Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Bioskopi

    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Notxor Mon Jun 13, 2022 5:40 pm



    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    паће

    Posts : 40139
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by паће Mon Jun 13, 2022 6:21 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Erős Pista wrote:Jeste! Ali zato ona borba na kraju vredi svake pare.
    Istina.

    Ali je isto tako istina da bi se jedan Janos Vinetu - ili neko sličan koji se razume u RV i PVO - samospalio u sred sale u znak protesta što nas režiser laže sta vojna tehnika može a šta ne može.

    Касмокотог, у Умри други мушки део, кад Виликс на крају припаљује авион упаљачем (бар се нису упетљали у паљење бензина пикавцем, што има једном и да пробам)... чегбре, ширење пламена иде брже од авиона који полеће, и то управо кроз ветар који тај авион диже? Неверица ми је дубља од бунара.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jun 13, 2022 7:09 pm

    Notxor wrote:
    Tarantino bolji glumac nego reziser. Eto, rekao sam.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Margit Savović

    Posts : 2437
    Join date : 2012-02-11

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Margit Savović Mon Jun 13, 2022 8:00 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:Ali sve zene koje su gledale Top Gan Dva su isto reagovale ko Margit. I one koje su bile tinejdzerke kad je bio Top Gan Kec, i one koje su se te godine rodile. Fenomen.
    Ja sam imala dve godine kad je izasao Kec, tako da sam ga gledala dosta kasnije. 

    Ali nije TG the film moje generacije, nego T2.
    Notxor

    Posts : 8095
    Join date : 2020-09-07

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Notxor Mon Jun 13, 2022 9:02 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Notxor wrote:
    Tarantino bolji glumac nego reziser. Eto, rekao sam.

    Samo u filmovima koje nije režirao. Eto. Bioskopi - Page 9 1143415371


    _____
      Sweet and Tender Hooligan  
    Vilmos Tehenészfiú

    Posts : 7172
    Join date : 2020-03-05

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Vilmos Tehenészfiú Mon Jun 13, 2022 9:04 pm

    Ma T2 je mnogo bolji od TG. TG je, kada je izasao, bio PR za mamojebno, imperijalisticko lice Amerike. U fazonu dosta je bilo filmova o Vijetnamu, sad cemo malo da pokazemo sta smo u medjuvremenu naucili da radimo. Da to nisu bile prazne price govori i to da je te iste godine Regan poslao avijaciju da bombarduje Gadafijev sator u Libiji, a libijska PVO pojma nije imala sta ih je snaslo.


    _____
    "Burundi je svakako sharmantno mesto cinika i knjiskih ljudi koji gledaju stvar sa svog olimpa od kartona."

    “Here he was then, cruising the deserts of Mexico in my Ford Torino with my wife and my credit cards and his black-tongued dog. He had a chow dog that went everywhere with him, to the post office and ball games, and now that red beast was making free with his lion feet on my Torino seats.”
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Filipenko Mon Jun 13, 2022 9:40 pm

    Vilmos Tehenészfiú wrote:
    Notxor wrote:
    Tarantino bolji glumac nego reziser. Eto, rekao sam.

    +1

    Inace tesko govno od glumca.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Mon Oct 31, 2022 9:34 pm

    Idem sad da gledam Terifajera 2. Javljam kakav je!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Tue Nov 01, 2022 12:52 am

    Meh.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Solus_Rex

    Posts : 3511
    Join date : 2018-07-03

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Solus_Rex Tue Nov 01, 2022 10:50 pm

    Erős Pista wrote:Meh.
    Bioskopi - Page 9 3579118792


    _____
    "Sisaj kurac, Boomere. Spletkario si i nameštao ban pa se sad izvlačiš. Radiša je format a ti si mali iskompleksirani miš. Katastrofa za Burundi čoveče.
    A i deluje da te napustio drugar u odsudnom trenutku pa te spašavaju ova tovarka što vrv ni ne dismr na ribu, to joj se gadi, i ovaj južnjak koji o niškim kafanama čita na forumu. Prejaka šarža."  - Monsier K.
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Sun Jan 01, 2023 11:16 pm

    Aj da upisem i ovde. Bas me obradovalo sto su pustili M3gan u bioskope vec danas. Bas mi se gledao, i bas mi se islo u bioskop za praznike (a sve ostalo je bzvz). Preporucujem svima. Sjajan provod!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Fri Jan 20, 2023 12:57 am

    Gledao Fejblemanove. Meh, nije lose, ja volim Spilberga i on nikad potpuno ne izneveri, pa tako nije ni ovde, mada sam ipak malo vise ocekivao. Ima svasta zanimljivo, ali je sve nekako previse ocigledno i vec obradjivano na drugim mestima. Na kraju ima jedna forica koju necu otkrivam, ali cu reci samo da ce i fanovi Tvin Piksa i fanovi klasicnog vesterna biti zadovoljni.

    Zvezdo, jel si gledo?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    zvezda je zivot

    Posts : 7031
    Join date : 2014-11-07

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by zvezda je zivot Thu Mar 02, 2023 1:54 pm

    nisam gledao!

