Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Летећи Полип

    Posts : 11111
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Mon Jul 01, 2019 9:03 pm

    I mene je Orion zajebao. I još mi naplatili modem, iako sam im ga vratio.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Mon Jul 01, 2019 10:39 pm

    e, ne znam da li ste primetili promociju čedomira ovih dana u tabloidima,
    koriste ga za napad na menadžment nis-a (nešto oko rafinerije pančevo)
    i za demonizaciju đilasa, i to traje oko mesec dana. ne baš na naslovnim stranama,
    ali svaki tabloid ima nedeljno bar tri afirmativna teksta o čedomiru.

    ovo je od danas, sa informera



    juče, alo

    https://www.alo.rs/vesti/politika/cedomir-jovanovic-otkriva-mucke-ruskog-menadzmenta-u-rafineriji-nafte-pancevo/237941/vest

    [size=30]NIS PROBIO SVE ROKOVE, PA LAŽIRAJU OTVARANJE?! Čedomir Jovanović otkriva mućke ruskog menadžmenta u Rafineriji nafte Pančevo[/size]
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Mon Jul 01, 2019 10:45 pm

    Ruski menadžment NIS-a izgleda posluje po starom oprobanom receptu Potemkinovih sela

    opozicija - Page 28 3579118792
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Tue Jul 02, 2019 1:09 am

    Hm, a Orion je vezan sa Vucicem...kako tacno? Zar to nisu stranci koji su kupili Sezampro i jos neke provajdere pa "objedinili usluge"?
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Sotir Tue Jul 02, 2019 8:28 am

    Летећи Полип wrote:I mene je Orion zajebao. I još mi naplatili modem, iako sam im ga vratio.
    Mene su pokušali da zeznu. 
    Nazvao sam da se odjavim po isteku ugovorne obaveze, a oni tražili neke pare, ja reko ne dam. Proverim ugovor i toga nema tamo. Otišao da se odjavim, rekao ne dam, toga nema u ugovoru, oni rekli OK. Posle me zvala neka žena rekla da toga ima u ugovoru, evo piše (što sam i ja našao, ali u delu ako još traje ugovorna obaveza). Ja joj se samo nasmejao i spustio slušalicu. Debili + app sistem.
    Sotir

    Posts : 8696
    Join date : 2016-10-04

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Sotir Tue Jul 02, 2019 8:31 am

    Tabloidi bi da reketiraju NIS. 
    Kao i sa Knez petrolom, pisaće gluposti dok se ovi ne otvore za kampanju kod njih.
    Samo što su ovo ruski državni mafijaši, a ne srpski lokalni.
    Filipenko

    Posts : 22555
    Join date : 2014-12-01

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Filipenko Tue Jul 02, 2019 7:40 pm

    Nisam znao za ovu fotku kojom danas prozivaju Sergeja.


    opozicija - Page 28 263588_sergej-i-pana_iff
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Tue Jul 02, 2019 8:35 pm

    Znamo vec da Sergej ima slike ssa 3/4 Srbije i da nema skota ni olosa sa kojim on nije sedeo. Slike sa kriminalcima su problematicne zato sto su obicno znak da su akteri u nekakvom biznisu (kao u slucaju Loncara) ali za Sergeja tako nesto nismo culi. On se najmanje 25 godina svakodnevno potura pod objektive, voli da je u centru paznje i nema sanse da je nesto u njegovom zivotu ostalo sakriveno. Da li je iko ikad cuo da je on ucestvovao u nekom kriminalu? Lud i blentav jeste ali kriminalac nije


    _____


    Uprava napolje!

    plachkica

    Posts : 16179
    Join date : 2014-11-06

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by plachkica Tue Jul 02, 2019 8:55 pm

    u fejtu teodorovića i sergeja, navijam za sergeja. od teodorovića imam nagon za povraćanjem,
    nadobudna budaletina.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue Jul 02, 2019 9:02 pm

    Filipenko wrote:Nisam znao za ovu fotku kojom danas prozivaju Sergeja.


