Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Ointagru Unartan Wed Nov 30, 2016 2:03 am

    William Murderface wrote:
    Kinder Lad wrote:

    o da


    Nisam to tako shvatio, nego se plaši da mu to nije preveliki izdatak, nudi da mu i ona pomogne finansijski, ako se dobro sećam. Možda nisam dobro razumeo.

    plachkica wrote:
    Kod Lorelaj imamo dva trenutka gde se vidi njena promena u odnosu na novac:
    kod male April, a drugi, kad bez konsultacije sa Lukom traži njegov fond od Emili.

    Jbt, Luk je jedini pozitivac (dobro  i Džes).

    I ja sam razumeo kao WM, da se Lorelaj brine da li Luk ima dovoljno novca i da mu zato nudi pomoc, mislim ovo poslednje je sasvim eksplicitno: "- Maybe I could chip in a little...?" -"I got it".

    A ovo sto bez konsultacije sa Lukom trazi njegov fond, to nije zato sto se prozlila, nego zato sto voli Luka i zna da on nece uzeti te pare za sebe (a on jeste izbegavao kontakt sa njenom majkom od onog dana kada su isli da gledaju lokale).


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by plachkica Wed Nov 30, 2016 2:04 am

    The revival shows us that both Rory and Lane are pretty much okay with this fate; Lane seems totally content with her part-time job, blue-collar husband, and raising her two sons on a steady diet of rock music. And given her behavior throughout the rest of the revival, we can be pretty sure Rory’s not going to get an abortion and hop on a plane to cover the Syrian refugee crisis. Rather, her decision to become the volunteer editor of the Stars Hollow Gazette puts her on track to become the next Taylor Doose (the local town selectman), not the next Christiane Amanpour.

    But if 2016 has taught us anything, it’s that false comfort won’t make America great again, and it definitely won’t make Rory Gilmore great again.  Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 3579118792 Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 3579118792 Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 3579118792
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by plachkica Wed Nov 30, 2016 2:10 am

    Radagast wrote:
    William Murderface wrote:


    Nisam to tako shvatio, nego se plaši da mu to nije preveliki izdatak, nudi da mu i ona pomogne finansijski, ako se dobro sećam. Možda nisam dobro razumeo.

    plachkica wrote:
    Kod Lorelaj imamo dva trenutka gde se vidi njena promena u odnosu na novac:
    kod male April, a drugi, kad bez konsultacije sa Lukom traži njegov fond od Emili.

    Jbt, Luk je jedini pozitivac (dobro  i Džes).

    I ja sam razumeo kao WM, da se Lorelaj brine da li Luk ima dovoljno novca i da mu zato nudi pomoc, mislim ovo poslednje je sasvim eksplicitno: "- Maybe I could chip in a little...?" -"I got it".

    A ovo sto bez konsultacije sa Lukom trazi njegov fond, to nije zato sto se prozlila, nego zato sto voli Luka i zna da on nece uzeti te pare za sebe (a on jeste izbegavao kontakt sa njenom majkom od onog dana kada su isli da gledaju lokale).


    Pogledaću ponovo, znam da mi je cela ta scena bila prilično neprijatna.
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Wed Nov 30, 2016 2:14 am

    Lele...

    http://www.houstonchronicle.com/local/gray-matters/article/Outgrowing-Rory-Gilmore-10642584.php

    http://decider.com/2016/11/29/rory-gilmore-sociopath/

    http://www.chicagotribune.com/entertainment/tv/ct-gilmore-girls-letter-to-rory-netflix-20161127-story.html


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Kinder Lad Wed Nov 30, 2016 2:23 am

    Preveliki licni hejt. Trumpism uzeo maha. Ona se ponasa normalno za to sto je i kako je odgajana i odrastala. Druga su pitanja vaznija. 

    Kad bi bio nastavak meni bi cak bila zanimljivija Lorelajina reakcija.


    _____
    alt-lib
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by plachkica Wed Nov 30, 2016 2:24 am

    Anyhow, at the end, Rory is pregnant. I hope it’s the Wookie’s.
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by plachkica Wed Nov 30, 2016 2:28 am

    Sad mi dođe da je branim. Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 1143415371
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Wed Nov 30, 2016 2:31 am

    Kinder Lad wrote:Preveliki licni hejt. Trumpism uzeo maha. Ona se ponasa normalno za to sto je i kako je odgajana i odrastala. Druga su pitanja vaznija. 

    Kad bi bio nastavak meni bi cak bila zanimljivija Lorelajina reakcija.


