Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Wed Jan 14, 2015 4:54 pm

    Pa da! Ali pazi, znam tu foru, i znam tu sortu. Odmah sam rekao da će se to tako završiti - neće ni smeti ni umeti da odgovori u plemici, ali će naći neku zgodnu priliku u intervjuu da denuncira svoje protivnike. Klasa.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by boomer crook Wed Jan 14, 2015 6:22 pm

    i to doslovce denuncira.


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    avatar

    Posts : 18439
    Join date : 2014-12-12

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by beatakeshi Wed Jan 14, 2015 7:49 pm

    beatakeshi wrote:Ja pomislio full frontal nudity. (naravno ideološko mentalno=
    Zaista full frontal nudity. Na stranu što je hulja, on je polupismena hulja. A hteo bi da bude meštar. Teško da če mu to i uspeti..
    Sistem i lom

    Posts : 69
    Join date : 2014-10-28

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Sistem i lom Wed Jan 14, 2015 8:46 pm

    Za koju godinu reći će kako je izdominirao u debati, a protivnici neka plaču - manje će pišat.

    Doduše, ne znam šta da radimo da on počne manje srat.


    _____
    I osveta naša crvena će biti!
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Ferenz Wed Jan 14, 2015 8:51 pm

    Pročitah i sad mi se povrača.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Wed Jan 14, 2015 9:38 pm

    Sistem i lom wrote:Za koju godinu reći će kako je izdominirao u debati, a protivnici neka plaču - manje će pišat.

    Doduše, ne znam šta da radimo da on počne manje srat.


    Da mu pretimo pod pseudonimom, šta drugo?


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Sistem i lom

    Posts : 69
    Join date : 2014-10-28

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Sistem i lom Wed Jan 14, 2015 9:47 pm

    Užasno ga jebe to što bi u isti mah i da ignoriše malo poznatu intelektualnu nejač i da ih poklopi za sve.


    _____
    I osveta naša crvena će biti!
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Ferenc Puskás Wed Jan 14, 2015 9:50 pm

    timur chevket wrote:i to doslovce denuncira.
    Jebote. Kakav prostački gad. Lomim se šta da mislim, je li svjestan, ili da mu se oprosti, jer ne zna šta čini. Mislim, dečko nije nikakav ajnštajn, nije isključeno. 
    William Murderface wrote:
    Sistem i lom wrote:Za koju godinu reći će kako je izdominirao u debati, a protivnici neka plaču - manje će pišat.

    Doduše, ne znam šta da radimo da on počne manje srat.


    Da mu pretimo pod pseudonimom, šta drugo?
    Upravo. Drona da pošaljemo na gada s kakvom rugalicom. Čuvaj se, dečko!


    _____
    Ha rendelkezésre áll a szükséges pénz, a vége általában jó.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Wed Jan 14, 2015 9:53 pm

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Ferenz Wed Jan 14, 2015 9:54 pm

    S njim samo šegu terat. Džaba ozbiljno mu pisat.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Wed Jan 14, 2015 9:55 pm

    otto katz wrote:Upravo. Drona da pošaljemo na gada s kakvom rugalicom. Čuvaj se, dečko!

    Mapom Velike Druge Srbije!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ferenc Puskás

    Posts : 11581
    Join date : 2014-10-27
    Location : kraljevski vinogradi

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Ferenc Puskás Wed Jan 14, 2015 10:25 pm

    William Murderface wrote:
    otto katz wrote:Upravo. Drona da pošaljemo na gada s kakvom rugalicom. Čuvaj se, dečko!

    Mapom Velike Druge Srbije!
    Evo izazova za druga Fićfirića.
    ficfiric

    Posts : 34303
    Join date : 2012-02-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by ficfiric Wed Jan 14, 2015 10:45 pm

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 2s10


    _____


    Uprava napolje!

    Sistem i lom

    Posts : 69
    Join date : 2014-10-28

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Sistem i lom Wed Jan 14, 2015 10:48 pm

    Što kaže @NevenaWednesday, Muharem ti je jedan od onih likova koji zažde niz džadu pa preko ramena - Doppler effect included - viču:

    "JEBAĆU TI MAMU!"


