Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Serije kao takve

    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by lalinea Tue Mar 31, 2020 8:35 am

    Star Trek: Picard, na trecoj sam epizodi. TNG meets Firefly Serije kao takve - Page 35 1143415371.


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    lalinea

    Posts : 3420
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by lalinea Thu Apr 02, 2020 7:32 am

    Odlican je Picard, odlican!


    _____
    you cannot simply trust a language model when it tells you how it feels
    Cowboy

    Posts : 1040
    Join date : 2012-02-11

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Cowboy Fri Apr 03, 2020 6:31 am

    Autsajder, stigao do 7. epizode, sjajni rediteljski trikovi, minuciozno radjeno

    Sama pricha djene djene, videcu do kraja
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Sun Apr 05, 2020 3:30 am

    Jel gleda neko

    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Nino Quincampoix Sun Apr 05, 2020 3:33 am

    Ja ću ovih dana.
    ♏

    Posts : 4502
    Join date : 2016-06-09

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by ♏ Sun Apr 05, 2020 3:34 am

    Takoreći planiram.
    ćaća

    Posts : 3378
    Join date : 2019-11-03
    Age : 41
    Location : Bordeaux, FR

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by ćaća Sun Apr 12, 2020 1:58 am

    Zna li neko gde može da se skine Više od igre?
    avatar

    Posts : 10317
    Join date : 2012-02-10

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Nino Quincampoix Sun Apr 12, 2020 2:08 am

    Inače, odgledao sam prvu epizodu The English Game i ne verujem da ću dalje. I gluma i produkcija gori od Montevidea.
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by beatakeshi Sun Apr 12, 2020 2:14 am

    Subura, krv Rima - dosta mršavo, slabo. Film je meni odličan, a ovo je prikvel.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Sun Apr 12, 2020 2:36 am

    lalinea wrote:Odlican je Picard, odlican!

    Vrlo sam zadovoljan. Mada predugo je trajalo do Engage! momenta.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Sun Apr 12, 2020 4:16 am

    Dobosz Esterházy wrote:Inače, odgledao sam prvu epizodu The English Game i ne verujem da ću dalje. I gluma i produkcija gori od Montevidea.

    Ja pogledao e1 i kao ajde gledaću posle e2 kad ono nikako da me privuče, a u stvari mi se baš nije svidelo. Sad kapiram da sam odgledao više zbog scenografije i koreografije.
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Tue Apr 14, 2020 12:36 pm

    mislim da sam odgledala sve što postoji
    čekam da se završi my brilliant friend pa da zbindžujem
    odgledala sam prvu epizodu killing eve, more of the same
    i počela je još jedna serija pod fibinom palicom, run, nije loša
    i gledam the good place, skroz mi je smešna in a stupid way


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 14, 2020 12:50 pm

    ja sam odgledao drugu sezonu altered carbon i nije me oduševio nastavak

    sad sam počeo counterpart, tek dve epizode, ali mi se sviđa

    videću kako će da ide dalje
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by plachkica Tue Apr 14, 2020 12:55 pm

    Erzsébet Biszak wrote:mislim da sam odgledala sve što postoji
    čekam da se završi my brilliant friend pa da zbindžujem
    odgledala sam prvu epizodu killing eve, more of the same
    i počela je još jedna serija pod fibinom palicom, run, nije loša
    i gledam the good place, skroz mi je smešna in a stupid way

    čekaš da emituju sve 4 sezone? druga je završena Serije kao takve - Page 35 1143415371
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Tue Apr 14, 2020 12:59 pm

    na kioscima nalazim samo prve tri epizode


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Janko Suvar

    Posts : 7602
    Join date : 2019-06-06

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Janko Suvar Thu Apr 16, 2020 2:42 pm

    This is the official YouTube channel for the Talking Sopranos Podcast featuring Michael Imperioli and Steve Schirripa.





    Mnogo zabavan podcast, a moze i da se slusa uz gledanje. Bobi malo tezi za pracenje i ne razume bar u pocetku da podcast nije razgovor nego mora jedan pa drugi da govori, a Kristofer iznenadjujuce pametan i promisljen. 


