Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Anonymous
    Guest

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Guest Sat Sep 28, 2019 9:31 am

    postoji jedna bitna razlika, rusija i kina su lokalizovano, očito zlo, tu ima da se raspravlja malo o trenutnom modelu
    паће

    Posts : 41371
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by паће Sat Sep 28, 2019 9:36 am

    Па јес, данашњи капитализам је зло размазано по целом остатку света (укључујући и Русију, да се разумемо) осим ваљда Кубе и још понеког острва различитости. Пошто је то превелико, ајде да се усредсредимо на Русију и Кину.


    _____
       cousin for roasting the rakija
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Mr.Pink Sat Sep 28, 2019 9:38 am

    a dobro, bolje da navijas za fk, kk neki i da si osamdesetih igrao za zelju sa stajge nego da brate navijas za gretu thunberg


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Anonymous
    Guest

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Guest Sat Sep 28, 2019 9:43 am

    što?
    avatar
    Korisnik
    Korisnik

    Posts : 4670
    Join date : 2015-02-17

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by ontheotherhand Sat Sep 28, 2019 1:45 pm

    Mr.Pink wrote:zasto na svakom jebenom forumu na sportskim temama je najveca debilana

    ja sam to oduvek izbegavao

    jel to impliciraš i da je ova debilana?
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Mr.Pink Sat Sep 28, 2019 2:25 pm

    a cuj sto da ne navijam za gretu, kad ce me kolonizovati letecim trotinetima iz kine na baterije od tesle i vetrenjacama na maglu preko brace burazera

    radije cu onda navijati za lokalne gedzo opancare gledati ih kako se valjaju u blatu i garijevim govnima i gadjaju imt traktorima

    dakle uefa govno, jelen super liga je ponovo in. dinamo da jebe partizan iz keca u 2 iz sumnjivog penala


    Last edited by Mr.Pink on Sat Sep 28, 2019 2:30 pm; edited 1 time in total
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Mr.Pink Sat Sep 28, 2019 2:28 pm

    ja ontheotherhand zelim eksplicitno da kazem da sad kad sam ja dosao, da cu ovoj debilani dati malo na ozbiljnosti


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Filipenko Sun Sep 29, 2019 1:45 am

    Mr. Moonlight wrote:postoji jedna bitna razlika, rusija i kina su lokalizovano, očito zlo, tu ima da se raspravlja malo o trenutnom modelu


    Tako se isto pricalo za Francusku recimo 1795-1814, pa onda jos narednih 50-60 godina, u ocima ostatka Evrope, tamo je zavladao zakon rulje, pobijeno sve sto valja, udarali na svestenike, giljotinirali plemenite, teror, ubistva, bezvlasce.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by kondo Sun Sep 29, 2019 1:51 am

    Mr.Pink wrote:ja ontheotherhand zelim eksplicitno da kazem da sad kad sam ja dosao, da cu ovoj debilani dati malo na ozbiljnosti

    gledaj tarantina dovoljno si mator da mora da ti se dopadne


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 45

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Mr.Pink Mon Sep 30, 2019 4:27 pm

    ocu brt

    gorim koliko zelim da ga gledam. smilovala se dr da ide sa mnom ovih dana

    ali sad jebiga, nisam bio sa zeMskom 100 godina u kinu, sigurno ce mi svasta pasti na pamet u onom mraku


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Јанош Винету

    Posts : 5509
    Join date : 2016-01-26

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Јанош Винету Mon Sep 30, 2019 5:58 pm

    Jel se seća neko finala Lige Evrope 2012, Atletico Madrid - Athletic Bilbao?

    Nije to bio toliko davno, a to finale mi se urezalo u sećanje. Svima pričam o njemu, godinama.
    паће

    Posts : 41371
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by паће Mon Sep 30, 2019 6:53 pm

    Utvara wrote:Jel se seća neko finala Lige Evrope 2012, Atletico Madrid - Athletic Bilbao?

    Nije to bio toliko davno, a to finale mi se urezalo u sećanje. Svima pričam o njemu, godinama.

    Умлатили су те, саранили и сад се свуда јављаш као некаква утвара, а?


