Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Sun Feb 03, 2019 11:48 pm

    čanak pre ima bele bubrege, za dobar gulašić sa belim biberom


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    avatar

    Posts : 18369
    Join date : 2014-12-12

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by beatakeshi Sun Feb 03, 2019 11:55 pm

    Prilično sam uveren da je Čanak tu bio u ulozi policijskog provokatora. I tada sam bio, a i danas sam.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Zuper Sun Feb 03, 2019 11:58 pm

    Naravno da jeste.
    kondo

    Posts : 28265
    Join date : 2015-03-20

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by kondo Sun Feb 03, 2019 11:59 pm

    +milion, pandursko govno za prvu banderu


    _____
    #FreeFacu

    Дакле, волео бих да се ЈСД Партизан угаси, али не и да сви (или било који) гробар умре.
    Летећи Полип

    Posts : 11111
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Sun Feb 03, 2019 11:59 pm

    E jebte se. Ja pohvalih čoveka, a vi tako.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Mon Feb 04, 2019 12:00 am

    Kondo wrote:+milion, pandursko govno za prvu banderu
    +1
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Mon Feb 04, 2019 1:12 am

    Inače



    Zira zna o čemu priča, tako da verujem da je u pravu.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11111
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Mon Feb 04, 2019 1:47 am

    Pa ja sam sebe ne bih prepoznao na ovom snimku, a oni ga našli među milion naprdnjaka.

    Opet. Ko da je bitno ko je. Ima pravo to da radi, i opozicija treba da zaštiti učesnike svog protesta.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!
    ficfiric

    Posts : 34171
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Wed Feb 06, 2019 1:49 pm

    Predstavnici opozicije usvojili Predlog Sporazuma sa narodom
    Predstavnici opozicije, odgovarajući na poziv organizatora protesta “1 od 5 miliona”, usvojili su tekst Sporazuma sa narodom od sedam tačaka, kao predlog skupa mera za obezbeđivanje poštenih izbora i vraćanje demokratskih načela i vladavine prava nakon pobede nad Vučićevim režimom.



    Svoj potpis na ovaj dokument stavili su osnivači Saveza za Srbiju (Dragan Đilas, Boško Obradović – Dveri, Zoran Lutovac – Demokratska stranka, Nebojša Zelenović – Zajedno za Srbiju, Milan Stamatović – Zdrava Srbija, Borko Stefanović – Levica Srbije, Vuk Jeremić – Narodna stranka, Slaviša Ristić – Narodni pokret Srba sa Kosova i Metohije „Otadžbina“, Janko Veselinović – Pokret za preokret, Željko Veselinović – USS Sloga), Jovan Jovanović – Građanska platforma, Zoran Živković – Nova stranka, Sergej Trifunović – Pokret slobodnih građana, Boris Tadić – Socijaldemokratska stranka, Tatjana Macura – Stranka moderne Srbije, samostalne poslanice Ana Stevanović i Marinika Tepić.

    https://savez-za-srbiju.rs/sadrzaj/uploads/2019/02/Predlog-sporazuma-sa-narodom.pdf


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Feb 06, 2019 2:10 pm

    znači izlazak iz svih organa vlasti, od lokala do narodne skupštine. bojkot izbora. jedna lista kad se raspišu izbori pod poštenim uslovima. nema pravljenja skupšt. većine ni na jednom nivou sa strankama iz sadašnje vlasti. ajd da vidimo.

    e da, obavezali su se na solidarnost i pružanje pomoći i zaštite ugroženim građanima. znači szs na sledećoj akciji krova nad glavom, jel sam to dobro shvatio?  opozicija - Page 15 2304934895
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Feb 06, 2019 2:15 pm

    To je možda preveliki organizacioni zalogaj. Za početak, koncentrisaće se na oslobađanje čoveka koji je protivpravno uhapšen nakon učešća na protestu.
    bela maca

    Posts : 11025
    Join date : 2014-10-28

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by bela maca Wed Feb 06, 2019 2:16 pm

    Lol


    _____
    most of us probably not getting better
    but not getting better together
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Feb 06, 2019 6:16 pm

    Jeremić u Briselu: Međunarodna zajednica dobila legitimnog sagovornika u SzS


    Predsednik Narodne stranke i predsedavajući Savezu za Srbiju Vuk Jeremić izjavio je u Briselu da "više ništa neće biti isto kao pre", jer je međunarodna zajednica u Srbiji dobila novog "neizbežnog i legitimnog sagovornika" posle dogovora opozicije i građana o zajedničkom nastupu i usaglašavanju ciljeva protesta koji se šire po celoj zemlji.

    "Svetlo je u Srbiji konačno upaljeno i režim više neće biti u stanju da iskrivljuje činjenično stanje u svojim međunarodnim nastupima. Zaključak godišnjeg izveštaja Fridom hausa da Srbija više nije slobodna zemlja ne iznenađuje naravno nikoga ko u njoj živi, no neće proći mnogo vremena dok toga ne postane svestan i čitav svet", rekao je Jeremić agenciji Beta.