    Ima spojlera ako ima neko ko nije pogledao seriju dvaes godina kasniije.
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by паће Thu Apr 16, 2020 10:48 pm

    Talason wrote:ja sam odgledao drugu sezonu altered carbon i nije me oduševio nastavak

    Ћерка и ја гледали... и остало нам још пар епизода ама клинци пореметили распоред па нам се распао термин. Ал' видим не наваљује, а не наваљујем ни ја.

    Мислим да су искристалисали формулу, избацили све што не утиче на или не улази у њу, а архитеткама и декоратерима платили нешто мање него пре. Фали онај филигран на архитектури. Ал' су дошли до чистог производа без примеса.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 21, 2020 2:12 am

    Gleda li neko ZeroZeroZero?

    Jako mi prija iako je derivat Narcosa: prvo, preskupa je serija, apsolutno preskupa - lokacije su perfektne, Mediteran, Meksiko, Nju Orleans. Fotografija podseća na, recimo, Sicario, ima hladnu lepotu i svedenost. Junaci su drveni i klišetizirani uz nekoliko jakih izuzetaka, ali to mi ne smeta jer sam orijentisan na proceduralni deo serije, i na ultranasilje. 

    Ko voli da se naslađuje detaljima globalne trgovine narkoticima i da pritom malo putuje u svojoj glavi od Montereja do Kalabrije, obavezno da gleda.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by kondo Tue Apr 21, 2020 2:18 am

    Gde se to gleda? Zvuči dobro za moje standarde


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 21, 2020 2:20 am

    Ima da se skine na Rutrackeru. Serija je Amazonova ali nije dostupna za naš region.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7150
    Join date : 2020-03-05

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Apr 21, 2020 12:24 pm

    Halászlé wrote:Gleda li neko ZeroZeroZero?

    Jako mi prija iako je derivat Narcosa: prvo, preskupa je serija, apsolutno preskupa - lokacije su perfektne, Mediteran, Meksiko, Nju Orleans. Fotografija podseća na, recimo, Sicario, ima hladnu lepotu i svedenost. Junaci su drveni i klišetizirani uz nekoliko jakih izuzetaka, ali to mi ne smeta jer sam orijentisan na proceduralni deo serije, i na ultranasilje. 

    Ko voli da se naslađuje detaljima globalne trgovine narkoticima i da pritom malo putuje u svojoj glavi od Montereja do Kalabrije, obavezno da gleda.

    Odgledao pre 2 nedelje, kada sam ti je ovde preporucio. Uz sve ovo sto si ti rekao ja bih dodao da mi je smetalo to sto Andrea Riseborough sa ovom frizurom i ovako omrsavela i sitna meni mnogo lici na Megan Rapino, americku fudbalerku, heroja proslogodisnjeg svetskog prvenstva u zenskom fudbalu koja je, usred prvenstva gde je bila najbolji strelac, pokrenula akciju da se ne ide u Belu kucu ako se osvoji prvenstvo. Pa ju je Tramp zajebavao preko tvitera, a ona je zauzvrat pod pritiskom igrala sve bolje, na uzas MAGA ekipe. Dakle gledam Andreu vidim Megan i to mi je bila distrakcija.

    Ali osim i pored toga, svidja mi se kontrast izmedju italijanske tisine (Italijanski mafiozi ne pricaju mnogo, ne pucaju mnogo i ne pokazuju emocije), opsteg haosa u Meksiku (bla bla kabron bla bla madrigon bla bla puto ratatatata buuum, pa onda zene placu sto je muskarac poginuo) do relativne tisine koja provejava u odnosu izmedju brata i sestre a ispod koje se valja ogromna kolicina emocija.  Jos mi se svideo i deo po Africi, jako lepo snimljeno a ne mozes iz aviona da vidis u kom smeru ide prica. Ono sto je malo postalo smorno s vremenom je da svaka epizoda ima bookmark, to jest pokazu na pocetku/u sredini nesto sto se vec dogodilo, pa onda krecu iz pocetka ka tome. Ajd jednom ajd dvaput, ali u svakoj epizodi...