    opozicija - Page 28 263588_sergej-i-pana_iff
    pa da, nisam ni tri puta ovde pisao o tome
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue Jul 02, 2019 9:03 pm

    ficfiric wrote:Znamo vec da Sergej ima slike ssa 3/4 Srbije i da nema skota ni olosa sa kojim on nije sedeo. Slike sa kriminalcima su problematicne zato sto su obicno znak da su akteri u nekakvom biznisu (kao u slucaju Loncara) ali za Sergeja tako nesto nismo culi. On se najmanje 25 godina svakodnevno potura pod objektive, voli da je u centru paznje i nema sanse da je nesto u njegovom zivotu ostalo sakriveno. Da li je iko ikad cuo da je on ucestvovao u nekom kriminalu? Lud i blentav jeste ali kriminalac nije
    Pisao je da mu je Pana spasao fondaciju.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue Jul 02, 2019 10:08 pm

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Tue Jul 02, 2019 10:19 pm

    evo opet piše da mu je Pana spasao fondaciju ali nije u fazonu da kaže kako  opozicija - Page 28 3579118792
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Jul 03, 2019 4:36 pm

    baba v. otkriva sukob između demokratije i liberalizma s jedne, i av, eu i sad s druge strane.  opozicija - Page 28 1861198401

    ali, zabašuruje to tezom da treba pokazati nameru da se postane članice eu, ne izgovara da pre svega treba pokazati nameru da se kosovo prizna brže, jače i bolje nego što to radi av. 

    ...
    Ako Vučić ne popusti, a opozicija donese odluku o bojkotu, korisno je pogledati iskustvo tek završenih lokalnih izbora u Albaniji, kao i reakcije zapadnih faktora na bojkot izbora koji je savršeno uspeo. Stranka Edija Rame je pobedila u 57 od 61 opštine (podaci i komentari su preuzeti iz lista Danas, 2. jul 2019), a izlaznost je bila 21,6 posto (opozicija tvrdi da je izlaznost bila svega 15 posto). Edi Rama je rekao da su izbori pokazali „pobedu evropske Albanije“, dok je vođa opozicije rekao „da je izborna farsa odbačena uz prezir epskih razmera“. Uspešan bojkot je pokazao da mora postojati visoka svest da se na nedemokratske izbore ne bi izašlo. Doduše, i njihove demonstracije su bile masovnije i oštrije od naših, a i opoziciona Demokratska stranka je veoma popularna, što je sve ukupno suprotno našoj situaciji. Više je nego očigledno da ovakav „uzorni bojkot“ nije moguće ostvariti u Srbiji.

    Međutim, veoma su zanimljive reakcije zapadnih zemalja, koje su apsolutno zapanjujuće i neprihvatljive. One su ove izbore ocenile pozitivno! Podržale su mafijaša Edija Ramu i nakon uspešnog bojkota nedemokratskih izbora. Pogledajmo te izjave, koje bi verovatno i za nas bile iste, to jest naša mafija na čelu sa Vučićem bi dobila podršku.

    Portparolka visoke poverenice EU za spoljnu politiku i bezbednost Maja Kocijančić rekla je da su lokalni izbori u Albaniji održani u atmosferi političke podele, ali na miran i regularan način (podvlačenje moje). Uputila je poziv političkim strankama da se hitno angažuju u prevazilaženju krize, dodajući da novoizabrani organi treba da budu u stanju da rade u skladu sa ustavnim ovlašćenjima u interesu građana. Zatim je zauzela poziciju pedagoga i balkanske učiteljice, rekavši da vlast i opozicija moraju da pokažu „političku zrelost i uključe se u konstruktivan dijalog i prevazilaženje aktuelne političke situacije“. Šefica posmatračke misije OEBS-a, kao da se ništa nije desilo, rutinski je pozvala političke aktere da rade u interesu svih građana, a ne samo u interesu onih koji ih podržavaju. Američki komentar je najveći bezobrazluk. Ambasadorka u Tirani pozdravila je ocenu OEBS-a, ocenivši da su izbori generalno bili mirni i sprovedeni na regularan način. Ona je bojkotovane izbore nazvala „političkim grčem i polarizacijom“ i pozvala sve aktere da se založe za vladavinu prava, rad institucija i otvaranje puta u demokratiju.