    Jeremić i jedan od osnivača SZS Dragan Đilas danas u Evropskom parlamentu u Briselu učestvuju na skupu "Proces Evropske integracije Srbije", u organizaciji Saveza liberala i demokrata za Evropu (ALDE).

    Planiran je i sastanak sa izvestiocem Evropskog parlamenta za Srbiju Dejvidom Mekalisterom.

    "Danas smo naše stavove predstavili u Evropskom parlamentu i nastavićemo sa živom diplomatskom aktivnošću - sa obe strane okeana. Neposredni cilj nam je da informišemo svetsku javnost i sve relevantne međunarodne činioce o zabrinjavajućoj situaciji u Srbiji i regionu, kao i da im predstavimo postignuti Sporazum sa narodom", naveo je Jeremić, koji je i bivši ministar spoljnih poslova Srbije.

    Jeremić je istakao da zajednička mirna borba opozicije i građana za slobodu i obnovu demokratije neće biti ni laka ni jednostavna, ali da nakon uspostavljanja jedinstva antirežimskih snaga nema nikakve sumnje da će biti uspešno okončana.
    Nektivni Ugnelj

    Posts : 50055
    Join date : 2017-11-16

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Nektivni Ugnelj Wed Feb 06, 2019 6:45 pm

    Šta će tamo kad nećemo u EU u dogledno vreme?  opozicija - Page 15 2304934895
    паће

    Posts : 40106
    Join date : 2012-02-12
    Location : имам пуну полицу књига, која ми је главна?

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by паће Wed Feb 06, 2019 6:49 pm

    KinderLad wrote:Šta će tamo kad nećemo u EU u dogledno vreme?  opozicija - Page 15 2304934895

    А можда мисли да ћемо неки да одемо у Брисел а неки ћете д'останете напољу?


    _____
       I drove a škodilak before it was cool.
       Морони на власти чешће мењају правила него гаће.
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Wed Feb 06, 2019 9:55 pm

    Чекај, бре, са каквим су се "народом" ови договорили? Чему служи ова зајебанција, најновија шарена лажа на точкиће?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Feb 06, 2019 9:56 pm

    to se zove politizacija protesta, pokušaj definicije zahteva i daljeg zastupništva širih interesa i tema.
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Wed Feb 06, 2019 10:03 pm

    Ма политизација је океј, нек се труде колико год им (познате) могућности добацују - али ово око "договора са народом" је чист покушај манипулације, т.ј. лагање већ увелико слуђених и сјебаних.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Feb 06, 2019 10:07 pm

    pa ne znam, ja nisam stava da trebaju "čisti građani" i "čisti, nepolitički protesti" ili #nova_lica. neko mora isprljati ruke a i protesti moraju postati "uprljani" političarima. to što se srelo uglavnom u szs-u, eto, jbg, nije trebalo biti šerlok pa ukapirati to od samog starta.

    tako da ne znam šta je tu manipulacija ili laž kao takva (a da ne misliš na neko cepidlačenje tipa da tačka 7 stav 1 alineja 3 neće nikad biti ispunjena, naravno da neće).
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Wed Feb 06, 2019 10:19 pm

    Па цитирао сам већ два пута. Никаквог ту "договора са народом" није било (нити је могло бити), а ево већ из те тлапње покушавају да искамче некакав легитимитет. Манипулација all the way.


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Feb 06, 2019 10:25 pm

    ne razumem te, šta ti ovde odskače od osnovnih premisa predstavničke demokratije?
    (osim da ti se ne sviđa ponuda, što je legitimno ali ne izgleda da je to tačka tvoje kritike)
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Wed Feb 06, 2019 10:28 pm

    Океј, можда сам нешто пропустио. Са каквим су се то "народом" договорили, када и како?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Wed Feb 06, 2019 10:31 pm

    sa bilo kojim "narodom" koji je i površno zainteresovan da na bilo koji način podrži neke ili sve teze iz "dogovora" ili je u fazonu "daj šta daš, može i szs".

    što se vrtimo oko politics 101?
    Erős Pista

    Posts : 81440
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Wed Feb 06, 2019 10:31 pm

    SzS bljak, i to, ali "ugovor" se overava na izborima. Ljudi su nezadovoljni, SzS izašo i reko, evo šta mi vidimo kao artikulaciju nezadovoljstva i njegovu politizaciju. Ko oće da glasa za njih posle toga, nek glasa.

    et NC


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    No Country

    Posts : 11091
    Join date : 2015-05-16

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by No Country Wed Feb 06, 2019 10:41 pm

    Ма све 5, али видиш ли да они ту своју платформу ладно зову "договор са народом", и још Јеремић извлачи неки липовкуровски легитимитет из свега? Што се бре правите блесави када поуздано знам да нисте?


    _____
    Међутим у Србији-мук, када вам кажем-мук!

    opozicija - Page 15 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Thu May 02, 2024 8:01 am