Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Beograd

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by kondo Fri Aug 30, 2019 9:15 am

    pa bivsa slasticarna kod konja, ima neko fensi ime danas, mozda square? ovo sto se vide suncobrani levo od spomenika


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by beatakeshi Fri Aug 30, 2019 10:13 am

    Gargantua wrote:jedno drvo je već lepo ožutelo Beograd - Page 13 2304934895

    Beograd - Page 13 JUUk1Ll
    Jedno impozantno zimozelenilo na sred srede se samo nameće kao rešenje.
    ficfiric

    Posts : 34111
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by ficfiric Fri Aug 30, 2019 10:17 am

    Gargantua wrote:jedno drvo je već lepo ožutelo Beograd - Page 13 2304934895

    Beograd - Page 13 JUUk1Ll


    Ko li ga je zasadio? Gagic?

    Beograd - Page 13 102246_b2dd143a5fbc7c8fc6be44a31a46fa94-5994674104_kup


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Guest Fri Aug 30, 2019 11:20 am

    Posađene pajalice i metle. Ali takvi su bili i Đilasovi platani, pa ižđikljaše, dajmo grančicama vremena. Najvažnije da nema latiničnih grafita na konju... knezu.
    Anonymous
    Guest

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Guest Fri Aug 30, 2019 11:33 am

    Beograd - Page 13 EDLgk0lXsAAmXly?format=jpg&name=large
    Anonymous
    Guest

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Guest Fri Aug 30, 2019 12:08 pm

    Beograd - Page 13 Merge-from-ofoct
    avatar

    Posts : 710
    Join date : 2015-07-10

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by 1088 Fri Aug 30, 2019 4:03 pm

    Creepy Uncle wrote:Beobuildu ni ovo nije dovoljno. Bune se zato što se spomeniku može prići slobodno, pa i sesti na postament, umesto da kao svuda u Evropi i Celju spomenik bude ograđen nekakvom aaaa bodljikavom žicom, što kaže Radovan III.
    to izuzetno beourbanističko mislilište povremeno ozbiljno zastupa i stav da u centralnoj gradskoj zoni treba da bude što manje drveća, jer ono zaklanja lepe fasade.

    priznaj da ti se svidela i ova poruka. Beograd - Page 13 1861198401

    milanche wrote:Tacno tako. Zato razumem i deo onih koji se vise svidjao predgodni trg. Drugo, kod nas trg u pravom smislu te reci nije postojao od 1946, iz politickih razloga, o kojima sam pisao. Ljudi su navikli na onakav stari trg, na svaku drasticnu promenu ce reagovati negativno jer to izlazi iz onoga sto oni znaju i iz njihvog vidjenja kako treba da bude a koje su stekli navikom na proslo stanje. Nije svaka kritika politicka. Treba razumeti ljude i argumentovano im obrazloziti, a ne da se napadaju.

    da se nelazemo, da je znao On, zasto su zardinjere tu bide i zasto bile tolike, ne bi se to promenilo, garantujem. Sva sreca pa je prosli gradski arhitekta se izborio za ovo resenje, imam pozitivno misljenje o njemu.
    jedan dživdžan umre svaki put kada neko rasprostre tu misal da sada konačno imamo prostor za veliki miting opozicije. bilo kroz pljižovanje, bilo ozbiljno.
    Anonymous
    Guest

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Guest Fri Aug 30, 2019 4:23 pm

    tu ima sasvim dovoljno mesta za jednu ozbiljnu zgradu
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by ♏ Fri Aug 30, 2019 6:43 pm

    Pozitivno mišljenje o Milutinu tzv. Foliću? Okej, gospodine, razumeo sam šta tražite, vrata za prihvat sitnosopstveničkih moralnih nakaza su dalje niz hodnik.

    Uostalom, smatram da West 65 treba razoriti.
    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by bela maca Fri Aug 30, 2019 6:46 pm

    kad je nemačka ambasada prešla u kanadsku ambasadu?


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    ♏

    Posts : 4537
    Join date : 2016-06-09

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by ♏ Fri Aug 30, 2019 6:51 pm

    Pre četiri godine su srušili staru zgradu, a u kanadskoj nije ambasada, nego samo konzularni poslovi... pre toga su neko vreme bili u zgradi pored CZKD-a.
    bela maca

    Posts : 11020
    Join date : 2014-10-28

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by bela maca Fri Aug 30, 2019 7:07 pm

    da, to sve znam, ovo me baš iznenadilo, znam da imaju te prostorije kod czkd-a i da grade novo, bi mi neobično da su sad ovde


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by kondo Fri Aug 30, 2019 8:03 pm

    lupetarate


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Mr.Pink Fri Aug 30, 2019 8:16 pm

    kao prvo. svim prezivelim beogradjanima da porucim - pusite kurac

    kao drugo. ispred biste Dimitrija Tucovica na slaviji, one biste kojoj niko nikada nije imao pristup a na koju ja sada redovno u prolazu bacim oko onako slucajno kao na neku seksi milfaru, neko je postavio saksiju sa velikom muskatlom, crvenom. i svaki put kada bih prosao tuda, skoro pa bih zaplakao kao ta seksi milfara na onu scenu iz titanika kada kejt se sa onog imporivizonog splava oprasta sa kamenom dikapriom 

    ta crvena muskatla i pripadajuca joj saksija je meni predstavljala tu slamku spasa, za grad koji tone velikom brzinom. kao da sam se sa tim covekom/zenom koji ju je tu postavio nekako povezao. kao neka ljubav preko chata. svaki put bi mi srce zaigralo tu na slaviji

    i pre neko vece u prolazu primetim razbijenu saksiju, a muskatlu iscupanu. koliko sam samo bogarao. pokusao sam da je vratim nazad, uzalud. saksiji se raspala. rekoh sebi zajebi stoku, te uzeh muskatlu i poneh je sa sobom kuci i sada je tamo uzgajam

    opancarima koji su uspeli da se i na ova usrana snsovska trzna resenja poseru ne zameram nista, ali zbog slucajnih crvenih muskatli jebacu vas ruzno