    Ma nije ni trampizam, ovo je baš razočarani hilarizam.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Kinder Lad Wed Nov 30, 2016 2:32 am

    Rory na stranu, retko ko pominje 30 something gang. A on je mnogo bitan u celom kontekstu. To su majstorski odradili.


    _____
    alt-lib
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Kinder Lad Wed Nov 30, 2016 2:33 am

    William Murderface wrote:
    Kinder Lad wrote:Preveliki licni hejt. Trumpism uzeo maha. Ona se ponasa normalno za to sto je i kako je odgajana i odrastala. Druga su pitanja vaznija. 

    Kad bi bio nastavak meni bi cak bila zanimljivija Lorelajina reakcija.


    Ma nije ni trampizam, ovo je baš razočarani hilarizam.

    E da, u pravu si verovatno


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Wed Nov 30, 2016 2:37 am

    Kinder Lad wrote:Rory na stranu, retko ko pominje 30 something gang. A on je mnogo bitan u celom kontekstu. To su majstorski odradili.


    Apsolutno.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Kinder Lad Wed Nov 30, 2016 2:38 am

    plus ona plava je  Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 3826186726


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Wed Nov 30, 2016 2:41 am

    Pazi kad nisam ni primetio.

    Meni najbolje bile one igračice u mjuziklu, posebno crnkinja, a pored njih terapeutkinja.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Ointagru Unartan Wed Nov 30, 2016 2:46 am

    Terapeutkinja i ona sefica sto nudi Rori posao.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Kinder Lad Wed Nov 30, 2016 2:49 am

    Terapeutkinja, (daleko) mladja sestra Buffy? A i ona je dobra poenta, terapeut koji onako usput moli za koju dobru rec da igra u lokalnom mjuziklu. U stvari zanimljiva mi je Lorelajina reakcija na to Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 1143415371 

    Mene ovo sve malo udepresava na drugom nivou. Lorelajina pobuna je ali klasicna GenX pobuna (tzv mikropobuna). I gde je ona odvela?


    Last edited by Kinder Lad on Wed Nov 30, 2016 2:52 am; edited 1 time in total


    _____
    alt-lib
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Kinder Lad Wed Nov 30, 2016 2:51 am

    Radagast wrote:ona sefica sto nudi Rori posao.

    ona mi je odvratna i kao covek i kao kapitalista


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Wed Nov 30, 2016 2:51 am

    How I learned to stop worrying and learned to love my wealth.

    Edit: GenX pobuna


    Last edited by William Murderface on Wed Nov 30, 2016 2:52 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Wed Nov 30, 2016 2:52 am

    Kinder Lad wrote:
    Radagast wrote:ona sefica sto nudi Rori posao.

    ona mi je odvratna i kao covek i kao kapitalista

    +1


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Kinder Lad Wed Nov 30, 2016 10:45 am

    William Murderface wrote:How I learned to stop worrying and learned to love my wealth.

    Da. Najgore (mislim, "najgore"...) je za one kao Lorelaj - genuine pobuna, ali na kraju kompromis. Ali ok, zdravije, ako ništa drugo, nego Kristofer. Ali to je za više slojeve, za nešto niže tu su grunge, et al. No,suština je a) micro b) ne baš politično.


    _____
    alt-lib
    bemty

    Posts : 3791
    Join date : 2014-11-12

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by bemty Wed Nov 30, 2016 12:23 pm

    joj kako bih volela da imam vise vremena danas da pricam s vama danas! (jebo me eksperiment) zavrsila sam sinoc poslednju epizodu. blown away. kako su samo uhvatili zeitgeist. 

    najveca falinka mi je crna rupa od skoro decenije u rorinom zivotu. mislim da su mogli to bar nekako da napune, da nagoveste nesto osim trenutnog lajfstajla. jer, trenutna situacija je ocito razbija, a nemoguce je da je zivela na isti nacin a da joj nije smetalo godinama. i brate suvise je matora za infantilnu ulogu koju igra. ne znam, ma koliko su kroz nju (fenomenalno!) opisali probleme citave generacije, malo mi smeta poruka da citav niz privilegija koje ima nisu ni izbliza dovoljne da se probijes ako nisi hardworking person (i otkud to da ona odjednom nije hardworking person?!), kad u realnosti, situacija na vrhu je toliko zaostrena da skoro iskljucivo oni sa citavim nizom privilegija i podrske uopste mogu da se odrze na povrsini. klasno raslojavanje je izuzetno izrazeno na vrhu, jer ko moze da prezivi toliku poslovnu nesigurnost ako ne neko ko ima novac, podrsku prijatelja, uverenje drugih u kompetentnost jer pripada vecinskim populacijama, itd.


    edit: privilege doesn't get you very far in the real world, zar nije to jedna od rori-poruka?


