Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Bioskopi

    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by boomer crook Wed Oct 06, 2021 9:41 am

    ja gledo many saints. onako deluje ko da je film skrpljen od scena iz neke serije od vise sezona. rej liota car.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7031
    Join date : 2014-11-07

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by zvezda je zivot Sun Oct 10, 2021 10:30 pm

    boomer crook wrote:ja gledo many saints. onako deluje ko da je film skrpljen od scena iz neke serije od vise sezona. rej liota car.

    u piku korone si iso u bioskop da bi gledo tv seriju. to je tako, sto bi americki narod reko - ironicno.

    ja cu da idem da gledam bonda, boli me kurac, kad sam mogo patrolne sape mogu i ovo


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Sun Oct 10, 2021 10:35 pm

    Ja sam bio da gledam novog Istvuda, bili samo sa i ljepša polovica u sali.

    Sladak je film, neambiciozan, kao neki malo bolji Holmark, ali ni je legao. Na kraju ispadne i i najeksplicitna kritika muškosti i samog Istvudovog lika iz ranijih filmova, koju je dosad snimio.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Sotir Sun Oct 10, 2021 10:48 pm

    zvezda je zivot wrote:


    ja cu da idem da gledam bonda, boli me kurac, kad sam mogo patrolne sape mogu i ovo
    Какве су патролне шапе? 
    Има ли неки нови лик? Ко је негативац? 
    Хандингер је ипак добро изграђен, а и Гудвејева је добра критика савремене политике.
    zvezda je zivot

    Posts : 7031
    Join date : 2014-11-07

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by zvezda je zivot Sun Oct 10, 2021 10:54 pm

    handinger je negativac. novi lik je liberti, jazavicarka, nova sapa. cejs ima svoj stori ark, sem njega samo rabl i liberti su dobro napisani, ostale sape su ispustene u filmu.


    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by boomer crook Sun Oct 10, 2021 11:00 pm

    zvezda je zivot wrote:
    boomer crook wrote:ja gledo many saints. onako deluje ko da je film skrpljen od scena iz neke serije od vise sezona. rej liota car.

    u piku korone si iso u bioskop da bi gledo tv seriju. to je tako, sto bi americki narod reko - ironicno.

    ja cu da idem da gledam bonda, boli me kurac, kad sam mogo patrolne sape mogu i ovo

    ja cu bonda i vesa kada doglavinja do nas.

    jel igraju jos patrolne sape?


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    zvezda je zivot

    Posts : 7031
    Join date : 2014-11-07

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by zvezda je zivot Sun Oct 10, 2021 11:06 pm

    bice u galeriji besplatne projekcije sapa, valjda pocinje ovih dana pa do 25. oktobra ili tako nesto.

    u ostalim bioskopima vise nema, mozda po 1 projekcija u sinepleksu ali nisam siguran



    _____
    ova zemlja to je to
    boomer crook

    Posts : 36926
    Join date : 2014-10-27

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by boomer crook Sun Oct 10, 2021 11:08 pm

    hocu da vodim mladje dete. poslednje smo u bionji gledali malog sefa 2. ja plakao posto me je podsetio na mog mladjeg brata.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    nalog sa ženinog laptopa

    Posts : 4332
    Join date : 2016-09-29

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by nalog sa ženinog laptopa Mon Oct 11, 2021 12:26 am

    boomer crook wrote:



    ja cu bonda 

    sto bonda, jel valja?


    _____
    THE space age is upon us. Rockets are leaving our globe at 
    speeds unheard of only a few years ago, to orbit earth, moon, and 
    sun. People have visited the moon, we have sent space probes to 
    all but one of the planets, and words like "orbit" and "satellite" are 
    picked up by children in the nursery.
    zvezda je zivot

    Posts : 7031
    Join date : 2014-11-07

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by zvezda je zivot Wed Oct 13, 2021 1:51 am

    samo cu reci: bond je i dalje bond. ali ovog puta potpuno drugaciji.

    obavezno ostanite posle odjavne spice za mali tizer


    _____
    ova zemlja to je to
    disident

    Posts : 15064
    Join date : 2016-03-28

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by disident Wed Oct 13, 2021 12:44 pm

    Летећи Полип wrote:Sve je to super, samo bioskopi više nisu zabava za sirotinju kao nekad. Danas je bioskop praktično postao luksuzni, celovečernji izlazak za srednju klasu.
    Cuj bioskop, ja sam se slogirao kada sam video cene karata za pozoriste pre dva dana. Tri hiljade za dve karte glat


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Летећи Полип Wed Oct 13, 2021 1:01 pm

    disident wrote:
    Cuj bioskop, ja sam se slogirao kada sam video cene karata za pozoriste pre dva dana. Tri hiljade za dve karte glat


    Nema više pristupačnih karata, bato. Kontejneri, Kina, etc, etc... A i ti si se progospodio pa hoćeš da sediš u parteru. Može da se sedi i u kartonskoj kutiji iznad balkona. To ti je nekih šesto, sedamsto dinara valjda.  Bioskopi - Page 3 2304934895
    disident

    Posts : 15064
    Join date : 2016-03-28

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by disident Wed Oct 13, 2021 3:14 pm