    (nisam gledao nijedan film u ovoj kalendarskoj godini)


    _____
    ova zemlja to je to
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Indy Thu Mar 02, 2023 11:53 pm

    Erős Pista wrote:fanovi Tvin Piksa

    Uh sad moram da to skinem pa da gledam
    zvezda je zivot

    Posts : 7031
    Join date : 2014-11-07

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by zvezda je zivot Fri Mar 03, 2023 12:42 am

    nadam se da ne misli na incest nego na to da dejvid linc igra dzona forda


    _____
    ova zemlja to je to
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Fri Mar 03, 2023 12:53 am

    Hej! Bioskopi - Page 9 3402243210


    Na kraju ima jedna forica koju necu otkrivam


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Indy

    Posts : 6159
    Join date : 2014-11-04

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Indy Fri Mar 03, 2023 12:23 pm

    Nije loše, a ta pojava na kraju je vredela čekanja... Bioskopi - Page 9 1233199462
    avatar

    Posts : 2180
    Join date : 2020-06-19

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Zus Fri Mar 03, 2023 3:40 pm

    Gledah sinoc Decision to leave (preveden nesrećno kao Dvostruka prevara) Park Chan-wooka.
    Filmčina. Noir-čina. Izuzetno rediteljski spakovano i što bisereklo "težinski jako"

    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by mstislaw Wed Mar 15, 2023 10:54 pm

    Jebeni Kolarac. Znam da tamo ne bi trebalo ići ako hoće čestito da se pogleda film, ali šta da se radi kada sam zakasnio za ranije projekcije "Alkarasa". Sedam duša u maloj sali. Iza mene neki novopečeni par koji nije bio zainteresovan za bilo kakve gledanje - tokom čitavog filma su, tobože šapatom pričali i bukvalno komentarisali ono što vide ispred sebe, a u drugoj polovini je krenulo i "krljanje". U sali koja je mala, i gde se čuje kada se okreneš na stolici, to je prilično paralo bilo kakvo praćenje filma. Očigledno su se zajebali misleći da je to tipična bioskopska dvorana gde će u dubinama poslednjih redova moći da obavljaju svoja posla... Inače, slika na platnu je još i podnošljiva, ali je zvuk i dalje kriminalan, i prilično utišan. U tišim scenama sam čuo šta je na repertoaru u donjoj sali.
    zvezda je zivot

    Posts : 7031
    Join date : 2014-11-07

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by zvezda je zivot Wed Mar 15, 2023 11:03 pm

    sto se kolarca tice, ja sam bio na filharmoniji proslog petka! 
    al to nije bioskop. misim da sam u toj maloj bioskopskoj sali bio samo jednom, misim da sam gledo gomesa na fafu pretprosle godine. zanimljivo iskustvo, islo je uz film.

    inace vratio sam se bioskopima prosle nedelje! gledo vrisak 6 u domu sindikata! nisam odusevljen, slabiji od cetvorke. nisam gledo vrisak 5, drug sa koji sam bio u bioskopu kaze da je ovaj novi bolji od proslogodisnjeg.


    _____
    ova zemlja to je to
    Bleeding Blitva

    Posts : 3744
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Bleeding Blitva Thu Mar 16, 2023 4:00 pm

    Mstislawe kakav ti je na kraju bio Alcarras? Meni stoji na hd-u, nikako se nakanit


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    Erős Pista

    Posts : 81473
    Join date : 2012-06-10

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Erős Pista Mon Apr 17, 2023 12:50 pm

    Pogledao Dzordanovog Marloua i ne kapiram zasto je pokipio tolike lose kritike, meni je bas legao i sve vreme mi je bio zanimljiv.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    mstislaw

    Posts : 1040
    Join date : 2015-01-26

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by mstislaw Mon Apr 17, 2023 2:15 pm

    Bleeding Blitva wrote:Mstislawe kakav ti je na kraju bio Alcarras? Meni stoji na hd-u, nikako se nakanit

    Dobar do odličan. Ima svoj tempo i priču koja te polako uvlači, a i otvara različite teme tako da mislim da je vredan gledanja Bioskopi - Page 9 4101625831 .
    Bleeding Blitva

    Posts : 3744
    Join date : 2020-09-27
    Location : Waystone Inn

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Bleeding Blitva Mon Apr 17, 2023 3:10 pm

    Tnx, gledat će se! :skida prašinu s foldera:


    _____
    my goosebumps have goosebumps
    WaltZucher

    Posts : 8
    Join date : 2022-11-04

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by WaltZucher Mon Jun 12, 2023 9:33 am

    Guest wrote:Tenet je zaklao bioskope. Umesto da puste neki zabavan eskapizam, oni rešili da restartuju bioskope filmom koji je, ako sam dobro razumeo recenzije, sterilna i pretenciozna smaračina. I naravno da nije uspelo i sada se svi boje da zakažu premijere.
    Kao što je to već rečeno, Tenet nije uspeo da osvoji publiku, ali to ne znači da je to kraj za bioskope! Postoje još mnogi zaista zabavni eskapizmi koji bi mogli da pomognu da se bioskopi vrate na noge. Navešću nekoliko primera koji bi mogli da vam pomognu da pronađete pravi film za vaš bioskop: Deadpool, This Is The End, i The Hangover su samo neki od onih koji su pokazali da humor može da bude uspešan u kinima.

    Bioskopi - Page 9 Empty Re: Bioskopi

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 9:19 pm