    I kada bi se naša opozicija sredila i dobro organizovala, što je pod velikim znakom pitanja, i izvela ubedljiv bojkot (što je skoro nemoguće kad je vladajuća stranka najpopularnija), treba znati da bi na kraju dobila šamarčinu koju je dobila albanska opozicija: mafijaški režim u Srbiji dobio bi podršku. Tako da je ovo tek početak razmišljanja o tome šta je sve potrebno da bi se sredila i ojačala opozicija u Srbiji, koja je iz svojih razloga, a i zbog ubitačne propagande režima, prilično slaba i nije dostigla nivo ubedljive alternative postojećem režimu, koji je još jedan nastavak Miloševićeve politike zbog koje Srbija propada već trideset godina. Možemo se osloboditi sopstvenim snagama, ali samo pod jednim uslovom: da opozicija pokaže čvrstu nameru da Srbija postane članica EU. Tu temu je opozicija zaturila i kaska iza vlasti, koja bar glumi da joj je stalo do Evrope.

    https://pescanik.net/opozicija-pod-lupom-na-prvi-pogled/
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Wed Jul 03, 2019 4:43 pm

    Све је то баба о уштипцима жанр. Која бре опозиција, какав бре бојкот и, поготову, какве црне чврсте намере?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Jul 03, 2019 4:45 pm

    mnijem da ćemo u narednih 6-9 meseci zapravo gledati opo fajt oko bojkota.
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Wed Jul 03, 2019 4:51 pm

    То да. Тзв. ускочки бојкот.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 03, 2019 4:55 pm

    režimu, koji je još jedan nastavak Miloševićeve politike 

    Nije. Rezim jeste milosevicevski, ali nije nastavak Miloseviceve politike, inace odavno ne bi bio na vlasti. 

    ali samo pod jednim uslovom: da opozicija pokaže čvrstu nameru da Srbija postane članica EU. 

    Ovo je naravno tacno.
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Wed Jul 03, 2019 4:58 pm

    Ovakav bojkot nema smisla, naravno da nikoga nije briga sto tamo neka albanska opozicija nije izasla na njih. Jedini bojkot koji ima smisla je onemogucavanje odrzavanja izbora.


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 03, 2019 5:03 pm

    Opozicija hoce da sprovodi demokratizaciju zemlje tako sto ce da zagrize jos tvrdje oko Kosova i u tome se nasloni na dve najvece autoritarne zemlje na svetu. To osim sto je sumanuto sa stanovista politicke taktike, je van pameti i sa samog demokratskog stanovista. Ne postoji demokratizacija Srbije preko pitanja Kosova. Ta dva su u direktnoj suprotnosti. Neka mi bude oprosteno, ali ako im je nacionalizam toliko drag - da se zalazi za pripajanje RS Srbiji, sa cisto logickog stanovista to bi imalo vise smisla. Nema demokratizacije Srbije preko Kosova, to je besmislica. Kosovo je, u sustini, tako se dozivljava u javnosti - 1 skoro pa sakralno pitanje u kome 1244 sluzi samo kao dobrodoslo orudje.


    Last edited by KinderLad on Wed Jul 03, 2019 5:04 pm; edited 1 time in total
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Wed Jul 03, 2019 5:04 pm

    KinderLad wrote:
    ali samo pod jednim uslovom: da opozicija pokaže čvrstu nameru da Srbija postane članica EU. 

    Ovo je naravno tacno.

    Zavisi o kojoj opoziciji pricamo. Koliko vidim, u poslednje vreme se SzS i DS ne pojavljuju zajedno. DS se kune u EU, Zelenovic u svakom nastupu naglasava da je EU najbolji partner Srbije, itd. Kuzim da ce se DS odvojiti u jednom trenutku i da ce to biti pro-eu opozicija.


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 03, 2019 5:05 pm

    ficfiric wrote:
    KinderLad wrote:

    Ovo je naravno tacno.

    Zavisi o kojoj opoziciji pricamo. Koliko vidim, u poslednje vreme se SzS i DS ne pojavljuju zajedno. DS se kune u EU, Zelenovic u svakom nastupu naglasava da je EU najbolji partner Srbije, itd. Kuzim da ce se DS odvojiti u jednom trenutku i da ce to biti pro-eu opozicija.

    Pa DS i PSG (sta je tu je)
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 03, 2019 5:32 pm

    Ok, da, i DJilas, ako padne u tu kategoriju
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Wed Jul 03, 2019 5:38 pm

    Kako vidim, cesto se pojavljuju zajedno Djilas i onaj Jovanovic, kuzim da je SSP-NS-Dveri(?) jedna ekipa a da ce druga biti DS + koga okupe


    _____


    Uprava napolje!

    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Jul 03, 2019 5:40 pm

    Pa ok. Onda Djido za posle  opozicija - Page 28 1861198401

    opozicija - Page 28 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 02, 2024 5:04 am