    Od mene, preporuka. Voleo bih da im Korona virus ne sjebe planove za drugu sezonu. I da Andrea prestane da lici na Megan Rapino.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 21, 2020 12:26 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Halászlé wrote:Gleda li neko ZeroZeroZero?

    Jako mi prija iako je derivat Narcosa: prvo, preskupa je serija, apsolutno preskupa - lokacije su perfektne, Mediteran, Meksiko, Nju Orleans. Fotografija podseća na, recimo, Sicario, ima hladnu lepotu i svedenost. Junaci su drveni i klišetizirani uz nekoliko jakih izuzetaka, ali to mi ne smeta jer sam orijentisan na proceduralni deo serije, i na ultranasilje. 

    Ko voli da se naslađuje detaljima globalne trgovine narkoticima i da pritom malo putuje u svojoj glavi od Montereja do Kalabrije, obavezno da gleda.

    Odgledao pre 2 nedelje, kada sam ti je ovde preporucio. Uz sve ovo sto si ti rekao ja bih dodao da mi je smetalo to sto Andrea Riseborough sa ovom frizurom i ovako omrsavela i sitna meni mnogo lici na Megan Rapino, americku fudbalerku, heroja proslogodisnjeg svetskog prvenstva u zenskom fudbalu koja je, usred prvenstva gde je bila najbolji strelac, pokrenula akciju da se ne ide u Belu kucu ako se osvoji prvenstvo. Pa ju je Tramp zajebavao preko tvitera, a ona je zauzvrat pod pritiskom igrala sve bolje, na uzas MAGA ekipe. Dakle gledam Andreu vidim Megan i to mi je bila distrakcija.

    Ali osim i pored toga, svidja mi se kontrast izmedju italijanske tisine (Italijanski mafiozi ne pricaju mnogo a i ne pucaju mnogo), opsteg haosa u Meksiku (bla bla kabron bla bla madrigon bla bla puto ratatatata buuum) do relativne tisine koja provejava u odnosu izmedju brata i sestre a ispod koje se valja ogromna kolicina emocija.  Jos mi se svideo i deo po Africi, jako lepo snimljeno a ne mozes iz aviona da vidis u kom smeru ide prica. Ono sto je malo postalo smorno s vremenom je da svaka epizoda ima bookmark, to jest pokazu na pocetku/u sredini nesto sto se vec dogodilo, pa onda krecu iz pocetka ka tome. Ajd jednom ajd dvaput, ali u svakoj epizodi...

    Od mene, preporuka. Voleo bih da im Korona virus ne sjebe planove za drugu sezonu. I da Andrea prestane da lici na Megan Rapino.

    aaaaa bravo, razmišljam sve vreme na koga mi liči osim na Tildu Svinton. znam i onu njenu "jebala sam vam majku" fotku.

    a taj narativni klot-frket bi mogli da promene bar u jednoj epizodi, ali navikao sam se već  Serije kao takve - Page 35 3579118792

    izvini, zaboravio sam da si je preporučio, neka frka je trenutno, virus neki.
    Anonymous
    Guest

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Guest Tue Apr 21, 2020 1:15 pm

    što je meni ona bila ljepa u oblivionu Serije kao takve - Page 35 3274312807

    posle sam tek shvatio da nije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7150
    Join date : 2020-03-05

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Vilmos Tehenészfiú Tue Apr 21, 2020 1:58 pm

    Talason wrote:što je meni ona bila ljepa u oblivionu Serije kao takve - Page 35 3274312807

    posle sam tek shvatio da nije

    eeee jeste. i obline je tu imala.

    sta se sad od nje napravi, kuku lele.
    bela maca

    Posts : 10960
    Join date : 2014-10-28

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by bela maca Wed Apr 22, 2020 1:06 am

    izbindžovala sam plot against america, meni skroz super/vrlo skeri


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together

    Serije kao takve - Page 35 Empty Re: Serije kao takve

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 3:44 pm