    _____
    I osveta naša crvena će biti!
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Wed Jan 14, 2015 10:48 pm

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3137070404 Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 915931657 Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 843453026 Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 908329580 Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3362609953

    Ovo za Fićfirića. A za Nevenu:

      Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3579118792 Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3579118792 Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Anonymous
    Guest

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Guest Wed Jan 14, 2015 10:56 pm

    Piši, Filipenko, i Bazdulja. Ogavni mali denuncijant.
    Anonymous
    Guest

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Guest Wed Jan 14, 2015 11:06 pm

    Pomenu li Hare Ivančića u ovom intrevjuu? Ne vidjeh to u ovome što je ovde preneseno a ne da mi se da ga čitam na izvoru. Inače, ovih dana ga je baš bilo na RTS-u, danas jednosatna emisija Trezor, Hare i Jergović.
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Wed Jan 14, 2015 11:08 pm

    Što napisa neko: sledi trag novca.

    A Ivančića nije pominjao, ko veli, njega je već nokautirao u polemici, što sad da se vraća. Sad samo nejač da postrelja.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Ointagru Unartan

    Posts : 6735
    Join date : 2012-02-11

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Ointagru Unartan Wed Jan 14, 2015 11:15 pm

    ficfiric wrote:Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 2s10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 286371741


    _____
    "Ne morate krenuti odavde da biste dosli tamo. Moguce je krenuti odavde i vratiti se ponovo tu, ali preko onoga tamo."
    Aca Seltik, Sabrana razmisljanja o topologiji, tom cetvrti.

    My Moon Che Gavara.
    Ferenz

    Posts : 1404
    Join date : 2012-02-12

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Ferenz Thu Jan 15, 2015 6:00 am

    @fićfirić lajk a i fejv! 


    Nevena tačno u sridu!
    Bluberi

    Posts : 7930
    Join date : 2014-10-27

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Bluberi Thu Jan 15, 2015 6:26 am

    Ima tako ljudi koji pišu li pišu. Ništa ne brišu. Ima tako ljudi koji pišu, a ne dišu. Ima tako ljudi koji sve znaju. Ima ljudi koji nam, eto, i pozicije određuju. Ima ljudi koji se sa ozbiljnim istorijskim temama hrvu, pa umisle da su  na važnom zadatku. Na tragu besmrtnosti. Ima eto ljudi koji i u besmrtnost poveruju. 

    Postoji i čovek koji i na besmrtnom pragu, nađe vremena za nas drugosrbijansku raju. Ima tako čovek koji polemike ne gubi. Stavi dobijenu polemiku u džep pa se na intervu zaputi. A u intervuu med je za divljaka, a denucinacija nosi plašt zvezdanog praha. Sreća naša čovek svog zanata operisan je od loših falsifikata. Fini maniri, besprekorna žvaka, svaki list bi ga poželeo za svadbenog svata.

    Sa druge strane plota, živi grupa zilota. Bez manira puni jada smisao su našli u opanjkavanju čoveka kome nisu ni do članaka. O kolenu ne smeju ni razmišljati ti moralni patuljci, ostatci zaklanog drugosrbijanskog stada. Iz dana u dan iz kanalizacije na svetlo dana iznose pamfletske plahte neprijatnog mirisa.

    U zaborav bi davno pala ta belolistoićarka bagra, al im ne da vitez od zanata.
    Vitez od zanata krči korove falsifikata. Vitezu od zanata nije teško da ide od vrata do vrata. Vitez kad se pera lati on stavove novine pozlati. Da ne bi viteza od zanata prešućeno bi prošla francuska tragedija. 

    Ziloti bi maštali da dodirnu kolena i prošla bi im nakana zabašurivanja terorističkih akata. Svako veče dok pilule piju da savest umiju, sa čela ledeni znoj podsećao ih je na Boleta.

