Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Erős Pista Wed May 10, 2023 12:00 pm

    Mór Thököly wrote:Tad je nosio karte.

    U svojoj skoli nikad nisam bio dezuran. Then again, imao sam po 350 izostanaka godisnje. Mislim, kako bih inace imao vremena da budem dezuran u skoli devojke.


    Mislili da ideš kod njih u školu?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50036
    Join date : 2017-11-16

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Nektivni Ugnelj Wed May 10, 2023 12:01 pm

    Erős Pista wrote:
    Mór Thököly wrote:Tad je nosio karte.

    U svojoj skoli nikad nisam bio dezuran. Then again, imao sam po 350 izostanaka godisnje. Mislim, kako bih inace imao vremena da budem dezuran u skoli devojke.


    Mislili da ideš kod njih u školu?

    Da, zvali su me "zete".
    Erős Pista

    Posts : 81421
    Join date : 2012-06-10

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Erős Pista Wed May 10, 2023 12:04 pm

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by boomer crook Wed May 10, 2023 12:18 pm

    bemty wrote:
    boomer crook wrote:meni bilo super kada sam bio dezurni. poneo neke stripove ceo dan citao.

    za razliku od dana kad nisi bio dezuran? Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 1241126653

    najveca mi je trauma kada sam pokusavao da sakrijem strip na proslavi polaganja pionirske zakletve. to je ceo moj zivot izmedju popularne zabave i ideoloske pravovernosti.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by rumbeando Wed May 10, 2023 12:37 pm



    rumbeando

    Posts : 13665
    Join date : 2016-02-01

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by rumbeando Wed May 10, 2023 1:15 pm

    Detalji hapšenja oca.

    Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe sa borbu protiv organizovanog kriminala i Policijske stanice Mladenovac, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Smederevu, uhapsili su R. B. (1968) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

    Policija je pretresom stana i drugih prostorija koje osumnjičeni koristi u okolini Mladenovca pronašla i oduzela dve vojne dozvole za pušku karabin sa optikom i za revolver, pištolj sa dva okvira, dve optike za lovačku pušku, revolver, nekoliko stotina komada municije različitog kalibra, kao i jednu ručno pravljenu napravu sa mogućnošću okidanja.

    Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.​

    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by паће Wed May 10, 2023 1:24 pm

    Срећа што је домен регистрован на .gov.rs... .gov.net би испао јако незгодно у генитиву.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Bleeding Blitva

    Posts : 3742
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Bleeding Blitva Wed May 10, 2023 1:46 pm

    ficfiric wrote:Ja sam prvi put bio dezuran u cetvrtom razredu (1990). Secam se da su mi rekli da mi je zadatak da upisem na papir ako vidim da se neko seta po skoli. Taj dan je bila sednica na kojoj su prisustvovali i nastavnici iz izdvojenih odeljenja. Sve sam ih popisao, ni direktor se nije izvukao Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 3910318804
    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 3579118792

    Ja sam ko mala bila mini milanović i smatrala da imam pametnijeg posla nego bit na nastavi, tako da sam volila dežurstva Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 1861198401


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Daï Djakman Faré

    Posts : 8054
    Join date : 2014-10-28
    Location : imamate of futa djallon

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Daï Djakman Faré Wed May 10, 2023 2:33 pm

    boomer crook wrote:
    bemty wrote:

    za razliku od dana kad nisi bio dezuran? Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 1241126653

    najveca mi je trauma kada sam pokusavao da sakrijem strip na proslavi polaganja pionirske zakletve. to je ceo moj zivot izmedju popularne zabave i ideoloske pravovernosti.
    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 3579118792

    secam se i ja da sam bio dezurni na zadnjem ulazu, but it's all a blur. uzasno je bilo proforme.


    _____
    i would like to talk here about The Last of Us on HBO... and yeah, yeah i know.. the world is burning but lets just all sit and talk about television. again - what else are we doing with ourselves ? we are not creating any militias. but my god we still have the content. appraising content is the american modus vivendi.. that's why we are here for. to absorb the content and then render some sort of a judgment on content. because there is a buried hope that if enough people have the right opinion about the content - the content will get better which will then flow to our structures and make the world a better place
    Del Cap

    Posts : 6148
    Join date : 2019-11-04

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Del Cap Wed May 10, 2023 3:28 pm

    Govoreći o slučaju ubice iz Mladenovca, Vučević kaže da do sada nije isticano da mladić nije prošao provere Vojnobezbednosne agencije za upis na Vojnu akademiju.

    "Osumnjičeni za ubistvo u Mladenovcu nije prošao vojnobezbednosnu proveru prilikom upisa na Vojnu akademiju prošle godine. Prošao je sve testove, ali nije prošao vojnobezbednosnu proveru. Jer je i ranije imao prekršajne postupke zbog nasilničin ponašanja. Negativnom ocenom je vojnobezbednosna agencija stavila negativnu ocenu prilikom upisa na Vojnu akademiju. Gde god je sistem mogao da funkcioniše u smislu i kontakta i analize reagovano je", kaže Vučević.
    Anonymous
    Guest

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Guest Wed May 10, 2023 3:29 pm

    Da, zamisli šta bi bilo da je prošao pa da mu je oružje došlo u ruke...
    konjski nil

    Posts : 2496
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by konjski nil Wed May 10, 2023 3:58 pm

    Cowboy wrote:tipujem da je druga Srbija gluplja od prve, sve sam uvereniji u to
    ma nije tripuješ Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 2304934895
    2012:
    2023:


    _____
    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 2692
    паће

    Posts : 40080
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by паће Wed May 10, 2023 4:11 pm

