Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    opozicija

    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Mr.Pink Sun Feb 03, 2019 9:01 pm

    profesionalni bokser koji je tokom protesta zutih prsluka u parizu iznabadao jednu nindza-kornjacu uzivo preko kamera, kada mu je drzava francuska pripretila institucionalizovanim drakonskim jebanjem u dupe, ovaj je prikupio 300 k eura za odbranu od gradjanina francuske u vidu donacija


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun Feb 03, 2019 9:06 pm

    fikret selimbašić wrote:Onda to hapšenje može da bude korisno i ovome ako ga uhapse i protestima generalno.

    Prilično glup potez vlasti.

    Sta znam. U 10e da je u pitanju SNS-ovac a da je pretnja hapsenjem samo bacena koska koju "savez za vesanje i silovanje" treba da zagrize


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun Feb 03, 2019 9:10 pm

    ficfiric wrote:
    fikret selimbašić wrote:Onda to hapšenje može da bude korisno i ovome ako ga uhapse i protestima generalno.

    Prilično glup potez vlasti.

    Sta znam. U 10e da je u pitanju SNS-ovac a da je pretnja hapsenjem samo bacena koska koju "savez za vesanje i silovanje" treba da zagrize

    opozicija - Page 14 50863869_10156286108062809_3910136259183378432_nopozicija - Page 14 51066717_10156286108237809_7993407288633196544_n
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun Feb 03, 2019 9:12 pm

    Lici ali ne bih stavljao ruku u vatru da je to bas taj lik.


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun Feb 03, 2019 9:16 pm

    +1

    A i glupa mi je priča. Pa šta ako je neko doneo vešala. I treba da ih donese.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun Feb 03, 2019 9:17 pm

    ficfiric wrote:
    fikret selimbašić wrote:Onda to hapšenje može da bude korisno i ovome ako ga uhapse i protestima generalno.

    Prilično glup potez vlasti.

    Sta znam. U 10e da je u pitanju SNS-ovac a da je pretnja hapsenjem samo bacena koska koju "savez za vesanje i silovanje" treba da zagrize

    Onda je vrlo mudar i opasan potez vlasti. Ako je ovaj sa vješalima njihov igrač, nakon njega mogu da hapse bilo koga zbog zbog bilo čega sa protesta i neće biti potrebe da izvodi kordone da pendreče.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun Feb 03, 2019 9:19 pm

    mene baš briga da li je u pitanju podmetačina ili ne

    vešala su najblaže od arsenala koji mislim da su zaslužili

    ne pitam se ja, jbg
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Mr.Pink Sun Feb 03, 2019 9:23 pm

    upravo

    cemu vesala pored onolikih terazija


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun Feb 03, 2019 9:24 pm

    Creepy Uncle wrote:A i glupa mi je priča. Pa šta ako je neko doneo vešala. I treba da ih donese.

    Ja bih prvo da vidim ko je u pitanju - ako je provokator onda me ne interesuje pokusaj spina a ako je opozicionar, ima moju podrsku


    _____


    Uprava napolje!

    ♏

    Posts : 4554
    Join date : 2016-06-09

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by ♏ Sun Feb 03, 2019 9:25 pm

    Mr.Pink wrote:cemu vesala pored onolikih terazija

    Dobra ideja, trebalo bi sledeći put poneti kakav kandelabr (da ne kažem banderu).
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun Feb 03, 2019 9:30 pm

    fikret selimbašić wrote:Onda je vrlo mudar i opasan potez vlasti. Ako je ovaj sa vješalima njihov igrač, nakon njega mogu da hapse bilo koga zbog zbog bilo čega sa protesta i neće biti potrebe da izvodi kordone da pendreče.

    Vec su pokazali da mogu da hapse bilo koga. Kad je letos bio prvi skup SzS u Sapcu, SNS je izveo provokatore. Iako su sva desavanja snimljena iz sto uglova, iako je bio i direktan prenos na TV Sapcu, jedan dveras je uhapsen zbog "napada" na neku zenu iako ona ni u jednom trenutku ne stoji ni blizu njega. Dovoljno je bilo da se uhvati za vrat i uperi prst u njega, da lik zavrsi u pritvoru


    _____


    Uprava napolje!

    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun Feb 03, 2019 9:34 pm

    Mr.Pink wrote:upravo

    cemu vesala pored onolikih terazija


    Daj, nismo Nemci, kakva vesala, kakve Terazije... ima valjda neko prazno ostrvo u drzavi


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun Feb 03, 2019 9:46 pm

    @fićo

    Hapsili su i zbog ražnja, znam za to. Mislio sam na učesnike beogradskih protesta, najmasovnijih i najneprijatnijih za vlast. Nema potrebe za šmrkovima i pendrečenjem, hapsiš selektivno i koliko zatreba. Kasnije preko svojih medija to mogu da predstavljaju kroz njima podesnu priču i obrazloženja. Dobra stvar po opoziciju je što to ne može dugo da traje, vlasti moraju da brzo završe s tim jer ako potraje i ako kandidata za hapšenje bude više onda je teže i krpiti tu priču.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Zuper Sun Feb 03, 2019 9:47 pm

    Vesalo je skoro izvesno doeno sns provokator jer koliko sam video na snimcima posle Terazije koja su prikazivala celu masu nije ih bilo.
    Dakle, iznesena su na Terazijama, simbolicki, slikana a onda nestala.
    Nije prvu put da Vucic pravi provokacije na ovim protestima.

