Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Cowboy

    Posts : 1043
    Join date : 2012-02-11

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Cowboy Tue 9 May 2023 - 20:19

    ficfiric wrote:
    Pomen, uz besedu episkopa valjevskog Isihija, trajao je 45 minuta, ali je zbog gužve, vrućine i nedoistatka vazduha dosta dece palo u nesvest.


    Kapiram da nije mogao krace od 45 minuta, toliko toga sto SPC ima da saopsti...
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Notxor Tue 9 May 2023 - 20:20

    Cowboy wrote:
    Kapiram da nije mogao krace od 45 minuta, toliko toga sto SPC ima da saopsti...

    toliko toga novog? pronašli su telo?


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Cowboy

    Posts : 1043
    Join date : 2012-02-11

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Cowboy Tue 9 May 2023 - 20:35

    Uncle Baby Billy wrote:https://www.danas.rs/vesti/politika/ko-je-bila-jedina-govornica-u-tisini-skupa-srbija-protiv-nasilja-marina-vidojevic-profesorka-koja-domanovica-i-nusica-ne-predaje-iz-fotelje/


    Rezimski mediji su je osudili DA JE POLITICARKA :LOL:

    pa jebote ako narod ponovo popusi pricu da niko politikom ne sme da se bavi sem Vucica, neka propadnemo

    Dokle vise ta prica "to je politicko skup, sram vas bilo" pa naravno da je politicki, kakav drugaciji, to je sad nesto lose?

    Glup narod ko kurac, tipujem da je druga Srbija gluplja od prve, sve sam uvereniji u to.
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Erős Pista Tue 9 May 2023 - 23:48

    Pocelo je prozivanje caleta

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 11_01_10


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by ficfiric Wed 10 May 2023 - 0:03

    Nece biti uhapsen, kad nije do sada. Sprdnja od drzave


    _____


    Uprava napolje!

    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 10 May 2023 - 0:17

    Erős Pista wrote:Pocelo je prozivanje caleta

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 11_01_10
    Srbin me moze da popije kafu dok ne procita vest u kojoj je izraz "raskrinkano licemerje" pa onda po potrebi ubaciti rec "opozicije", "Hrvata", 'Aljbina Kurtija', "EU", "NATO", "Zelenskog"...


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7176
    Join date : 2020-03-05

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Vilmos Tehenészfiú Wed 10 May 2023 - 0:18

    ficfiric wrote:Nece biti uhapsen, kad nije do sada. Sprdnja od drzave
    Primecujem da je otac anoniman. Ni inicijali, ni godine, nista.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50256
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 10 May 2023 - 0:21

    Pa mozda zbog radnog mesta...sto je u principu srz celog ovog problema.
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by ficfiric Wed 10 May 2023 - 0:35

    Radisa, provuklo se vec negde


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16206
    Join date : 2014-11-06

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by plachkica Wed 10 May 2023 - 0:48

    da, radiša, kad su fejkovali da je umro tad su mu objavili ime i prezime
    disident

    Posts : 15086
    Join date : 2016-03-28

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by disident Wed 10 May 2023 - 2:11

    U selima su ljudi izbezumljeni idalje, nijedno dete se ne salje u vrtić, pored standardnih prica o sekti, prica se da je ubica imao dva pomagača koji su ubijeni, da je bilo ranjenih policajaca,da se sve to krije i da porodicu ubice i kucu cuva policija. 

    U sustini, ljudi su kompletno sludjeni i ne veruju u nista osim usmenih prepricavanja.


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50256
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 10 May 2023 - 8:25

    Verujem. Uzas, uzas.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by kondo Wed 10 May 2023 - 8:54

    inače se u višim diplomatskim krugovima u beogradu neformalno provlači fascinacija akcijom policije u oba slučaja i činjenicom da niko nije ubijen od napadača i da nije korišćeno oružje. u fazonu - veliki plus za srbiju. generalno je i u evropi nakon 11.9 postala uobičajena praksa da se ubica izrešeta i sistem/društvo poštedi daljeg rada sa njim, naročito tamo gde se sumnja na islamski terorizam - nemačka, francuska. bio sam prilično zatečen kada sam čuo za ovo. kad sam odgovorio kontrapitanjem - a brejvik - bili su u fazonu da se norvežani nisu još bili izveštili, danas bi ga ustrelili.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50256
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 10 May 2023 - 8:57

    Klinac se sam predao bez ikakvog otpora.

    Ovog bizgova nisu ustrelili najvrv iz drugih razloga.
    ficfiric

    Posts : 34316
    Join date : 2012-02-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by ficfiric Wed 10 May 2023 - 8:58

    Nije do policije, u oba slucaja su se napadaci sami predali. KK je sam pozvao policiju a UB-a je odao taksista posle cega se UB sam predao


    _____


    Uprava napolje!