    Познат ми нешто... рођак из прапостојебине нам?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Solus_Rex

    Posts : 3503
    Join date : 2018-07-03

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Solus_Rex Wed May 10, 2023 5:21 pm



    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4321
    Join date : 2016-09-29

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by nalog sa ženinog laptopa Wed May 10, 2023 5:22 pm

    @konjski nil
    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 286371741


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    plachkica

    Posts : 16171
    Join date : 2014-11-06

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by plachkica Wed May 10, 2023 5:28 pm

    Solus_Rex wrote:


    jel ovo onaj fatić što je na n1 rekao da KK treba pustiti roditeljima na brigu?
    Solus_Rex

    Posts : 3503
    Join date : 2018-07-03

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Solus_Rex Wed May 10, 2023 5:58 pm

    Jeste, Srbija kao potpisnik [url=https://www.unicef.org/serbia/media/3186/file/Konvencija o pravima deteta.pdf]UNICEF-ove konvencije o pravima deteta[/url] je na sebe primila konkretne obavezna pa je ambasador Žofre ispred EU morao momentalno da reaguje na bilo kakvu najavu o snižavanju starosne dobi za navodnu odgovornost a da ne pričamo o rehabilitaciji  smrtne kazne. Neke Viole, Samante i Žofrei, međutim jasno poručuju da su EU partneri uz Vučića i da uvek treba izlazti na izbore pod svakavim okolnostima jEr MoRAmo Se BoRiTi zA EvRoPsKU BudUĆnoST oDrŽiVih GraDoVA bEZ NaSiljA...
    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 2304934895


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Anonymous
    Guest

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Guest Wed May 10, 2023 6:08 pm

    pa u pravu je.
    avatar

    Posts : 7488
    Join date : 2017-03-14

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by MNE Wed May 10, 2023 8:01 pm

    bela maca wrote:konačno

    prefarban mural

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 01000000-c0a8-0242-cae7-08db507af86a_w1023_r1_s
    Brisel danas

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Viber-image-2023-05-10-19-57-19-041
    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Viber-image-2023-05-10-19-57-36-587
    Uncle Baby Billy

    Posts : 3143
    Join date : 2021-09-13

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Uncle Baby Billy Thu May 11, 2023 10:53 am

    Ovogodišnja slava Beograda i Spasovdanska litija, 25. maja, biće u znaku reči svetitelja vladike žičkog i ohridskog Nikolaja (Velimirovića) „Molitvom izmolimo blagosloveni mir među ljudima“, najavila je Informativna služba Srpske pravoslavne crkve (SPC).

    Kako je navedeno, to se čini „zbog stradanja i gubitka života naših mladih ljudi u gradskim opštinama Vračar i Mladenovac, zbog bola i tuge vascelog naroda za nevino postradalima“.

    „Na čelu Litije, koja će gradskim ulicama, od Vaznesenjskog do Svetosavskog sabornog hrama krenuti 25. maja u 19.00 časova, biće kivot sa moštima Svetog vladike Nikolaja, koji će izuzetno, radi utehe vernog naroda u ovim teškim danima i radi duhovnog okrepljenja biti donet iz manastira Lelić kod Valjeva“, saopštila je Informativna služba SPC.

    ma bravo


    _____
    ja se rukovodim logikom gvozdenih determinizama
    Anonymous
    Guest

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Guest Thu May 11, 2023 10:59 am

    ovo se bukvalno radi da bi se trigerovali liberaši.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by kondo Thu May 11, 2023 11:02 am

    šta je to kivot


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Del Cap

    Posts : 6148
    Join date : 2019-11-04

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Del Cap Thu May 11, 2023 11:04 am

    Srednjevekovna verzija vreće za mrtvace..... 🤤
    konjski nil

    Posts : 2496
    Join date : 2020-06-19
    Location : bizarr nők hazája

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by konjski nil Thu May 11, 2023 11:08 am

    Cousin Billy wrote:ovo se bukvalno radi da bi se trigerovali liberaši.
    onda neka rade na samokontroli umesto što bivaju mekikarima Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 2304934895


    _____
    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 2692   Hong Kong dollar, Indian cents, English pounds and Eskimo pence   Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu 2692
    boomer crook

    Posts : 36867
    Join date : 2014-10-27

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by boomer crook Thu May 11, 2023 11:14 am

    Uncle Baby Billy wrote:
    Ovogodišnja slava Beograda i Spasovdanska litija, 25. maja, biće u znaku reči svetitelja vladike žičkog i ohridskog Nikolaja (Velimirovića) „Molitvom izmolimo blagosloveni mir među ljudima“, najavila je Informativna služba Srpske pravoslavne crkve (SPC).

    Kako je navedeno, to se čini „zbog stradanja i gubitka života naših mladih ljudi u gradskim opštinama Vračar i Mladenovac, zbog bola i tuge vascelog naroda za nevino postradalima“.

    „Na čelu Litije, koja će gradskim ulicama, od Vaznesenjskog do Svetosavskog sabornog hrama krenuti 25. maja u 19.00 časova, biće kivot sa moštima Svetog vladike Nikolaja, koji će izuzetno, radi utehe vernog naroda u ovim teškim danima i radi duhovnog okrepljenja biti donet iz manastira Lelić kod Valjeva“, saopštila je Informativna služba SPC.

    ma bravo

    a da bi se povratilo narodno jedinstvo u ovom teskom casu zajedno cemo kamenovati jevrejina, cedomorku i komunjarskog nekrsta. amen.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started

    Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu Empty Re: Zločini u OŠ Vladislav Ribnikar i Mladenovcu

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Sun Apr 28, 2024 3:41 pm