Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 12:24 am

    Odmah da pitam šta me interesuje - jel stvarno biskup na oni fotkama? Ja nisam ni obratio pažnju. Mislio sam da je fotke zadržao samo da bi mogao da ucenjuje Tomaševića, pa ih spalio kad su objavljene, tj mislio sam da su to iste one fotke koje su objavljene na Izvoru. Ali izgleda da grešim, jer zašto inače molitva?

    Drugo pitanje, jel smo videli kako je Anja saznala za muža i Dijanu? Ili to nije prikazano?

    Konačno, jel vam bilo dobro ono sa Tenom i Nikolom? Meni je bila super ona scena, od pre dve epizode mislim, kad on dođe kod nje na posao, poljubi je i ode. Pre toga ništa nije pokazivalo da ima neke tenzije u njihovom odnosu. Ali ako se sećate, on to uradi neposredno nakon što održi vakelu onom klincu koji mu maltretira sina. Men je to bilo psihološki veoma uverljivo, tačno vidiš da gaa je spucao testosteron NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by plachkica Mon Jan 09, 2017 12:32 am

    To prvo ne znam, ostalo je nejasno. Mada, čini mi se da je biskup na fotkama,
    jer kad mu je majka Kardumova odnela fotke, on je rekao: Ludvig nas je nagovorio,
    mislio je da je nedodirljiv.

    Anja je kod Dijane u novčaniku našla račun za hotelsku sobu u kojoj je Marko uhapšen.

    Ako se ne varam, na početku serije su Tena i Nikola ljubavnici, prekinuli su u prvoj polovini
    serije. Njihov odnos je na taj način definisan kroz sms poruke u nekoj od prvih epizoda,
    a prekinuli su kad on nije hteo da se objavi neki njen tekst.
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Ointagru Unartan Mon Jan 09, 2017 12:43 am

    Meni se cinilo da Tena i Nikola samo flertuju, to jest vise on sa njom, i bezuspesno. Za biskupa je plackica u pravu, jasno je da je znao i pre za fotke i da je na neki nacin umesan, vidi se da ga to tisti.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by beatakeshi Mon Jan 09, 2017 12:44 am

    Zašto je uopšte Kardum krenuo na Tomaševića?

    Ko je plrvi potegao Tetra usluge?

    Šta je Bubalo (ovaj što ga hapse u poslednjoj) uradio?

    (Na fotkama jeste biskup, vidi se u jednom kadru)
    Moja glavna zamerka je da sms poruke nisu čitljive, kao ni ono što je Kardum poslao majci u koverti.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 12:49 am

    Nisam to tako shvatio za Tenu i Nikolu, moža mi je i tu nešto promaklo? I meni se činilo da tu nema ničeg konkretnog, sve do onog poljupca (mislim da nam serija ne bi to ostavila u naznakama, sve ostale afere su nam jasno pokazane).

    Ovo za hotelski račun mi je skroz promaklo.

    Za biskupa - da, bzvz je malo ta fora sa gej kabalom. Mislim, jeftino je, a pomalo i reakcionarno. Čak pojeftinjuje i jaku poentu o povezanosti političke , ekonomske i religijske moći, ispada, povezani su jer se pederišu. Pa malo li je što su već povezani, njihova mračna tajna je moć  stvari koje su zbog nje radili, a ne neko hopa-cupa u krevetu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by beatakeshi Mon Jan 09, 2017 12:51 am

    Očigledna je aluzija na Sanadera.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 12:52 am

    beatakeshi wrote:Zašto je uopšte Kardum krenuo na Tomaševića?

    Ko je plrvi potegao Tetra usluge?

    Šta je Bubalo (ovaj što ga hapse u poslednjoj) uradio?

    (Na fotkama jeste biskup, vidi se u jednom kadru)
    Moja glavna zamerka je da sms poruke nisu čitljive, kao ni ono što je Kardum poslao majci u koverti.


