Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Knjiga srama

    Erős Pista

    Posts : 81482
    Join date : 2012-06-10

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Erős Pista Thu Nov 03, 2016 1:29 pm

    Inače, meni je vrlo sumnjivo ovo Šutanovčevo oslobađanje za pašnjak. e kažem da je kriv, ali da su hteli mogli su da ga jebu još mesecima ako ne i godinama. A i skupštini su začuđujuće koncilijatorni poslednjih dana.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by plachkica Thu Nov 03, 2016 1:37 pm

    [list="stream-items js-navigable-stream"]
    [*]Saša Janković ‏
    [ltr]@Kihot_ex_of[/ltr]

      21h21 hours ago
    Ko me nije odmah razumeo: povod je za opšti interes potpuno nebitan, bitno je otkud jednim novinama istog momenta info o obraćanju policiji.


     
    [size=16][size=1]More
    [/size][/size]

    [*]
    Knjiga srama - Page 17 GI5MRY7S_biggerUžičkaRepublika ‏
    [ltr]@gjesic[/ltr]

      15h15 hours ago
    @Kihot_ex_of @LolaTasic pa to tako dragi zaštitniče već pune četiri godine! A nije da Vas nismo obaveštavali!
     
    [size=16][size=1]More
    [/size][/size]

    [*]
    Knjiga srama - Page 17 Jankovic_09321f34_biggerSaša Janković ‏
    [ltr]@Kihot_ex_of[/ltr]

      14h14 hours ago
    @gjesic Nešto se ne sećam vaših pritužbi, mogu sutra da proverim ako treba? @LolaTasic

    [size=16][size=1]Re

    More[/size][/size]

    [*]
    Knjiga srama - Page 17 GI5MRY7S_biggerUžičkaRepublika ‏
    [ltr]@gjesic[/ltr]

      14h14 hours ago
    @Kihot_ex_of @LolaTasic bile i javne ...

    [/list]




    Knjiga srama - Page 17 Jankovic_09321f34_biggerSaša JankovićVerified account‏


    [ltr]@Kihot_ex_of[/ltr]


    @gjesic Ne postoji nešto što se zove javna pritužba. A pročitajte moje godišnje izveštaje Skupštini pre nego što nastavite. @LolaTasic


    [size=16][size=1]Re
    [/size][/size]

     




    [list="stream-items js-navigable-stream"]
    [*][list=stream-items]
    [*]
    Knjiga srama - Page 17 GI5MRY7S_biggerUžičkaRepublika ‏
    [ltr]@gjesic[/ltr]

      14h14 hours ago
    @Kihot_ex_of @LolaTasic ne postoji "javna pritužba" ?! Knjiga srama - Page 17 1143415371 Nije, nego bilo moderno ćutati! A i "žuti lopovi " u pitanju bili...
    [/list]

    [/list]
    Erős Pista

    Posts : 81482
    Join date : 2012-06-10

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Erős Pista Thu Nov 03, 2016 1:41 pm

    Ne mora ovo ništa da znači, ovo je ono tipično DSovsko durenje + Ješić prznica.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Thu Nov 03, 2016 1:42 pm

    William Murderface wrote:Inače, meni je vrlo sumnjivo ovo Šutanovčevo oslobađanje za pašnjak. e kažem da je kriv, ali da su hteli mogli su da ga jebu još mesecima ako ne i godinama. A i skupštini su začuđujuće koncilijatorni poslednjih dana.

    hehe, pa i gmaz ligaski je oslobodjen prvostepeno al sad prc, ipak novo sudjenje
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Veletin Thu Nov 03, 2016 1:45 pm

    diktotar wrote:
    William Murderface wrote:Inače, meni je vrlo sumnjivo ovo Šutanovčevo oslobađanje za pašnjak. e kažem da je kriv, ali da su hteli mogli su da ga jebu još mesecima ako ne i godinama. A i skupštini su začuđujuće koncilijatorni poslednjih dana.

    hehe, pa i gmaz ligaski je oslobodjen prvostepeno al sad prc, ipak novo sudjenje

    Ослобођен је и на новом суђењу.
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Thu Nov 03, 2016 1:46 pm

    aaaa, to nijesam znao, no uvek mogu da izmisle neki kasacioni ili ustavni jel, ako zatreba.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Veletin Thu Nov 03, 2016 1:50 pm

    Апелациони, ваљда.
    Али док то дође на ред наступиће застарелост.
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Thu Nov 03, 2016 1:53 pm

    pa apelacioni je drugostepeni, ako ga je i taj oslobodio, onda idu ovi sledeci
    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by plachkica Thu Nov 03, 2016 1:57 pm

    William Murderface wrote:Ne mora ovo ništa da znači, ovo je ono tipično DSovsko durenje + Ješić prznica.