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by beatakeshi Fri Aug 30, 2019 9:40 pm

    Brte, ti gledaš Titanik.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Mr.Pink Fri Aug 30, 2019 9:42 pm

    gledao sam ga 20 puta, ne stidim se toga

    moja mladja schwester ima i dan danas original VHS kasetu. gledala ga je sa svojim drustvom, onomad. a ja sam gledao u to njeno zeMsko drustvo


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    avatar

    Posts : 18348
    Join date : 2014-12-12

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by beatakeshi Fri Aug 30, 2019 9:47 pm

    Opravdano!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by kondo Sat Aug 31, 2019 12:31 am

    Samo kvalitetno pičkopaćeništvo!


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Guest Sat Aug 31, 2019 1:27 pm

    i tako...veliki, otvoren prostor kao u svim gradovima Evrope i Škofje Loke...


    Vesić: U vreme utakmica poseban prostor za navijače „Zvezde” i „Partizana” na Trgu republike

    Beograd je jedan od retkih evropskih gradova koji ima dva svoja fudbalska kluba na najelitnijim svetskim fudbalskim takmičenjima, rekao je zamenik gradonačelnika Goran Vesić gostujući na TV „Studio B”. 

    – To znači da će u Beogradu biti najmanje šest velikih evropskih utakmica, tri će odigrati „Zvezda”, tri „Partizan”. To opet znači da će biti puno turista, da će se lepo pisati u tim zemljama o Beogradu i to je ono na šta treba da budemo ponosni. Mi ćemo kao Grad Beograd dati doprinos tom prazniku fudbala, koji će biti ove jeseni u Beogradu. Uspeh „Zvezde” i „Partizana” je veliki uspeh za Beograd i srpski fudbal – rekao je Vesić.

    On je dodao da će ponuditi „Crvenoj zvezdi” i „Partizanu”, kao i Fudbalskom savezu Srbije da se na Trgu republike napravi jedna zona fudbala, gde će za decu biti postavljena igrališta na kojima će moći da igraju razne igre koje imaju veze sa fudbalom i gde će moći da se podsete šta je to fudbal. Na taj način, svaki put kada igraju „Zvezda” i „Partizan”, deca mogu da dođu u tu zonu, ali i ljudi koji su vezani za fudbal.

    – Mislim da će to biti dobro i siguran sam da će oba kluba to da prihvate, jer Beograd će ove jeseni biti dom evropskog fudbala. Na Trgu republike će u sklopu zone fudbala biti postavljen i veliki ekran gde će moći da se gledaju utakmice i „Zvezde” i „Partizana”. To već postoji na centralnim trgovima u drugim evropskim gradovima, gde se gleda utakmica i gde sede ljudi vezani za taj klub. Ovo je jedinstvena prilika da zajednički uradimo jedan sjajan događaj i da „Zvezda” i „Partizan” zajedno sa Gradom Beogradom imaju dobru promociju, to jest da zajedno uradimo sve što treba kako bi se naš grad promovisao i kako bi ga posetilo što više turista – rekao je Vesić.

    On je dodao da će sa klubovima dolaziti i novinari koji će pisati o našem gradu i promovisati Beograd, a da nama trebaju baš takvi događaji. 

    – I zato hvala i „Zvezdi” i „Partizanu” što su se plasirali, uradili su veliki posao i za Beograd, jer svaki događaj, bilo da je sportski ili kulturni, predstavlja dodatnu promociju za naš grad – istakao je zamenik gradonačelnika.
    Anonymous
    Guest

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Guest Sat Aug 31, 2019 1:43 pm

    hahaha pa normalno je da se u septickoj jami pravi prostor za sta drugarice i drugovi pioniri? za govnaaa 

    Beograd - Page 13 1931448533
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50029
    Join date : 2017-11-16

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Sat Aug 31, 2019 4:45 pm

     gde će za decu biti postavljena igrališta na kojima će moći da igraju razne igre koje imaju veze sa fudbalom i gde će moći da se podsete šta je to fudbal.

    posle utakmica?
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Sotir Sat Aug 31, 2019 4:55 pm

    У граду је остало толико зеленила да ће моћи да направе само терене за уживо стони фудбал.
    katamaran

    Posts : 1341
    Join date : 2015-01-20

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by katamaran Sat Aug 31, 2019 5:02 pm

    Ide neko na indonezansku pijacu na Kalis veceras? Javljajte sta ima.


    _____
    Belaj Boy
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by kapetanm Sat Aug 31, 2019 7:17 pm

    Jbt isarali mi ulicu za parking i zajebali 60% stanara. To je uvod za zoniranje a mi ono bas i nismo suvi centar. Koliko znam komsiluk utoke ce da rade
    kapetanm

    Posts : 5797
    Join date : 2012-02-10

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by kapetanm Sat Aug 31, 2019 8:26 pm

    Gari javi seBeograd - Page 13 Img-0210

    Beograd - Page 13 Empty Re: Beograd

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 7:50 pm