    Летећи Полип wrote:
    disident wrote:
    Cuj bioskop, ja sam se slogirao kada sam video cene karata za pozoriste pre dva dana. Tri hiljade za dve karte glat


    Nema više pristupačnih karata, bato. Kontejneri, Kina, etc, etc... A i ti si se progospodio pa hoćeš da sediš u parteru. Može da se sedi i u kartonskoj kutiji iznad balkona. To ti je nekih šesto, sedamsto dinara valjda.  Bioskopi - Page 3 2304934895
    Bas tako, proslo je vreme kulture dostupne i kmetovima


    _____
    Što se ostaloga tiče, smatram da Zapad treba razoriti
    Jedini proleter Burundija
    Pristalica krvne osvete
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Fri Nov 12, 2021 7:40 pm



    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Nov 12, 2021 8:01 pm

    meni je fascinantno da bioskopi jos uvek postoje. pre 10-12 godina kada je Dzejms Kameron napravio ono ludilo u 3D, raspravljao sam se sa nekim likom na FB92 zasto to treba da se gleda u 3D projekciji, kad moze lepo da se skine sa torenta i da se gleda na dojajnom kompjuterskom monitoru u privatnosti svog doma za dz. Tada sam mislio da kombinacija osiromasenog naroda koji jos jedino ne zali da da pare za dobar monitor + torenti garantuje da ce bioskopi nestati. Kad ono medjutim, zimi u TC Usce moras da rezervises kartu za bioskop za predstave od 7 ili 8 vikendom. Sve se rasproda.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Anonymous
    Guest

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Guest Fri Nov 12, 2021 8:03 pm

    ja mislim da je tarantino kreten
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Летећи Полип Fri Nov 12, 2021 9:31 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:meni je fascinantno da bioskopi jos uvek postoje. pre 10-12 godina kada je Dzejms Kameron napravio ono ludilo u 3D, raspravljao sam se sa nekim likom na FB92 zasto to treba da se gleda u 3D projekciji, kad moze lepo da se skine sa torenta i da se gleda na dojajnom kompjuterskom monitoru u privatnosti svog doma za dz. Tada sam mislio da kombinacija osiromasenog naroda koji jos jedino ne zali da da pare za dobar monitor + torenti garantuje da ce bioskopi nestati. Kad ono medjutim, zimi u TC Usce moras da rezervises kartu za bioskop za predstave od 7 ili 8 vikendom. Sve se rasproda.

    Jeste, ali imas otprilike dva i po zanra da odgledas.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Nov 12, 2021 9:37 pm

    Pa to je zato što se u bioskop ide iz drugacijih pobuda nego pre 30 godina. Sad je odlazak u bioskop skoro isključivo date night. Ja sa Warriors Waltera Hilla gledao sa drugarima iz razreda, to nijednu devojku nije interesovalo. Sad takav film ne bi ni stigao u bioskop, pravo na Netflix ili Amazon Prime.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Летећи Полип

    Posts : 11121
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Летећи Полип Fri Nov 12, 2021 9:39 pm

    U tom smislu bioskop je umro. Sad imamo dejtoskop.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Erős Pista

    Posts : 81477
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Fri Nov 12, 2021 9:43 pm

    Ma nije tacno, dolaze takve klinacke ekipice redocno u bioskop.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7031
    Join date : 2014-11-07

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by zvezda je zivot Fri Nov 12, 2021 9:48 pm

    Erős Pista wrote:Ma nije tacno, dolaze takve klinacke ekipice redocno u bioskop.

    +1. ima bulumente kakve hoces. klinci u coporima, svasta ima
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by паће Fri Nov 12, 2021 10:00 pm

    zvezda je zivot wrote:
    Erős Pista wrote:Ma nije tacno, dolaze takve klinacke ekipice redocno u bioskop.

    +1. ima bulumente kakve hoces. klinci u coporima, svasta ima

    Можда је трефио термин кад се води риба, а клинци то испоштују и попуне само све остале термине?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Vilmos Tehenészfiú Fri Nov 12, 2021 10:08 pm

    Pričam o tipu akcionih filmova koje devojke nisu gledale. Ni na dejt nisi mogao da ih izvedeš da gledaju Warriors ili bilo šta od Brus Lija a mrštile su se i na serijal Prljavog Harija. Mada, vecina toga se i davala u raspad bioskopima tipa 20. oktobar 1 i 2, ili Drina u 29. novembra. E takvih filmova ciljanih isključivo za  muškarce u pubertetu ili kasnim tinejdž godinama više nema. Ovi strip filmovi nisu to.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Јанош Винету

    Posts : 5222
    Join date : 2016-01-26

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Јанош Винету Fri Nov 12, 2021 10:13 pm

    Жене воле Аквамена. Јер је цео филм полуго.


    _____
    Burundi is an exception among other nations because it is a country which gave God first place, a God who guards and protects from all misfortune.
    Burundi... opskurno udruženje 20ak levičarskih intelektualaca, kojima je fetiš odbrana poniženih i uvredjenih.
    bradilko

    Posts : 1107
    Join date : 2012-02-12

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by bradilko Fri Nov 12, 2021 10:15 pm

    reko ilke strip film i toeto

    Bioskopi - Page 3 Empty Re: Bioskopi

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Thu May 09, 2024 1:40 am