    Niko ne bi smeo da se hapsi zbog vesala jer na njima nije pisalo sta ce da se radi. Moze da znaci da hoce da se obesi sam nosioc...
    ficfiric

    Posts : 34301
    Join date : 2012-02-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by ficfiric Sun Feb 03, 2019 9:55 pm

    Sigurno da je provokator. Vesala nisu predmet koji se vrzma po dvoristu pa ga ucesnik protesta ponese iz zezanja. To treba napraviti i transportovati.

    Nisam do sada vidjao da se obicni ucesnici toliko angazuju oko nekog rekvizita za protest. Te stvari rade organizacije. Dakle, ili je to radila Nogina ekipa ili je SNS u pitanju - nema trece opcije


    _____


    Uprava napolje!

    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun Feb 03, 2019 10:00 pm

    Pokušaj diskreditacije je usmeren ka "tihoj većini" koja drži ove na vlasti, zarad pravljenja distinkcije kod pre svega starijih glasača ("mi pristojni oni bi da vešaju") i daljeg uveravanja mekih glasača, tj stabilizacije meke podrške, da ne otkliza u neopredeljene.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Zuper Sun Feb 03, 2019 10:04 pm

    Mislim da se nosioci vesala pojavio u sredini protesne setnje gde su bili pusteni marksisti njih 21, a znamo sta oni rade na protestima, pa ko zna sta moze biti tacno.
    Ali ne verujem da su oni.
    Zuper

    Posts : 10694
    Join date : 2016-06-25

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Zuper Sun Feb 03, 2019 10:06 pm

    Gargantua wrote:Pokušaj diskreditacije je usmeren ka "tihoj većini" koja drži ove na vlasti, zarad pravljenja distinkcije kod pre svega starijih glasača ("mi pristojni oni bi da vešaju") i daljeg uveravanja mekih glasača, tj stabilizacije meke podrške, da ne otkliza u neopredeljene.

    Nisu usmerena na sam protest.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun Feb 03, 2019 10:09 pm

    Nisu.
    Anonymous
    Guest

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Guest Sun Feb 03, 2019 10:10 pm

    Msm on se inače ne obraća nikom više osim korpusu svojih stvarnih i potencijalnih glasača.
    Mr.Pink

    Posts : 11141
    Join date : 2014-10-28
    Age : 44

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Mr.Pink Sun Feb 03, 2019 10:13 pm

    ma svi ti rezoni, racimoce, muckovi i podvale im se mogu za tili cas obiti o glavu

    nemo posle da ta vesala uistinu postanu nekakav benchmark narodne volje


    _____
    radikalni patrijarhalni feminista

    smrk kod dijane hrk
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sun Feb 03, 2019 10:16 pm

    Gargantua wrote:Msm on se inače ne obraća nikom više osim korpusu svojih stvarnih i potencijalnih glasača.


    Pa i neopredeljenima, da se slučajno ne bi aktivirali na suprotnoj strani.

    Mislim da je ogroman deo SNS propgande usmeren upravo ka njima. Cilj je mućenje vode i stvaranje utiska da je politika besmislena, da je do istine nemoguće doći (ili je pak "negde na sredini"). Sedi di si, ni za di si nisi, a kamoli da se odvučeš do biračkog mesta.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sun Feb 03, 2019 10:18 pm

    Meni je uvek merilo onaj moj berberin, što je nekad glasao za Tadića, mrzi Vučića, al ne glasa, jer će ionako sve da pokradu, a i nema za kog. Jeremija mu antipatičan, Janković ništa nije uradio na mestu Zaštitnika građana (pošto je on pomno pratio njegov rad) i sve tako nešto.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Erős Pista

    Posts : 81523
    Join date : 2012-06-10

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Erős Pista Sun Feb 03, 2019 10:19 pm

    Na stočiću u salonu Men's Health i Informer.


    _____
    "Oni kroz mene gledaju u vas! Oni kroz njega gledaju u vas! Oni kroz vas gledaju u mene... i u sve nas."

    Dragoslav Bokan, Novi putevi oftalmologije
    Летећи Полип

    Posts : 11132
    Join date : 2018-03-03
    Age : 35
    Location : Hotline Rakovica

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Летећи Полип Sun Feb 03, 2019 10:45 pm



    Bože sad kad se setim ovoga, i kakva bi histerija danas bila. Dobar je Čanak ovde bio. Šteta što danas opozicija nema muda kao onda.


    _____
    Sve čega ima na filmu, rekao sam, ima i na Zlatiboru.


    ~~~~~

    Ne dajte da vas prevare! Sačuvajte svoje pojene!

    opozicija - Page 14 Empty Re: opozicija

    Post by Sponsored content

      Similar topics

      -

      Current date/time is Fri May 17, 2024 5:16 am