    _____
       cousin for roasting the rakija
       зрењанинска клима је идеална - кад има блата, нема прашине, кад има прашине, нема снега, а кад има снега нема блата.
    Јанош Винету

    Posts : 5509
    Join date : 2016-01-26

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Јанош Винету Tue Oct 01, 2019 12:12 am

    Tako nekako. Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 1233199462

    Pedigrirani Kolumbijac Falkao je zabio het-trik, tri komata je turio Bilbau iz tri kontre. Bilbao je igrao svoju kopiju Barselonine tiki-taka igre, kratki, precizni pasovi, držanje lopte, taktika, ovo ono.

    Iz tri-četiri kontre Atletiko Madrid je postigao sve što mu je trebalo. Nadtrčao je objektivno slabije pojedince Bilbaa.

    Ne znam više da li je bila to druga ili treća kontra, znam samo da je bila munjevita. Jedan pas, drugi do Falkaa, Falkao meće.
    Bilbao nastavlja da gradi igru, dodaju se između sebe, kreću u navalu, opet im duva promaja pozadi, bekovi i krila jasno sporiji od ovih dopingovanih iz Madrida.
    Opet ista scena, kontra, lopta do Falkaa, on meće.

    Ovi nešto kao menjaju, prave izmenu da pojačaju napad, gube dva-nula, moral opao, dodaju se između sebe kao usrani golubovi, noge im teške. Ali opet isto. Falkao meće i treći.

    Onda počinje nešto neverovatno, neki osamdeseti minut, posle tog trećeg gola. Opšti plač. Plaču svi na tribinama, plače 10.000 ljudi. To nisam video nigde. Ponosne, gorde Baskijce porazio je imperijalni Madrid, centar španske imperije i epicentar svog zla koje oni percipiraju kao takvo. Žene prve počinju da plaču. Kamera se fokusira na neku nežnu plavušu koja plače kao kiša. Oči joj crvene, cmizdri kao malo dete. Međutim, pored nje dečko, isto plače! Plaču svi muškarci! Plače neutešno 10.000 ljudi, žene, deca, starci. Igrači, videći da svi plaču, su pognuli glave, pojedini se valjaju po travi, hvataju za glavu.

    Španci su malo zbunjeni ovim izlivom emocija, koji je prevelik čak i za vatreno i toplokrvno špansko podneblje. Hteli bi da malo provociraju pobeđenog protivnika, da seire nad njihovim porazom. Ali Baskijci su van sebe od tuge, bilo bi preterano da se baca so na ranu. Nalaze pesmu koja u isto vreme slavi pobedu i podseća potčinjene na poraz, a nije preterano vulgarna i uvredljiva. Madriđani pevaju "Viva España, Viva España!" što dodatno deprimira i razjaruje već potištene Baskijce, koji se odvlače sa terena i stadiona kao popišani.

    Videla se ta emotivna energija i preko malih ekrana. Samo što je jedno neki rijaliti šou gde se zna da ih podbadaju, ovo je bilo nešto nadnaravno. Ovome je prethodila jedna dugogodišnja, možda i decenijska ložana, gde su gasirali narod da treba ulagati u klub, praviti svoje igrače, razvijati svoju igru, taktiku, gde su radili na svemu tome, ložili vatru u narodu, podgrevali očekivanja, da bi se sve to kolektivno izduvalo u 90 minuta u Bukureštu.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4465
    Join date : 2016-09-29

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Apr 12, 2021 5:20 pm

    Armstrong pored dopinga koristio i motor na Tur d'Fransu?




    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    Anonymous
    Guest

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Guest Mon Apr 12, 2021 5:23 pm

    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Sotir Mon Apr 12, 2021 5:53 pm

    Али 21. век је, могао је да намести да се мотор пали даљински, није морао да ставља команде у своје дупе.
    паће

    Posts : 41371
    Join date : 2012-02-12
    Location : wife supremacist

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by паће Mon Apr 12, 2021 5:55 pm

    Sotir wrote:Али 21. век је, могао је да намести да се мотор пали даљински, није морао да ставља команде у своје дупе.

    Језиком на дугме у шлему... а баш је то тешко направити.

    Не, стварно, то кад саобраћајни смер крене да користи електронику, па онда још то ради на неки сопстверРЖ, то је смрт мајке југовића од посла. Бацај, не гледај.

    Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni? - Page 5 Empty Re: Zašto su profesionalni sportisti toliko plaćeni?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Oct 18, 2024 8:04 am