    _____
    Warning: may contain irony.
    Kinder Lad

    Posts : 7403
    Join date : 2015-11-26
    Location : Location, Location

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Kinder Lad Wed Nov 30, 2016 12:44 pm

    bemty wrote:joj kako bih volela da imam vise vremena danas da pricam s vama danas! (jebo me eksperiment) zavrsila sam sinoc poslednju epizodu. blown away. kako su samo uhvatili zeitgeist. 

    najveca falinka mi je crna rupa od skoro decenije u rorinom zivotu. mislim da su mogli to bar nekako da napune, da nagoveste nesto osim trenutnog lajfstajla. jer, trenutna situacija je ocito razbija, a nemoguce je da je zivela na isti nacin a da joj nije smetalo godinama. i brate suvise je matora za infantilnu ulogu koju igra. ne znam, ma koliko su kroz nju (fenomenalno!) opisali probleme citave generacije, malo mi smeta poruka da citav niz privilegija koje ima nisu ni izbliza dovoljne da se probijes ako nisi hardworking person (i otkud to da ona odjednom nije hardworking person?!), kad u realnosti, situacija na vrhu je toliko zaostrena da skoro iskljucivo oni sa citavim nizom privilegija i podrske uopste mogu da se odrze na povrsini. klasno raslojavanje je izuzetno izrazeno na vrhu, jer ko moze da prezivi toliku poslovnu nesigurnost ako ne neko ko ima novac, podrsku prijatelja, uverenje drugih u kompetentnost jer pripada vecinskim populacijama, itd.


    edit: privilege doesn't get you very far in the real world, zar nije to jedna od rori-poruka?

    unless it's absolutely massive / hint - Logan

    Ili da se ponovo izrazim LOTR recima: "the line was broken". Da su se Kris i Lorelaj uzeli (bilo kad), spojili porodicna bogatstva i poslovne akcije, well... Mora nastavak, uzasan zakljucak, al jbg.


    _____
    alt-lib
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Wed Nov 30, 2016 8:42 pm

    Zanimljivo je da u većini osvrta na kraj koje sam pročitao (izuzev ovog), uključujući i ovde na forumu, niko nije pomenuo jednu sasvim očiglednu činjenicu: za Lorelaj je iznošeće trudnoće praktično bilo neminovnost, za Rori nije neminovnot, nego izbor.

    Šesnaestogodišnja Rori nije mogla da abortira, a možde nije ni htela, jer je bila zaljubljena u Kristofera, ali Rori sasvim sigurno i sasvim lako može. Hoću reći, nije primorana da ponovi majčinu situaciju, nego je svesno bira.

    Imali smo i situaciju sa Lejn, ali ona je religiozna, i verovatno nije razmatrala tu opciju.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16169
    Join date : 2014-11-06

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by plachkica Wed Nov 30, 2016 8:44 pm

    meni je palo to na pamet, da se kroz sve sezone serije koja je doživljana kao
    glas feminizma, abortus nijednom ne pominje kao opcija.
    tačnije, samo jednom je pomenut, u nekoj rekonstrukciji svađe starijih gilmor
    i kristoferovih roditelja, i to kad reč koja je izazvala sukob koji nikad nije 
    premošćen.
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Wed Nov 30, 2016 8:57 pm

    Da, da, to pominju i u tekstu koji sam linkova, mada se, iskreno, ne sećam.

    Jako je konzervativna američka televizija po tom pitanju, i inače, a još za vreme Buša mlađeg, ih...

    Ali dobro, čak iako i dalje ne mogu to da pomenu, prosto se podrazumeva da ona ima tu opciju. Ako je umesto toga odlučila da saopšti Lorelaj da je trudna, onda je jasno da je tu opciju odbacila.

    Zašto? Ima par mogućih odgovora. Prvi je da je svoj život vidi kao ponavljanje Lorelajinog (pisanje knjige takođe govori u prilog tome) - ako je tako onda je to pomalo tužno, i ozbiljno odrastanje je tek čeka, a pitanje je da li će se ikad i desiti. Drugi je da toliko voli Logana da želi da ima njegovog dete, čak iako neće da bude s njim - ali to zvuči malo neubedljivo. Treći je da joj je to zgodan način da odustane od karijere koja je i inače krizi, i da trajno ostane u Stars Hollow - što je isto malo tužnjikavo, ali she chose her choice, pa ko sam ja da sudim. Ima i četvrti, da prosto hoće da rodi, jer sve njene drugarice imaju decu i možda misli da je i njoj vreme.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81417
    Join date : 2012-06-10

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Erős Pista Sun Dec 11, 2016 7:45 am

    U.S. Marines say "Gilmore Girls" offered "escapism" from times of war


    “That’s what I’m talking about!” “Yeah!” “Finally!” 
    That may sound like cheers from a group of guys watching a football game. But they are binge-watching the revival of “Gilmore Girls,” reports CBS News correspondent Ben Tracy.
     
