Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Demokratska stranka

    ficfiric

    Posts : 34198
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Wed Aug 16, 2017 6:12 pm

    Bojan Pajtić‏ @PajticBojan 16m16 minutes ago

    Kao član DS žalim zbog prekida saradnje sa PSG. Međutim, Janković nije imao izbora. Saradnja sa Vučićem po pitanju Ustava = koalicija sa AV.


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16191
    Join date : 2014-11-06

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by plachkica Wed Aug 16, 2017 6:26 pm

    Demokratska stranka - Page 3 3826186726

    Demokratska stranka - Page 3 VsW8Ejt
    rumbeando

    Posts : 13734
    Join date : 2016-02-01

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by rumbeando Wed Aug 16, 2017 6:41 pm

    Krle22 & Azdejković liked this. (Stvarno.)
    No Country

    Posts : 11112
    Join date : 2015-05-16

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by No Country Wed Aug 16, 2017 6:48 pm

    zastitnik gotama wrote:
    Neki teoreticar zavere bi reko da se DS preporucuje gde treba, ja ne mislim tako, nego je to eto novo saglasje srpske politike.
    За сагласје си могуће у праву (мада мислим да ће на крају бити сагласни у томе да јеби га, извин`те - нема сагласја, т.ј. да је играчка од те врсте), али нисам сигуран да ту и даље има процеса који би се могао назвати политиком.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Aug 16, 2017 7:07 pm

    Pajtić: Žalim zbog DS i Jankovića, ali nije imao izbora



    Beograd -- Bivši predsednik DS Bojan Pajtić izjavio je da žali zbog prekida saradnje DS i Pokreta slobodnih građana, ali i da lider PGS Saša Janković nije imao izbora.

    "Kao član DS žalim zbog prekida saradnje sa PSG. Međutim, Janković nije imao izbora. Saradnja sa Vučićem po pitanju Ustava jednako je koalicija sa Aleksandrom Vučićem", napisao je Pajtić na Tviteru

    PGS je saopštio da obustavlja planove o izbornoj saradnji sa DS zbog toga što je predsednik DS Dragan Šutanovac "javno ponudio Aleksandru Vučiću saradnju na izmenama Ustava".

    DS je saopštila da nema nameru da vodi debatu u medijima ni sa bilo kim iz opozicije, kao ni sa Jankovićem.

    DS je dodala da je bezuslovno podržala Jankovića na predsedničkim izborima verujući da dele iste vrednosti, a da on današnjim saopštenjem o prekidu saradnje zbunjuje građane i šteti celoj opoziciji pred izbore u Beogradu.

    Predsednik DS Dragan Šutanovac ranije je rekao da će DS dostaviti svoj predlog ustavnih promena predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, a stranka je saopštila da se promene odnose na pravosuđe i ni na šta drugo.
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Bluberi Wed Aug 16, 2017 7:27 pm

    Jebo politiku kao prvenstvo u opozicionarenju i tapšanje na tviteru.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Aug 16, 2017 7:28 pm

    tacno, treba se dogovoriti s Vucicem da se izmeni deo o pravosudju, to je vazno za EU integracije.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Aug 16, 2017 7:38 pm

    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Wed Aug 16, 2017 8:27 pm

    Inace:


    21. jul 2017. godine
    U organizaciji Ministarstva pravde danas je održana prva javna rasprava o budućim izmenama Ustava. Učešće u raspravi uzeo je i Pokret slobodnih građana, koji je i na ovaj način nastavio borbu za poboljšanje sadašnjeg Ustava. Ministarstvo pravde je na početku imalo prilično rigidan stav i tražilo da učesnici govore isključivo o svojim pismenim predlozima, jer bi se na taj način izbegla prava rasprava.
    Pokret slobodnih građana je kritikovao takav stav Ministarstva, jer je odsustvo debate i razmene argumenata obeležje diktature. I ostali učesnici su imali isti stav.
    U ovakvoj situaciji Ministarstvo pravde nije uspelo da sprovede svoje namere, pa se u pojedinim momentima žučno raspravljalo oko najvažnijih pitanja izmene Ustava.
    Sledeća javna rasprava zakazana je za septembar 2017. godine.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Wed Aug 16, 2017 10:27 pm

    Santino wrote:likujem.

    S punim pravom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ♏

    Posts : 4550
    Join date : 2016-06-09

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ♏ Fri Aug 25, 2017 9:17 am

    Šta imate o ovom Crkvenjakovu? Pročitao sam prikaz lika i dela u Vremenu iz 2001, a inače ga se nešto i ne sećam.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Aug 25, 2017 12:08 pm

    Bio je ambasador u Bugarskoj, sad je šef odbora za spoljnu politiku DS-a. Mislim da se oženio tadašnjom  grčkom ambasadorkom u Sofiji pa je valjda posle otišao s njom u Moskvu kad je ona postala ambasadorka u Rusiji. 

