoj...) i planinskim centrima (Kopaonik, Stara planinina, Goč kod Kraljeva) u restruktuiranju pa je po modelu Slovenije neophodno obezbediti brz pristup.
    Birn je već izveštavo kog su profila novi vlasnici ako već na papiru nisu arapskog porekla.

    Nije svuda Stamatović na vlasti pa da se miniraju gondole rejduju dečiji kampovi kad treba.


    Last edited by Solus_Rex on 2019-12-17, 22:38; edited 2 times in total
    ficfiric

    Posts : 34313
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric 2019-12-17, 22:35

    Da ta mesta ne bi bile vukojebine, treba uloziti kintu u njih a ne krljati sve pare u bg i ns.

    A kad se ulaze, trebalo bi uraditi sto vise i mislim da je sasvim ok postaviti pitanje da li bas treba autoput ili je dovoljna brza saobracajnica 2X2 trake (na kojoj se, btw, ne bi placala putarina), i slicno. Ne znam koji su putevi najoptereceniji a cenim da je bolje uraditi 30% km puteva vise nego praviti nesto sto mozda nije potrebno


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 22:38

    ti ne kontas da je to obicno fingiranje ulaganja u manje sredine, ili ovo sto solus pise, i da od razvoja i ostanka ljudi tamo nema nista?
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 22:58

    autoput je baš potreban zato što se prenatrpavaju bg i ns

    deluje mi kao da se nekad nadrogiraš starim ns malterom i onda ideš i potpuno bez imakvog razuma ispaljuješ neka sranja koja nemaju logiku, čak ni u univerzumu koji u tom izmalterisanom stanju kreiraš
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:00

    ficfiric wrote:Da ta mesta ne bi bile vukojebine, treba uloziti kintu u njih a ne krljati sve pare u bg i ns.

    A kad se ulaze, trebalo bi uraditi sto vise i mislim da je sasvim ok postaviti pitanje da li bas treba autoput ili je dovoljna brza saobracajnica 2X2 trake (na kojoj se, btw, ne bi placala putarina), i slicno. Ne znam koji su putevi najoptereceniji a cenim da je bolje uraditi 30% km puteva vise nego praviti nesto sto mozda nije potrebno

    nisi u pravu, mora autoput, od svih varijanti je najbezbedniji
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-12-17, 23:01

    ficfiric wrote:Da ta mesta ne bi bile vukojebine, treba uloziti kintu u njih a ne krljati sve pare u bg i ns.

    A kad se ulaze, trebalo bi uraditi sto vise i mislim da je sasvim ok postaviti pitanje da li bas treba autoput ili je dovoljna brza saobracajnica 2X2 trake (na kojoj se, btw, ne bi placala putarina), i slicno. Ne znam koji su putevi najoptereceniji a cenim da je bolje uraditi 30% km puteva vise nego praviti nesto sto mozda nije potrebno

    dobro, to je drugo, to je legitimno pitanje. ne samo zbog para, nego i zbog veceg mogućeg broja isključenja/uključenja, itd. ali to je nešto drugo
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:01

    i kako ce prestati invazija seljenja u bg da bi se tamo radilo makar i u kladionici, kada se napravi autoput?
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:03

    nemojte dojebisati sada sa tom teorijom "samo da se napravi autoput i voila" 

    autoput se pravi zbog ovog sto je solus napisao, i ako na tome insistira 10 fabrika gde ce se raditi u pelenama za 300 evra, a da bi otvorili pogon u lapovu.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-12-17, 23:03

    Tako sto nema nigde ozbiljnijih ulaganja bez infrastrukture. long game jeste, ali jedini moguć
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:04

    ....