    Ovo je poruka: nisi radio svoj posao!
    A znamo itorijat odnosa ds-a (posebno Šutanovca i Kolundžije) i Ombudsmana.

    No, ostaje nada da Ješić nije glasnogovornik DS-a.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Filipenko Thu Nov 03, 2016 2:02 pm

    Ne znam baš šta se čudite. DS, kao autentična stranka desnice, želi da ima svog predsedničkog kandidata, jer je stranka u opasnosti od nestajanja i želi da istupi sa svojim moćnikom - pretpostavljam Čoban-Šukrijom kao kandidatom. Slično kao što DSS ne želi zajedničkog kandidata. Njima je sada, baš kao i voštunjavoj braći po Pekiću, najglavnije da se konsoliduju i spreče svoj nestanak i procenjuju da im je to bolji način. 

    Jasno je i njima da ne mogu do vlasti i da nema šanse za pobedu, zato i gleda svako svoju guzicu. I što je najcrnje, uspeće im. Eno ga Vlada Pavićević na američkom mediju N1 pre neki dan, nahvalio Čoban-Šukriju, kaže da je sjajne poteze povukao, drago mu je što ga je podržao, odlično rade na konsolidaciji, politički spektar bla bla bla i druga proseravanja nesimpatičnog Kotoranina na privremenom radu na Fakultetu Političkih Nauka.

    To je demokratija.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Veletin Thu Nov 03, 2016 2:05 pm

    diktotar wrote:pa apelacioni je drugostepeni, ako ga je i taj oslobodio, onda idu ovi sledeci

    Основни суд га је ослободио, Виши суд је ту пресуду укинуо уз образложење да су утврђене битне повреде кривичног поступка, као и да у образложењу пресуде постоје противречности.
    На поновљеном суђењу 21. октобра 2016. Чанак је поново ослобођен.
    Erős Pista

    Posts : 81482
    Join date : 2012-06-10

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Erős Pista Thu Nov 03, 2016 2:06 pm

    et plachkica

    Mislim da nije. Ne mislim ni da je bitan predistorijat Šutanovčevih i Jankovićevih odnosa,ih, šta se sve u politici proguta kad mora, to njihovo je potpuno minorno.

    Više me brine Šutanovčeva presuda, DS-ovo glmljenje konstruktivne opozicije (uporedite ih sa DJB ili Živkovićem, pa čad i Đurišićem). Takođe, Šutanovac je vidno nestao sa naslovnih strana tabloida, što takođe nešto govori. Ne znam, možda umišljam, ali se bojim da se i kod njih nije desilo isto što i u DSS, samo manje očigledno. Saznaćemo uskoro.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Thu Nov 03, 2016 2:07 pm

    koga zabole za predsednika. voleo bih da im izadje na izbore 20%
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Veletin Thu Nov 03, 2016 2:08 pm

    diktotar wrote:pa apelacioni je drugostepeni, ako ga je i taj oslobodio, onda idu ovi sledeci

    У овом случају Виши суд је другостепени.

    Viši sud u drugom stepenu odlučuje o žalbama na odluke osnovnih sudova:

    1. o merama za obezbeđenje prisustva okrivljenog;

    2. za krivična dela za koje je propisana novčana kazna i kazna zatvora do pet godina;
    plachkica

    Posts : 16195
    Join date : 2014-11-06

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by plachkica Thu Nov 03, 2016 2:11 pm

    William Murderface wrote:et plachkica

    Mislim da nije. Ne mislim ni da je bitan predistorijat Šutanovčevih i Jankovićevih odnosa,ih, šta se sve u politici proguta kad mora, to njihovo je potpuno minorno.

    Više me brine Šutanovčeva presuda, DS-ovo glmljenje konstruktivne opozicije (uporedite ih sa DJB ili Živkovićem, pa čad i Đurišićem). Takođe, Šutanovac je vidno nestao sa naslovnih strana tabloida, što takođe nešto govori. Ne znam, možda umišljam, ali se bojim da se i kod njih nije desilo isto što i u DSS, samo manje očigledno. Saznaćemo uskoro.