    Deluje kao pristojan i razložan čovek, onako generalno.
    avatar

    Posts : 18414
    Join date : 2014-12-12

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by beatakeshi Sun Sep 03, 2017 11:27 am

    Boža Đelić prop'o.
    Demokratska stranka - Page 3 Milton-friedman
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Sun Sep 03, 2017 11:39 am

    Demokratska stranka - Page 3 3579118792
    boomer crook

    Posts : 36924
    Join date : 2014-10-27

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by boomer crook Sun Sep 03, 2017 11:53 am

    Demokratska stranka - Page 3 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Oct 06, 2017 9:41 pm

    Demokratska stranka - Page 3 DLelopGWkAErGhu
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Oct 06, 2017 9:49 pm

    to je ispravno, treba podsecati ljude kolko je bilo nemoguce da se nadje posao ako nisi u DSu
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Oct 06, 2017 9:52 pm

    u njenom slucaju koliko se secam bilo je samo neprijatnog trazenja da je zaposle na akademiju u ns
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Oct 06, 2017 9:53 pm

    Ja bih podsetio i to cu podsecati kad god se ukaze prilika, da sam kao sasvim malo dite, otisao na razgovor za posao za pres sluzbu grada, kao je li stazista, da kopiram pres klipinge i sastavljam pozive za kzs, te da mi je receno doslovce da moram da se uclanim u DS i da dovedem tolko i tolko ljudi da bih mogao da dobijem tu neplacenu praksu.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Oct 06, 2017 9:56 pm

    to je receno i svima koji su se 6. oktobra zatekli na radnim mestima u drzavnim ustanovama i javnim firmama. i tako krenu stranacko zaposljavanje.
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Oct 06, 2017 10:02 pm

    mislim nakon tog datuma svi to rabe do krajnjih granica, tu ne bih izdvajao. ti bi moro da znas da je i novosadski dss kao i ns spo pretvoren u obican doo zatvoren krug za odrzavanje par iljada ljudi nakacenih na javne firme, pa su opstajali i dok dss nigde drugde nije mogao da udje u vlast.
    ficfiric

    Posts : 34198
    Join date : 2012-02-10

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by ficfiric Fri Oct 06, 2017 10:03 pm

    Ima i drugih primera. Na mom prvom poslu, naravno, bio sam najmladji a sef mi je bio neki dziber iz ds (tad je bio tamo). Svoje greske je hteo da svaljuje na najmladjeg (mene) pa smo se poklali na krv i noz. Epilog: od direktora sam trazio da se nekome od nas dvojice zabrani ulaz u kancelariju i nije proslo puno vremena, sef je dao otkaz i otisao.

    Doduse, kasnije se vratio a dosao je drugi direktor pa sam ja leteo ali ta garnitura nije dugo trajala pa su me zvali da se vratim a on je odleteo sa garniturom... kasnije sam dao otkaz kad su mi zakinuli 1000 dinara ali to je druga prica


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Oct 06, 2017 10:07 pm

    u sps doba samo je visi menadzment bio u partiji, nikakvo silovanje po vertikali nanize, uostalom toje lepo srbijanka turajlic objasnila u dve recenice, ds je uveo da i spremacica mora biti clan strane doneti 50 sigurnih glasova i ici na 15 mitinga.
    Erős Pista

    Posts : 81468
    Join date : 2012-06-10

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Erős Pista Fri Oct 06, 2017 10:13 pm

    ficfiric wrote:Ima i drugih primera. Na mom prvom poslu, naravno, bio sam najmladji a sef mi je bio neki dziber iz ds (tad je bio tamo). Svoje greske je hteo da svaljuje na najmladjeg (mene) pa smo se poklali na krv i noz. Epilog: od direktora sam trazio da se nekome od nas dvojice zabrani ulaz u kancelariju i nije proslo puno vremena, sef je dao otkaz i otisao.

    Doduse, kasnije se vratio a dosao je drugi direktor pa sam ja leteo ali ta garnitura nije dugo trajala pa su me zvali da se vratim a on je odleteo sa garniturom... kasnije sam dao otkaz kad su mi zakinuli 1000 dinara ali to je druga prica
    Demokratska stranka - Page 3 Unnamed-121


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Guest Fri Oct 06, 2017 10:13 pm

    sps je nasledio birokratiju građenu 45+ godina, umnogome preobraćenu iz sks u sps, oni nisu imali potrebe da stranački zapošljavaju (na način na koji to danas uviđamo), sve je šljakalo kako im je trebalo od starta.

    Demokratska stranka - Page 3 Empty Re: Demokratska stranka

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Wed May 08, 2024 4:04 am