Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ne Da(vi)mo Beograd

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by kondo Sun Apr 26, 2020 10:04 pm

    Hehe imam megafon u podrumu


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by паће Sun Apr 26, 2020 10:05 pm

    Да је ту {овде убацити неког из бановине}, он би имао гигафон.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Летећи Полип

    Posts : 11041
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Летећи Полип Mon Apr 27, 2020 12:02 am

    Kod mene se baš čulo, mada sam tek naknadno saznao o čemu se radi. Do danas je išao aplauz, a sad su išle pitštaljke i šerpe. Neka budala je duvala u vuvuzelu. Đavolji instrument.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by kondo Mon Apr 27, 2020 12:26 am

    taj sa vuvuzelom sam ja sutra


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    zvezda je zivot

    Posts : 6957
    Join date : 2014-11-07

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by zvezda je zivot Sat May 16, 2020 11:25 pm



    bas lepo. mada misljenja su podeljena



    _____
    ova zemlja to je to
    Daï Djakman Faré

    Posts : 7994
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Daï Djakman Faré Sun May 17, 2020 12:33 am

    zvezda je zivot wrote:
    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 903208043


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 49675
    Join date : 2017-11-16

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Nektivni Ugnelj Sun May 17, 2020 12:49 am

    S druge strane, nikad mi nije bilo jasno zasto se ljudi bune (kao taj na tviteru) zbog necega sto radi neko ko ionako nije njihova opcija
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Solus_Rex Sat Aug 15, 2020 4:15 pm

    Miša Brkić na mehaničkoj ventilaciji:



    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Guest Sat Aug 15, 2020 5:14 pm

    Bukvalno to sam pomislio kad sam video  Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 3579118792
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 13, 2021 9:10 am

    Ukoliko Ne davimo Beograd bude izašao na izbore, predizborna koalicija biće moguća samo sa pokretima i Zajedno za Srbiju Nebojše Zelenovića, dok ostale opozicione partije ne dolaze u obzir. Dobrica Veselinović, jedan od lidera NDBG, navodi u razgovoru za list “Nova” da su ostali opozicioni akteri na političkoj sceni imaju problematičnu prošlost, ali da je sa njima saradnja moguća posle izbora, zbog smene SNS.

    https://nova.rs/vesti/politika/dobrica-veselinovic-zelenovic-moze-ostali-problematicni/



    Vaš saborac Radomir Lazović je izjavio da se pripremate za izbore, mada još nije sigurno da ćete na njih ići, kao i da ćete, izaći samostalno ili sa pokretima sa kojima sarađujete, a od stranaka samo sa ZZS Nebojše Zelenovića. Koji su to pokreti?

    Baš zbog velike odgovornosti koje imamo posle Povelje za dobar grad trudićemo se da u narednom periodu spisak podrške proširimo, ali i da uključimo što veći broj pojedinaca, pokreta i organizacija u borbu. Što se tiče saradnje sa pokretima, to su svakako organizacije okupljene oko Građanskog fronta, ekološki pokreti kao što su Odbranimo reke Stare planine, ali i manje lokalne inicijative kao što je Izbor za našu opštinu Batajnica i pokret “Solidarnost”

    ...


    Aleksandra Jovanovića Ćutu, poznatog po borbi protiv izgradnje mini hidroelektrana, iz opozicije optužuju da svesno ili nesvesno radi za vlast. Ne davimo Beograd, sa druge strane, sa njima sarađuje. Kako komentarišete optužbe na njegov račun?

    Naša saradnja sa pokretom Odbranimo reke Stare planine došla je organski kroz borbe na terenu, pomoć i saradnju u organizovanju protesta, blokada i slično. Kao i što sa drugim građanskim pokretima već duži niz godina sarađujemo, tako da će se ta saradnja prirodno biti nastavljena u budućnosti.

    Ne mislim da je ubačeni element ili radi za vlast. Videćemo kakva će biti u buduće naša saradnja.


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 13, 2021 9:57 am

    Владимир Гајић@vladimirgajic1

    Dobrica Veselinović: Zelenović može, ostali problematični - NOVA portal Сад и овај момак мисли да је паметно градити име нападајући опозицију и обећавајући унапред излазак на изборе без обзира на услове. Избор коалиционог партнера то потврђује.


    Владимир Гајић@vladimirgajic1

    “ Зеленовић може, остали проблематични” агенда америчке амбасаде у Бгд. Јел може и Рио Тинто? А јел имаш ти један сат радног стажа у животу? Само питам…


    _____


    Uprava napolje!

    Janko Suvar

    Posts : 7602
    Join date : 2019-06-06

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Janko Suvar Tue Jul 13, 2021 10:02 am

    Gajic je vise vremena proveo u pritvoru nego Veselinovic u radnom stazu.
    Solus_Rex

    Posts : 3502
    Join date : 2018-07-03

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Solus_Rex Tue Jul 13, 2021 10:11 am

    Strani faktor, neću da kažem koji, već je izabrao kandidata i oni su uvereni da će nas pobediti na gradskim izborima.
    -А. В. Ћирилица


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 13, 2021 10:15 am

    Ali, vrh mi je "Сад и овај момак мисли да је паметно градити име нападајући опозицију" Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 286371741

    Dobri su i komentari saboraca


    Berghain_u_Beogradu@BerghainU
    Hipsteri ne rade, oni se snalaze.