    Kardum se nešto kurčio, ispizdeo što mu ovaj naređuje, ali pravi sukob je nastao kad su novine iščačkale podatke za Tetru i kad je Mladenović otišao u aps, tada je Tomašević krenuo da smešta Kardumu da bi se sam izvukao iz potencijalnog skandala.

    Bubalo ima neku staru brljotinu, nije nam detaljno objašnjeno, ali nije ni previše bitno. Koliko sam shvatio, nema neke značajne veze sa glavnim tokom radnje. Više je bitno zbog Nardelija, koji će sad možda Andriji ispričati za nesreću.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    avatar

    Posts : 18179
    Join date : 2014-12-12

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by beatakeshi Mon Jan 09, 2017 1:00 am

    Ostalo je nejasno to za Tetra usluge. Katičkina sestra pominje da je bilo nekih čudnih poziva ali to se ne objašnjava. Nejasno ko je to iščačkao.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 1:02 am

    Neko beše poslao Teni onaj koverat? Ja sam sve mislio da je onaj udbaš, ali posle ispade da on radi za Tomaševića.


    Last edited by William Murderface on Mon Jan 09, 2017 1:03 am; edited 1 time in total


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by plachkica Mon Jan 09, 2017 1:02 am

    Tomašević je morao da se distancira od Karduma zbog kandidature, mislim da je to
    glavni uzrok sukoba, a istovremeno je kao dobra prilika isplivao problem sa Tetrauslugama.
    Mladenović je žrtvovan, on je Tomaševićev lik, treba da preuzme svu krivicu na sebe,
    optuži Karduma kao organizatora i tako očisti Tomaševića.
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by plachkica Mon Jan 09, 2017 1:04 am

    William Murderface wrote:Neko beše poslao Teni onaj koverat? Ja sam sve mislio da je onaj udbaš, ali posle ispade da on radi za Tomašića.

    Udbaš je tek naknadno prelomio da radi za Tomaševića.
    Njegov motiv je uhlebljenje sina u Novine, kad se to izjalovilo, i posle onog njegovog
    sukoba sa Kardumom u kafani (Mnogo sam ja sranja z aovu državu napravio da bi ti mogao zgrtati tvoje milione...)
    on se okrenuo Tomaševiću.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 1:06 am

    Da, da, tačno, pa onda je on poslao dokumente o Tetri da bi omogućio sinu i ekipi iz Novina da ga u startu zavuku novom gazdi.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Guest Mon Jan 09, 2017 1:08 am

    nikola se od pocetka lozi na tenu sta vam je, ali mislim da je to prilicno sikfak osecaj kod njega, jer mu ni sin ni zena nisu dobro.
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by plachkica Mon Jan 09, 2017 1:12 am

    jedna od prvih epizoda počinje sms dopisivanjem, jutarnjim, tena i nikola, svađa,
    on krije telefon od žene, ulazi u kupatilo da odgovori..
    nije samo flert, bivši ljubavnici. meni je u tim odnosima nerazjašnjen tenin a andrejev odnos,
    oni su se nešto muvali, pa je uletela ona crna, dijanina drugarica.

    (i šta se dešava sa pravnicom, kardumovom ljubavnicom, sekretaricom i koju je
    već titulu u Novinama dobila?)
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 1:14 am

    et diktotar

    E, ali ja nisam video to loženje na početku. Mislim, moglo se pretpostaviti jer je ona mlada i lepa, ali ništa u njegovom ponašanju nije to pokazivalo, zato mi je i bio kul onaj poljubac, ko zna kolko mu se skupljalo NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! 1143415371

    ee plachkica

    Ja sam shvatio da su svađe bile samo profesionalne prirode, a da krije telefon jer se žena ljuti što je toliko angažovan oko posla. Jel se sećaš možda u kojoj je to epizodi?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 1:20 am

    plachkica wrote:jedna od prvih epizoda počinje sms dopisivanjem, jutarnjim, tena i nikola, svađa,
    on krije telefon od žene, ulazi u kupatilo da odgovori..
    nije samo flert, bivši ljubavnici. meni je u tim odnosima nerazjašnjen tenin a andrejev odnos,
    oni su se nešto muvali, pa je uletela ona crna, dijanina drugarica.