    Last edited by Mr. Moonlight on 2019-12-17, 23:10; edited 1 time in total
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-12-17, 23:05

    ali to je sve nebitno, sa stanovista politike ta kritika je sumanuta i nikuda ne vodi. ljudi vole infrastrukturu. kraj. bilo gde.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:05

    pa ne radi se svuda u pelenama, nego tamo gde je infrastruktura i sve ostalo sisa, pa si interesantan samo za pelenaše
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:06

    aham, samo ste preskocili deo o stanovanju u govnima, o gusenju od zagadjenja, i pijenju otrovne vode, dakle autoput je primaran u odnosu na to.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:06

    Mr. Moonlight wrote:pa ne radi se svuda u pelenama, nego tamo gde je infrastruktura i sve ostalo sisa, pa si interesantan samo za pelenaše


    a otkud u nisu i ns onda pelene fabrike?
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:07

    KinderLad wrote:ali to je sve nebitno, sa stanovista politike ta kritika je sumanuta i nikuda ne vodi. ljudi vole infrastrukturu. kraj. bilo gde.

    da sam imao taj autoput, ja bih uštedeo više od hiljafu sati do sada

    1 čovek
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:08

    autoput je bitan zato sto tvoj gari u lucanima ima fabriku da valja nesto slovencima, i zaposlio bi 14 radnika. wow opozicija - Page 18 1399639816 

    autoput subotica - ns mrtav, trci trci pa auto, tu i tamo neki kamion. ja ne znam gde vi zivite.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:09

    AZ-5 wrote:
    Mr. Moonlight wrote:pa ne radi se svuda u pelenama, nego tamo gde je infrastruktura i sve ostalo sisa, pa si interesantan samo za pelenaše


    a otkud u nisu i ns onda pelene fabrike?

    pročitaj šta piše još jednom

    ako ima dovoljno drugih radnih mesta, onda niko neće kod pelenaša, šta je tu nejasno
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:10

    crkni bre u govnima u kojima uživaš pička ti materina idiotska
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:11

    sta cemo sa tim sto zive ljudi u govnima? oce im biti bolje ako do tih govana i kuca bez kanalizacije stignu autobanom?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-12-17, 23:12

    AZ-5 wrote:autoput je bitan zato sto tvoj gari u lucanima ima fabriku da valja nesto slovencima, i zaposlio bi 14 radnika. wow opozicija - Page 18 1399639816 

    autoput subotica - ns mrtav, trci trci pa auto, tu i tamo neki kamion. ja ne znam gde vi zivite.

    na planeti zemlji. a na planeti zemlji politicari uglavnom ne kritikuju kapitalne infrastrukturne projekte kao takve. može cena da se kritikuje, može izvođač, mogu ekološke posledice pa onda zato, ali ovako - ne.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:12

    Mr. Moonlight wrote:
    AZ-5 wrote:


    a otkud u nisu i ns onda pelene fabrike?

    pročitaj šta piše još jednom

    ako ima dovoljno drugih radnih mesta, onda niko neće kod pelenaša, šta je tu nejasno


    pa ne primecujem bolja radna mesta i tamo gde je full autoput odavno, osim za mizerno mali broj uskostrucnih visokoobrazovanih radnika.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Guest 2019-12-17, 23:13

    KinderLad wrote:
    AZ-5 wrote:autoput je bitan zato sto tvoj gari u lucanima ima fabriku da valja nesto slovencima, i zaposlio bi 14 radnika. wow opozicija - Page 18 1399639816 

    autoput subotica - ns mrtav, trci trci pa auto, tu i tamo neki kamion. ja ne znam gde vi zivite.

    na planeti zemlji. a na planeti zemlji politicari uglavnom ne kritikuju kapitalne infrastrukturne projekte kao takve. može cena da se kritikuje, može izvođač, mogu ekološke posledice pa onda zato, ali ovako - ne.


    pa za koliko ljudi i koliki promet se to pravi?
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50250
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj 2019-12-17, 23:14

    AZ-5 wrote:
    KinderLad wrote:

    na planeti zemlji. a na planeti zemlji politicari uglavnom ne kritikuju kapitalne infrastrukturne projekte kao takve. može cena da se kritikuje, može izvođač, mogu ekološke posledice pa onda zato, ali ovako - ne.


    pa za koliko ljudi i koliki promet se to pravi?

    ama who cares, ja ti govorim o tome šta političari treba da rade, a šta ne

    opozicija - Page 18 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is 2024-05-19, 15:22