    “This is ‘Gilmore Girls’ perfection,” said Jesse.
     
    “I should acknowledge I have never seen a second of the ‘Gilmore Girls,’” Tracy admitted.
    “Go (expletive) yourself,” Jesse said, laughing. ‘Get out. Get the shotgun, Donny. We’ve got to take care of this guy.”
    “Why are you here?” John asked.
    “Get me Charlie Rose!” joked Luke.
     
    The only thing more surprising than their utter devotion to the show and its main characters, Rory and Lorelai, is how they got hooked on it in the first place.
     
    “So I found season two. It was unopened in like some library in the middle of a base in Iraq,” Jesse recalled.
    Jesse, Luke, Erik and John met as Marines. They were members of a sniper platoon deployed to Ramadi, Iraq in 2005.
    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Luke-john-in-front-of-tv-w-gg-on-screen
    Luke and John became “Gilmore Girls” fans while stationed in Iraq.


     
    During missions, they dodged explosive devices. Back on base, they watched “Gilmore Girls.”

    “At least for me, Stars Hollow was the America I think we all thought – we all wished we were fighting for,” Erik said.
    Stars Hollow is the fictional and idyllic town at the center of the show. It came to mean so much to them, Luke wrote a letter to the show’s creators, Amy Sherman-Palladino and her husband, Daniel.
     
    “Part of the attraction is a simple case of contrasts. I live in a strict, macho, sometimes violent world that very often does not make sense,” Luke began to read from the letter, trying to swallow tears. “Stars Hollow, a town where Gilmore Girls takes place is pretty, it’s warm, friendly. And then there’s the simple human stories...”
    Jesse grew emotional, taking off his glasses and covering his eyes.
    “Relationship between parents and children, brothers and sisters, loves lost and found, and friends who are always there,” Luke read on, tearing up and laughing at the same time. “In the end, much of the entertainment is escapism. And for me and a few friends over here in Iraq, there’s no place we’d rather escape to. It reminds us of all the best parts of home.”
    “There’s just something about that line in the context of this letter that just rings incredibly true,” said Amy. She has kept Luke’s letter for more than a decade.

    “I have actually kept the letter in my various desks over the years, always. So it’s been very close to me,” she said.
    “We always mention these guys. We’ve never forgotten these guys,” Daniel said.
     
    The guys never forgot that the Palladinos tracked down their sniper unit and sent a care package to Iraq.
     
    “And we open these boxes up and there are all four of these jackets,” Luke recalled.
    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Luke-in-jacket-by-gg-on-tv
    Luke

    “She did assure us that there were other men that were wearing these jackets,” Erik said, laughing.
    “It’s a masculine piece of clothing,” Jesse declared.
    This past week they flew from all over the country to watch the “Gilmore Girls” revival together. The jackets also made a comeback.
     
    We figured it was the right time for another reunion, with a Facetime call with the Palladinos.
     
    “I see men. Is that Luke?” Amy said.
    “Hi guys, surprise,” Daniel said.
    “We did not expect this at all,” Erik said.
    “Oh, good!” Amy said.
    “This was the furthest thing from my mind,” Erik said.
    “Excellent!” Amy said.
    “Do you still have the jackets?” Daniel asked.
    “They’re wearing them! Oh my God,” Amy said. “Are you OK with the shows? If you are unhappy, I’ll redo them.”
    “No we love them. But if you wanted to redo them we’d watch them,” Erik said.
    And that’s because this isn’t really about watching a TV show – it’s about spending time. 
     
    “While we are going to watch the ‘Gilmore Girls’ and that’s a huge part of it and we’re very, very excited for this revival, the reality was, we just need to get together,” Erik said. “We need excuses to get together. We need excuses to remember.”  

    Ima i video!

    http://www.cbsnews.com/news/gilmore-girls-netflix-revival-offered-us-marines-in-iraq-war-ecapism/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!) - Page 5 Empty Re: Gilmore Girls: A Year in Life (SPOJLERI!)

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 7:02 pm