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by kondo Wed 10 May 2023 - 8:59

    bogme se u evropi puca i na one koji su se predali ili predavali, oruzje dole, ruke gore. bam bam. nova doktrina.


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    fikret selimbašić

    Posts : 9617
    Join date : 2020-06-19

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by fikret selimbašić Wed 10 May 2023 - 9:00

    Mór Thököly wrote:Klinac se sam predao bez ikakvog otpora.

    Ovog bizgova nisu ustrelili najvrv iz drugih razloga.

    Možda je otac bio kontakt i pregovarač?


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50256
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 10 May 2023 - 9:01

    Pa ok, mislim, ni 1 ni 2. nisu bas tikva bez korena. Cenim da to kod nas ima najvise veze. K.K. je i cak sam pozvao policiju. Ne znam da li bi ga u Evropi ustrelili na keca posle toga. Ne znam.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50256
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed 10 May 2023 - 9:01

    fikret selimbašić wrote:
    Mór Thököly wrote:Klinac se sam predao bez ikakvog otpora.

    Ovog bizgova nisu ustrelili najvrv iz drugih razloga.

    Možda je otac bio kontakt i pregovarač?

    Ko zna, ali verujem da je imao neku ulogu
    fikret selimbašić

    Posts : 9617
    Join date : 2020-06-19

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by fikret selimbašić Wed 10 May 2023 - 9:04

    Gastos Lazo wrote:Деца масовне убице и уопште масовне убице које насумично крену да тероришу по улици нису честа појава али негде су чешћа. У друштвима која немају јаку идеолошку позадину(често диктатуре) и/или су изгубила јаку верску компоненту већа је шанса да се десе такви случајеви.
    Зато сам навео пример Пољске и Р. Ирске, где ми нису познати овакви случајеви. Са друге стране, Чешка, ноторно позната земља по атеизму и агностицизму, сусед Пољске, има веће тенденције за таквим случајевима.

    Је л знате да је у Сев. Кореји забрањено поседовање оружја приватних лица?
    Такође у тако контролисаној диктатури ће се тешко десити такви случајеви.

    Poljska policija uhapsila je napadača koji je rano jutros upao u sirotište u gradu Lođu, gdje je nožem ubio tinejdžerku a devet osoba ranio, saopštila je policija.

    Portparolka policije Aneta Sobjerađ rekla je da je policija vrlo brzo reagovala i uhapsila napadača te da je pokrenuta istraga.
    “Nažalost, u napadu je ubijena šesnaestogodišnja djevojka. Pet osoba je zadržano u bolnici”, izjavila je Sobjerađova.
    Ona je dodala da je četvoro povrijeđenih zbrinuto na mjestu napada.


    _____
    Međuopštinski pustolov.

    Kijevljani, Kijevljani, paganski skupe. Da niste Mihajlika izdali, nikad Tatari Kijev ne bi zauzeli.

    A onda, kad mjehne Raspotočje, onda je jebeno.
    паће

    Posts : 40220
    Join date : 2012-02-12
    Location : ропотарник

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by паће Wed 10 May 2023 - 9:04

    Notxor wrote:
    Cowboy wrote:
    Kapiram da nije mogao krace od 45 minuta, toliko toga sto SPC ima da saopsti...

    toliko toga novog? pronašli su telo?

    Свих дванаест.


    _____
       commented, fermented, demented, mementoed, cemented, lamented.
       анархеологистика: оно кад не знаш где си га затурио, и кад.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Notxor Wed 10 May 2023 - 9:06

    Tabloidi kažu da je KK sačekao policiju sa podignutim rukama i odloženim pištoljem pored sebe, a ovaj drugi idiot se krio u kokošinjcu, pa verovatno nisu hteli da pobiju nedužne kokoške.
    Ne rastu jaja na drvetu.

    Inače, nisu ludi na zapadu što ubijaju bez suđenja - kazna mora da odgovara zločinu, a ova dvojica na slobodi za 20 godina, više-manje je katastrofa za društvo, da ne govorim o porodicama žrtava.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Anonymous
    Guest

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Guest Wed 10 May 2023 - 9:09

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 3274312807
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Notxor Wed 10 May 2023 - 9:19

    U teoriji UB može da izađe i za 13 godina, pokajao se, promenio se u zatvoru, nije se tukao, možda i neku školu završio - 33 godine - život je pred njim.
    Čak i sa punom kaznom će izaći sa 40. Momak za ženidbu, ako ga tata ne oženi još u zatvoru da može da prima posete u sobici za jebanje.


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Erős Pista

    Posts : 81535
    Join date : 2012-06-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Erős Pista Wed 10 May 2023 - 9:21

    Kad pre sto-ih-nisu-ubili sati.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu - Page 38 Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Mon 20 May 2024 - 8:24