    Zato veliko hvala vitezu od zanata. Hvala mu što teroriste izvlači iz mraka.
    boomer crook

    Posts : 36969
    Join date : 2014-10-27

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by boomer crook Thu Jan 15, 2015 7:45 am

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 1399639816


    _____
    And Will's father stood up, stuffed his pipe with tobacco, rummaged his pockets for matches, brought out a battered harmonica, a penknife, a cigarette lighter that wouldn't work, and a memo pad he had always meant to write some great thoughts down on but never got around to, and lined up these weapons for a pygmy war that could be lost before it even started
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Thu Jan 15, 2015 9:50 am

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3579118792 Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3579118792 Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 3579118792


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Thu Jan 15, 2015 9:05 pm

    Komentar sa Full Frontal-a, pravo u sridu!

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 6758_komentator
    BORISLAV R., 15.01.2015. 09:52:41 [138300]

    drazen78bl, 14.01.2015. 15:59:54

    Pročitao sam mnoge Muharemove tekstove i ispratio brojne emisije u kakvima je gostova i do sada od njega nisam čuo nikakav stav o dešavanjima o Srebrenici (ne tvrdim da se time nije bavio, nego samo da ja to nisam uočio). A, vjerujte, volio bih čuti njegovo mišljenje o tome.

    No, poznavajući Muharemovo djelovanje teško da čuti ćemo bilošta o njegovim stavovima po ovoj osjetljivoj temi. Čovjek je izuzetno čtdt u stavovima, ali ih ne iznosi prije nego dobrano izuči problematiku o kojoj se izjašnjava. Primjera radi, Mladobosance je godinama izučavao i tek na bazi znanja kakvima danas na Balkanu teško da mu biloko može parirati (od živih i aktivnih intelektualaca) počeo je iznositi svoje stavove. Tako je i za Srebrenicu očekivati da će nekoliko godina istraživati taj događaj prije nego iznese kakav stav ili mišljenje. A ponavljam: vrlo me zanima kakav će stav zauzeti jer očekujem da će to biti jadan kvalitatativan napredak u odnosu na većinu intelektualaca koji su se do danas po tom pitanju izjašnjavali.

    Pozdrav!


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Erős Pista Fri Jan 16, 2015 11:05 am


    Saša Ilić 16/01/2015 | Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Printer_famfamfam 
    Čaura 1986 – Charlie Hebdo 2015

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Fotografije-citalaca-Rade-Vilimonovic3
    Fotografije čitalaca, Rade Vilimonović
    Da, sećam se Božidara Stanišljevića iz Banjaluke, zaposlenog u Sportskom centru “Borik”. Prošle godine u junu, nakon odlaska u Omarsku, uputio sam se u taj grad sa samo jednom namerom, da potražim tog čoveka koji je nehotice obeležio jedan period mog života. Nisam znao šta ću mu tačno reći kada ga budem video. Jednostavno sam vozio ka Banjaluci nadajući se da ću ga konačno sresti. Verovao sam da ćemo se prepoznati lako. Bez mnogo reči. Ipak, delili smo zajedničko iskustvo, on kao ilegalni distributer naoružanja u BiH, i ja kao bivši član Foruma pisaca. U januaru 2012, bili smo optuženi za krivično delo terorizma, odnosno za podržavanje takvog akta. Sećam se njegove slike iz medija. Pojavio se u nekoj trenerci, na štakama. Njegov direktor Manojla Zrnić rekao je tada novinarima da je Stanišljević već mesec dana bio na bolovanju zbog preloma noge, te da nije ni mogao da prisustvuje svečanoj proslavi dvadesetogodišnjice RS. U njegovom arsenalu, specijalci su 8. januara, dan uoči proslave, pronašli “tri kilograma plastičnog eksploziva sa upaljačem, nekoliko pušaka i više stotina municije različitog kalibra”. Među njima, svakako, i čaure kalibra kojim su braća Kouachi usmrtila dvanaestoro ljudi prilikom terorističkog napada na redakciju satiričnog lista Charlie Hebdo.
    http://pescanik.net/caura-1986-charlie-hebdo-2015/


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije

    Move over Ištvan - here comes Bazdulj! - Page 18 Empty Re: Move over Ištvan - here comes Bazdulj!

    Post by Sponsored content


      Current date/time is Fri May 17, 2024 9:09 am