    Марко Милић@dubresponce
    То је та поданичка политика. Радимо шта други очекују од нас а не шта је битно. Иде се линијом мањег отпора на уштрб грађана. До скоро сам мислио да су ок али задњих пар потеза су ме натерали да изгубим поверење.

    Vojchilo@Vojchilo
    Jos jedan projekat. Jasno…

    Rodoljub Urošević@RodoljubU
    Vlado, mali je običan šalabajzer. Hoće lično da profitira na politici.

    Pavlović Miloš@PavloviMilo
    Није проблем он.

    Већ огроман медијски простор који добија.

    Major Keserovic@KeserovicMajor
    Ameri su stvarno ocajni... Kvalitet spodoba spremnih da im sluze za pare je u intelektualnom i moralnom rangu drugog SNS esalona...

    Miloš Marković@MilosNusic
    Pokupovace ludak sve po BG samo da ne izgubi izbore...ovo ce tek biti smehoteka od izbora Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 1143415371) ima sve da ih izvede na izbore u 30 kolona Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 1143415371)

    Ana Manjana@aurablues
    Ma me osvrćite se, gos'n Vlado...mnogo se naši fini ljudi osvrću, jer imaju skrupula...ovde Šešelj uspeva i njegova politička deca..

    Vojchilo@Vojchilo
    Dzaba im sve. Ovo je pokusaj da se jase mrtva kljusina…

    Dejan Stojcic@DejanStojcic73
    Samo poreklo imovine , za svakoga.

    Da se ispita odakle Dobrici onaj narandzasti kaput Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 3402243210


    _____


    Uprava napolje!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Erős Pista Tue Jul 13, 2021 10:22 am

    Grantovi Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 2304934895


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Guest Tue Jul 13, 2021 10:43 am

    Janko Suvar wrote:Gajic je vise vremena proveo u pritvoru nego Veselinovic u radnom stazu.


    haha jebo te u bulju taj četnički smećar nakazni
    Anonymous
    Guest

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Guest Tue Jul 13, 2021 11:10 am

    šabac je uništio srbiju polovnim automobilima i sad su kao ekolozi

    ndbg da malo sišu kurac
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by plachkica Tue Jul 13, 2021 11:16 am

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 3579118792
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 13, 2021 12:29 pm

    Btw, pre neki dan sam video Zelenog kako vozi bajs uporedo sa nekom zenom., znaci ne u koloni vec jedno pored drugog i to ne na seoskom drumu vec u gradskoj ulici. Pace nije bio tu da zasvira


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Guest Tue Jul 13, 2021 12:33 pm

    nauči propise, i ti i taj seljoban

    Za vožnju bicikla, gde ne postoji posebna staza, odnosno traka, sme da se koristi kolovoz u širini od najviše jedan metar od desne ivice kolovoza, osim na delu puta ispred raskrsnice ili drugog mesta na kome vozilo skreće ulevo, odnosno kada vrši preticanje ili obilaženje.
    ficfiric

    Posts : 33879
    Join date : 2012-02-10

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by ficfiric Tue Jul 13, 2021 12:46 pm

    Nije bilo auta na kolovozu, bilo je dovoljno mesta Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 2304934895


    _____


    Uprava napolje!

    паће

    Posts : 39822
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by паће Tue Jul 13, 2021 1:03 pm

    Ако нисам функционално неписмен, у закону не спомиње друга возила, да ли их има или нема.


    _____
       I've seen hot chocolate, when mom would melt it for the icing on the cake. It's too hot to drink, and when it cools down enough it's not liquid. You can not drink hot chocolate.
       срце пуца где је лепљено
    Janko Suvar

    Posts : 7602
    Join date : 2019-06-06

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Janko Suvar Tue Jul 13, 2021 1:07 pm

    Turul madár wrote:
    Janko Suvar wrote:Gajic je vise vremena proveo u pritvoru nego Veselinovic u radnom stazu.


    haha jebo te u bulju taj četnički smećar nakazni
    mislim da nisi razumeo moju primedbu Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 1949538119
    Anonymous
    Guest

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Guest Tue Jul 13, 2021 3:00 pm

    uostalom šta kenja ndb o izborima kada đoka pavićević njih predstavlja u međustranačkom dijalogu, i na izbore će izaći samo ako im eu koja je patron tog dijaloga, dozvoli
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Erős Pista Tue Jul 13, 2021 3:03 pm

    U cemu je problem sa Pavicevicem?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Ne Da(vi)mo Beograd - Page 17 Empty Re: Ne Da(vi)mo Beograd

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri Mar 29, 2024 2:33 am