    Sad je izašao tekst u Informeru:

    [size=40]ŠULE BI DA BUDE KRUPNA RIBA: Prirodno je što moji žele da budem predsednik Srbije, i ja sam to nekad želeo Tadiću![/size]
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Veletin Thu Nov 03, 2016 2:12 pm

    Filipenko wrote:Ne znam baš šta se čudite. DS, kao autentična stranka desnice, želi da ima svog predsedničkog kandidata, jer je stranka u opasnosti od nestajanja i želi da istupi sa svojim moćnikom - pretpostavljam Čoban-Šukrijom kao kandidatom. Slično kao što DSS ne želi zajedničkog kandidata. Njima je sada, baš kao i voštunjavoj braći po Pekiću, najglavnije da se konsoliduju i spreče svoj nestanak i procenjuju da im je to bolji način. 

    Jasno je i njima da ne mogu do vlasti i da nema šanse za pobedu, zato i gleda svako svoju guzicu. I što je najcrnje, uspeće im. Eno ga Vlada Pavićević na američkom mediju N1 pre neki dan, nahvalio Čoban-Šukriju, kaže da je sjajne poteze povukao, drago mu je što ga je podržao, odlično rade na konsolidaciji, politički spektar bla bla bla i druga proseravanja nesimpatičnog Kotoranina na privremenom radu na Fakultetu Političkih Nauka.

    To je demokratija.

    +1

    500.000 евра из буџета за кампању као аргумент приде.
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Thu Nov 03, 2016 2:20 pm

    Veletin wrote:
    diktotar wrote:pa apelacioni je drugostepeni, ako ga je i taj oslobodio, onda idu ovi sledeci

    У овом случају Виши суд  је другостепени.

    Viši sud u drugom stepenu odlučuje o žalbama na odluke osnovnih sudova:

    1. o merama za obezbeđenje prisustva okrivljenog;

    2. za krivična dela za koje je propisana novčana kazna i kazna zatvora do pet godina;

    aham, hvala.
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Thu Nov 03, 2016 2:40 pm

    deo šuletove platforme tokom izbora u ds-u, implicitno ili eksplicitno, je bio da će dozvoliti lokalnim odborima koaliranje sa sns tamo gde postoji interes (cenim da nema mnogo ali eto).

    priče o njegovom dogovoru sa vučićem traju par meseci. pitanje je sledeće - šta on može da ponudi vučiću?

    jedini smislen odgovor je da ds neće biti deo jeremićeve izborne kampanje (ako ove bude) a možda/verovatno ni neke zajedničke opozicione priče (ne računam novu stranku i tako te grupe), dakle trolovanje predsedničkih izbora.

    ne znam da li ova presuda pada u koš dogovora, ali odsustvo jasnog peglanja po pinkformerima svakako upućuje na to da postoji trenutni dogovor.
    Erős Pista

    Posts : 81482
    Join date : 2012-06-10

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Erős Pista Thu Nov 03, 2016 2:51 pm

    To se i meni čini.

    Slažem se i za predsedničke izbore, zato i kažem da ćemo saznatu uskoro. Ako kandiduju Šuleta, onda to sasvim sigurno nije glupost, nego dil.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Thu Nov 03, 2016 3:10 pm




    Atmosfera u srpkoj opoziciji, otprilike.
    Erős Pista

    Posts : 81482
    Join date : 2012-06-10

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Erős Pista Thu Nov 03, 2016 3:14 pm

    Tačno tako, samo još da daju krv na testiranje bacačem plamena.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Filipenko Thu Nov 03, 2016 3:23 pm

    Što ga zovete Šule, umesto Čoban-Šukrija? Nekako nije u redu da ga zovete nadimkom umesto punim imenom. Ako hoćete i titulu, dodate na početku Z.M.I.* Čoban-Šukrija i to je to.


    * - Zet Miroslava Ilića
    Anonymous
    Guest

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Guest Thu Nov 03, 2016 3:29 pm

    hahha nisam znao da je zet oblizivacu
    паће

    Posts : 40145
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by паће Thu Nov 03, 2016 3:33 pm

    diktotar wrote:hahha nisam znao da je zet oblizivacu

    Јел сад прелазимо на ону тему са 15 година? Имамо лика који се одазива на о....ивач, дакле.


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    Veletin

    Posts : 4723
    Join date : 2015-08-14

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Veletin Thu Nov 03, 2016 3:34 pm

    Filipenko wrote:Što ga zovete Šule, umesto Čoban-Šukrija? Nekako nije u redu da ga zovete nadimkom umesto punim imenom. Ako hoćete i titulu, dodate na početku Z.M.I.* Čoban-Šukrija i to je to.


    * - Zet Miroslava Ilića

    Оклен ово "Шукрија"?

    Knjiga srama - Page 17 Empty Re: Knjiga srama

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 10, 2024 11:24 am