    (i šta se dešava sa pravnicom, kardumovom ljubavnicom, sekretaricom i koju je
    već titulu u Novinama dobila?)

    Između Tene i Andreja je moglo nešto da bude za šankom, ali nisam video da je išta pored toga bilo.

    Sa pravnicom, ne znam kako misliš šta se dešava, osim što mislim da je upala u bedak kad je shvatila da se zajebala kad je izabrala Karduma koji prvo nije mogo ni da je pojebe jer ga zvala mama, a posle toga i zaglavio ćorku. Ovu poslednju scenu sam shvatio kao da je videla Andreja ali da nije smela da mu da mu se javi, a on nj nije primetio jer je bila pod maskom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by plachkica Mon Jan 09, 2017 1:26 am

    prva epizoda, 7:32, sms od Latinović: Poljubac za dobro jutro
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Ointagru Unartan Mon Jan 09, 2017 1:29 am

    Mislim da ce u drugoj sezoni svi pomreti od raka pluca.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 1:30 am

    A, ok, mada me nisi ubedila NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! 1143415371

    Čudno mi je što se to ne vidi ni u jednom od njhovih ostalih susreta, čak i kad se svađaju oko posla ništa se ne "prelije", a očekivalo bi se da se prelije, ali nečega ima. I ona to nikome ne pominje, čak ni na onom devojačkom partiju, ili kad se naduva sa Dijanom.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 1:30 am

    Radagast wrote:Mislim da ce u drugoj sezoni svi pomreti od raka pluca.

    Ako ih ciroza prva ne pomlati NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! 1143415371


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Ointagru Unartan Mon Jan 09, 2017 1:34 am

    plachkica wrote:prva epizoda, 7:32, sms od Latinović: Poljubac za dobro jutro

    Da, i posle u 16. minutu ona pravi aluziju na izlazak uvece, ali ja sam to shvatio kao flertovanje, jer nije bilo nikakve naznake da se nesto konkretno desilo ili da stvarno nameravaju da se nadju i seksaju. Sve sto imamo su te poluzobiljne aluzije i nabacivanja.


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by plachkica Mon Jan 09, 2017 1:35 am

    Willy, pa više njih u redakciji insinuira posebne odnose između njih dvoje,
    i Dijana i glodur i Alenka.
    plachkica

    Posts : 16129
    Join date : 2014-11-06

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by plachkica Mon Jan 09, 2017 1:36 am

    Pa čekaj, "Poljubac za dobro jutro" nije jasan indikator odnosa?
    Nije to kolegijalni, prijateljski pozdrav. Jbg NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! 1143415371
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 1:41 am

    Radagast wrote:
    plachkica wrote:prva epizoda, 7:32, sms od Latinović: Poljubac za dobro jutro

    Da, i posle u 16. minutu ona pravi aluziju na izlazak uvece, ali ja sam to shvatio kao flertovanje, jer nije bilo nikakve naznake da se nesto konkretno desilo ili da stvarno nameravaju da se nadju i seksaju. Sve sto imamo su te poluzobiljne aluzije i nabacivanja.

    +1

    Čak ne ni kao ozbiljno flertovanje, više kao neku internu šalu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81200
    Join date : 2012-06-10

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Erős Pista Mon Jan 09, 2017 1:44 am

    plachkica wrote:Willy, pa više njih u redakciji insinuira posebne odnose između njih dvoje,
    i Dijana i glodur i Alenka.

    Ma dobro, jasno je da drugi to misle, bliski su i ona je mlada i lepa. Ali tim je bilo čudnije što ništa u njihovim neposrednim kontektima ne odaje da to stvarno jeste slučaj. Pazi, serija nije ni malo suzdržana po tim pitanjima, sva muvanja su nam pokazali otvoreno. ALi njih dvoje, čak i kad su nasamo, ne ponašaju se kao ljubavnici.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!! Empty Re: NOVINE (HRT 2016) - SPOJLERI!!!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu Mar 28, 2024 10:37 pm